Téma: Divoké kone

malvinkicska 2017 ápr. 06. - 13:48:33
(37/437)
Mexikói sorozatot egyáltalán nem nézek, értem én mirõl szól csak nagyon aprólékos vontatott, és sok benne a mellék szereplõ, ami nem mindig érdekes. A tévében nézhetõ normális mûsor lenne biztos sokan nem néznénk ezt a sok sorozatot, de mivel nincs kénytelen az ember elfoglalni magát. A rejtvény fejtést is meg lehet unni , az idõ is nagy ronda.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 06. - 12:50:29 7/10
(36/437)
Pedig nem olyan bonyolult. A történet fõ szála a Zavodzky család különbözõ tagjainak az élete körül forog. Illetve még a sokat emlegetett Holczman család régi és új tagjainak a megjelenése is érdekes lesz. A háború után elûzték a német (és magyar) nemzetiségû családokat a birtokaikról. A Holczmankának becézett birtokról Oszvald gondoskodott Tsz-elnökként, aki késõbb a szoc. rendszer bukása után meg is szerezte tulajdonként. A fia, Albert egykor gyermekként jó barátja volt Margaréta Holcmannak. Most feltûnt az asszony unokája és szerelem szövõdik közte és Albert fia között. Nemsoká megjelenik Margaréta maga is, aki állatorvosként megpróbálja megmenteni Fargot. Innentõl biztos lesznek majd bonyodalmak, hisz az asszony bizonyára emlékszik a gyermekkorára, meg a birtokra. Mi van, ha visszakéri a tulajdonát? Oszvald és Szimona álmai a welness-szállóról füstbe mehetnek. Nem hiszem, hogy ne próbálnának meg ármáykodni. Közben láthatjuk a birtok állatorvosának, Imrichnek és lányainak életét, és a munkások élete próbálja színesíteni a történetet.

Sokkal kevésbé szétágazó a történet, mint a mexikói szamárságok, amelyekben mindig feltûnik egy ikertestvér, vagy egy 15 évesen szült örökbefogadott gyerek.
malvinkicska 2017 ápr. 06. - 10:44:48
(35/437)
Teljesen másra gondoltam annyi mindennel foglalkoznak amire nem nagyon vagyok vevõ, ha nem mozdul abba hagyom, mert csak sopánkodnak, egyik szülõ ezért amásik azért, pedig ez nem régi sorozat, a fõ száll meg sehol.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 06. - 08:28:45 7/10
(34/437)
A két gyerek, meg a szüleik kicsit túlzóak. Nekem belõlük sokkal kevesebb is elég lenne.
Susoreny idegesítõ, ahogy túlfélti a fiát, jajj, nehogy egy pókot lásson, vagy megcsípje egy bolha. Adela nem való anyának, de Suso anno nyilván beleszeretett a csillogó szépségbe.
Simona meg azért idegesítõ Biankával kapcsolatban, jajj, nehogy ne luxushotelben aludjon, jajj, nehogy piszkos legyen a ruhája. Közben meg mi van a kamasz fiával? Milyen anya az, aki így elutasítja az egyik gyerekét?
Adamnak meg nem árt, hogy Hana nem igazán bízik benne és elutasítja, szaggassa csak magát, amíg végleg az övé lesz.
Szívesebben látnék többet a lovakból, illetve - ha már ilyen címet adtak a sorozatnak magyarul - a múlt emlékeibõl.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 04. - 04:26:58 7/10
(33/437)
Szerintem is így van, Oszvald keze biztos benne volt, hogy elvették a német nemzetiségû Holczmanoktól a birtokot. Valami visszaemlékezésben meg is említették, hogy Oszvald a háború után eleinte nagy kommunista volt, Tsz-elnök, vagy VB ttkár, mindegy, de a fordulat után hirtelen nagy kapitalista lett és magának privatizálta a birtokot. Arra már õ is rájött, hogy Hana nyilván a Holczmanok leszármazottja, nyilván nem véletlenül akarja elzavarni, eltüntetni a lányt. Talán a lány maga sem tudja, hogy õ lenne a jogos örökös, és nem is érti, hogy a fura öregasszony, Bencsicska kivel téveszti össsze.
Suso, a könyvelõ elég ostoba, pusztán a fia kedvéért nem kéne így ragaszkodni egy asszonyhoz. Karol és Simona házassága sincs rendben, de szerintem akkor sem az a megoldás, hogy a pasi viszonyt kezd egy fiatal irodista lánnyal. És Danka is milyen buta, fényképeket küldözget a pasinak - nem gondol arra, hogy a feleség meglátja?
malvinkicska 2017 ápr. 03. - 16:21:01
(32/437)
Osvald szemét, mint mindig, Simona rájött a férje megcsalja joggal õ is egy undok nõ a javából, annyi kedvesség nincs benne, mint egy köröm feketéje. Hana tudtam szerelmes lesz Adamba, és így is lett, most már még nehezebb dolga lesz vele az öregnek. Amit sokallok Miskóval sokat foglalkoznak. A baleset kezd kiderülni, hogy szándékos volt. A tempó ilyen lesz akkor talán a végén megtudjuk.
sorozatkedvelõ 2017 ápr. 02. - 17:34:07
(31/437)
Nagyon várom a fejleményeket. Gondolom Osvald úgy jutott a birtokhoz,hogy nem volt minden rendben. Egész biztos,hogy a bírtok egy olyan német családé lehetett,akiket erõszakkal telepítettek ki Szlovákiából.Nem véletlen hogy Hana emlékeztet valakire a múltból.Osvald egy megátalkodott vén ember,aki a vagyonért mindenre képes.
malvinkicska 2017 márc. 29. - 08:10:29
(30/437)
Nekem egy kissé vontatott a történet nagyon sok benne az üres semmit mondó jelenet, igen a sorozatok ilyenek, nehezen bontakoznak ki. Az öreg legnagyobb riválisa Hana, minél elõbb nem szeretné a birtokon látni.
7/10
napraforgó 2017 márc. 28. - 13:33:28 7/10
(29/437)
Kicsit hihetetlen, hogy Albert, akinek több vérrögöt operáltak ki az agyából, képes lett volna elmenni a birtokig, a tóig. Ki tudja, hány km lehetett az.
malvinkicska 2017 márc. 27. - 21:17:13
(28/437)
Annyi kitudódott messze történt a baleset, mivel el vannak szörnyülködve, addig bírt menni, Osvaldonak rossz a lelki ismerete. Adam nem tud a tervrõl amit az apja akart , mert nem vette fel a telefont, utána megtörtént a baj. Remélem azzal a szegény beteg nõvel nem csinál semmit O, mert õ egy gonosz valaki Simonaval együtt.
7/10
napraforgó 2017 márc. 24. - 17:41:22 7/10
(27/437)
Hol történhetett az a baleset, hogy Albert sebesülten hazavánszorgott, legalábbis a lápig eljutott.
Nem igazán tudtuk meg, hogy mit is akart Bencsicska Hanától - azon kívül, hogy összetéveszti a nagyanyjával.
malvinkicska 2017 márc. 24. - 16:20:21
(26/437)
A mai részben az deült ki az öreg Osvaldo az embereket semmibe sem nézi egy szemé zsarnok, csak magával foglalkozik és Simonával neki más nem is ember.
Hana jól megmondogatott neki és még bábtani akarta jókor érkezett Adam.

A bolondnak hit asszony megmutatta az orvosnak hol van Albert, most is értékes volt hiába nézik hûjének.
A jövõ héten többet fogunk tudni az öreg zsarnoksága, meddig jut.
7/10
napraforgó 2017 márc. 24. - 08:51:59 7/10
(25/437)
A balesetben biztos benne van, azt én is tudom. Õ bízta meg az ügyvédet, hogy csináljon valamit, hogy Feri nem jusson vissza Svájcba. Csak azt nem tudta Oszvald, hogy Feri magával vitte Albertet is!. Na most a baleset UTÁN tûnt el Albert, vagyis nem volt a kocsiban. Ezért gondolkodok én arról, hogy õ kiszállt és elment valamerre, vagy ne adj isten, pont ebben az eltûnésben van benne Oszvald papa keze... Szerintem talán nem, de akkor hová tûnt Albert?
malvinkicska 2017 márc. 24. - 07:58:50
(24/437)
Amikor az ügyvéd közölte Osvaldoval, hogy mi történt, és Albert is a kocsiba volt akkor nagyon elgondolkozott és azt mondta nem akarja a hozzátartozóit bántani, nem gondolta, hogy A is benne lesz a kocsiba, tehát csak van köze ehhez a dologhoz valamilyen formában nem gondolod.
7/10
napraforgó 2017 márc. 24. - 07:04:56 7/10
(23/437)
Remélem, hogy Oszvald keze nincs benne Albert eltûnésében. Szerintem nem. De azért akárhogy is, Feri halála mégiscsak az õ lelkén szárad, õ bízta meg az ügyvédet, hogy csináljon valamit. Hát csinált is, csak nem volt a tervben, hogy Albert is a kocsiban fog ülni Feri mellett. Talán Albert nem volt olyan rossz állapotban és ki tudott szállni az autóból és elindult segítségért. Nyilván meg fogják találni. Na ezzel egy-két rész így majd eltelik.
Közben mag talán fény derül Hana származására is. Most már nagyon közelítünk ahhoz, hogy õ Holczmann leszármazott és Oszvald nem véletlenül fél atól, hogy visszaigénylik a birtokot. A kislány sajnos semmit nem tud a családi elõzményekrõl, nyilván "nem terhelték" vele.
malvinkicska 2017 márc. 23. - 18:35:23
(22/437)
Remélem életben fogják megtalálni, azt tudjuk Osvaldo a hunyó, lehet valami helyen eldugták , de azért elég borzalmas mikor milyen súlyosan sérülhetett, mivel Feri halott. A sorozatokban sok minden megtörténik így reménykedem, meg lesz.
R.mara 2017 márc. 23. - 17:11:27
(21/437)
Vajon Albert hová tûnhetett?
Szerintem az eredeti tulajdonosok is hasonló "baleset" áldozatai lehettek. Hana nagymamáját pedig ez a dilis öreg hölgy menthette meg.
R.mara 2017 márc. 23. - 17:08:02 Előzmény napraforgó
(20/437)
Szerintem is az lenne a logikus, hogy a lovarda mellé egy olyan wellness szállodát építsenek, ami a lovas turizmusra épül. Ahogy láttam, nem csak mi vélekedtünk így, a befektetõk sem értették, miért éppen a golfot célozta meg Simona. Számukra is az volt az evidens, hogy a már meglévõre építsék rá a turista centrumot.
malvinkicska 2017 márc. 23. - 16:07:26
(19/437)
Hanat is kezdi izgatni a sok rejtélyes dolog, biztos õ is közülük való.
Albert súlyos balesetet szenvedett amit az öreg Osvald eszelt ki, most meg teszi magát sajnálkozik nagyon szemét egy ember, azt látom mindegy milyen készítésû sorozatot nézek, mindbe van szemét ember, bõven.
7/10
napraforgó 2017 márc. 22. - 03:57:42 7/10
(18/437)
Hana minden bizonnyal Holczman ivadék, az erdõben az öregasszony össze is tévesztette a nagyanyjával, németül szólt hozzá. A nagymama állítólag nagy lóbolond volt és állatorvos lett, szóval minden arra utal, hogy Hana a birtok valódi tulajdonosának leszármazottja.
Ez a Feri (magyar név) Genfbõl nagyon nagylelkû ajánlatot tett Albertnek, megveszi a birtokot a lovakkal, de Albert igazgathatja továbbra is, ezzel keresztül húzza Oszvald terveit.
Habár föl nem foghatom, hogy miért ne mûködhetne egy wellness szálloda egy lótenyésztõ birtok mellett? Vagy miért nem próbálnak a lovakhoz kapcsolódó túrizmust kifejleszteni? A szálloda oké, még egy kis wellness részleg is, de plussz szolgáltatásként lovaglás is szerepelhetne a kínálatban. Lovaglás oktatás felnõtteknek, gyerekeknek, lovastúra haladóknak a környék erdeiben, biztos lenne rá kereslet, több is, mint a pezsgõfürdõre, meg a masszázsra.
Adam tényleg eléggé szét van esve, de ha otthagyja a repülést és hazajön, talán hamar rendbejön.
A szegény kis könyvelõt sajnálom, mindent megpróbál a kisfiáért, az volt feleségét meg nem is érdekli a gyerek.
Szimona elég undok, amennyire lenézi, lesajnálja a férjét, no az hamar keres majd máshol vígasztalást.