napraforgó 2023 júl. 03. - 09:21:13
(2/2)
Nem ismerem D. Steel ezen regényét, de én biztos nem hagytam volna így legázolni magam a gonosz anyóstól, ahogy itt a fiatal kis feleség. Ő azt mondta, hogy nem akart a férje és annak anyja közé állni.
Ha kicsit okosabb, ügyesebb, megleckéztethette volna az anyósát úgy, hogy nyíltan nem áéll közé és a férje közé.
Én biztos eltettem volna az 50 ezer dolláros csekket és a beszélgetést követő ünnepi vacsorán elővettem volna és megmutattam volna a férjemnek és valamennyi jelenlévőnek azzal, hogy: "Nézd szívem, anyukád milyen nagyvonalú nászajándékkal lepett meg minket, megkönnyítendő az új életünket Kaliforniában."
A gonosz mama biztos nem merte volna plénum előtt elismételni azt, amit a menyének mondott, hogy azért adja a pénzt, hogy hagyja el a fiát, váljon el és menjen vissza Európába.
Serena nem remélhette, hogy az anyósa valaha is megszereti, ezért nyugodtan beleállhatott volna a vele való harcba, megmutathatta volna neki az oroszlánkörmeit, vagyis, hogy nem tud elbánni vele könnyedén. És a család még ünnepelhette is volna a mamát a nagyvonalú ajándékért.
Cholmondely 2006 jún. 30. - 20:16:36
(1/2)
Nagyon tetszett a film, bár Danielle Steel-nek nem ez a legjobb regénye...