10/10
annana 2008 dec. 22. - 20:14:54 10/10
(9/369)
Ez olyan köünnyû kis limonádé: De amúgy a lányokm hány éveske mert a vöröshajú vagy 25-nek kinéz és még gimibe jár? ezt nem értem :D
Stella 2008 dec. 22. - 18:53:24
(8/369)
Szerintem nem rossz film, csak bugyuta:)) Catalina pasija, sokkal helyesebb mint a drogbáró:)
1/10
Novalis 2008 dec. 22. - 18:23:06 1/10
(7/369)
Hopp, a 12-est visszaszívom, most látom, hogy AP van kiírva, de szerintem sajnos ez sem jelenti azt, hogy az a korosztály, akinek nem való, nem fogja nézni...
1/10
Novalis 2008 dec. 22. - 18:18:53 1/10
(6/369)
Belenéztem az elsõ részbe, sokat nem vártam tõle azután, hogy a Cool-on minden egyes reklámblokkban a csatorna három "celeblánya" a bögyeit mutogatva reklámozta ezt a sorozatot...

Ennél lejjebb azért már nehezen süllyedhet egy csatorna... Nem hiszem, hogy bennem van a hiba, amiért gánynak tartom az egész ötletet, és valami furcsa okból kifolyólag inkább színvonalasabb mûsorokat szeretek (szeretnék) nézni.

Arra azért kíváncsi leszek, mikor lesz balhé belõle, hogy 12-es karikával és délutáni mûsorsávban adják ezt az elég durva témákat boncolgató kreálmányt.
Kacatka01 2008 dec. 19. - 19:56:06
(5/369)
Jujj... én láttam ezt a sorit már, vagyis a spanyol verzióját. Az eredeti egyébként Kolumbiából származik, címe : Sin tetas no hay paraiso, vagyis Mellek nélkül nincs Paradicsom. A spanyol verziónak is ez a címe. Ez a koprodukciós verzió nem tudom mi lehet. Ha ugyanaz a sztori, ami az elõbb említett kettõé, akkor elmondhatom érdemes nézni. Tulajdonképpen arról szól, hogy van ez a Catalina, aki egyébként egy rendes lány, vannak viszont elég kétes életet élõ barátnõi, akik jómódú emberekkel, mellesleg bûnözõkkel kezdenek el járni a pénz kedvéért. Na már most Catalina beleszeret az egyik "drogbáró"-ba és hatalmas szerelem szövõdik köztük, és hogy ez mind micsoda nem várt fordulatokat hoz, fõleg negatív értelemben, azt inkább majd nézzétek meg. Kár, hogy nem a spanyol verziót adják le, mert az tényleg nagyon izgalmas volt, egyáltalán nem voltak benne klasszikus szappanoperás elemek, inkább volt egy krimi, rengeteg gyilkossággal, droggal, prostikkal. Remélem ez a feldolgozása a filmnek is hasonlóan jó lesz! Bár vannak fenntartásaim... :-))
pacica 2008 dec. 17. - 18:22:11
(4/369)
Egy egyedülálló történet, amilyenre még nem volt példa a televíziózás történetében. Egy világsikerû sztori alapján, egy még sikeresebb sorozat, mely magával ragadta a világot: Catalina szép, kedves és fiatal. Ezt az idilli képet csak az árnyékolja be, hogy mindez kevés a boldoguláshoz, ha az ember lánya egy nyomornegyedbe születik. Catalina a kiutat a helyi drogbáró oldalán keresi. Igen ám, de a bibi az, hogy pici cicijei miatt nem tudja áruba bocsátani legnagyobb kincsét. Ezek után már csak hab a tortán, hogy Catalina pasija is inkább barátnõi és édesanyja mellét favorizálja. A lány ezt mellre szívja, és úgy gondolja korrigál a hiányosságain. A mûtét viszont drága, ezért Catalinának szüksége van egy kis mellékesre - és ezért messzire hajlandó elmenni. Itt kezdõdnek a bonyodalmak. Nem is kicsik.

kiváncsiságból belenézek az elsõ részébe
1/10
koshinae 2008 dec. 16. - 18:59:55 1/10 Előzmény manocka
(3/369)
A fogászatos szappanopera már lejárt. (Betty a csúnya lány)
A szemészet se menõ már.
Urológiáról érthetõ okokból nem lesz sorozat :)
Ez maradt :-D
manocka 2008 dec. 15. - 17:08:46
(2/369)
énis.....de ez akkor prosti-szappanopera...
pacica 2008 dec. 15. - 13:09:22
(1/369)
Ez mi? Én azt hittem, hogy valami durva plasztikai show lesz.