Téma: Don Matteo

10/10
syuzi 2015 júl. 04. - 12:20:58 10/10
(278/798)
Nagyon jó volt a tegnapi rész :) Sajnáltam szegény Don Matteot mikor börtönbe csukták:(

De szerencsére kiderült az igazság :) Cecchini vicces volt ahogy futkozott az étterembe,és mikor megtudta hogy már más lefoglalta szaladt a szállodába a németekhez vicces volt ahogy magyarázott nekik hogy mondják le az éttermi foglalást:D Õk meg persze nem értettek semmit...

Rendes volt Natalinától, és az apácáktól, hogy segítettek Cecchininek az esküvõi vacsoránál:)

Gyönyörû menyasszony volt Patrízia, a százados Gulio is csinos volt a dísz egyenruhájában:)

Már várom a 9. évadot:) Szép hétvégét mindenkinek:)
offtopic
Petterson 2015 júl. 04. - 12:14:49
(277/798)
Látod, én nem fizetek elõ semmire, egy egyszerû kis tetõantennám van a pc-re dugva és azzal fogom a két Dunát, az RTL-t meg a TV2-t. a tö9bbi be sincs állítva, mert engem se érdekelnek. Igazából csak a Dunákat és az RTL-t nézem néha.
9/10
offtopic
napraforgó 2015 júl. 04. - 10:45:17 9/10
(276/798)
Na, ezen én is dühöngtem. semmi értesítés, semmi tájékoztatás, hogy eztán mit lehet és hogyan, csak úgy lecserélik.

És most még a DunaWorld oldalán az új M4-et találom, persze csak csíkokat. Amúgy az M4 nem is érdekel, megint egy sportcsatorna. A másik négyet sem nézem, nálam be sincs állítva, annyira nem érdekel.
De még a két fiamat sem! pedig õk felnõtt férfiak!
Szóval tök fölöslegesek! Talán közölhetnék, hol a bánatban van a DunaWorld? Egyáltalán fogható-e a csomagommal????
Nem is értem, hogy egy kábelszolgáltató hogy tehet ilyet?

Nincs ellenemre, ha új csatornákat kapunk, pláne ingyen, az M3-nak még örülnék is. Na de ez a sok hülye sport???! Ezek nekem NEM kellenek! Nem, nem, nem! Kérem vissza a DunaWorldöt!!!

Egyáltalán, a pénzemért miért nem válogathatom össze a nézni kívánt csatornákat??? Miért kell nekem idétlen rajzfilmcsatornákat, meg sportot nézni, ha nem akarom? És miért kell 15 plussz csatornára elõfizetnem, nem kevés pénzért, ha 1-2 filmcsatornát szeretnék nézni????

Kíváncsi vagyok, erre ad-e választ valaki, valaha.
offtopic
Petterson 2015 júl. 04. - 08:38:54
(275/798)
Nem beszélve arról, hogy a tévé mûsort nem lehet megnézni, mert ezt írja: The requested URL /tv/pls/tv/tv.prog was not found on this server.
7/10
ponca 2015 júl. 04. - 06:33:18 7/10 Előzmény napraforgó
(274/798)
***spoiler***A Patit alakító színésznõ honlapján tette közzé, hogy maga is nagyon meglepõdött, hogy kitették a sorozatból és ráadásul olyan formában, hogy soha vissza sem jöhet, hiszen autóbalesetben meghal. Õ vállalta volna szívesen, de a forgatókönyvíró és a rendezõ másképpen döntöttek.
7/10
offtopic
ponca 2015 júl. 04. - 06:30:17 7/10
(273/798)
Sosem fogom megérteni miért kell változtatni azon, ami jó és bevált.
Ez az új forma itt a port.hu-n, kinézetre, kezelhetõségre és úgy általában minden szempontból gyatra!
Miért kellett erre a szemétre cseréni a régit?????
offtopic
mamucili 2015 júl. 04. - 01:07:19
(272/798)
Bocsánat, az elõzõ bejegyzésem törölném, de nem tudom! Csak a fórum új megjelenése miatt dühöngtem, nem tudtam az összes hozzászólást megjeleníteni, nem tudtam írni a fórumba, csak úgy, ha választ írok. Most meg megjelent a régi formátum.
Petterson 2015 júl. 03. - 18:19:16
(271/798)
Igen, de megéri megnézni, én már láttam, nagyon jó lesz :)
9/10
napraforgó 2015 júl. 03. - 18:14:26 9/10
(270/798)
Úgy látom, hogy a 8. évad záró epizódja dupla hosszúságú, jó másfél órás.
Petterson 2015 júl. 03. - 17:08:02
(269/798)
Azért megoldhatták vona valami finomabb módon is a távozását. Mondjuk valami amerikai kiküldetéssel, vagy hasonlóval...
10/10
syuzi 2015 júl. 03. - 16:16:09 10/10
(268/798)
Végre ma esküvõ lesz:) S* * * spoiler* * * ajnos egyik szemem sír, hogy ma lesz utoljára bent Patrizia másik szemem örül, hogy végre összeházasodnak Gulioval:)
Biztos nem lesz könnyü újrakezdeni az életét Gulionak és Ceccini családnak* * * spoiler vége* * *

Már várom a mai részt:)
Szép estét mindenkinek:)
Maiacska1 2015 júl. 03. - 13:53:48
(267/798)
Em sem láttam egy részt sem, csak olvastam sok mindent meg hog mik lesznek...... De nyugalom el lesz mondva mi történt vele!!!!
Maiacska1 2015 júl. 03. - 13:51:19
(266/798)
* * * spoiler* * * Bizony..... Sajnos elég hamar eljött
Petterson 2015 júl. 03. - 13:46:35
(265/798)
Értem. A 9. évadot még nem láttam, arról nem tudok még semmit, de azt tudom, hogy a 8. évadban nem hal meg. Ezek szerint a kettõ között történik, de azt nem vitték filmre, vagy a 9. évadban esetleg több részbõl össze lehet majd szedni, hogy mi történt vele.
9/10
napraforgó 2015 júl. 03. - 12:32:57 9/10
(264/798)
* * * spoiler* * *
Úgy rémlik, én Agica 69 május 25-i hozászólásában olvastam elõször, õ írta, hogy Patrizia a 9. évadban már nem szerepel. Egy olasz linket is mellékelt, amely szerint a színésznõ nem vállalt szerepet az új évadban, így ki kellett találni, mi lett vele.
Mostanra megjelent a 9. évad elõzetese is 2 hétre elõre, ott is azt írják, hogy a történet 2 évvel Patrizia halála után folytatódik.
Kár, mert nyilván mindenki azt várta egy ilyen családi sorozattól, hogy boldogan élnek, amíg meg nem halnak... Na ez most Pati esetében elég hamar eljött.
Petterson 2015 júl. 03. - 09:45:13
(263/798)
Mibõl gondolod, hogy Patrizia meghal? Én láttam az évad utolsó részeit, de nem árulok el semmit, inkább a következõ évadot várom nagyon.
9/10
napraforgó 2015 júl. 03. - 06:30:31 9/10
(262/798)
Én is úgy látom, hogy Conti is szerelmes a századosba, azért próbálkozik be nála. De van annyira becsületes, hogy amikor látja, hogy a százados Patriziát szereti, utána kérdezõsködik, akkor hátrébb húzódik, nem erõszakoskodik. Amúgy csinos is, kicsit idõsebb is Patinál, a nyomozói munkájuk is összefüggésben van. Bár Patrizia is rokon szakmában tevékenykedik, ügyvéd (lesz), sok dolgot másképp látnak Tommasival.
Amúgy Patrizia tanulmányait nem értem. Mondjuk tanult 3 évet alapképzésen, aztán kiment Barcelonába 1 év ösztöndíjjal (ennek az 1 évnek a jó része a nyelvtanulásra mehetett - hiába latin nyelv az olasz is és a spanyol is, azért csak van különbség köztük. Talán a nyelvtanjuk hasonló, így könnyebb, mert jószerint csak a szótanulás a jellemzõ. aztán megint szó volt a tanulásról - talán a master képzésrõl - de 1-2 hónap Barcelona után Patriziát már ügyvédnõnek hívják... Nálunk ez kissé lassabban megy, azért egy félig-meddig elvégzett egyetemmel még tuti nem lehet senki ügyvéd. Ott van a szakmai gyakorlati idõ (3 év ügyvédjelöltként), aztán a nagyon komoly szakvizsga, amely ugyanúgy részekbõl áll, mint az államvizsga.
Kicsit zavaros ez nekem.
Kíváncsi vagyok Patrizia halálát mivel fogják magyarázni és kit szánnak Tommasi második feleségének?
9/10
papzo 2015 júl. 03. - 05:52:11 9/10
(261/798)
A csendõrbálon Conti abban a fekete ruhában és százados nagyon szép pár volt.
A spanyol meg inkább való Patriciához.
Kár, hogy nem vele jön össze és költöznek Rómába, mert akkor késõbb is behozható lenne a sorozatba, bekavarhatna, lehetne egy-egy érdekes jelenet vele.
A századossal szerintem egyáltalán nem illenek össze, korban, kinézetben....és egyáltalán sehogy sem.
Persze ez egy film, de talán a rendezõk is a továbbiakban nem tudtak Patricia karakterével mit kezdeni, nem volt innen már tovább, ezért "ölik" meg. Mert ugyan mi is lehetne tovább belõle? Egy szimpla háziasszony, mint az anyja vagy egy karrierista feleség, vagy mi?
Maiacska1 2015 júl. 02. - 20:04:06
(260/798)
Uhhhh ez a mai reSz!!!!! Valahai legjobb!!! A leggOnyorubb a don matteo történetében akárki akármit mondhat nekem!!! Gyönyörû nagyon szép!!!!! Kardiologiailag meghaltam majd ujjaeledtem es szívemet megtoltottek a végen boldogsággal!!!!! Tele sírtam harom zsepit
10/10
syuzi 2015 júl. 02. - 12:22:01 10/10
(259/798)
Nagyon jó volt a tegnapi rész:) Conti ügyésznõ milyen rámenõs rögtön ráhajtott a századosra

Remélem már kibékül Patty és Gulio

Az se voltsemmi mikor Cecchini látta, hogy Gulio és Conti együtt jönnek haza és csókolóznak is rögtön elájult
Már várom a mai részt is:)