Téma: Dr. Csont

10/10
justone 2011 nov. 05. - 15:15:28 10/10
(18985/28805)
igen nekem is utána jutott az eszembe h a pocis jelenet is a 7x02-ben szoval megnyudottam h nem vágdosnak.. :D
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 15:14:13 10/10
(18984/28805)
Ez a promó azt írja, hogy a 7.01-es, de a Jeffersonian-os pici-simi az biztos, hogy a 7.02-ben lesz.
Alig bírtam végignézni..... :D, de így hogy jobban megnézem, az egy tó/folyóparton van, kajakokkal meg minden. Szóva nem vágták ki...... Ahhhh... :DDD
10/10
justone 2011 nov. 05. - 15:11:42 10/10
(18983/28805)
báááááár...nem tudom akk miért aza címe h BONES 7x01 - The Memories in the Shallow Grave Promo #2 (HQ)

de ebben a részben nem is volt ilyen jelenet ..mármint a helyszín alapján.
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 15:10:51 10/10
(18982/28805)
*javítás: mindenben igazat adoK Boothnak. :)
10/10
justone 2011 nov. 05. - 15:10:29 10/10
(18981/28805)
nézd itt a vidi ..:D
de sztem ez egy másik rész lesz,vagy nem?

http://www.youtube.com/watch?v=gf_AHmlPlSA&feature=related
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 15:09:57 10/10
(18980/28805)
SPOILER

De jó lenne!!!!!!!!! Az nagyon gáz jelenet! (bár már csak nevetek rajt) :D
Egyébként van benne valami amit mondasz, ugyanis ezeket a jeleneteket a legelsõ promóban mutatták, amit vagy 2 hónappal a premier elõtt raktak ki. Így bõven volt idejük ki-vagy megvágni az elsõ részt.
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 15:07:39 10/10
(18979/28805)
SPOILER

Igen, Sweets "Oh, boy"-os megjegyzését annyiszor visszanéztem én is! :D
Bren-t rendesen lesokkolták az események. Fõleg az, hogy mindenki szó nélkül otthagyta. Azt se várták meg, hogy befejezze amit elkezdett mondani. Kicsit megsajnáltam, holott mindenben igazat adott Booth-nak.

Olvastam pár kritikát angolul a premierrõl. Csaknem az összes pozitív. Egyik sem említi negatívumként, hogy összejöttek, ami kevésbé tetszett a kritikusoknak, az az, hogy az ügy nem lett túl hangsúlyos. Ebben biztos vagyok, hogy javítani fognak a következõ részekben.
10/10
pluhildi 2011 nov. 05. - 14:59:07 10/10
(18978/28805)
megnéztem rohamtempóban, szerencsére a link ami a mentõötletem volt mûködött, igaz "bizonyos" :) jeleneteknél annyiszor tekertem vissza, hogy lejárt a 72 perces korlát, befejeztem egy másikon...
a felébõl nem értettem semmit mert nem volt nálam füldugasz, így inkább az általam favorizált cselekményekre figyeltem jobban, nem is az ügyre, azt majd máskor... :)

SPOILER

a fõcím sikerülhetett volna jobbra is, örülök, hogy újítottak, de mégsem eléggé és pl. Angelaról jobb jelenetek is voltak a 6 év alatt..

említette valamelyõtök, hogy a guggolósból vágtak, hát szerintem is mert gyanúsan rövidre sikerült...

nekem nagyon tetszett még a durcizás a dinerben, amikor összevitatkoztak az összeköltözésen, sweets meg pont rosszkor jött persze, szegény brent meg végül jól otthagyták....

ja és azért remélem értékelitek, hogy bones a "szeretlek" szót sosem használta, tartogatta az igazinak....:D

többi jó dolgot már lelõttétek tegnap, így hirtelen más nincs nekem sem, de még lesz... ha majd rendesen végignézem a szöveggel együtt...
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 14:56:30 10/10
(18977/28805)
:)
10/10
pluhildi 2011 nov. 05. - 14:47:21 10/10
(18976/28805)
köszi a fordítást, már éppen neki akartam veselkedni mikor láttam, hogy voltál olyan rendi és megcsináltad
KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!
10/10
justone 2011 nov. 05. - 14:42:53 10/10 Előzmény csikrisz
(18975/28805)
köszi h betetted a vidiket :)) mindjárt neki is állok megnézni,csak visszaolvasom elõbb a hsz.eket :D jo sok lett .
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 14:16:54 10/10
(18974/28805)
Nagyon szívesen! Nekem is jó, legalább gyakorlok kicsit. :)
10/10
zora 2011 nov. 05. - 14:07:35 10/10
(18973/28805)
Elolvastam! Még egyszer nagyon-nagyon köszi!
Ha elõfordulna az a majdnem lehetetlen helyzet, hogy egy cikk németül jelenik meg róluk, számíthattok rám a fordításnál!
10/10
zora 2011 nov. 05. - 14:01:10 10/10
(18972/28805)
Na, jó. Elõször is, meg kéne fogadnom, hogy csak azután reagálok hsz-ra, miután elolvastam mind az ötvenet. Csakhogy pont ez a baj, hogy mire elolvasom, már nem emlékszem, mit akartam reagálni.
Másodszor: Nagyon szépen köszönöm a fordítást, most megyek, elolvasom, és többé nem kotyogok...
10/10
zora 2011 nov. 05. - 13:57:49 10/10
(18971/28805)
Szerintem fogj össze egy másik angolossal (kettõvel?), és így elfelezhetitek/harmadolhatjátok a házit. Légysziiiiii!!!!
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 13:55:55 10/10
(18970/28805)
Mi rajongók vagyunk, engem nem zavar, ha valaki nem érez így. :)
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 13:53:49 10/10
(18969/28805)
SPOILER

Egy faház az olyan hangulatos. Én is szeretnék faházban lakni. Persze olyan jó nagyban, mindennel felszerelve. Ha lesz családom és egy nagy lakásunk, biztosan minél több fa bútort, kiegészítõt szeretnék. Imádom a fát. :)
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 13:50:26 10/10
(18968/28805)
KÉÉÉÉÉÉÉSZ!!!


FORDÍTÁS:

"Bones premier reakciók: A 'Moonlighting' -átok elkerülhetõ?

(Moonlighting-curse = miután összehozzák a két sorozatsztárt, csökken a népszerûség)


A Bones májusi záró epizódja után, amiben kiderült, hogy Brennan Booth gyerekével terhes, Stephen Nathan producer így viccelõdött az Entertainment Weekly-nek: "Sok nézõnk mindig kitalálja magában, hogy hogy fogjuk tönkretenni a show-t, még mielõtt bármi is történne. Remélhetõleg csalódást okozunk ezeknek a nézõknek."
Tönkretették a show-t? Ha nem láttad a tegnapi 7. évados premiert, ne olvass tovább. SPOILEREK következnek.

Nyilván ez még csak egy rész, de ha valakinek a fejében ott van még a 2008-as Nagy Gormogon Bukás (gondolom akkor is jósoltak valami hasonlót..), felvillanyoz, hogy azt mondhatom, a producerekkel itt vagyunk a fedélzeten. Át akarunk ugrani azokon a nagy, nyálas esküvõi frázisokon, hogy miután a párok összejönnek, álmaik megvalósulnak, az elégedett nézõk másik "összejönnek-vagy nem?"-típusú sorozatpár után néznek. Vagyis kihagyjuk azt, hogy Caroline, vagy bárki a Jeffersonian-ból hogy reagál arra, hogy lefeküdtek egymással, terhes lett és egy párt alkotnak. De tudod mit, még ha nem is néztük meg Booth és Brennan "elsõ alkalmát", mégis most láttuk õket elõször. Még ha õ (Booth) már megtette korábban is, akkor is ez volt az elsõ alkalom, hogy láttuk õt reggelit készíteni ingben, boxerben, zokniban és papucsban. Ha csinálunk visszaemlékezést az elsõ 5 hónapjukra, a meztelenül omlettet készítõ kép elengedhetetlen lesz. /~awwwwwwwwwwwww :DDDDDDDDDDDDDD~/

Ez volt az elsõ alkalom, amikor láttuk hogy Booth alkalmanként megcsókolja Brennant, aki most 5 hónapos terhes. Ez volt az elsõ alkalom, hogy hallhattuk, ahogy kimondják egymásnak hogy 'Szeretlek', anélkül, hogy azon aggódnának, hogy a másik nem viszonozza ugyanezt. Az idõugrás lehetõvé tette nekik, hogy finoman tudják eljátszani azokat a pillanatokat, amitõl még édesebbek lesznek. Olyan volt, mintha rájuk bukkantunk volna, és az a meghittség, amiben most már osztoznak - 'Tudom.' mondta Booth Brennan 'Szeretlek'-ére - sokkal többet jelent nekik.

Amit még szerettem: Booth mondta Brennan-nek, hogy õ (Bren) fogja megkérni majd Booth-t. Azt akarja, a maga irracionális, romantikus módján, hogy higgyen õ is a házasságban. Ez az elképzelés hamar rávilágított, hogy sok érzelmi áttörésre lehet számítani. Így nekünk mindig van valamink, amibe kapaszkodhatunk. Világossá vált, hogy habár Brennan sírt a bûnügyi helyszínen és extra szeretettel közeledett Angela felé, ezektõl a hormonoktól õ még nem fogja a világot Booth szív-központú, empátiával teli szemein keresztül látni. Õ még mindig az a valaki, aki azt mondja, hogy mivel benne van a baba és anyagilag jobb helyzetben van és gyakorlati szemmel nézve sokkal racionálisabb, így annak a döntésnek, hogy hol fognak élni, az õ egyedüli döntésének kell lennie.

Én Booth-al vagyok: Még Brennannek is tudnia kell, hogy mikor család leszel, a nagy döntéseket közösen kell meghoznotok. Brennan mindig egyedül élt, és félt attól, hogy számíthat-e Boothra. Ha Booth költözik hozzá, és nem mûködik a dolog, akkor egyszerûen kiköltözik. Ha közös lakást találnak, nem fogja tudni azt mondani magának, hogy bármit is elszalasztott azzal, hogy ezt nem lépi meg. Ott vannak a nevelõotthonos emlékei arról, milyen az mikor egy család széthullik, de Booth is hordoz hasonló terheket. Õ azt akarja, hogy a gyerekük tudja, hogy nem olyan mint a saját apja - õ egy jó apuka, olyan, aki otthont akar nyújtani nekik. Ne felejtsük el, hogy Parker már tudja ezt. Vagy Booth extra nyomást érez a kettes számú gyerekével kapcsolatban, mert nincs elsõ helyen Parker felügyeletében? /~amúgy ehhez annyit tennék hozzá én személyesen, hogy nyilván ha Bren terhesen úgy döntött volna, hogy nem akar Booth-al összejönni, akkor Booth sem ragaszkodna a közös otthonhoz. Rebecca-val is ez a helyzet, de ha van egy párod, és családként éltek, ez a természetes.~/
Valamint BOOTHNAK SZERENCSEJÁTÉK PROBLÉMÁJA VOLT. Jobban is kihasználhatták volna ezt a tényt, mondjuk egy jövõbeli részben.

A terhes Brennan úgy tûnik gyorsabban lendül át bizonyos dolgokon mint az a Brennan akit 6 évig láthattunk.
Azoknak, akik azt gondolták, hogy "az õ gravitációs középpontjának eltolódása elég az eleséshez", egy hamis állítás, elmondanám, hogy nem az. A terhes nõk eleshetnek, ez az amiért mindig ideges leszek, ha magassarkút hordanak. Szóval elesett a munkában és csapdába ejtette néhány rekesz ami tele volt törékeny egyiptomi vázákkal. Hívta Booth-t, aki szirénázva sietett hozzá. A védelmezõ Booth a kedvencem. Õ kérdezte tõle, miért nem hívta a biztonságiakat.Mert Enrico Colantoni nem volt szabad? Ez lett volna a racionális válasz. "Hát, nem is gondoltam erre. Te jutottál eszembe." mondta Brennan.
David Boreanaz mindig olyan jó a beszélgetések közti szünetek kitartásában, ami épp elég hosszú a közönségnek ahhoz, hogy lássa, õ hogy reagál Brennan megnyilvánulására, de nem olyan hosszú, hogy azt gondoljuk Bren felbosszantotta. Mindig megvannak ezek a pillantások!

Az hogy Brennan csapdába esett, tudatosította benne azt, hogy mikor családot alapítasz, adódhatnak váratlan helyzetek. "És azóta tudom, hogy mindig számíthatok rád ha szükséges, mind a gyakorlatban, érzelmileg és szexuálisan, - itt egy kis édes Booth-mosolyt láthatunk - és az állandó közelség megkönnyítené ezt." - mondta Brennan neki. "És ha ennek az egyetlen módja az, hogy találjunk egy másik lakást, hajlandó vagyok megtenni. Még akkor is, ha manapság rossz befektetés az ingatlanvásárlás ezen a piacon." Ez nem volt eljegyzés, de ezt kellett Booth-nak hallani. Bízik Booth-ban és együtt akarja a gyereküket nevelni vele. Még egy dolgot kapott - egy csókot - és habár úgy tûnt, Booth nagyon belemelegedne valamibe, Bren munkája közbeszólt. "Ez a mi pillanatunk volt!" Igen, Booth. A show lépést tart önmagával. Tartalékold a szenvedélyes csókokat egy másik epizódra.

A végén Booth és Brennan eldöntik, hogy olyan életük lesz amilyet csak szeretnének, a múltjuk ellenére is - egészen addig, míg a házvásárlás költségeinek 50-50%-os elosztásában (Booth kikötése) mg nem állapodtak. Olyan helyre fognak költözni, ami mindkettejüknek új. Nem lesz tévé a hálószobában, mert a tanulmányok azt mutatják, hogy az árt a szexuális életüknek, és azt SENKI SEM akarja. Egy nagy tévéjük lesz csupán a nappaliban. Mindenki emlékszik a "Baby in the Bough" rész végére, mikor Booth fantáziál a házról? Ezt mind megvalósítják. Baby Andy büszke lenne. (Phalanges! Phalanges! Dancing phalanges! )

A kérdés most már az, mennyire lesz könnyû Brennan terhessége? Lesznek-e komplikációk, ami egy lehetõség a producereknek arra, hogy újabb érzelmi áttörést mutassanak be Brennan-nél.
És mivel tudjuk, hogy Emily Deschanel a kisfiával terhesen forgatta az epizódokat, vajon mennyire lehetett neki nehéz színészkedni? Mindenki tudja, hogy sok nehézség lesz még. Mit jósoltok: a szülés körüli dráma, vagy Booth/Brennan életét egy eset kapcsán veszélyeztetõ dráma várható?
--

forrás: http://popwatch.ew.com/2011/11/03/bones-season-7-premiere-react/


Huhh. Ez hosszú volt. Remélem örültök. Ma már nincs több fordítás.
Amúgy 3 bekezdés után kitörlõdött az egész, mert lefagyott a gép... De újrakezdtem!!! :D
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 11:29:50 10/10
(18967/28805)
Na jó, lefordítom! Úgyis angoloznom kéne. Felfogom ezt házinak. :)
10/10
csikrisz 2011 nov. 05. - 11:29:20 10/10
(18966/28805)
:DDDDDD