10/10
Zity 2007 dec. 05. - 16:25:35 10/10
(1692/4932)
William Petersen-t magammal vihetem???Mert ha igen,akkor elkezdem szervezni!Szal totál benne vagyok a taliban!:)
10/10
Juli1 2007 dec. 05. - 11:14:02 10/10
(1691/4932)
Igazából azon akadtam ki, hogy az én orvosom meg is mondta, hogy az antibiotikum nem segít, akkor meg minek írja fel? Igy meg a saját immunrendszerem gyõzi le a kórságot, kizárólag gyógynövények segítségével, mellékhatások nélkül! Néha elkeserítõ hogy mennyire a kemikáliák rabbjai vagyunk, mondja ezt egy gyógyszergyárnak dolgozó:)
A CSI talit komolyan gondoltam, élõben, legalább megismernénk egymást személyesen is:) Egy uró szilveszter nagyon jó ötlet:)
Többiek?
10/10
Zity 2007 dec. 04. - 22:31:53 10/10
(1690/4932)
HAHÓÓ! Gyógyulj meg gyorsan,jobbulást kívánok! Nekem nem ad a doki antibiotikumot,akit amúgy nem csípek,tudja,hogy értelmetlen,csak szennyezné a környezetet a vénnyel,mert nem váltanám ki.Szeretem,ha tisztán látnak az emberek és nem vitatkoznak velem:)Na jó,azért 1-2 komolyabb problémám már nekem is volt,így közel a nyolcvanhoz :) CSI-buli???? Benne vagyok ám!Mondjuk majd egy pótszilveszter???Élõben vagy MSN-en?:) Sportarénában pl?? Na mék' aludni,mert kész vagyok mára!Jó éjt Minden Portos-Ajtózúzós-CSI-Team-es Barátunknak!
10/10
Juli1 2007 dec. 04. - 22:01:40 10/10
(1689/4932)
Hahó everybody:) Hiányoztok lányok:) Én a változatosság kedvéért ismét beteg vagyok, de most már sikeresen az ágyat nyomom. Ha ez így folytatódik nem érem meg a jövõ évet:) csak vicc volt, most aztán kezembe vettem a gyógyulásom sorsát, és mindenféle gyógyteák, cseppek, és egyéb kuruszlásos módszerekhez folyamodtam, miután az orvos által felírt antibitokiumok csõdöt mondtak. Az orvos arra hivatkozik hogy azért mert nem feküdtem, de nem hiszek neki:)
Ezért tüntem el, de visszatérek igérem, mert nem jó nélkületek:)
Arra gondoltam, hogy lassan valami CSI talit is összeüthetnénk, mit szóltok hozzá? Persze vizsgaidõszak, meg karácsonyi cirkusz után:)
Én szívesen vállalom a Sara távozása miatti kiborult lelkek ápolását, szerintem finomabb leszük Csrenus papápánál:):):)
10/10
Zity 2007 dec. 04. - 18:27:23 10/10
(1688/4932)
Thanks! :) Megvan...megnéztem...kihaltam!Már reggel kicsináltam magam ezzel és utána mentem dolgozni!NAhhh had' ne mondjam,milyen napom volt!Nemtom mi lesz így velünk,ha minden elkövetkezendõ epizódot így élünk meg!Kicsináljuk magunkat és mehetünk a Csernushoz,aki majd elküld minket a jó fenébe és üvöltve közli azt,ami nyílvánvaló: a CSI-függõség kezelhetetlen!Oldjuk meg magunk a problémát,mert mi csináltuk magunknak!Mi vagyunk az oka mindennek,mi teremtettük ezt a világot a saját elménkben...és milyen igaza lesz! (Am én hárítanék Bruckheimerre és a stábra,kártérítést fogok követelni,ha maradandó károsodást szenvedek!) :)
10/10
Zity 2007 dec. 04. - 18:16:04 10/10 Előzmény nyestike
(1687/4932)
Hello! :) Hogy mit csinálok?Kereskedem...nemtom miért,amikor tehetnék mást is.Ha van alkalmam,hobbi szinten fotózom,sikerült egészen jól "kimûvelnem" magam e téren (asszem),no meg jó pár tekercset kinyírni.Nem igazán vagyok híve a digit fotózásnak.Bár nem ártana megbarátkoznom vele,mert szerkeszteni is szeretek. :)Szeretnék papírt is látni róla a kezemben,ám ez idõ kérdése,mármint szabadidõ.Am igen!Be foglak ajánlani!:)Teljes gõzzel pedálozok majd ezügyben!:)
10/10
MT74 2007 dec. 04. - 09:58:36 10/10
(1686/4932)
Két vizsga között az én javaslatom: Orsit vegyük fel a szinkronosokhoz. Én pedig vállalom, hogy Griss kutyáját sétáltatom!
10/10
nyestike 2007 dec. 04. - 00:02:57 10/10
(1685/4932)
Mért most mit csinálsz?És mire gondoltál,mi lesz a következõ project?Persze a CSI fotózáson kívül!;DDD
Nah ezt azért lebizniszeljük én ugyanis laborosként a technikai szakértõjük leszek!Ha Te jutsz be elõbb,akkor ajánlj be,én is ezt teszem majd!!:DDDD
10/10
Zity 2007 dec. 03. - 20:10:04 10/10
(1684/4932)
Hali!!!:) O.K.,tudom milyen az...(nekem azért mázlim is volt:) ) Ám ismét bele fogok vágni,mert kellene még valamit alkotni az Életben.:) A jelenlegi nem nagyon fekszik:) Jó lenne a CSI - stáb fotósának helyét levadászni!:) Ahhoz még értek is.
10/10
nyestike 2007 dec. 03. - 19:20:00 10/10
(1683/4932)
Hééjj Zity!Vagyunk!Vagyok!:D Csak ez a nyamvadt vizsgaidõszak.. És még CSI sincs..:(
10/10
Zity 2007 dec. 03. - 18:06:55 10/10
(1682/4932)
Hol vagytok Hívek? :( Olyan üresek a napjaim Nélkületek!Sehol a CSI,sehol az Ajtózúzó-Team! Nem ismerjük egymást,de hiányoztok,na! Pusza!
Bacy 2007 dec. 02. - 18:32:25
(1681/4932)
õk tengerészek után nyomoznak és azok nem feltétlenül a tengeren rablódnak el(mint a múlthéten is szárazföldön raboltak el egy tisztet ezért), és nem tengeren ölik meg õket, vagy ha mégis akkor akkor mennek hajókázni, erre is volt már példa....
10/10
Zity 2007 dec. 01. - 21:13:28 10/10
(1680/4932)
Hello!Félreértettél...nem kaptam fel a vizet.Az SMS-t is azért utálom,mert nincs hangja!:) CSI-rövidítés:komolyan azt hittem,hogy teljesen laikusként kérdezed. Az NCIS-t én sem értem,mint ahogy azt sem,hogy miért van annyi "helyszínen" helyszínelés;marad a marketing.A tv-csatornák egymást majmolják,mindegyik az élen akar lenni,nézettséget növelni,stb.,ám arra nem gondolnak,hogy ha egy azon idõben tesznek be azonos jellegû mûsorokat,a nézõk mind inkább elfordulnak tõlük és egy teljesen semleges csatornán fognak szórakozni.Bõven elég nekik a reklámok mennyisége,nem hogy ,ha még kapcsolgatni is kell ahhoz,hogy megnézhessen valamit,ami érdekli.Szerintem...Pá!
gegee 2007 dec. 01. - 20:38:01
(1679/4932)
Hella.
Tulajdonképpen ennyi elég lett volna:
CSI - Crime Scene Investigation
az nyilvánvaló volt elõttem is hogy vmi rövidités.

Én akkor is kissé soknak gondolok ennyi, ugyanolyan profilú sorozatot, de ez csak én vagyok...

Zity, nem kell felkapni a vizet, én nem a sorozat miatt bosszankodtam, hanem, hogy a hüje tévék egyszerre adnak ugyanolyat...

Amúgy a legviccesebb számomra a (p*)NCIS sorozat, ahányszor
véletlenül belenézek, vagy ajánlatot mutatnak, mindig szárazföldön nyomoznak... a tengerészetiek! Mér ütik bele az orrukat... ? :-)))
Na mindegy, köszönöm a válaszokat; és jó sorozatnézegetést.

üdv
10/10
ReBii 2007 dec. 01. - 17:34:12 10/10
(1678/4932)
talán SPOILER
most láttam, hogy mi lesz a 8.évadban! lehet, hogy itt már mindenki rég tudja, de nekem annyira döbbenetes volt, olyan ÁÁ :) csak írni akartam :)
10/10
iko 2007 dec. 01. - 17:16:32 10/10
(1677/4932)
Sziasztok,mi ez a nagy csend,máskor amikor haza érek mindig oldalakat olvasok vissza,de most nem:(
Senki nem ír semmit,igaz én is alig jutok géphez rengeteget kellene tanulnom...
10/10
Zity 2007 dec. 01. - 12:50:16 10/10
(1676/4932)
1.CSI – Crime Scene Investigation, mint pl.: FBI – Federal Bureau of Investigation , CIA – Central Intelligence Agency és még sorolhatnám. Mint látod,ezek mozaikszavak, vagyis rövidítések! CSI a.m. bûnügyi–helyszín vizsgálat.
2.Azért kell, mert a média leginkább az ilyen és ehhez hasonló sorozatokból tartja fenn magát, vagyis a nézettségbõl. Csupán marketing… gondolom én. Bejött nekik.
3.Nem dokumentáció… Az a Discovery, Nat.Geo. és egyéb tudományos mûsorokkal foglalkozó tv-csatornák mûfaja… illetve a hírmûsorok is ebbe a kategóriába esnek.
4.Rengeteg érdekes, tudományos dologgal szolgál (számomra a LV-i), attól függ, hogy milyen szemmel nézed. Az okkult tudományoktól kezdve a logikáig, minden felfedezhetõ a CSI sorozatokban. Nem összetévesztendõ egyes mexikói, brazil, venezuelai sorozatokkal!
Amennyiben elkezdesz nézni egy ilyen sorozatot az elejétõl kezdve, akkor eldöntheted, hogy tetszik-e Neked vagy sem. Nem kötelez a CBS arra, hogy pont ezt a sorozatot (vagy éppen a NY, Miami, stb-t) nézd. Mint ahogy az RTL és a Viasat sem kötelez senkit, semmire. Nálam 44 csatorna van, jelenleg csak hármat „hasznosítok”, mert azok érdekelnek. Nincs köztük a Viasat sem és az RTL sem. Biztosan találsz te is olyan mûsort, ami felkelti az érdeklõdésedet, csak keresni kell. Amennyiben nem érdekelnek a tévében leadott mûsorok, akkor pedig maradnak a könyvek, illetve egyéb hobbik. Találj magadnak valamit! (Ezt a Team érteni fogja, remélem!)
seherezade 2007 nov. 30. - 21:10:10
(1675/4932)
crime scene investigation - bûnügyi helyszínelés
Szerintem ne nézd, nekem tetszik, meg is szoktam nézni, ezzel így vannak sokan mások is.
Az rtl -en a miami csi megy, a viaszaton a Las Vegasi.
Szerintem a szereposztást illetõen ez a kettõ a legjobb.
gegee 2007 nov. 30. - 19:48:45
(1674/4932)
Hella.
Lenne egy pár kérdésem:
1. mit jelent az hogy csi?
2.miért kell amerika összes városából ilyen sorozatot indítani? Csi: nyújork; csi:mályámi; csi:loszándzselesz; csi:timbuktu;...
3.olyan szignifikáns különbség van a sok különbözõ városban megesett helyszínelésekkor, hogy azt érdemes ilyen szinten dokumentálni?
4. mi tud újdonságot adni egy szinten túl?

Alapvetõen érdekelnének komolyan a válaszok, bár van bennem egy kis bosszankodás is, hogy a retken is meg a viasaton is egyszerre megy ugyanaz...
10/10
MT74 2007 nov. 30. - 18:52:37 10/10
(1673/4932)
Szerintem nem gyógyszert adnak be neki. A 8/7-ben, amikor összeütközik Sara-val az öltözõ ajtajában, akkor mondja, hogy vmi bogyót szed, mert rosszul alszik. Talán túlzásba viszi, iszik rá, aztán KO. Griss elég mérges rá, mintha el is küldené a helyszínrõl (a promo végén).

Juli, nem, ma nem volt új rész, a 8/2-t ismételték (A la cart), tudod, amikor a sötétben esznek az étteremben a vendégek. Jövõ héten lesz a Crocomicsoda címû rész (promo linkje jóvoltomból *;)* alább), aztán ha jól tévedek, akkor legközelebb januárban lesz új rész. Az írók még sztrájkolnak ugyanis.