Téma: David Tennant

10/10
Petrapetrus 2010 máj. 17. - 14:47:00 10/10
(78/178)
Azért Hugh Laurie-n kívül így kapásból több híresebb britet is fel tudnék sorolni...
laurablock 2010 máj. 17. - 14:07:18
(77/178)
Szerintem úgy értette, hogy Hugh Laurie-n kívül nem sok angol színésznek van szerencséje odakint :)
laurablock 2010 máj. 17. - 12:51:17
(76/178)
David nem babonás. Ebben biztos vagyok :)

Most olvastam egy hihetõ? magyarázatot az általam feltett kérdésre, amit egy egykori képviselõ írt (ha jól emlékszem õ volt egy eastenders szereplõ képviselõje)

"That it very David behaviour, though, to make his plans and conduct his career privately, and only announce things to the public once they are confirmed, and usually his jobs aren't announced until very shortly before they start shooting. The things we hear about ahead of time are usually the result of people shooting their mouths off prematurely (like Landis with B&H, or the whole American thing of trying to get PR for pilots) which DT does not seem to be keen on. I think it's a very intelligent and classy thing to do, and shows that he can get work off his own talent, unlike some celebs who play the PR game for roles."

Eddig ezt tartom a legelhihetõbbnek. Magyarra fordítva nem olyan 'gyõzikésen' ami azt jelentené, hogy nem az indulás elõtti promóciót részesíti elõnyben, nem csinál mûbalhét és a biztonság kedvéért azért csak a forgatás elõtt nemsokkal derül ki, hogy addigra kidolgozhassa a karaktert, és a média ne azzal legyen elfoglalva, hogy õ most mit/kit alakít egy filmben/sorozatban. A Rex és a Simon Pegges film elõkészületeibe nem szólhatott bele, nem is tagadta, nem is erõsítette meg . Szerintem is valami ilyesmi lehet a dologban ...

Jó? hír. Úgy tûnik Davidnek már most van 3-4 nyitott projektje. Az egyik az Russel T Davies-es project, a másik a Broadway? projekt vagy David is ott lesz New Yorkban mikor 50-ik születésnapját ünnepli az RSC és talán mást is elõad ott. Továbbra is keresgélnek neki amerikai TV projekteket. Nem tudom mennyire érdekelné egy Karib tenger kalózai kaliberû hollywoodi supermega film ... Nekem az is gyanús hogy ilyen sokat forgat Skóciában. Kidolgozza magát és utána költözik ki?
laurablock 2010 máj. 17. - 08:44:57
(75/178)
Rex is NOT your lawyer. NBC-nek nem kellett, béke poraidra Rex pilot.
10/10
lany_l-lel 2010 máj. 16. - 19:54:19 10/10 Előzmény laurablock
(74/178)
Lehet, hogy nem szereti elkiabálni a dolgokat - jó, ez mondjuk a Rexre épp nem igaz -, mert ha egyszer kimond valamit, akkor azt az õ világában nem egy könnyen felejtik el. Úgy értem, ha azt mondja, lehet, hogy szerepelni fog ebben meg ebben a filmben, aztán valamiért mégsem, akkor az nem csak neki rossz - ugye, mert elesett egy lehetõségtõl -, hanem egy idõ után a rajongók sem tudnak hinni a szavának. Nem mintha David folyton elesne a szerepektõl...

Na, egy szóval mondhatjuk úgy is, hogy babonás:)
laurablock 2010 máj. 16. - 15:23:07
(73/178)
Tudod min gondolkoztam tegnap? Senkit nem láttam még, aki ennyire titokzatos lett volna a projektjeit illetõen. Abszolút nem találom ésszerûnek amit csinál, hiszen azzal, hogy semmire nem mond semmit, csak pletykákat indít útnak. Egyenlõre még kutakodom és választ várok. Szerinted ez miért van?
10/10
lany_l-lel 2010 máj. 16. - 10:30:33 10/10 Előzmény laurablock
(72/178)
Igen, örülnék, ha elküldenéd a twittered címét:)
laurablock 2010 máj. 15. - 11:48:09
(71/178)
David körül zajlik az élet, és most is vannak hírek.
Ha akarod, elküldöm a twitter címemet és követhetsz. Ide szinte semmit sem írok mert nem nagyon van idõm, de ott mindenki tud mindent :D

Valaki csinált képeket tegnap Davidrõl motoron. Kis képek, egyenlõre nem lehet õket menteni, csak cash ellenében. 1-2 napot adok neki :D
10/10
lany_l-lel 2010 máj. 15. - 11:02:02 10/10
(70/178)
Nem baj, legalább felfuttatjuk a topicot:)
laurablock 2010 máj. 15. - 10:53:26 Előzmény lany_l-lel
(69/178)
Tetszik a gondolkodásod :)
Jutalmad egy kép tegnap készült. Hurrá Dave, éljen,éljen :D


Csak ketten vagyunk David fanok? :D
10/10
lany_l-lel 2010 máj. 14. - 21:44:28 10/10
(68/178)
A jó film, szerintem, mentes mindenfajta hollywoodi cukormáztól, szóval igen, amolyan drámaféleség, ahol nem csak a történet, de a színészek játéka is fontos.

És igen, Josephnek sem kellett volna kimennie. a Pretty/Handsome bukása intõ példa kellett volna legyen a számára. A bátyja is csinált pár buta filmet - Álmomban már láttalak vagy mi -, azok nagyon nem jöttek be.
laurablock 2010 máj. 14. - 20:54:08
(67/178)
nyomulna
laurablock 2010 máj. 14. - 20:52:22
(66/178)
Én nem reménykednék a helyedben. Az NBC két perce hirdetett ki még egy sorozatot, amit felvettek és az nem Rex, sajnos. Jobban belegondolva kár hogy nem lett belõle semmi sem. Amitõl féltem, hogy addig próbálkozik amíg nem lesz valami, bekövetkezett. Az amerikai képviselõi úgyis találnak neki valamit elõbb utóbb.

Jó film? Az attól függ mi számít jó filmnek a te szótáradban.
Az én szótáramban egy dráma, mint pl Single Father mindennél többet jelent. Annak örülnék leginkább, ha szerzõdése nem kötné sehová sem. Látván a filmjeit, azt kell mondjam, David különös értéket képvisel, amit VESZTESÉG
lenne csakúgy elpazarolni. És ezért sem támogatom az amerikai sorozat ötletét. Orvosos, ügyvédes, nyomozós sori, mindegy, más színész is képe nyomozónak beöltözni és nyomokat keresni meg lövöldözni. DT ennél több.
Beletörõdnék ha az amerikai iparban nyomulni, ha nem lakna ott hosszabb idõre és tudna brit/skót projekteket is csinálni. Hugh Laurie semmit sem csinálhat a House miatt.Isten ments ez történjen Daviddel. Míg nem lesz belõle amerikai termék, nem nyomják tele pénzzel és marad az, aki, addig nem problémázok.

Anno azt is mondtam hogy Joseph Fiennes rosszul döntött, nagy színházi múltat hagyott a háta mögött, a FlashForwardnak annyi, és ha vissza akarna jönni, szembesülni kell azzal, hogy a papírján ott áll BUKOTT a sorozata (amirõl nem õ tehet) és vissza kell illeszkednie hiszen rá is rányomták a hazaáruló jeligét. Senki nem hallgatott rám.
10/10
lany_l-lel 2010 máj. 14. - 20:08:54 10/10
(65/178)
Akkor mégse reménykedjek a Rexben, se abban, hogy még valaha láthatjuk igazi jó filmekben?

OFF:

Egyébként most a FlashForwardot is elkaszálták az ABC-n, szegény Joseph. Úgy tûnik, ha nem te vagy Hugh Laurie, britként nem nagyon teremnek babérok neked Amerikában. Vagy épp Robert Pattinson.
laurablock 2010 máj. 14. - 16:28:03
(64/178)
Óh ha így nézne rám is egyszer :D

Nem is hallottam arról hogy mozgássérült lenne Rex. Pánikbeteg.Tudjuk hogy milyen, képtelen lenne megülni egy helyben. A Recoveryben is olyan nehezére esett az ágyban feküdni.

Rex. Nem is érdemes fogadni, ugyanis hajnali 1 óta 2-t fordult a világ. A törölt sorozatok helyett lesz másik. Eddig 1 pilotokkal foglalkozó oldal írta hogy Rexnek befellegzett, mostmár mindkettõ ezt írja. RIP Rex pilot. A forrásom szerint már nem érdemes tovább rágni a körmünket, nem állunk jól persze vasárnapig minden változhat. Azt viszont tudni véli, hogy a Grace Klinika egyik írója nagyon rajta tartja a szemét Daviden, szóval érdemes lenne elkezdeni nézni????

Nem egyértelmû, de lehet van abban valami hogy ma mondták Cannesben hogy David júniustól forgat 5 héten keresztül egy filmet.

http://www.screendaily.com/news/production/tennant-macdonald-eve-walk-down-the-aisle-with-decoy-bride/5013816.article

Lehet örülni/vagy nem. A filmet az a produkció támogatja, ami az Egy lányról filmet is támogatta, ami ugyebár Oscarra lett jelölve. Persze ez nem garantálja hogy Davidet jelölik. David 2007 óta van a projekthez kötve, nem hivatalos. Skóciában játszódik 'Sztárom a párom' stílusú, L.A. without map-hez hasonló kissé bugyuta történet lesz. Jobb ha hozzá szokunk, hogy amerikai beütésû angol/skót filmekben is látható lesz amiket talán nem vetítenek csak filmfesztiválokon. Errõl nem biztos még hogy lesz-e TV-n vagy nem. Petíció?
10/10
lany_l-lel 2010 máj. 14. - 14:48:07 10/10 Előzmény laurablock
(63/178)
Inkább nem fogadnék, mert lehet, hogy az NBC berendeli, de az is, hogy akár az ötödik rész környékén leveszi a képernyõrõl. Elvégre ügyvédes sorozatból van bõven, volt is bõven, ha nem tud valami újat hozni - Daviden kívül -, akkor nem sokan fogják nézni.

Egyébként eltérõ dolgokat olvastam néhány oldalon a Rexszel kapcsolatban. Az egyiken azt írják, Rex mozgássérült lesz, a másikon, hogy csak pánikrohamot kap a tárgyalóteremben. Akkor most melyik, mindkettõ? Vagy ezt még most nem lehet tudni?

Egyébként jó a kép:)
laurablock 2010 máj. 14. - 00:07:32
(62/178)
Oké, nem lesz Hõsök sem, azt is törölte az NBC ami azt jelenti hogy 5 pilot jut 4 helyre. 99% hogy Rexbõl lesz valami.

Goodbye Scotland Welcome USA egy újabb tehetséges bedarált színész. Mondjatok búcsút a régi Davidnek, jön helyette a napi 17 órát dolgozó David aki Hugh Laurie.2 lesz és benne lesz a szennylapokban. Ki akar velem fogadni hogy jövõre már ismertebb és kedveltebb lesz mint Hugh? :P
laurablock 2010 máj. 13. - 23:30:26
(61/178)
Nem hivatalos. Rexbõl lesz valami. Még idén. Az NBC törölt mégegy mûsort, így 5 pilot jut 3 helyre. Kizárt hogy az egyik ne legyen Rex, erre nagyon kevés az esély. Lehet örülni (nem hivatalosan)

Ha valaki szeretne velem együtt 'sírni' csak zsepivel jöjjön :(
laurablock 2010 máj. 13. - 22:37:24
(60/178)
Az IMDB-ben nem lehet bízni. Ha infó kell, itt kérdezz vagy ha olyan kérdésed van akkor privát üziben, szívesen válaszolok :) Nem nagyfejû akarok lenni, én tényleg benne vagyok a dolgokban és nem hazudok nektek:)

Igen, tegnap elõtt még úgy festett, hogy Rex bekerült a 'dark horse' kategóriába, ami azt jelenti, hogy okozhat meglepetést de csúnyán le is éghet. Amirõl beszéltem elõbb. Lehet hogy David nem óhajt kiköltözni, és gondolom az NBC-nek kellene kifizetnie az utakat arról nem is beszélve hogy DT MÉG nem amerikai állampolgár (ha minden igaz) ergo õk egy skót színészt foglalkoztatnak most, ami többe kerül. Az állampolgárság váltás nem vicc, elbukhat projekteket emaitt. Hiába keresnek skót/sngol színészt egy szerepre ha a papírjain az áll, hogy amerikai. Kettõs állampolgárságra nem tudom mi vonatkozik.

Nekem amúgy bûzlik ez a sztori. Ezt anno is tudták. Egy ügyvédes show-t nem lehet egy kockaházban forgatni, tudhatták volna hogy irodákat bérelni sokba kerül (ha már ott tartunk hogy költséges a show)Most meg azt állítják, hogy Rexet kiszorította egy másik sorozat. Ezek a dolgok vasárnap este 11-ig változhatnak, olyan mint a pénzmozgás.


Kép a Single Fatherbõl (sztem Dave gyászol, azért van rajta fekete ruha). 5 perce kaptam, nem a legjobb kép, de legalább látjuk hogy él még.
10/10
lany_l-lel 2010 máj. 13. - 20:38:37 10/10 Előzmény laurablock
(59/178)
Rosszabbra számítottam, köszi, hogy megírtad. Általában az IMDB-n nézek utána a híreknek, de Davidnél mostanában semmi új nem volt fent, folyton csak Doctor Who és Matt Smith... Akkor vasárnapi lehet reménykedni.