Téma: Csaló csajok

7/10
napleon 2019 máj. 10. - 10:49:55 7/10
(3/43)
van benne néhány poénos jelenet, de maga a sztori az nem nagy durranás
azt hittem lesz benne pár jobban kidolgozott átverés
tipikus limonádéfilm
Bigpapa 2019 máj. 10. - 08:02:19 Előzmény jbaj
(2/43)
A film eredetije a Riviéra vadorzói, Steve Martinnal és Michael Caine-nel. Na az atom jó film! Azt kb 300x láttam, haverokkal most is poénkodunk,ha valaki nagyon örül, hogy : Oklahomaa,Oklahoomaaa oklahooomaaaa.! Ruprecht!!! :D Ha nem láttad még, nézd meg, akkor érteni fogod. :)
Rebel Wilson számomra olyan szinten idegesítő, hogy ezt 100%, hogy majd csak letöltve nézem meg,mert a bemutató se fogott meg. Nem baj, ha valamit feldolgoznak,de annak érzésem szerint jobbnak kell lennie. És bizony a két eredeti színész elég magasra tette a lécet.
7/10
jbaj 2019 máj. 10. - 06:31:32 7/10
(1/43)
Az alapsztori jó, vannak benne egész jó poénok, de kb. pont ugyanannyi a lapos és "proli" humor is... :S Azon, hogy valaki bénán elvágódik, erőltetve sértegeti a másikat vagy a sablon Gyűrük Urából idéz, nem tudok röhögni sajnálom... :( (Amin viszont tudtam: pl. az előbújós ruhás jelenetek, Rebel őrült királynős ketrecjelenete... Na, az mindent visz szerintem.)

Anne Hathaway szerintem brillírozik, míg Rebel Wilson nem valami ütős. Bár erről inkább a szinkronválasztás tehet Kokas Piroska személyében. Nem, nem, nem Piroska a hibás. Vele nincs semmi baj, csak aki rá adta Rebel-t, azzal van baj. A legtöbb poén ezzel a hangválasztással nagyon de nagyon nem jött át úgy, amennyire át kellett volna, hogy jöjjön. Úgy gondolom, ezzel nem vagyok egyedül. :S

Ami viszont nagyon plusz pont, hogy szépek a ruhák, a látvány és a helyszínek! Ha másért nem, már csak ezekért is megéri megnézni a filmet! ;)