Téma: Divoké kone

malvinkicska 2017 márc. 21. - 19:30:55
(17/437)
A mai rész elég érdekes volt Albert elvette a kedvét Osvaldonak, mivel el akarja adni a birtokot, érdekesek egyik fele a családnak ezt akarj a másik fele mást.
Aztán Adamot jól megzsarolta a nõ, azzal is mi lesz. Hana hangokat hallott, az több mint való szerelmes lett Adamba.
Ami nekem fura ezek a színészek még csak nyiratkozni sem szoktak.
7/10
napraforgó 2017 márc. 20. - 18:36:24 7/10
(16/437)
Az Albertet játszó színésznek olyan fura feje van. Az egész fizimiskája annyira különös. Mivel ez egy családi történet, én azért elvárnám, hogy a szereposztásnál jobban figyeljenek oda, hogy a szülõk és a gyerekeik ne üssenek el ennyire egymástól. Ott van az állatorvos, vagy a most feltünt Feri. Mindkettõ jobb lett volna Albert szerepére, mert õróluk el lehetne hinni, hogy Adam a fiuk. Az õ fizimiskájuk hasonlít valamelyest, de ez az Albert nekem sehogyse passzol itt a sorba.
Amúgy Oszvald nagypapa már sejti, hogy Hana a Holczman család leszármazottja, már be is tojt, hogy a birtokot jött visszaigényelni az unoka.
7/10
napraforgó 2017 márc. 18. - 04:18:46 7/10
(15/437)
Igen, bennem is fölmerült, de Albertnak viszonylag fiatal a lánya is, meg a fia is, ezért tippleltem inkább arra, hogy a lánya. De persze, lehet unoka is, kérdés, ez a Hanamennyi idõs. Mert azért húsznál többnek tûnik...
Nekem Albert olyan öregnek tûnik, szinte csodálkoztam is, hogy Osvald az apja, na jó, a nevelõapja (nagybátyja, vér szerint), de szinte Oszvald jobban néz ki, mint Albert az elhanyagolt borostájával, kopaszkás fejével, stb. Na, szóval az egész megjelenése egy olyan hatvanas, nem túl ápolt pasi, míg Oszvald egy ápolt külsejû hetvenes öregúr.
remélem kiderül, hogy van-e köze Hanának a Holczerekhez, Margaretkához, vagy puszta véletlen az,hogy emlékeztet rá.
7/10
napraforgó 2017 márc. 17. - 18:38:28 7/10
(14/437)
Szerintem nem olyan vontatott, mint akár a török, akár a mexikói sorozatok. Azokban 50 rész is lemegy, mire történik valami.
R.mara 2017 márc. 17. - 18:27:53 Előzmény napraforgó
(13/437)
Inkább az unokája. :) Szerintem is valószínû, már csak Oszvald pánikja miatt is.
Tetszik a sorozat. Gyönyörû a táj, szépek a lovak, jók a karakterek és a színészek játéka is. Kicsit ugyan komótos a történet pergése, viszont cserébe olyan megnyugtatóan meghitt. Jó leülni elé, elpihentet.
7/10
napraforgó 2017 márc. 17. - 17:42:46 7/10
(12/437)
Még a végén kiderül, hogy ez a Hana a kitelepített német család leszármazottja, talán épp Margaretka lánya.
1/10
Széles Ágnes 2017 márc. 17. - 07:49:37 1/10
(11/437)
A Simonát alakító színésznõ a Bor,mámor,szerelem c. sorozatban a nagyobbik Rozner fiú ügyvéd felesége volt. és ott is elég ellenszenves figurát játszott.
malvinkicska 2017 márc. 16. - 08:03:18
(10/437)
Elkezdtem nézni mivel a Mexikóiakkal már tele a hó cipõm, remélem ez más lesz úgy néz ki.
7/10
napraforgó 2017 márc. 15. - 07:05:05 7/10
(9/437)
Úgy néz ki, nem is lesz rossz ez a sorozat. Én nagyon pártolom a körülöttünk lévõ nemzetek filmjeit, sorozatait, mert ezek mentalitásban közelebb állnak hozzánk, mint a mexikói, török, vagy dél-amerikai filmek. A koreaiakat szándékosan nem is említettem, mert az egy külön világ. A koreai történelmi filmek annyira látványosak és annyira egzotikusak, hogy azokat sosem fogom tudni összehasonlítani más nemzetek filmjeivel.
Szóval azt kell modjam, hurrá, végre egy mai szlovák folmsorozat.
7/10
napraforgó 2017 márc. 14. - 16:53:38 7/10
(8/437)
Sajnos nem tudom, hogyan lehet új topikot nyitni, csak azt a megoldást ismerem, hogy a tartalomismertetõ és az idõpontok után a lap alján megjelenik a szóljon hozzá ön is, vagy valami hasonló felirat. Innentõl a hozzászólásokat oda sorolja. Ennek meg már ott van az idegen nyelvû topikcíme.
Ettõl függetlenül a port.hu megváltoztathatná az idegen nyelvû címeket, amikor a magyar Tv-ben elkezdik vetíteni.
R.mara 2017 márc. 14. - 16:28:14
(7/437)
Amikor a topikot megnyitották még nem volt róla szó, hogy a magyar televízióban is leadják. Nyilván ezért van itt az eredeti címe.
De nyugodtan lehet nyitni egy újat is a magyar címmel. :)
7/10
napraforgó 2017 márc. 14. - 15:18:31 7/10
(6/437)
Nekem nincs Story5-öm. De a bor, mámort is befejezték valahol a sorozat negyedénél...
1/10
Széles Ágnes 2017 márc. 14. - 14:00:31 1/10
(5/437)
A ·"Bor,mámor,szerelem" c. sorozatot újra elkezdik az elsõ résztõl, péntektõl a Story 5-ös csatornán,reggel 8-tól.
7/10
napraforgó 2017 márc. 14. - 05:57:00 7/10
(4/437)
Egyszerûen nem értem a moderátorokat, miután lett magyar címe is egy filmnek, sorozatnak, miért hagyják meg a fórum címének a külföldi címet???? ennek vajon mi értelme, és fõleg mi a magyarázata? Már a nemtörõdésen kívül....
A Fatmagül, az Ana három arca, most ez is és még ki tudja hány másik. Miért kell ez egyszeri és fõleg az egyszerû nézõnek egy török, vagy egy szlovák címet megjegyeznie, ha keresi?
7/10
napraforgó 2017 márc. 14. - 05:53:03 7/10
(3/437)
Nemrég borász családokról szólt eg sorozat, ez meg a lótenyésztõkrõl. Örülök, hogy nem lesz 600 részes.
7/10
napraforgó 2017 márc. 09. - 18:37:59 7/10
(2/437)
160 részes, ahogy látom.
linuxos_siralyka 2016 jún. 09. - 13:15:40
(1/437)
Ez egy nagyon szuper sorozat. Ha valaki ért szlovákul, itt meg tudja nézni: http://divokekone.joj.sk/p/epizódy
Nagyon szép a táj. A cím jelentése "Vadlovak", ennek megfelelõen a lovakat is sûrûn mutatják. A történet mozgalmas, reális. Nagyon jó logikai csavarok vannak benne. Szinte mindenkinek kellemes a hanga, összesen 3 szereplõ volt, akié nem tetszett, de ezek mellékszereplõk voltak.
A leghíresebb színész benne Leopold Haverl, õ alakítja az intrikus karaktert. (Nagyon szórakoztató, olyasmi, mint Jockey a Dallasban.) Wellness centrumot akar, és el akarja tüntetni a lovakat a birtokról. A mostohafia / unokaöccse (Ivan Romanèík) pedig mindenáron meg akarja õrizni a birtokot az eredeti állapotában. Ez az alaphelyzet. Az nagyon jó benne, hogy valóságos emberek mindennapi életét mutatja be. (Nem unatkozó emberek terpeszkednek benne végig, hanem munka folyik a háttérben.) Üzenete is van.

Spoiler:
A megbocsájtásról szól.
Spoiler vége

Remélem, lesz a magyar tévében is. Annak külön örülnék, ha feliratosan is elérhetõ lenne. Nekem nagyon tetszik a nyelv hangzása. (Ráadásul itt a színészek többségének szép a hangja).