Téma: C.R.A.Z.Y.

Erämaa 2007 júl. 10. - 12:36:52
(6/106)
Elképszetõen jó. Az a hangulat, amit áraszt...
Egyszerûen úgy jó, ahogy van. És a zene...
velma 2007 márc. 08. - 20:28:50 Előzmény mollo888
(5/106)
a jeruzsálemi rész igen fontos volt. rügtön két szempontot is elétek tudok vetíteni: elõször is, itt lehet csak igazán önmaga, itt vállalhatja fel identitását, nemcsak azért, mert egyedül van, hanem már érett és adottak a lehetõségek. a film ezt megelõzõ jeleneteiben még küzd önmaga ellen, változtatni akar a változtathatatlanon. másodszor pedig a tupperware-os néni egy nagyon megható történetet mesél egy (az) emberrõl és Jézusról. de talán jobban is tenném, ha nem meghatót írnék, hanem tanulságosat. egy példázat is lehetne. aki még ezek után is vitatja a sivatagos és a jeruzsálemes jelenetek jogosultságát, attól tartok, nem érti a filmet. higgyétek el, sokkal több van ebben a filmben, mint amennyitegy átlagos szerda délutáni megnézése adhat!
számomra egyértelmûen a 2006-os év legerõsebb filmje volt. bár, el kell ismernem, nem mindenkinek szól.
ildo 2007 jan. 06. - 14:04:32
(4/106)
A 2006-os kedvenc
mollo888 2006 szept. 11. - 14:07:22 Előzmény pavlom
(3/106)
nekem nagyon tetszett ez a film! minden rendben volt vele, a színnészek is eredetiek voltak (az apuka alakításától lehidalok!) és a történet sem volt a megszokott. a Jeruzsálemes részt sztem is ki kellett volna vágni belõle, no de mind1, nincs tökéletes film. de én akkor is ajánlom mindenkinek, aki valami szépre vágyik! ja, és hát a dalok listája magáért beszél:))
pavlom 2006 aug. 28. - 09:35:40 Előzmény András és Csapata
(2/106)
szerintem éppen, hogy nem az. kínosan el lett nyújtva, teljesen érthetetlen a sivatagos rész, hány ilyet láttunk már?

marha jók ezek a kritikák, de sztem a 2 végletet valósítják meg. a portos kritika teljesen el van ájulva a filmtõl, röhejes, amit a szerzõ a végén ír /olyan, mint az élet... pfff/, a z index meg állandóan elküldi az összes filmet a pics*ába, ráadásul olyan hangnemben.. olvassátok az origo/fillmklub kritikáit, azok tényleg nívósak!!
András és Csapata 2006 júl. 06. - 15:52:29
(1/106)
Jó a film nagyon