6/10
offtopic
luci87 2021 jan. 11. - 20:36:41 6/10 Előzmény janderka
(245/1285)
Az tuti!!n)
5/10
napraforgó 2021 jan. 11. - 18:15:15 5/10 Előzmény janderka
(244/1285)
Alkat, habitus? Na azzal szoktak legkevesebbet törődni.
Lásd a DÖ szereplőgárdáját,hát hol hasonlitottak egyymásra a testvérek, Tibi és Kristóf, na és a jó édesapjukra? Még arra sem ügyeltek, hogy korban némileg közelebb legyenek egymáshoz, mint a valódi testvérek.
janderka 2021 jan. 11. - 18:11:11 Előzmény luci87
(243/1285)
A csajról is majd kiderül, hogy ő is másik apától született. :))))
janderka 2021 jan. 11. - 18:10:12
(242/1285)
Én is rájuk kerestem :) Korra stimmelhetnek. Sőt alkatra, habitusra is.
6/10
luci87 2021 jan. 11. - 14:06:48 6/10 Előzmény gomla
(241/1285)
Akkor csak jól értettem, az előzetesben ezt sugallták...viszont akkor itt a fiatalok nem jöhetnek össze, mert féltestvérek..ha jól sejtem..
8/10
gomla 2021 jan. 11. - 13:25:48 8/10 Előzmény napraforgó
(240/1285)
dr. Balatonnak a biológiai apja nem dr. Sipeki hanem a hajós (Anna apja) -> drámaibb a bontakozó szerelmi szál.
5/10
napraforgó 2021 jan. 11. - 11:43:59 5/10 Előzmény luci87
(239/1285)
Na, ezt már totál elfelejtettem.
6/10
luci87 2021 jan. 11. - 07:01:59 6/10 Előzmény napraforgó
(238/1285)
Persze,az első részben volt szó róla,hogy temetesre megy!De a temetés annyi volt,hogy nála volt az edesanyja urnája!Még az apja se kiserte el az elszorasra,csak a baratnoje!
Magdi 2021 jan. 11. - 06:52:36 Előzmény napraforgó
(237/1285)
Úgy kezdődött, hogy hozta az urnát anyukája hamvaival, az volt a kívánsága, hogy itt szórja szét, de András nem tudta miért.
5/10
napraforgó 2021 jan. 11. - 04:27:03 5/10
(236/1285)
Hol van Tóth Piroska, András anyja? Volt már róla szó? Él még? Ha igen, a fia miért nem látogatja?
Az már biztos, hogy Dr. Balla nem a vérszerinti apja Andrásnak, de hogy Dr.Sipeki László háziorvos lenne a valódi apja, azt még csak sejtjük, bizonyiték még nincs rá.
5/10
napraforgó 2021 jan. 11. - 04:22:31 5/10
(235/1285)
Én azon filózok, hogy Nándi titkos telefonjának hiváslistáját kiadták valakinek. Nem a feleségének, hanem valaki másnak, aki azt tovább küldte az asszonynak.
Nem láttam ég ilyen mobil telefon hiváslistát, csak vezetékest, de gondolom, hogy hasonló, vagyis csak a hivott számot tűntetik fel.
Adrienn, Nándibálint felesége meg ahogy átjött hozzá a hiváslista, ránézett és már tudta is Kit hivott a férje olyan sokszor kivel csetelt éjszakánként.
Csaak úgy ránézésre.
Nekem meg a testvérem telefonszámát is le kell csekkolnom, ha sokat beszélünk, mert nem tudom fejből.

Tehát Bálintné Adriennek biztos van segitője, és az, ha nem is a szeretője, lehet a bátyja, sógora, apja, keresztapja, de valaki van a háttérben.
janderka 2021 jan. 10. - 23:59:22
(234/1285)
Ez a távoltartási történet nyilvánvaló hülyeség. Ilyet a magyar gyámügy/bíróság még akkor is sok hónap után (se) ad csak ki, ha a feljelentett fél naponta bikacsökkel veri a családját - nem hogy egy vélelmezett felrekufircért...
Minél komolyabban vesézzük a témát, annál irritálóbb baromság. De a sztori szerint sem lehet vele minden rendben, mert "Nándi" ügyvéd is gyanakszik, hogy hamis a határozat, ill. nem egyedül varázsolta azt össze a neje.
1/10
zazee 2021 jan. 10. - 23:37:14 1/10 Előzmény cselaxi
(233/1285)
Igen sajnos ez egy rossz klisé, amit agyonra használnak(főleg a pirézeknél:)))
Amúgy inkább itt az a baj, amit már írtam, hogy a nő totál életszerűtlenül, törvénytelen módon akarja tönkrevágni a pasit. Főleg egy rafinált ügyvédet! A fk. írók bevonhattak volna egy szakértőt, hogy baromságokat ne írjanak.
3/10
cselaxi 2021 jan. 10. - 22:37:42 3/10 Előzmény zazee
(232/1285)
OK. Én nem a jogi értelemben gondoltam végig, mert akkor még silányabb lenne a végeredmény...
MINDEN filmben (USA, magyar, román, piréz...) a következő a forgatókönyv: Valaki megcsal valakit. A FÉRFINEK mindig el kell költöznie otthonról + a gyerek(ek) is a nővel maradnak.
Mindegy mi történt, mindegy kié a ház, a férfinek menni kell...
1/10
zazee 2021 jan. 10. - 17:43:23 1/10
(231/1285)
Nekem szimpatikus Mészáros András játéka. Nem rossz színész. Igaz eddig másban nem láttam, csak ebben a soriban. Itt sokszor nem is a színészek játékával van gond, hanem a rosszul megírt, összecsapot, átgondolatlan történettel. Azért ez a szerencsétlen sorozat egy árnyalattal jobb, mint a Keresztanyu, az számomra nézhetetlen.
kovimari 2021 jan. 10. - 13:21:34 Előzmény Magdi
(230/1285)

Bocsi. Biztos így volt, akkor nem tenisz, hanem golf. Nekem a tenisz ragadt be, ütő-ütő elv alapján . Közelebbről egyiket sem ismerem, így nincs mihez kötnöm.
Én erre emlékeztem, de én közben mást is csinálok.
Köszi, hogy javítottál.

Magdi 2021 jan. 10. - 12:07:15 Előzmény kovimari
(229/1285)
Azt mondta, hogy rövid a golfütője, nem?
kovimari 2021 jan. 10. - 10:31:56
(228/1285)
Szoktam mondani, hogy ízléssel és elvekkel nem érdemes vitatkozni, de szerintem Mészáros András teljesen karakter azonosan alakítja Balla-Tóth Andrást.
Adva van egy 40-es doki, aki az életét arra tette fel, hogy ott segít, ahonnan más menekül.
Én Afrikára gondolok, mert amikor erről volt szó nem figyeltem és nincs kedvem visszakeresni, de mindenképpen valahol valami olyan vidéken, ahol lázongások, harcok vannak. Lőtt sebeket, beteg gyerekeket, embereket lát el.
Évente fél évig van missziós területen. Tehát mondjuk Afrikában. Oda bizony nem öltönyben, nyakkendőben jár dolgozni, meleg van, lazán öltözik, a haját saját maga letolja, az erőnlét is szükséges, tehát naponta edz, sőt verekedni is tud, az is kelhet.
Gyakorlatias, ha kell ajtót nyit ki, fulladozót ment, gyorsan reagál dolgokra.
A helyzetet felméri, és nem nagyon bájolog.
Ez a mentalitás, azok az élmények azért nyomot hagyhatnak a személyiségen, nem tud és nem is akar az itteni körülményekhez, alkalmazkodni.Ő ott szocializálódott, és nem nagyon értékeli az ügyvéd haverja és közege álszent, hazug modorát.
Az"apja" által felajánlott, állítólagos menekülési útvonalat sem fogadja el, mert semmi köze a gyógyszerbotrányhoz, csak vele akarják elvitetni a balhét.

Én nem érzem, hogy durva lenne. Pl.. a volt politikus úrral közli, hogy nem jó méretű teniszütőt használ, az nélkül, hogy tudta volna, hogy teniszezik, és mint kiderült igen.
A táppénz csaló kocsmatölteléket is leszereli.
Mivel sokat tapasztalt nem nagyon szereti a mellébeszélést, inkább az látszik szerintem.
Sőt kifejezetten türelmes, mert még Ágikát is elviseli, pedig legszívesebben minimum kiosztaná.

Én így látom dr Balla szerepét, és nekem kifejezetten jó Mészáros András alakítása.
Lehet, hogy azért is vagyok elfogult, mert még nem láttam őt.
Ezt az emlegetett KOJOT most megnézem.

janderka 2021 jan. 10. - 09:30:39 Előzmény guess.who
(227/1285)
Sípos Vera modern táncos volt eredendően. Azért olyan inas.
offtopic
guess.who 2021 jan. 10. - 08:14:10 Előzmény janderka
(226/1285)
Nagyrészt egyetértek, de a hangszínét és a külsejét senki nem választja, az adottság, és nem kötelező, hogy ilyen szoros összefüggésben legyen a személyiséggel, jellemmel. De az tény, hogy most fényévekkel szimpatikusabb, mint a DÖ-ben Bogdánként volt (és szerintem a figurával kapcsolatos ellenérzés éppen az ottani karakter utóhatása).
De ott van "Nándi" felesége, Adrienn (Sipos Vera): futás közben látszott, hogy irtó csinos (bár a kezei nekem már túl férfiasra vannak izmosítva), és egyébként is egy szép nő - de az itteni figurában egy eléggé egzaltált és láthatóan gátlástalanul aljas valakit alakit, az ehhez szükséges gyomorbajos, gonosz, mindig morcos arckifejezésekkel: nevetni szerintem nem is lehetett még látni.
Szóval csak azt akarom ebből kihozni, hogy Mészáros Andrásnak van egy hangja, de az bármilyen, abból nem következik automatikusan, hogy a karaktere rossz ember (főleg mert valahol ő a főszereplő, legalábbis az egyik legfőbb).