Téma: Dr. Csont

bonesfan 2012 ápr. 08. - 21:39:53
(24945/28805)
SPOILER!

David nemrég (3-án) ezt írta twitteren:
"And what you have me doing in the season finale!? Poor Christine."
????????
bonesfan 2012 ápr. 08. - 21:32:25
(24944/28805)
Van valami új híred? Rég beszéltünk! :)
bonesfan 2012 ápr. 08. - 21:24:52
(24943/28805)
Nem hagynám ki semmi pénzért! Nagyon várom, fõleg a jó kis családi jeleneteket! Imádom õket! :)))
Csak arra kell figyelnem, hogy elõtte aludjak egy kicsit! De ha Te és a többiek itt lesztek, és jó lesz megint a hangulat, ez nem fog menni! :DD
10/10
csikrisz 2012 ápr. 08. - 21:13:43 10/10
(24942/28805)
Én is jövök holnap!! Juhúúúú!!!!! :))
Annyira izgi hogy ismét Bones! És milyen cuki családi jelenet(ek) lesznek! Szerintem kapunk meglepit is bõven! :)))
Linket hozok természetesen ismét. Ja és 2 óra továbbra is a dátum.
10/10
csikrisz 2012 ápr. 08. - 21:11:17 10/10
(24941/28805)
No, elõvettem a kevésbé kedves stílusom, és megkérdeztem, hogy mi a fene van a felirattal.
Mármint ami zavar, hogy nem mond senki semmit. Már legalább 3-4-en kérdeztük a hivatalos topicban hosszupuskán, de se Lazy se Kabuki egy megjegyzést se böknek oda. Pl hogy mikorra várható vagy ilyesmi. És pár napja kijött az ugyanazon a napon vetített BBT, ma kijött az aznapi Castle-höz is a magyar felirat, errõl pedig még hír sincs, miközben holnap már 2. rész...
Remélem hamar elõállnak legalább egy válasszal.
B&B 2012 ápr. 08. - 16:52:02
(24940/28805)
Bizony!! Alig várom, kedden pedig egész nap alvajáró leszek! :D
bonesfan 2012 ápr. 08. - 16:45:18
(24939/28805)
Szia!
De jó, hogy itt vagy!
Tisztában bizony, és azzal is, hogy kedden megint "alva járok". De megéri! Nem is kicsit! :DDD
10/10
csikrisz 2012 ápr. 08. - 16:33:07 10/10
(24938/28805)
Tisztában vagytok vele, hogy holnap éjjel ISMÉT Bones? :))))
Mennyire jó már csajok!!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 08. - 11:38:25 10/10
(24937/28805)
Olvasnivaló Nyuszira!

--
Interjú Hart Hansonnal és Stephen Nathannal

fordította: Sophie & o.n.

Ebben az interjúban a sorozat producere, Hart Hanson (aki egyben a Finder producere is) és Stephen Nathan arról beszéltek, milyen lesz Booth-nak és Brennannek együtt dolgozni és közös gyermeket nevelni, hogyan döntenek a visszatérõ szereplõkrõl egy-egy epizódban, hogyan változtatja meg (ill. hogyan nem) a baba érkezése a karakterek életét, hogyan döntötték el, hogy bemutatják Booth és Brennan megváltozott kapcsolatát, még a terhesség híre elõtt, mi történik a négy különálló epizódban, amik még talonban vannak, és kik azok a lehetséges stábtagok, akik szerepelhetnek a Finderben, amennyiben a sorozat kap még egy évadot.

Kérdés: Meg akarja majd az FBI akadályozni Booth és Brennan közös munkáját, most hogy gyerekük lesz és együtt élnek?

Hart Hanson: Nem tervezünk olyan cselekményszálat, amelyben az FBI azt mondja: "Nem dolgozhattok együtt." Többször megbeszéltük ezt, aztán arra jutottunk, hogy "Te jó ég, ha ez történik, nem lesz a nézõk között egy sem, aki azt mondaná: Ó Istenem, remélem soha többé nem dolgozhatnak együtt." Így hát, egyszerûen eldöntöttük, hogy nem lépjük meg ezt, idõrõl idõre elõkerül majd, fõleg Sweetstõl, hogy szokatlan dolog egy párnak együtt is dolgoznia, de hát nem ez a legszokatlanabb dolog a világon.

Stepen Nathan: Azt gondolom, az számunkra a legfontosabb, hogy megtartsuk a sorozatot ugyanazon az úton, amin már 7 éve halad, vagyis hogy egy gyilkossági sorozat, és Booth és Brennan mindig együtt fognak dolgozni ezeknek a gyilkosságoknak a megoldásán. Sosem terveztük, hogy ezt megváltoztatjuk. Ezzel nem azt mondom, hogy ez nem lesz nekik elképesztõen nehéz, az lesz, mert a bürokratikus képtelenségek azzá teszik. Megmarad a közös munkájuk, a közös nehézségeik, ahogy mindig is volt.

A tavaszi premierben Daisy (Carla Gallo) tért vissza. És úgy tûnik, a következõ epizódban Finn Abernathy (Luke Kleintank) jön. Amikor egy részen dolgoztok, a folyamat mely részében döntitek el, melyik gyakornokot szeretnétek bele?

Hanson: Kitaláljuk, kit nem láttunk már egy ideje, kitaláljuk, ki illene legjobban a történetbe, és utána megnézzük, elérhetõ-e az az ember. Rendszerint ez a három dolog nem fordul elõ egyszerre.

Nathan: Néha elõfordul, hogy miután befejezünk egy forgatókönyvet, és és nagyon-nagyon izgatottak vagyunk, hogy a kiválasztott gyakornokunk benne lesz-e, és kiderül, hogy nem ér rá, át kell írnunk a forgatókönyvet. De szerencsések voltunk, mert ezek az esetek elég ritkák. Feltétlenül szerettük volna, hogy Daisy legyen abban a részben, amiben a baba születik. És az ezt követõ epizódban elindul egy folyamat, szóval örülünk neki, hogy az is mûködött.

A baba születésével számíthatunk-e a régi formátumra, ami elsõsorban a heti ügyre fókuszál, vagy többet láthatjuk majd az új szülõket, milyen az életük otthon?

Nathan: Mindig megvolt az egyensúly a magánéletük és az ügyek között. Ez egy gyilkossági sorozat, ez nem fog változni, de amikor hazaérnek, vár rájuk egy újszülött, így ez megváltoztatja az életüket. A baba a sorozat része lesz, hiszen része az életüknek is. De valakit förtelmes és kegyetlen módon meg fognak ölni, és mi majd felháborodunk a részek elején, mint eddig is, és remélhetõleg elkapjuk a gyilkost.

Hanson: Az egyensúly nem változik meg, de a környezet igen.

Hogyan változtatja meg Brennant a baba érkezése?

Hanson: Nos, Brennant mindig is olyan karakternek láttuk, aki a gyerekkora miatt félt az élettõl, nem akarta lekötni magát, és a racionalitás, logika és tudomány falával védte önmagát. Booth volt az elsõ, aki jött és megzavarta ezt, aki rávette, hogy változtasson ezen és egy sokkal veszélyesebb életet éljen, legalább érzelmileg, ahol a boldogsága egy másik ember boldogságától függ. Kitérhetsz egy szeretõ elõl, mint olyan ember elõl, akinek a boldogságától a te boldogságod függ, de egy gyerek elõl biztosan nem. Szóval, most épp ezzel küzd. Brennan most egy nagy, nyílt seb egy másik emberi lény miatt, és ezt nagyon zavarónak találja.

Nathan: Brennan nagyon objektív, még önmagával szemben is, ahogyan vigyáz ezekkel az új érzésekkel. Azt gondolom, ez nekünk remek, a sorozat írásának szempontjából. Láthatunk egy karaktert, akit épp úgy meglepnek ezek az új érzések és ez az új viselkedés, mint a nézõket. Láttuk már az elsõ hat részben, amikor a hormonok megvadultak és Brennan sírt, amit még soha eddig nem tett, más érzelmei vannak, amikhez nem szokott hozzá. Mindez folytatódik majd. A második tavaszi epizódban, az elsõ alkalommal, amikor visszamegy dolgozni, meg kell birkóznia azzal, hogy otthagyja Christine-t, most elõször. Emily csodálatos munkát végzett. Ez egy új terület számunkra, amit felfedezhetünk.

Beszélnétek a döntésrõl, hogy nyilvánosságra hozzátok Brennan terhességét, miután megtudhattuk, hogy õ és Booth kapcsolatban vannak?

Hanson: Mindig tudtuk, hogy a 6. évad végén kiderül a tény, miszerint Booth és Brennan lefeküdtek egymással. Tudtuk, hogy le fognak feküdni egymással. Ami mindent megváltoztatott, az az volt, amikor Emily bejelentette a terhességét, és eldöntöttük, hogy ehhez igazítjuk a 7. évad cselekményét. A 7. évad arról szólt volna, hogyan birkózik meg Booth és Brennan a ténnyel, hogy a kapcsolatuk már bizalmassá vált, aminek a szexualitás is része. Körülbelül egy fél évadot kidobhattunk, talán többet is, és bele kellett dolgoznunk, hogy gyerekük lesz. Tehát tényleg, az egyetlen dolog, ami a 6. évadban megváltozott a legutolsó jelenet volt, ahol Booth-hoz fordul és azt mondja: "Terhes vagyok és te vagy az apa." Ez a jelenet természetesen nem létezett. Ezen kívül, az évad nagyjából ugyanolyan volt, mint elõtte. Amit most tennünk kell, hogy megmutassuk a romantikát egy párnál, akik együtt vannak és gyerekük van. Amit a nézõk nem láthatnak, az a leleplezõ udvarlás Booth és Brennan között, és nem is lehetnénk boldogabbak, hogy ezt elkerültük.

Mennyi idõ telik el, amíg Brennan visszamegy dolgozni a szülési szabadságáról?

Hanson: Valójában nagyon rövid idõ.

Nathan: Körülbelül hat vagy nyolc hét van a között, hogy megszületik a baba és a között, hogy visszamegy dolgozni.

Hanson: Nem akartunk olyan történetet, ahol a fõbûnténymegoldónk több epizódon keresztül otthon marad. Úgy tûnt, ezzel tonnányi nézõt és momentumot veszítenénk, szóval úgy helyes, hogy visszamegy a csatába. Vitatkoztunk róla, ki vigyázzon a babára, hogyan birkózik meg Brennan azzal, hogy anya lett és Booth-szal, és hogyan birkózik meg Booth vele és a babával, és a munkájuk végzésével. De, még mindig végzik a munkájukat.

Nathan: Igen, nem akartuk, hogy a sorozat családi sorozattá váljon, ahol a gyilkosság csak másodlagos. A gyilkosság még mindig az elsõ helyen áll, a szereplõk családi élete kritikus, fontos és minden, amit szeretünk a sorozatban, de az emberek még mindig meghalnak.

A rövidített évad és a különálló négy epizód miatt, volt-e olyan átívelõ karakter-sztori, vagy külön történetszál, amit a következõ évadra kellett áttenetek?

Nathan: A négy epizód nem kapcsolódik sehová. Olyannak kellett lenniük, amik önmagukban is megállják a helyüket, így ebben a négy epizódban olyan történeteket hozhattunk, amiket a szokásos részekben nem tehettünk volna meg.

Hanson: Nagyon, nagyon különállóak, és talán kissé furcsák is.

Nathan: Igen, sokkal stilizáltabbak, mint amiket általában készítenénk, olyan történeteket dolgozhattunk fel, amiket normál esetben nem tehettünk volna meg, mert nem tudtuk, mennyi idõs lenne a baba. Nem tudjuk, mi lesz a szereplõk közti kapcsolatokkal, szóval ezek igazán különálló részek.

Hanson: Reméljük, Hodgins (T.J. Thyne) frizurája nem változik majd túl sokat.

Nathan: És, a baba talán az egyetemen is lehet.

Hanson: Tudtuk, mi következik, amikor elkezdtük az évadot, tehát nem az történt, hogy belekezdtünk valamibe, aztán visszavontuk, de elég sok visszatérõ szálunk és ötletünk van, amiket nem dobtunk el csak azért, mert ebbe az évbe nem fér bele. Biztos vagyok benne, hogy ha normál hosszúságú évadunk lett volna, Booth családi dolgairól is esett volna szó. Még mindig szeretnék egy meglepetést Hodgins családjával kapcsolatban. De, mindezek a tervek elszálltak a rövidített évad miatt, mivel itt voltak nekünk a babához kapcsolódó, nagyon erõs mellékszálak.

Nathan: Öt résszel forgattunk kevesebbet, ami sok kiesõ történetszálat jelent. De ezek visszatérnek majd, amint mi is visszatérünk.

Amikor az embernek gyereke születik, az rendszerint kiterjedt családot is jelent. Látni fogunk majd ebbõl valamit a sorozatban?

Nathan: Igen, fogunk. Biztosan fogunk látni néhányat a családtagok közül. Látni fogjuk Brennan apját. Visszatér. Már láttuk Booth nagyapját ebben az évben, szomorú körülmények között. A következõ évben látni fogjuk a bõvebb családot.

Megrémiszti majd Pelant az embereket az évadzáró részben?

Hanson: Pelant meg fogja rémiszteni az embereket az évadzáró részben.

Nathan: Igen, Pelant része félelmetes lesz. Nagyon azon van, hogy a feje tetejére állítsa a sorozatot. Sokkal nagyobb az ereje, mint bármelyik eddigi visszatérõ gonoszunknak.

Mit tudtok mondani Cam (Tamara Taylor) történetszálának alakulásáról?

Nathan: Nagyon benne volt ebben az évadban, a laborban az embereinkkel, mint a fõnök. Ez a szerepe, ami majd kibõvül kissé a következõ epizódokban. Sok személyes dolgot terveztünk Camnek, de a kezünk meg van kötve kicsit az öt résszel rövidebb évad miatt. A többi karakter közül sem adhattuk meg néhánynak mindazt, amit szerettünk volna, például Cam mellett Hodginsnak sem, több kiterjedt átívelõ szálat. Ezeket a következõ évadra tettük át.

Lesz Brennan és Angela (Michaela Conlin) között több meghitt jelenet most, hogy ugyanazokat élik meg, anyákká váltak erõs kapcsolatokkal?

Hanson: Múlt hónapban két olyan epizódot forgattunk, amiben Angelának és Brennannek jó közös jeleneteik vannak. Amúgy, nem mind a babáról szól, annak ellenére, hogy mindketten anyukák.

Nathan: Volt néhány, kifejezetten egy, amikor Angela és Brennan elmennek a laborból, "iskolakerülõt" játszanak. És Cam is részese ennek a kapcsolatnak. Kiicst közelebb kerül Angelához és Brennanhez.

Hanson: Angelának megvannak a maga problémái, azzal, ahogyan megváltozott, hogy most házas és gyereke van, ebbe belepillanthatunk kicsit. Jobb helyzetben van, hogy megértse, min megy Brennan keresztül most, hogy érzi, hogy megváltozott, bár Angela többször nosztalgiázik azon, milyen is volt õ régebben, mint Brennan teszi ezt. Sokkal elmélkedõbb. Ez legalább három alkalommal elõjön majd az utolsó hat részben, és minimum egy nagyon erõs történetszál kapcsolódik hozzá. Azt gondolom, az évadzáróban a közönség nagyon jól átérezheti majd, milyen közel áll egymáshoz Angela és Brennan. Angela jobban ismeri Brenannt, mint Booth, azon a módon, ahogy egy azonos nemû barát jobban érthet meg téged a társadnál.

Nathan: És Brennannél is jobban ismeri Brenannt.

Hogyan döntöttétek el, hogy hol fog szülni Brennan?

Nathan: Azt hiszem Jon Collier ötlete volt. Nagyon nagyon nagyon sokat vitatkoztunk errõl. Mindenki bedobálta az ötleteket, és Jon Collier írta meg az epizódot. Elég vicces, hogy így 713 epizód elkészítése után már nehezen emlékszünk vissza, ki milyen ötleteket adott.

Hart, nem aggódott a stáb, hogy nem fogsz majd 100%osan koncentrálni a Bones-ra, mióta ott a Finder is?

Hanson: De. A Bones stáb egy szûk kis kör. Elég ragaszkodó banda. Nagyon rég óta dolgozunk már együtt, és volt, aki aggódott, de ez természetes. Nem hinném, hogy bárki is azt gondolta volna, hogy a mûsor ettõl szétesne. Stephen Nathan az elsõ epizód óta velünk van. Ha én meghalnék, a show akkor is folytatódna. Talán több vicc kerülne bele és több utalás a péksüteményekre, de egyébként Stephen tökéletesen alkalmas. Szóval igazán senki nem aggódott. Többnyire élvezem, hogy a Bones-on dolgozom, és nagyon bírjuk egymást a többiekkel, úgyhogy ez inkább csak olyasmi volt, mintha egy házzal odébb költöztem volna. De az irodám ugyan ott maradt. Mind két mûsort ugyan azon a telken forgatjuk. Stephen és én ezen a nyavalyás tornácon osztozunk. Nem tudnánk elszakadni egymástól. A színészek csak egy utcával vannak arrébb, úgyhogy simán besétálnak az irodámba. Azt hiszem, mindenki rájött, hogy mivel fizikailag nem mentem sehová, nincs miért aggódni. És Stephen Nathan igazán önbizalom-növelõ tud lenni. Pont kitölti a rést amit én hagytam. Most, hogy a Findert már egy hónapja nem forgatjuk, élvezzük, hogy megint kicsit közelebb dolgozunk egymáshoz.

Miért csak John Francis Daley és T.J. Thyne vendégszerepeltek a Finder-ben?

Hanson: Egy ideig a Bones forgatása leállt, és ez alatt az idõszak alatt használhattuk a Bones színészeket a Finder-ben. Gyorsan rájöttünk, hogy elõször John kell nekünk, mert a sztori, hogy valaki vessen egy pillantást Walter (Geoff Stults) mentális épségének kérdésére, nagyon jól beleillett a történetbe. És aztán jött T.J., meg az összeesküvés-elméletei. Ha lett volna hasonlóan jó történetszál, lehet hogy Angelát vagy Camet is behoztuk volna. Emilyt természetesen nem lehetett, mert épp lefoglalta, hogy életet adjon egy kisbabának. David is jöhetett volna, de õ inkább rendezni szeretett volna egy részt, szóval addig rendezett. Lekopogom, hogy felívelõ pályán vagyunk, de ha a Finder visszatér, remélhetõleg azt is mindenki ilyen lelkesen fogadja majd.
--
10/10
csikrisz 2012 ápr. 08. - 11:00:18 10/10
(24936/28805)
ps: Próbáltam keresni húsvéti csontvázat, de nagyon bizarr kombinációt találtam. A kis nyuszkó sokkal édesebb. :))
10/10
csikrisz 2012 ápr. 08. - 10:57:03 10/10
(24935/28805)
Kellemes Húsvétot Nektek! :D
10/10
muveszno.gr 2012 ápr. 08. - 09:09:01 10/10
(24934/28805)
:DD
10/10
muveszno.gr 2012 ápr. 08. - 09:08:38 10/10
(24933/28805)
Kellemes húsvétot kívánok, Lányok ! :)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 06. - 21:44:25 10/10
(24932/28805)
OFF

Szia!!!

Engem annyira lefárasztott az interjú hogy hulla vagyok. Holnaptól jövök és hozok Nektek mindent. :))
Most alvás.. :)
bonesfan 2012 ápr. 06. - 21:29:35
(24931/28805)
:)))
10/10
zora 2012 ápr. 06. - 21:16:56 10/10
(24930/28805)
Tojást festenek...
bonesfan 2012 ápr. 06. - 20:58:47
(24929/28805)
Sziasztok!
Hol van mindenki? :)
10/10
pluhildi 2012 ápr. 06. - 09:47:20 10/10
(24928/28805)
ha nem "találkoznánk" addig, kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek, mindennel együtt ami ezzel jár, tojás és sonka és locsolók meg minden...
10/10
pluhildi 2012 ápr. 06. - 09:20:51 10/10
(24927/28805)
jó reggelt
csak szerettem volna jelezni, hogy a legnagyobb igyekezetem ellenére sem tudtam még megnézni a hétfõi részt :( tegnap elkezdtem de a fõcímig jutottam el <-:) mert iszonyat lassú volt a net így feladtam
viszont addig nem nézem meg a hét comment termését, hogy ne befolyásoljanak (most már kibírom... pár éve ez még elképzelhetetlen lett volna :D)
ahogy elsõ blikkre látom lesz mit bepótolnom...
10/10
zora 2012 ápr. 06. - 08:22:23 10/10
(24926/28805)
Az elmúlt 6,5 évadban nem tapasztaltam ilyet: Brennan majd kiüvölti a lelkét, David meg ott röhög mellette: Nézzétek meg lassítva a 36:27-28-at. Hát én is elröhögtem magam! Aranyos rész volt, a krimi szálat majd felirattal megértem...