baby5 2010 nov. 23. - 15:34:55 Előzmény minerva00
(6552/6912)
Azért nem látjuk õt, mert a balesete és egy eset kapcsán Erik úgy dönt, hogy kiszáll a csapatból (szerintem nem végleg) és az államügyésznek dolgozik, mint helyszínelõi szakértõ. Meghalni õ sem akar, így kiszállt
Eriket és Calleight mutatni fogják együtt :) :)
Ghanima 2010 nov. 18. - 21:00:36
(6551/6912)
Említettem már, hogy rohadjon a zoknijába a porthu baromira lusta és/vagy figyelmetlen szövegkezelõ, író munkatársa? Valamint azt, hogy vegyenek már föl egy olvasószerkesztõt?!!!!!

Találós kérdés: ha a porthu szerint a Miami CSI 134. részét 2008-ban készítették el (és ma 20:30-tól látható), akkor a 179. részt melyik évben készítették??

SPOILER ;-)))

Megfejtés: a porthu szerint 2002-ben.


Ezzel az eredménnyel a porthu a matematika és a fizika új távlatait nyitja meg, micsoda kár, hogy nincsen matek Nobel-díj, bár fizikai van...
minerva00 2010 nov. 17. - 20:24:17 Előzmény baby5
(6550/6912)
De ha nem szakítottak,akkor hova tûnt Eric? Ráadásul a múltkori részben nagyon úgy tûnt, hogy nincsenek együtt, amikor Eric újra megjelent.
baby5 2010 nov. 16. - 14:30:35
(6549/6912)
Köszönöm a választ.
Calleigh és Erik nem szakítottak, együtt vannak :) :)
10/10
szidy21 2010 nov. 15. - 19:46:07 10/10 Előzmény baby5
(6548/6912)
8 évad 12-ik része lesz most csütörtökön!
baby5 2010 nov. 15. - 14:25:29
(6547/6912)
Hali!

A 8.évad hányadik részét adják minden csütörtökön 21:20-tól?
Köszi
melinda27 2010 nov. 15. - 08:22:54
(6546/6912)
Sziasztok!
Az engem is nagyon érdekelne, hogy most Kelly és Eric szakítottak? Remélem hogy nem!!!A múltkor mikor kimentette a laborból, még úgy szólította, hogy kicsim! Azóta meg semmi!!! :-(((
minerva00 2010 nov. 14. - 19:40:55
(6545/6912)
Hova tûnt Eric? Ezek szerint szakítottak Calleigh-vel? Lemaradtam...
Ghanima 2010 nov. 10. - 19:29:41
(6544/6912)
Jaj,bocsánat, nem erre a hsz-edre akartam az elõzõt írni. Erre azt akartam, hogy engem meg a több kisebb kép egymás mellé tétele (nem tudom, mi a filmes neve az eljárásnak) idegesít/ett folyvást és baromira. Grrrrrr!
Ghanima 2010 nov. 10. - 19:27:48
(6543/6912)
Most akkor a hét melyik napján vannak az új évad új részei? :-ooo
Annak, amit a port.hu kiír, nem lehet hinni. :-(((
10/10
davidos15 2010 nov. 10. - 17:22:19 10/10
(6542/6912)
SPOILER S09E06

ne is mondd a kamerarezgést! olvastam egy cikket az évad elején, miszerint a megújulásnak köszönhetõ a sok mondva csináltatott akciójelenet (lásd a rengeteg futkározás), és ott szó volt a kameramunkáról, amit ilyen okosan, idézve "urgent camera move"-nak neveztek, röhej! szívesen elbeszélnék a készítõk fejével, h ezt sürgõsen orvosolják, mer abból a profi kameramunka színvonalból, amiért szintén imádtam a sorozatot, most vmi amatõr kamerás felvételek lettek és ez borzasztóan idegesít...azt sem értem, h egyáltalán, h lehet ezt újításnak nevezni? vagy nem észrevenni, h totál gagyivá teszi?
jaja, a hullaházas jelenetben én is láttam a hasát :) és az arcán is észrevenni, h meg van hízva.
azt nyilatkozta Emily, h nem tervez kihagyni egy epizódot sem, mivel a babát december közepére várja és gondolom akkor nekik is lehet amolyan téliszünet féleség, aztán meg a babát magával fogja hordani a forgatásokra.
egyetértek, sztem sem volt olyan profi mint az elõzõ rész, de még mindig jobb, mint a 9x01 vagy 9x02 :) 8/10
még annyit hozzáfûzök, h az a realitys csávó, aki miatt majdnem meghalt a srác, mer vmi kevert drogot adott el neki, a végén csak úgy szabadon távozik? ezt nem gondolhatták komolyan az írók! annyira utálom, amikor ilyen dolgok miatt csesznek el egy részt...elvégre egy zsaru sorozatról van szó!!! ilyen hibákat nem véthetnek!!!!
10/10
zora 2010 nov. 10. - 10:12:57 10/10
(6541/6912)
SPOILER 9x06

Már megint ezek a remegõs felvételek. Komolyan, én szédültem, 2x is abba kellett hagynom a nézést! Lehet, a múltkorinál szabin volt az operatõr és valami normális egyén csinálhatta? Az a sok kergetõzés! Ha ártatlan valaki, miért rohan?! Ennyire hülyék?
Maga a történet tetszett, fordulatos volt (a kispap, meg a férjecske...).
Emilynek láttam picit a hasát, szerintem 3 hónapon belül szül. Vajon hogy oldják meg? Callegh megsérül és kórházba kerül? Vagy felkérik egy 3 hónapos szeminárium megtartására az ország tulsó felén?
Szóval, nem volt olyan jó, mint a múltkori, de mégis az átlagnál jobb. A múltkori 10 pont, ez 8.
10/10
davidos15 2010 nov. 05. - 20:07:48 10/10
(6540/6912)
SPOILER S09E05

teljesen egyetértek, ez a rész egyszerûen fantasztikus volt!!! kész felüdülés volt egy ilyen erõs részt látni a döcögõs évadkezdõ részek után :) tele volt pozitívummal...volt benne humor, amit mindig is hiányoltam a Miamiból és csak néha örvendeztetnek meg vele, totális csapatmunka volt jelen, több jelenet is volt ahol együtt voltak és diskuráltak ezt-azt, maga az ügy meg meg érdekes és rendhagyó volt...a cold open meg fenomenális! nem is tudom mikor láttam ekkora profi cold opent, egyszerûen szuper vizuális, hangulati és tartalmi szempontból is, Emmyt neki :D...sztem nem csak az évad legerõsebb része, hanem az egész sorozat egyik legerõsebb részét láttuk. kár, h nem tudják ezt a színvonalat hozni mindig....és Tom vmi szuper volt amikor egy "oohhhhh"-val kifutott és ott hagyott mindenkit a laborban :DDD
a vége meg ahogy az a teherkocsi elütötte a hapsit, nem kicsit sokkolt :D

negatívumnak annyit tudnék talán felhozni, h jobban kibonthatták volna Natalia beépülését meg a hallucinációjával meg megkeresésével kapcsolatos problémákat és hiba volt, h Jason-t nem ellenõrizték le drogokra, pedig Walter még említette is az elején és totál figyelmen kívül hagyták az egészet....de egy ilyen rész után ezt meg tudom bocsátani a készítõknek lol :)

simán 9,5/10
10/10
davidos15 2010 nov. 05. - 19:57:48 10/10 Előzmény zora
(6539/6912)
SPOILER S09E03

jaja, nekem is elsõre a prison break ugrott be a börtönszökés módjáról...sztem simán lehet, h onnan kopírozták ezt a szökési módszert.
ebben tök igazad van, h ha már megvolt a pénz, mi a francnak ment vissza?! azért, h legyen kivel Horationak elbeszélgetni lol....úgy nem szeretem, amikor ilyen idiótaságokkal butítnak el egy részt...ez még errõl a részrõl nem is mondható el, de vannak részek amelyekrõl nagyon is. miért nem tudnak úgy utólag átmenni a forgatókönyvön és kiküszöbölni az ilyesmiket? sztem nem tartana sokból.
egyébként én végképp nem ismertem fel Erika Eleniakot, pedig tudtam, h fog játszani a részben :D
10/10
zora 2010 nov. 05. - 13:35:57 10/10
(6538/6912)
SPOILER 9x05

Ez a 9x05 volt idén eddig a legjobb. Izgalmas, fordulatos, hajmeresztõ. Az már biztos, ha valamikor médiumhoz fordulok, elõtte lecsekkolom. Nagyon jó volt!
A végén a "pénzesõ" kicsit béna lett, de elmegy.
Ha így folytatják, hogy részrõl-részre jobbak, annak örülni fogok.
10/10
zora 2010 okt. 22. - 07:56:55 10/10 Előzmény davidos15
(6537/6912)
SPOILER 9. évad

Nekem is hasonló gondolataim támadtak a 2. részrõl, a nõ munkájáról. Valahogy egyre idegesítõbb, hogy H mindig talál valakit, akit "megmenthet", akinek "megígérhet". A 3. jobban tetszett, bár ahogy Lindsey-t odatámogatta a szüleihez, nagyon megjátszottnak tûnt. Az is tetszett, hogy én nem értettem, minek kell L-nek balra fordulnia? Aztán persze ott volt a kamera az automatánál. Még valami: ez a rész egy kicsit a Prison Break-re hajazott - pontosabban 3 téglányira -, ez is mutatja, hogy nincs új a nap alatt. Ennyire bénák lennének a börtönépítõk, hogy ugyanolyan mosdókat csinálnak mindenhova?
Kicsit off: Érdekes módon a Castle 3x05-ben szintén börtönszöktetés volt a téma.
Ja, még amit nem értettem: ha már kint volt, mi a fenének ment vissza? Volt 25ezer dollárja. Én leléptem volna.
Felismertétek az anyukát? Erika Eleniak abból a vizimentõs sorozatból.
10/10
davidos15 2010 okt. 20. - 20:12:24 10/10
(6536/6912)
túl vagyok a 2. és 3. részen is, röviden le is írom a véleményem :P

SPOILER S09E02-03

a 2es részben voltak jelenetek és módszerek, amik tetszettek, úgy maga az ügy sem volt rossz, de ami tök felesleges volt, az Horatio jótékonykodása a csajjal, aki nem mellékesen nagyon béna színésznõ, h tudtak ilyet beválasztani? az ölelkedése H.-val a rész végén meg kb. olyan volt, mintha mindketten akartak volna vmit egymástól, hiperbénára sikeredett...és nem értem miért karolta fel annyira? azért mert kemények voltak a munkaadói? a világon ennél 100szor keményebb és durvább munkák is vannak a rossz dolgokról nem is beszélve és pont ezen akadt fent ennyire H.? ez még tõle is sok volt....ami még nem tetszett, az az, h minek kellett azt a hülye fogdarabot a gyilkos kabátjában megtalálni?! ez is annyira elcsépelt és béna és nem reális volt...a fogdarabon kívül is volt már elég bizonyítékuk, akkor nem értem miért volt szükséges az íróknak egy ilyen õsszar módszerrel elõteremteni?! jah, és még egy negatívum nem erre a részre vonatkozóan, hanem mind3ra, általánosan: Eric. az ordítozásai és idegkitörései a 10szeresére növekedtek, most már minimum 1 van neki 1 részben, amitõl nagyon idegesítõ lett. most már komolyan nem tudom, h jó ötlet e volt visszahozni. az ötlet épp jó volt, csak az írók vmiért azt gondolják, h menõ lesz ha mindenkit szét akar verni...hát üzenem nekik, h nagyon nem! most nem bánnám, ha a következõ részben vki szíven lõné, h végleg meghaljon. amit kiemelnék tetszésként, az a helyettes orvosszakértõ és a boncjelenete: a miamiban olyan ritkán mutatnak boncjelenetet és olyan jó volt végre egy normálisat látni, a dokinõ meg szimplán jó karakter, el lett találva. akár maradhatna is. ez így csak 6,5/10 lett.

a 3as rész már sokkal inkább a régi Miamira emlékeztetett...jó ötlet volt a vak szemtanú, logikai hülyeségek sem voltak a részben és érdekes volt végig. bár nem a legjobb részek közé tartozik, de mindenképp javulás az elõzõ kettõhöz képest, remélem megtartják szokásukat. 8/10
10/10
Esperanza Nunez-Fuertes 2010 okt. 19. - 21:01:00 10/10 Előzmény Consuela Valdez Neto
(6535/6912)
Na de Consuela, hol van a valós vélemény?!!:D
Consuela Valdez Neto 2010 okt. 19. - 15:59:03 Előzmény Esperanza Nunez-Fuertes
(6534/6912)
Sziasztok! Én is nemrég néztem meg a 9.évad elsõ részét. Nekem tetszett, H alakítása volt benne a legjobb! Jesse-t pedig nagyon sajnáltam, hogy meghalt, bár a karaktere nem tartozott a kedvenceim közé.
10/10
P.C.P. Jr 2010 okt. 18. - 12:05:29 10/10
(6533/6912)
Na mi van skacok, merre vagytok?:)