davidos15 2008 máj. 24. - 12:45:50
(137/457)
a 2.évad évadzáró epizódját lefogják adni június 5-én csütörtökön, ha egy kicsit lejjebb néztél volna akkor tudnád...hát azt pedig nagyon remélem, h a 4., 5.évadot is megveszik és persze le is adják, ha nem is délutáni idõpontban, akkor legalább éjszakaiban
Lyllcsi 2008 máj. 24. - 11:48:47
(136/457)
sztem nagyon jó sorozat,mindig megnézem a részeket :)
davidos15 2008 máj. 24. - 11:15:08
(135/457)
de sajnos még így sem adnak le 3 kihagyott részt, az 1.évad 22.részét, és a 2.évad 9. valamint 10.részét, de legalább az egyik legjobb részt leadják, meg még elõtte kedden a 2.évad 16.részét szintén éjszakai idõpontban, amit megintcsak kihagytak
amp.ulla 2008 máj. 23. - 20:36:32 Előzmény Evelin...
(134/457)
június 5. csütörtök 1. 30-kor lesz
Richard092 2008 máj. 23. - 18:06:50
(133/457)
Kösz a válaszokat.
Leen 2008 máj. 23. - 16:44:22
(132/457)
Jajj, bocsi. Nem láttam, hogy már válaszoltál neki.
Leen 2008 máj. 23. - 16:43:04
(131/457)
Szia! Az lett a vége, hogy a kissrác a rollert valamilyen esszéversenyen nyerte. Az esszéjét egy híres ember mondatával kezdte, akinek a monogramja lett a roller "neve"->ez volt az a szó,aminek a jelentését annyira akarta tudni Lily Rush. Aztán a végén a szokásos volt:egy tök jó számot játszottak, miközben megmutatták,hogy mi lett a szereplõkkel.(a kissrác suliba ment, az anyja drogos maradt,Miguelt meg börtönbe zárták stb.)
davidos15 2008 máj. 23. - 16:39:17
(130/457)
hát semmi extra jelentése nincs a szónak, csak annyi, hogy Patrick ezt a roller-t vmi versenyféleség megnyerésével kapta, és amikor megkapta, azt mondta, hogy a neve Wendby (vmi ilyesmi volt az a bizonyos szó) lesz, és akkor azt mondta a bátyjának, hogy majd tanítsa meg hogy hogy kell irányitani...tehát ezért volt olyan fontos ez az egész családjuknak, és csak ezért a rollerért gyilkolták ki majdcsak az egész családot..hát kb. ennyi, remélem érthetõ volt
Richard092 2008 máj. 23. - 16:21:50
(129/457)
Hello

Valaki elmondaná mi lett a vége a "Az utolsó fivér" (ma vetített) címû résznek. Mert a végét nem láttam pont a lényeget amikor az utolsó fiúval beszél Rush nyomozó. Hogy mi volt a szó jelentése és miért volt olyan fontos a roller.
Kösz.
davidos15 2008 máj. 22. - 21:32:11 Előzmény amp.ulla
(128/457)
húúú...hát nagyon hálás vagyok és köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad, és egyáltalán nem baj, h nem sikerült a hétvégén, csak úgy megemlítettem, mert már nagyon kíváncsi voltam rá...az pedig valóban igaz, hogy leadják ezt a 2.évad utsó részét??..és mikor mert én néztem az rtl honlapján és ottan sehol sem látom, még éjszakai idõpontban sem...hát akkor leadhatnák már azt a többi részt is amiket még kihagytak, de azért kezdetnek ez is megtenne...még lehet, hogy majd fogok feltenni a leírt tartalommal kapcsolatban néhány kérdést, de már mennem kell
Angyalian_Édes..<33 He 2008 máj. 22. - 19:59:15
(127/457)
Iii ez is naon yo XD
10/10
Evelin... 2008 máj. 22. - 18:49:00 10/10
(126/457)
Melyik nap?
amp.ulla 2008 máj. 22. - 16:22:05
(125/457)
hú gyerekek láttátok, hogy levetítik a 2. évad 23. részét, a The woods-ot?! az a címe h a koponyák. végre megjött az rtl esze h ezt a részt nem lehet csak úgy kihagyni.......
zsanna75 2008 máj. 22. - 08:40:57
(124/457)
Köszönöm szépen örök hála nektek:)
amp.ulla 2008 máj. 21. - 20:17:47
(123/457)
Aerosmith - dream on volt ma....
amp.ulla 2008 máj. 21. - 20:16:54 Előzmény davidos15
(122/457)
***SPOILER*** PÓTOLVA
A vadász
Lényegében egy sorozatgyilkost keresnek, aki olyan nõket támad meg, akik valaha áldozatul estek volna nemi vagy egyéb erõszaknak, de ellenálltak. A gyilkos neve George Marks, és áldozatait a gyilkosság elõtt kifulladásig kergeti az erdõben, fehérnemûre vetkõztetve és a halál után levágja a fejüket, amiket - ebben a részben ismeretlen helyre - elvisz magával. Lily nagyon magáénak érzi az ügyet, majdnem sikerül kicsikarnia a vallomást, de sajnos George szabadon távozik. Úgy válik el a nyomozótól, hogy egyszer még fognak együtt vadászni az erdõben.
The woods (nincs magyar címe, annyit tesz, hogy az erdõ)
Egy ház udvarán kilenc nõi koponyát találnak, melyeknek szemüregébe valaki gombszemeket helyezett. Mindegyik koponya egy olyan ház felsõ ablaka felé van fordítva, melyben egykor, még 72-ben megöltek egy nõt, Simone Markst. Kiderül, hogy a nõ a sorozatgyilkos George Marks anyja volt. Mostoha módon nevelte gyermekét - sokszor úgy nevezte, hogy a sötétség. Amikor a fiú 12 éves volt, el akarta küldeni egy nevelõintézetbe. A nevelõtiszt nagyon furcsának tartotta a nõt, fõleg viselkedése miatt. Kihallgatták George egykori szomszédját, akivel morzejelekkel kommunikált. A fiú furcsa dologra lett figyelmes egy nap: az anya meglocsolta az ablakban levõ virágokat, amikor õ elõtte állt, de keresztülnézett rajta. Ekkor tudjuk meg, hogy Simone vak volt. Ezt nem tudta senki csak George. Mindeközben a szabadlábon lévõ George felhívta Lilyt, és megkérdezte, hogy tart-e az ágya mellett képet az anyjáról, ahogy a többi áldozatról is, akinek megnyitja az esetét. Kicsit idegtépõ, mert õ úgy tûnik George mindent tud Lilyrõl. Kiderül az is, hogy valakik aznap éjjel betörtek a házba, hogy kirabolják. Egy régi erõszakoskodó és a nevelõtiszt. Mindketten megijedtek a vak nõtõl és elmentek. Hirtelen sötét lett, amit a nõ észrevett, felcsendült George kedvenc dala az emeleti szobában és a nevelõtiszt elrohant. A telefonbeszélgetésbõl kiderült, hogy George azért ment vissza, hogy megölje az anyját, de nem õ volt az egyetlen. Az erõszakoskodó is visszament, hogy megerõszakolja a nõt. Ezt állítólag George végignézte. Majd miután rájött, hogy az anyja nem is igazából vak, csak hisztériás vaksága van, lelõtte. Aznap estére találtak egy nõi holttestet is, aki George egyetlen korábbi túlélõje volt - és most bosszút állt rajta. Lily mindeközben visszamegy a házhoz egyedül és felfedezi a falfestést, ami miatt George szobáját erdõnek nevezte el. Visszatér George is ér üdvözli a nõt, hogy együtt vadásszanak az erdõben. Kíváncsi a részletekre Lily életébõl, ahogy Lily is kíváncsi George indítékára. Kiderül, hogy az áldozatait miért vetkõztette le, miért tett gombszemeket a koponyájukba - vakság - de az csak késõbb derül ki, hogy miért futtatta õket kimerülésig. Az anyját nem üldözték, hanem õ futott. De George is kérdez, mégpedig azt, hogy mi volt Lily indítéka arra, hogy nyomozó legyen. Kiderül, hogy 8 évesen egy este az anyja italért küldte, de egy férfi követte és megverte a pénzért, miközben nevetett. Lily az anyját hibáztatta ezért. Lily rájön, hogy George nem csak végignézte az erõszakot, hanem amikor aznap éjjel a férfi leteperte az anyját, a nõ azt kérte, hogy ne az erdõben, hanem a vécében. A csávó a kissrácot erõszakolta meg, és ezért futott el George. Közben Stillman és Scotty fölhívja Lilyt, de George veszi fel és megtudunk pár részletet az õ múltjukról is. Végül Lily megöli a felnõtt George-ot.

nagyjából ennyi, ha valahol zavaros, vagy kérdésed van, én itt vok....
bocsi h nem a hétvégére, de tanulok és alig tudom beosztani az idõmet...télleg sorry....
mangel 2008 máj. 21. - 17:03:27
(121/457)
ajj nekem is kéne annak a számnak a címe meg hogy ki dalolja:)
zsanna75 2008 máj. 21. - 16:22:19 Előzmény kevinspéci
(120/457)
Hali,

Valaki megírná nekem mi volt a mai rész zárószámának a címe,elõadója?
kevinspéci 2008 máj. 21. - 13:18:41
(119/457)
Francba! Tuti nekem is vannak az ágyamban.
davidos15 2008 máj. 21. - 12:32:59 Előzmény amp.ulla
(118/457)
hát egy kicsit már elkéstél a hétvégével, de azért még reménykedem, hogy leírod