Téma: Divoké kone

malvinkicska 2017 szept. 22. - 17:01:54
(377/437)
Azt hittem csak Suso olyan kis buta na de ez a Milán is az mibe vannak ezzel a szemét Adelával, még kétszer is megkérte a kezét.
Az ilyen pipogya férfiakat nem szeretem, hülyének teszik saját magukat.
Albert szinte már a bolondulás határán van annyira nem tudja túl tenni magát az Osvald dolgon. Aztán szegény filip szenved most valóban nem csinált olyat, de azt nem értem miért vetik mindig a szemére azt a javítós dolgot, elég volt az annak, nem mindig mondják neki. Azt tartom egyszer már meglakolt és kész, mert az ember nincs hiba nélkül senki sem tökéletes. Duban telefonált megy a mesterkedés a nõvel, várom mi lesz.
malvinkicska 2017 szept. 22. - 07:27:32
(376/437)
A minden napokból vannak tapasztalataim, mire képes a szülõ a gyermekéért, de itt nem írom le sok mindenben igazad van, de ez a világ már nem olyan, mint mikor én is fiatal voltam sokat változott a trend, ahogy manapság mondják. A leírtakkal egyet értek.
7/10
napraforgó 2017 szept. 22. - 05:13:47 7/10
(375/437)
Ebben igazad van, egy normális szülõ - gyerek kapcsolatban a szülõ jobban ismeri a gyerekét, és ha "jól" nevelte, akkor meg is bízhat benne.
Én még más világban nevelkedtem, nálunk kamaszkorban nem volt meg az a kölcsönös bizalom, mint manapság, mert akkoriban a legjobb családi élet mellett is a szülõknek jobbára csak a tisztelet megadása volt a fontos, az, hogy mit gondol, vagy érez egy kamasz, az nem. Kamaszkorban is még a fejünk fölött döntöttek, hová megyünk nyaralni, mit csinálunk, mit nem, nem számított, hogy a "gyerek" mit akart.
Ma már szerencsére nincs így, már én sem így neveltem a fiaimat, mindig partnernek tekintettem õket, mindig minden fontos kérdést megbeszéltünk.
Itt egy alapból egész jól nevelt kamaszlányt látunk, aki ugyan nagyon bedõlt a mai divatáramlatoknak - nem élhet internet, instagram, stb. nélkül, nem eszik, iszik meg akármit, csak bio, meg öko ételeket, vigyáz minden centire és grammra, amit fölszed és bulizik orrba-szájba, mert az a menõ.
DE, bármi megtörténhet egy mégoly jólnevelt kamaszlánnyal is. Pl. egy buliban leitathatják. Drogot csempészhetnek még a narancslevébe is, ha egyáltalán nem fogyaszt alkoholt is. Végigmehet rajta egy féltucat fiú, ha eszméletlen állapotba kerül. Mert az egyenként helyes, kedves fiúk csapatban nagyon hülyék tudnak lenni, és elég ha egy bedobja az ötletet, "húzzuk meg" Lucát, Rékát, vagy Csengét, most úgysincs magánál... Haha, milyen jó móka lesz. (Gondolj csak a Fatmagülre, ahol alkoholos, drogos fiatalok elkaptak egy lányt és megerõszakolták. Rosszul volt nevelve az a lány? Nem. Még túl is volt féltve, jajj, nehogy lefeküdjön a võlegényével, mert akkor otthagyja...)
Ezért hát azt mondom, hogy nem elég a bizalom, azért azon túl is oda kell figyelni, mert manapság már nem csak a gyereken, a kamaszon múlik, hogy mibe megy bele.
malvinkicska 2017 szept. 21. - 19:03:00
(374/437)
Az hogy aggódott a lányáért az érthetõ de aki szülõ többet foglalkozik a gyerekével az másképp viselkedik , mert ismeri, és tudja mire képes, de mivel ez a rendezõ hétvégi apuka nem tud sok mindent a fiatalokról, nálunk ez nem történne meg, mert úgy kezelik a fiatalokat, van bizalom a szülõ és gyerek között, sokat beszélgetnek, és ezt látom nagyon fontos.
7/10
napraforgó 2017 szept. 21. - 18:21:15 7/10
(373/437)
Én azért nagyon megértem Vrbát. Ha én látnám a 16 éves lányomat eszméletlenül, levetköztetve egy félmeztetlen, zûrös elõéletû fiú társaságában, hát nekem is fölmenne az agyvizem. Persze, nyilván meg kell hallgatni a lányt is és a fiút is, de ha kétségei vannak, vagy azt feltételezi, hogy a fiatalok hazudnak, akkor bizony még egy orvosi vizsgálat is indokolt lehet. Hiába nem csináltak semmit, mármint szex nem volt, azért egy heveny alkoholmérgezés sem épp "semmi". Tehát valami olyasmit mégiscsak tettek, amit nem kellett volna ittak, és nem is keveset.
Persze, lehet, hogy a kiscsaj is csak nagyzolt, amikor azt mondta, hogy a barátnõivel sorra gurítják le a feleseket. Sajnos sokszor még igaz is, ma már még a náluk fiatalabbak is isznak, kábítóznak.
Lenka nagyija alaposan kihasználja Nagy Dzsont, azért kicsit beoszthatná, hogy mikor és mennyi szívességet kér tõle. Arra nagyon jól mutatott rá Mery, hogy a nagyi nyugdíjából nem oly könnyû megfizetni a munkásokat. tehát indokolt a segítség, na de nem a munkája helyett, hanem utána és csak apránként, hol ezt, hol azt kéne elvégezni.
Ez a Milán egyáltalán nem látszik ortopéd orvosnak, sokkal inkább egy behemót bútorszállítónak. Fel nem foghatom, hogy miért akar barátkozni a rakás szerencsétlenség Susoval. Meg egyáltalán, mi a bánatnak jött vissza Adelával?
malvinkicska 2017 szept. 21. - 16:50:06
(372/437)
A történetben nem csak a nõk hülyék de eza rendezõ sem teljesen százas egyszerûen nem tudja kezelni a lányát, ez nem teljesen így van ahogy õ beszél egy sötét alak. Filip most igazán nem csinált semmit és alkoholt sem õ akarta, a kis csaj is hiába mondja, most orvoshoz akarja vinni, de az megszökött és F nem ment vele okosan tette, mert most a lány van rossz hatással a fiúra. A Suso dolog érdekes volt, õ saját magának okozott sérülést mert a lovag akivel Adela megjelent nem akarta bántani mivel nem egy súly csoportban vannak. Annak a Milánnak sem sok a sütni valója ha õ ezzel a nõvel kötött.
Imrich nagyon félti a lányát Caroltól. Aztán nagy Jonht nem engedte dolgozni Lenka a mamának, mert szerinte nem helyes amit csinál.
7/10
napraforgó 2017 szept. 20. - 18:03:25 7/10
(371/437)
Furcsa ez a Miriam, jól felcukkolja a férfiakat, most épp Adamot, aztán meg mégse fekszik le vele. Ahhoz van esze, hogy szétszedje a párokat, de minek, ha aztán meg nem váltja be az "igéretét". Az ilyenre mondják, hogy szûzkurva.
malvinkicska 2017 szept. 20. - 17:06:37
(370/437)
Albert annyira haragszik Osvaldra, hogy se lát se hall, mindenben csak a rosszat látja, nem tudja megemészteni, hogy mennyi ember életéért felelõs.
Adam és R beszélgetése is érdekes volt, mert nem nagyon akarja, hogy elmenjen a Holczmankáról A.
A kis Viki milyen rámenõs, és most Filip lett a hibás az apja szemébe, mert az nem akart alkoholt, inni, az meg leitta magát rendesen, és ez sajnos most sikk.
Simi és Duban a kislány elmentek, biztos jól érzik majd magukat, csak majd Simi ha megtudja mi történt amíg oda voltak.
Imrich nagyon örül a vissza kapott engedélynek rá jött ki adatta vissza elmegy megköszöni, és nagyon néz Carol nyit ajtót, meg is kérdi mit keres itt.
A színész csaj elõbb mintha beadta volna a derekát A-nak de utána ,mikor komolyabbra fordult már nem , mivel azt érzi õt öleli és h-ra gondol , lehet van is benne valami. A Nagy Jonh nagyon aranyos volt az a nyakkendõ, meg öltöny füvet vágni.
Az a szemét Adela verõ legényt vitt Susonak, aki helyben hagyja.
7/10
napraforgó 2017 szept. 20. - 15:13:05 7/10
(369/437)
Nyilván meg akarja tudni, hogy ki áll a háta mögött, kinek dolgozik. Mert ha Dubánt leépítik most, akkor soha nem derül ki, hogy ki ármánykodik a háta mögött. És akkor az az illetõ rájuk küldhet másik strómant, akit nem fognak fölismerni és bedõlnek neki.
7/10
napraforgó 2017 szept. 19. - 18:01:40 7/10
(368/437)
Igen, túl hirtelen tûnt el, most meg majd újra feltûnik.
malvinkicska 2017 szept. 19. - 17:05:52
(367/437)
Az öreg Osvald valamire vár Dubánnal kapcsolatban, pedig tudja nem jóba sántikál.

A gyerekek is tudják most már az anyjuknak kapcsolata van vele, mert elmondta Simona.
Adam nem gondoltam volna így megváltozik igaz ezt írták neki, azzal a nõcskével csókolózott, pedig nem szereti, és el is akar menni, mert oda hívta R-t is, az csodálkozik rajta. Aztán a Lenka mamája egy zsémbes öreg asszony, még kaszálni hívta nagy J-t
Filip és a kis csaj jól össze melegedtek, most már az a gond 3-nap van a forgatásból, eddig, meg a telefon volt a minden a szerelem meg változtatta nagyon.
Susoékról most nem volt semmi nem is hiányzott.
Imrich vissza kapta az engedélyét, jó össze köttetése van Osvaldnak hamar vissza adták, mikor a kutyát el látta.
AmazonGirl 2017 szept. 19. - 17:01:47
(366/437)
SPOILER Tudtam, hogy nem tûnhetett el csak úgy! SPOILER VÉGE
AmazonGirl 2017 szept. 19. - 16:01:22
(365/437)
Köszi
7/10
napraforgó 2017 szept. 19. - 10:24:23 7/10
(364/437)
Judita azt mesélte, hogy a '80-as években ismerkedett meg a késõbbi férjével, akit nõvérként masszírozott. Akkor Juditának már vagy 35 éve kellett férjhez mennie az arabhoz.
Nagyon az az érzésem, hogy ezt a történetet 10-15 évvel korábban írták, csak késõbb filmesítették meg. Ha minden sokkal korábban játszódna, akkor érthetõ lenne ez a sok visszautalás a II. Világháború végére, meg az azt követõ évekre. Egy valami nem illene bele a képbe, az Euro, mert azt Szlovákiában csak 2009-ben vezették be. De akkor a háborúnak már majd 65 éve vége volt. 2014-ben, amikor a sorozatot forgatni kezdték, és most a második évadnál már jó 70 év eltelt azóta. Valahogy nehezen hihetõ, hogy a háborúnak még most is akkora hatása lenne a mai korra.
7/10
offtopic
napraforgó 2017 szept. 19. - 03:40:16 7/10
(363/437)
Off

Itt írom meg. Lemész a kép alá a mûsorismertetõnél. Ott van az, hogy "évadok". Megnyitod, rákattintasz az "összes"-re, aztán kiválasztod a megfelelõ számú epizódot és elolvasod. Így végig lehet menni most a 148. epizód tartalomismertetõjéig. Ide egy-két nappal hamarabb fölteszik, mint a holdpontra, ahová pont ugyanezzel a szöveggel fog bekerülni, mondjuk már ma.
AmazonGirl 2017 szept. 18. - 19:20:35
(362/437)
Hol? Mert Holdponton én is elolvastam, de nem vágom. Megírod pirvátba, légyszi?
7/10
napraforgó 2017 szept. 18. - 18:06:56 7/10
(361/437)
Elolvastam a késõbbi részek tartalomismertetõjét, és most már tudom, hogy ki áll a háttérben. Ez a Judita és Dubán is csak bábok a kezében...
AmazonGirl 2017 szept. 18. - 17:24:59
(360/437)
Megértem, hogy Mery nem akar visszamenni Susohoz, már én is meguntam az idétlenségét, nem hogy Mery. Suso jól leitta magát, mondjuk ez nem megoldás. Adam és Hana elmentek a hisztis színésznõért, az meg miután megtalálták hisztizett és Hanát szidta. Hana és Adam kibékülhetne már, nem sokára vége a sorozatnak és még mindig csak kiabálnak. Jött a sminkes nõ és nyalizott a tájról meg a lovakról, Simike meg fogja szívni az biztos. Karol lepaktált Osvalddal és kihallgatta Judithot és Dubant. Legalább van neki is valami haszna. A gyerekek aranyosak voltak a mini vérszerzõdéssel. Nagy John és Lenka szinte összejöttek, csak Lenka elfutott. Viki és Filip vééééégre összejöttek.
7/10
napraforgó 2017 szept. 18. - 17:20:28 7/10
(359/437)
Az biztos, hogy itt egy nagy csalás van kialakulóban, nem hiszem, hogy igaz lenne a nõ meséjének pici része is, a lovak biztos nem és Dubai, meg a sok pénz se biztos, hogy igaz. A gond csak az, hogy hiába hallgatta ki Karol, neki nem hisznek el semmit sem. De talán Oszvald, és ha utánanéznek a nõ hátterének, talán kiderül a turpisság.
A hisztis liba vajon mitõl gondolta meg magát? mert attól biztos nem, hogy miatta emberek munkája van veszélyben. Talán attól, hogy a saját karrierjét kockáztatja, ha elterjed, hogy nem megbízható. Én nem hiszem, hogy Szlovákiában egy kezdõ színésznõcske megengedhet magának olyan allûröket, mint egy hollywoodi díva.
malvinkicska 2017 szept. 18. - 17:05:28 Előzmény napraforgó
(358/437)
A hét jól kezdõdött elég jó rész volt Adam és Hana elmentek azért a szédült libáért, de A úgy viselkedett, mint egy gyerek, olyan féltékeny.
Aztán hogy sértegette Ht, õ az oka annak neki nem sok esze van, mert félti a szerepet és a férfit is, utálatos egy nõ.
Aztán Mary elhiszem neki megunta a Suso butaságait, mert mindig Adelának adott eddig igazat sok idõben telt amíg rájött õ egy báb.
Suso jól beivott azt gondolja ez a megoldás de nem.
A két gyerek milyen szépen beszélgettek ha megnõnek miért nem akarnak házasságban élni, mivel a családjuk a példa elõttük.
Azért megegyeztek egymással házasodnak ha megnõnek.
Aztán jött ez a Judit asszony de elég gyanús senki nem beszélt csak õ szerintem nem igen így kell ennek lenni.
Aztán Duban ki kisérte, és akkor megbeszélték a sok hazugságot amit a nõ össze hordott, ezt meg Carol kihallgatta ha jól láttam mert ott bujkált.
Az nagy pofára esés lesz Siminek ha a nagy szerelme becsapja.
Terezanak is azt vettem észre gyanús volt ez a nõ, majd látjuk.