Lasagne 2007 máj. 21. - 15:09:54
(312/4932)
SPOILER 7x24

Na ja a Grissomnál nekem is ezek" itt fog elvérezni, mert senki nincs a közelben, 2) ki fogja ezek után Sarat megmenteni?" jutottak eszembe....megijedtem már, hogy likvidálják szegényt.
De ott már nem stimmelt, eleve hogy csak ült, ahelyett hogy kirohan és segítséget kér(hisz nem a lábát vágták le,futkorászni még tudott volna)...bár ezzel kapcsoltaban nincs tapasztalatom hál istennek...

nekem is az elején azért tetsztett meg ez a sorozat,mert minden részt lezártak, tiszta lappal kezdtek(kivéve persze az érzelmi szálak ,meg ilyenek azok kellettek)
de nem tudom miért nekem bejött ez a miniatúrás cucc-....
bár nem gondoltam volna hogy csaj lesz....bár az éhogy így fejezik be várható volt(Sara)

"Brassnek pedig igaza volt, a csajt simán le kellett volna önteni bleach-csel,"...ahogy elkapta Warrick és Nick ,ott helyben leönthették volna:)

"Az a nõ nem dilis, hanem pszichopata" igazad van, csak nem találtam rá a megfelelõ szót:)

a CSI interjút nem láttam. Hol lehet megnézni?

"Fúúú, viszont nagyon döbbenetes volt, ahogy Grissom kb hangosan gondolkozott és észre sem vette, hogy elmondta a csapatnak, hogy szereti Sarat. :,"
na ja, meg ahogy erre a többiek néztek ...:)

az a kéz simogatós is nagyon szép volt, mert különösebben nem mutatják sosem ezeket a "bensõséges" pillanatokat, de persze ennek megvolt az árnyoldalai is ,hogy ezt PONT MEGLÁTTA az a r*banc...grrr....
10/10
fairydust 2007 máj. 19. - 21:27:02 10/10
(311/4932)
Nincs mit. :)
Evelin... 2007 máj. 19. - 21:10:02
(310/4932)
Köszi szépen:)!! Na ja a google..ahhoz túl lusta lettem volna..ez egyszerûbb volt:)!! Köszi még1x:)
10/10
fairydust 2007 máj. 19. - 19:02:14 10/10
(309/4932)
Szia!

Én bár csak a CSI: LV-t nézem, de ha jól tudom akkor a The Who: Baba O'Reilly címû számot játsszák a stáblista alatt a New York-iban.
Amúgy a google a barátod, én is ott kerestem rá. Ha magyarul nem is, de angolul gyakorlatilag minden információt megtalálsz.
Evelin... 2007 máj. 19. - 18:24:41
(308/4932)
Sziasztok? Kéne egy kis segítség nekem:) Valaki meg tudná mondani hogy mi a címe a NY-i helyszínelõk fõcímzenéjének? Elõre is köszi ha valaki tud segíteni:) amugy meg nagyon jó sorozat nagyon szeretem..mármint a Las Vegasit:)+a Miamit is.... Sziasztok
10/10
fairydust 2007 máj. 19. - 16:28:05 10/10
(307/4932)
SPOILER 7x24

Igen, én is simán kinéztem volna belõle. Nekem így kb az volt az elsõ gondolatom, hogy 1) Griss itt fog elvérezni, mert senki nincs a közelben, 2) ki fogja ezek után Sarat megmenteni?
A poén egyébként, hogy az eddigi 165 részbõl 2x2 volt összesen folytatásos. Persze, természetes, hogy a hetedik évad utolsó részének is annak kell lenni. -.- Urgh.
Amúgy nekem úgy tûnt, mintha az utolsó jelenetet nem JF játszotta volna. Szerinted?
Brassnek pedig igaza volt, a csajt simán le kellett volna önteni bleach-csel, uh, miaz, miaz, fehérítõvel. Az a nõ nem dilis, hanem pszichopata.
Huh, és láttad a másnap reggeli CSI interjút? Nem mintha sokat mondanának, de azért aranyos. :)
Fúúú, viszont nagyon döbbenetes volt, ahogy Grissom kb hangosan gondolkozott és észre sem vette, hogy elmondta a csapatnak, hogy szereti Sarat. :,) Meg az a jelenet is nagyon szép, amit többször is mutatnak, hogy hozzáér a kezéhez.
Akárhogyis, hosszú nyarunk lesz. :S

SPOILER VÉGE
Lasagne 2007 máj. 19. - 14:20:03
(306/4932)
SPOILER 24

ezzzzzt a véget.....így abbahagyni tényleg genyó......
hülye dilis csaj.....áhh......a végén tényleg azt hittem hogy Grissomba vágta a pengét...Szegény Saraaaa:(
4hónap az kicsit hosszú
Lasagne 2007 máj. 19. - 13:16:57
(305/4932)
ja maúgy még nem láttam.....gáz?
Lasagne 2007 máj. 19. - 10:00:05
(304/4932)
a r*hadt szemetek elmerészelnek menni szabadságra, meg egy kicsit pihenni:)
hát ja mondjuk a rajongóknak adhatnának valamit kiengesztelésül...mittomén Warrick-kal egy 1 hetes nyaralást Malibun vagy ilyesmit:)
10/10
fairydust 2007 máj. 19. - 07:49:06 10/10
(303/4932)
Láttad a finale-t? :S

Az elõzõ rész nekem egy az egyben nem tetszett, pláne nem a mostani fényében. Akkor nagyon utáltam Grissomot, most már kezdek kiengesztelõdni.
Viszont nagyon be vagyok rágva az egész rendezõi bandára. Hogy, mégis hogy gondolják, hogy most négy hónapot várjunk?! -.- Utálom õket.
Lasagne 2007 máj. 18. - 11:54:08
(302/4932)
Spoiler

Saras kiiktatásra lehet sor kerül...sõt...érdekes rész volt ez a Lady H.-s...:) voltak benne jó pillanatok
Noir 2007 máj. 15. - 12:43:43
(301/4932)
kösz :D

hát tény, hogy eléggé fura lesz Sara nélkül, de én akkor is nézni fogom :]
10/10
fairydust 2007 máj. 14. - 23:56:22 10/10
(300/4932)
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! A jelenlegi információk szerint augusztustól új részek a Viasaton! Vihiiiii! ^^

(SPOILER

Nyiff, szerintem ki fogják iktatni Sara-t a finalban. :(( Mégmégmég három nap. :(

SPOILER VÉGE)
10/10
fairydust 2007 máj. 12. - 14:29:42 10/10 Előzmény Noir
(299/4932)
Uh, ez az Antal Olgás dolog kísértetiesen hasonlít a Jorja Foxosra. ;) Bár szerintem klasszisokkal jobb volt, mint Catherine új hangja, úgyhogy megérte volna kicsit megemelni a fizetését. ;) Hmm, ha jól emlékszem a Media Marktban láttam ötért, de talán a Camponának a zeneboltjában is lehet kapni. Nem igazán rémlik mostanra. :/ Amúgy nem tudom, hogy jönne-e valaki Sara helyett, igazából jelen pillanatban hidegen is hagy, könnyen lehet, hogy beszüntetem a sorozatosdit, ha õt kiszedik belõle. Kb. azért nézem, mert õ játszik.

Lasagne: nem, még van egy rész a 7x23 után.
Lasagne 2007 máj. 11. - 18:12:16
(298/4932)
most a S07E23 már az évadzáró rész?vagy lesz még??
Noir 2007 máj. 11. - 13:27:35
(297/4932)
Nah... Antal Olga [az eredeti hangja] magasabb fizetést szeretett volna kiharcolni magának és a többi szinkronszínésznek is, ezért váltották le Szórádi Erikára.
Noir 2007 máj. 11. - 12:03:06
(296/4932)
na ezt a szinkron cserés dolgot én se értem... szerintem jobb volt az elõzõ hangja...
5000-ért hol láttad? :] én karácsonykor kaptam meg az 1.évadot és másnap egybe végig néztem ... kb. 12órán át XD
Spoilerhez kapcs. kérdés:
ha most tényleg kiírják Sarat, akkokr jön valaki a helyére??

jó hétvégét!!! :D
10/10
fairydust 2007 máj. 09. - 21:53:30 10/10
(295/4932)
Jaj, ne haragudjatok, ma nagyon nincs idõm e-mailt írni, úgyhogy pár szóban leírom ide a fontosabbakat.

SPOILER

Tehát a jelenlegi hírek szerint (hozzá kell tennem, hogy a forrást eddig senki nem ítélte egészen megbízhatónak, de egyelõre ez az összes információ) Jorja Fox nincs megelégedve a fizetésével, és amikor ezt elõadta a sorozat készítõinek, azok felajánlottak neki egy nem túl nagy összegû fizetésemelést. Ezzel õ nem volt teljesen megelégedve, konklúzióképp úgy döntött, hogy otthagyja a CSI-t. Ennek értelmében a hetedik évad végére valami olyasmire számít mindenki, hogy Sara rejtélyes körülmények között eltûnik. Mivel hivatalos információ a témát illetõen nem nagyon van, ez elfogadható opciónak tûnik, mert ebbõl ugye még bármit ki lehet hozni. Ha Jorja F. tényleg lelép, akkor Sara meghalt, ha pedig mégis úgy dönt, hogy marad, akkor Sara még simán elõ is kerülhet. Õszintén szólva nem akartam nyomozni az ügyben, mert engem alapvetõen lehangol az egész, majd inkább kivárom az utolsó részt. (Holnap jön ki az utolsó elõtti, úgyhogy kb egy hét van addig.) Nekem Sara minden szempontból a kedvencem, tehát kellõen megviselne ha kiszednék a sorozatból a továbbiakban. Ha neten utánaböngésztek, egészen biztosan lehet találni mindenféle találgatásokat, akit érdekel, nézegesse. Én egyelõre távol tartom magam a jóslatoktól ezen a téren. ;)

SPOILER VÉGE

Lasagne: nem tudom, csak onnan jutott eszembe, hogy nagyon sok rész spanyolul is fent van a neten, és hogy hátha úgy nézed. Én mindig angolul nézem, felirattal nem szöszörgök, engem általában zavar. :) Meg az is nagyon megfeküdte a gyomromat, mikor kicserélték Catherine szinkronját (tényleg, nem tudja valaki, hogy ezt milyen indíttatásból tették?). Ezek után úgy döntöttem, hogy jobb nekem angolul, ott ilyen változások nem fenyegetnek és legalább tanulok is belõle. :)
Lasagne 2007 máj. 08. - 16:26:51
(294/4932)
SPOILER 7*22

Igen én is utólag ilyesmire gondoltam, hogy megpróbál az õ fejével gondolkodni. Még1szer megnéztem elsõre nem vettem észre ,de mikor S a levelet olvasgatja akkor azzal ügyködik..
az kizárt hogy õ lenne:)))
Sara-t likvidálni? remélem nem, tök aranyosak így:) a Leveles meg tényleg nagyon romantikus volt:)
És jó hír hogy leszerzõdött a 8. ra is:) sõt az is jó hír hogy lesz 8. is!

Spoiler vége

Igen angolul néztem(ált. ha nem bírom kivárni a magyar feliratot akkor nekikezdek:)) miért?
10/10
fairydust 2007 máj. 08. - 14:42:43 10/10 Előzmény Lasagne
(293/4932)
Nojó. :) Akkor

SPOILER 7x22

Hááát, szerintem ennek a miniatúrás ügynek le kell zárulnia még a hetedik évadban, és ugye akkor nyilván elkapják az emberkét (mármint a gyilkost). Na most, William P. leszerzõdött a nyolcadik évadra, tehát nem hiszem, hogy G. lehet a MCSK, mert akkor el kéne õt kapni feltételezhetõen. Szerintem ez ilyen G.-féle mánia, hogy megpróbál belelátni a gyilkos fejébe, vagy valami ilyesmi.
Awww, aaaaaannyira nagyonnagyon aranyos volt, ahogy S. elolvasta végre a levélkét. ^^ Jaj, nagyon félek, hogy baja lesz. Mármint a végén, szerintem esélyes, hogy S.-t valahogy likvidálják. Nyiff.

SPOILER VÉGE

Amúgy angolul nézed, nem?