Sz. Péter 2012 márc. 18. - 11:32:07
(103/1523)
"Puzsér Róbert nyilvánvalóan szerepet játszik"

Ráadásul milyen sz.rul! Ilyen ripacsot még a vásári komédiások között sem látni. :)
Az egész mûsor csak Hajós miatt nézhetõ.
loma06 2012 márc. 18. - 11:13:59
(102/1523)
Ha figyelemmel kísérted az amerikai x-faktort, egyértelmû, hogy õket majmolják. Ott is volt egy ilyen karakter. Na meg a kis cigánygyerek alteregója is.
loma06 2012 márc. 18. - 11:11:51
(101/1523)
Egyetértek...
De vigyázz, mert jön a pokeres fórumfüggõ gyerek és törölteti a hozzászólásod.. :)
10/10
Towner 2012 márc. 18. - 10:45:09 10/10
(100/1523)
Nem tehetek róla , én hidegen szeretem...
Darth Plagueis 2012 márc. 18. - 09:59:41
(99/1523)
A legelsõ undorító, tehetségtelen kis cigánygyerkõcöt minek kellett tovább juttatni a válogatásba ?
Tudom én, hogy az olaszliszkai eset óta ezerrel dübörög a Retek klubnál is a cigánymosdatás, de azért mindennek van határa !
Ne kelljen már mindenhol õket nézni !
Ráadásul ahogy elõadta a Oh happy day címû dal, valami borzalom volt !
-csengõzoli-- 2012 márc. 18. - 01:47:15
(98/1523)
Szerintem a legelsõ srác jó volt. Nem csipem a gyerekeket az ilyen mûsorokban,de engem nagyon szórakoztatott. A két fekete ruhás srácra haragudtam, mert szerintem sem rosszak, de nagyon nehéz dalt választottak, a magas részeknél hamisak voltak, nem is kicsit! Valami könnyebb kellett volna elsõre és tuti továbbjutók. A rapper srác gyakorlatila tuti kiesõ, õt nem értem minek nyomtak továb. Akire mégkíváncsi leszekd, az a bájgunár srác, aki moonwalkingozott két bájolgás közt. Jó hangja van, de a fejében valami nagyon,de nagyon nincs rendben!
2/10
Semprini 2012 márc. 18. - 01:05:57 2/10
(97/1523)
"A zsûri eddig túl nagy melléfogást - talán a kis gyerek továbbengedésének kivételével - még nem csinált."
Szerintem a mûmájer bájgúnárt akinek elég rendesen be is szólt Hajós is és Puzsér is, nem kellett volna továbbengedni, hasonlóan a trágár rappert sem, akinek a produkciója m9nden volt csak nem képernyõképes gyakorlatilag az egészet kisípolták, néhány kötõszó kivételével.

"Puzsér Róbert nyilvánvalóan szerepet játszik, kérdés, hogy ez a rosszkedvû, mosolytalan, mindent fikázó, mindig a többiek ellenében döntõ imázs meddig mûködik, meddig poén, és mikor csap át ellenszenves, mindenki által megutált figurává."
Erre én is kíváncsi leszek, mert bár tény, hogy hihetetlen tenyérbemászó a fickó, és bicskanyitogató stílusban adja elõ a véleményét, a legtöbbször mégis vele értettem egyet, azaz akiket õ nem engedett volna tovább azokat általában én sem, bárvolt kivétel (pl a Kacsóh Pongrác-dalos)
olahmiki1959 2012 márc. 18. - 00:50:22
(96/1523)
A legelsõ kis cigánygyerek,- akitõl a zsûri elájult, hogy milyen aranyos, - az Oh, Happy Day címû, mindenki által ismert gospel számot adta elõ, rossz dallammal, egész végig gyakorlatilag majdnem fél hanggal fölé intonálva, a dal végén a modulációt észre sem véve, a dal szövegéhez nem illõ, teátrális mozgással, összességében nagyon rosszul. Az, - szerintem, - hogy valaki kicsi és roma, önmagában még kevés ahhoz, hogy továbbjusson. Ehhez képest tovább engedték.
Már jól indult a mûsor.
A két fekete trikós roma srác, akik egészen elképesztõ nehézségû duettet énekeltek, majdnem tökéletesen, két szólamban, mély átéléssel, nem jutottak tovább, legalább még egy forduló erejéig. Pedig bennük megvolt a lehetõség a fejlõdésre.
A Kacsoh Pongrác dalt éneklõ nagydarab vidéki pasas már most úgy énekel, olyan tisztán, és olyan hanganyaggal, hogy ha én lennék valamelyik zenei intézmény vezetõje, - Operaház, vagy az Operettszínház, mindegy, - rögtön lecsapnék rá, és a versenyben elért helyezésétõl függetlenül szerzõdtetném. Nagyon nagy hiány van ilyen telt, tiszta, "zsírosan hömpölygõ" hangból. Ne hagyják elkallódni!
A zsûri eddig túl nagy melléfogást - talán a kis gyerek továbbengedésének kivételével - még nem csinált. A két fekete pólós srácot sajnáltam, nekik tovább kellett volna menniük.
Puzsér Róbert nyilvánvalóan szerepet játszik, kérdés, hogy ez a rosszkedvû, mosolytalan, mindent fikázó, mindig a többiek ellenében döntõ imázs meddig mûködik, meddig poén, és mikor csap át ellenszenves, mindenki által megutált figurává.
Ördögh Nóri és Lilu eddig nem nagyon mutatták meg, hogy miért is kell kettõjüknek vezetni a mûsort, kíváncsi vagyok, a jövõben nagyobb sebességre kapcsolnak-e.
A jövõ heti adásban az a Dzsenifer nevû énekes lány eszméletlen jónak ígérkezik, meglátjuk, jogos-e a várakozás.
A mûsor eddig egy fokkal jobb mint a Megasztár, kérdés, hogy ez dicséret, vagy inkább kritika.
gabriella_ 2012 márc. 18. - 00:19:48
(95/1523)
Egyetértek annyi kiegészítéssel, hogy nekem az énekes is tetszett, nem csak a zongorista kisfiú. Az utóbbi tehetség, meg is lesz az eredménye, az elõbbinek pedig sok sikert kívánok!
gabriella_ 2012 márc. 18. - 00:15:42
(94/1523)
Igen, tuti hallunk még róla, erõsen befigyel a bikicsunáj effektus - de olyan magas ívû és hosszas karriert mégsem jósolok neki, mert túl átlátszó az ertéel részérõl az egész - benyomtak egy hülyét, hogy legyen kin nevetni-nálam pont ezért nem jött be. Pontosan arról van szó, amit Greg írt. Persze, a Youtube-on már tuti nagy ember... :S
2/10
greghouse 2012 márc. 17. - 23:27:25 2/10
(93/1523)
Ámáátõõõr!!!! Az Unicumot nem szabad hûteni, épp úgy, mint a barna sört vagy a vörös bort sem...szobahõmérséklet.:-)
Egyébként én elhiszem, hogy volt ekkora nézettsége. Ha a Vöröslámpás Villának (ValóVilág) van félmillió, akkor ennek minimum annyi, de inkább sokkal több. A producer a piacról él, azt a reklám adja, annak árát meg a nézettség. Nem hülyék, nyilván bejön....Ebben az országban, ahol Isaura kiszabadítására gyüjtést rendeztek, meg ahol nemrég egy nõ 26 milliót fizetett egy jósnõnek, hogy levegye a pénzérõl a rontást....mit csodálkozol?:-)
10/10
Towner 2012 márc. 17. - 23:20:43 10/10
(92/1523)
Parancsalj:
http://www.youtube.com/watch?v=9xv4qG8LDsY

Arra tippeltek legtöbben az elsõ X válogatások után hogy õ lesz a tuti befutó. (A 865000 feletti nézettség azért most meglepett)
Amúgy Unikum a hûtõben, úgyhogy megyek.
2/10
greghouse 2012 márc. 17. - 23:03:16 2/10
(91/1523)
Én nem tudom, ki az a Dzsenifer, de látatlanban mondom, hogy az Unicum jobb...:-)
10/10
Towner 2012 márc. 17. - 22:56:56 10/10
(90/1523)
Újabb unikum várható jövõ héten: Dzsenifernek elege volt egyszer az X-Faktorból és váltott. Vajon példája mennyire lesz ragadós a többi (kismillió) kiesett számára? (Bár asszem Tabáni is egy kiesõ volt anno /Megasztár/)
2/10
Semprini 2012 márc. 17. - 22:53:41 2/10
(89/1523)
Kiborg kapitány esetében nagyon kilóg a lóláb. Közben nekem is pont az jutott eszembe, amit Lilu kérdezett Ördög Nóritól:"Hogy a fenébe vette rá azt a két csajt,hogy ott statisztáljon neki a háttérben??" Ráadásul volt egy bejátszás a produkcció elõtt, hogy a csajok épp kibeszélték a kapitányt a háta mögött a mûmacsó bájgúnárral, mondván,h nem lehet a zenéjére táncolni. És ezek után mégiscsak odaálltak mögé, majd az értékelés végét meg se várva tüntetõleg kivonultak. Érdekes mindenesetre...
2/10
greghouse 2012 márc. 17. - 22:51:27 2/10
(88/1523)
Égésben, hülyeségben 10 pont. Tehetség nem mérhetõ, de hallottam már, nyilván ti is, beépített emberekrõl, akiknek pont ez a szerepük, hogy feldobják a mûsort. Nem állítom, hogy azok, de ezt sem tartom kizártnak, ugyanis van elõzsûri, a nagyon hülyéket vagy kiszûrik, vagy szándékosan nyomják be, hogy nekünk témát adjanak. (Ahogy minden valóságshowban is van egy-két beépített ember, hogy ne legyen unalmas. Ezt én nem elítélõen mondom, a show biznisz így mûködik, ha én producer lennék, én is betennék ilyeneket...."kenyeret és cirkuszt"....cirkusz már van...:-)
2/10
greghouse 2012 márc. 17. - 22:47:32 2/10
(87/1523)
korrekció, helyesen "nem tudom elhinni, hogy nem.." de a lényeg az utolsó mondatom, aki szereti, szeretné a sikert, az vállalja a cikizést, a papparazzokat, a szidást is. Ha szeretik a pénzt és a hírnevet, bírják ki azt is, ha csak poénból teszik be õket.
..és amit Gabriella írt. Ha valaki olyan qrrrva tehetséges, meg fog élni. Ez a mûsor már rég túllépett az eredeti célján, hogy egy indító lökést adjon. Ma már a show a lényeg (eddig is az volt, de most már egyre inkább). A kis cigány jazz zongoristáról még hallani fogunk akármi lesz, a szegény nehéz sorsú srác akit dobott a csaja meg inkább tanuljon meg beszélni a lányokkal, ki a francnak fog hiányozni.
-csengõzoli-- 2012 márc. 17. - 22:46:39
(86/1523)
Nálam 10 pontot kapott,de sajnos arról lemaradtam,mikor a háttértáncos kislány kiszaladt.
Sírt vagy nevetett?
2/10
greghouse 2012 márc. 17. - 22:43:17 2/10
(85/1523)
Keyboard kapitány...besz*rás volt....nem tudom nem elhinni, hogy nem poénból vagy fogadásból jutottak be....ugyanis a mûsornak szándékoltan van egy olyan funkciója is, hogy égessen embereket, és ezzel szórakoztasson. Ez nem teljesen fair, dehát miben az az RTL klub, másrészt meg aki odamegy az vállalja az égést, ne finnyáskodjon.
2/10
greghouse 2012 márc. 17. - 22:40:04 2/10
(84/1523)
Towner, ebben igazad van. Én tényleg eléggé "fiúcsapat" ellenes vagyok (már a mûfajt sem értem igazán), de itt volt ötlet, humor, fantázia, és nem alsógatya reklámságból akartak fentebb lépni egy kicsit. De a kérdés jogos, meddig bírják fantáziával.