Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 júl. 24. - 01:54:18 10/10
(26925/28805)
Amcsik írtak Marisa Roffman-nak twitteren, aki ott van TCA-n, hogy derítse ki igaz-e a hír! Azt mondta, mindjárt megkérdi HH-t! Amint megtudok valamit hozom. Remélem igaz lesz, de majd meglátjuk.
10/10
csikrisz 2012 júl. 24. - 01:23:16 10/10
(26924/28805)
Hát, nagyon remélem hogy nem kacsa. Nemsokára meg HH a TCA Party-ra, ott fog ezzel kapcsolatban nyilatkozni. Remélem õ is megerõsíti!!!
10/10
csikrisz 2012 júl. 24. - 01:18:15 10/10
(26923/28805)
Ollé, megelõztél. :))
10/10
csikrisz 2012 júl. 24. - 01:17:56 10/10
(26922/28805)
Gyerekek, legalább 10 évados lesz a Bones!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most jelentette be Kevin Reilly, a FOX vezetõje, hogy megállapodott David Boreanazzal (nem kell aggódni, hogy a 8. évad után odébbáll), és szóban megegyeztek a stábbal, hogy berendelnek a 8. évadon kívül 2 plusz évadot.

--

"... Reilly added that he’s already ordered two more seasons of “Bones,” so he certainly did that under the impression that the cast would remain intact.

“‘Bones’ has really been one of the mainstays of the schedule and we have picked it up for two more years, this being the first of a two year deal. I certainly would expect David to be a part of it.”

source: http://www.craveonline.com/tv/articles/192717-fox-exec-expects-david-boreanaz-to-stay-on-bones
--

A hivatalos szerzõdés még nem jött ki, de mivel ezt maga Reilly jelentette be az imént, szinte kizárt, hogy visszavonná.

Yaaaaaay! :))))))))))
10/10
csikrisz 2012 júl. 23. - 21:55:49 10/10
(26921/28805)
SPOILER

Mivel David ebben az interjúban többször is kitér arra, hogy Booth is megkeresheti Brennan-t, arra gondoltam, hogy az is lehet, hogy az elsõ találkozás olyan lesz, hogy Booth toppan be Brennan-hez és Christine-hez, akik egy út menti csehóban vannak éppen. Mondjuk akkor, mikor Brennan pont lefektette Christine-t, és készülne õ is aludni. Erre kopognak, kettõ gyorsat egy lassút, ahogy azt Max-szel megbeszélték. Gyanútlanul megy az ajtóhoz, csodálkozik, vajon miért látogatja meg most Max, hiszen meg sem beszélték. Kinyitja, erre ott áll az ajtóban Booth... :)))))
e-batta 2012 júl. 23. - 21:54:33
(26920/28805)
jaj, de klassz vagy!!!! :DDDDD ezer hála és köszönet!!!! fénypostán küldtem neked sok-sok virtuális ajándékot :DDDD

az utolsó mondat annyira, de annyira tetszett!!!: Soha ne becsüld alá Booth-t!


Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem az agyasok fogják elkapni Pellant-t, hanem Booth, mert õ messze nem olyan okos, viszont rettentõ leleményes, és az egyszerû logika embere, ráadásul abszolút otthon van abban, hogy mit lehet, és mit kell megtenni a törvényesség határain belül. Ha összeszedi magát, akkor még okozhat meglepetést annak a szuperagynak :)))
e-batta 2012 júl. 23. - 21:48:14
(26919/28805)
:D oksa, ez így korrekt :)
10/10
csikrisz 2012 júl. 23. - 21:15:42 10/10
(26918/28805)
SPOILER

fordítás:


'BONES' DAVID BOREANAZ KÉRDEZZ-FELELEK: 'Mozgalmas, õrült évad lesz!'



A Bones 7. évadzáró a rajongókat jókora bizonytalanságban hagyta - a Pelant által gyilkosság gyanújába kevert Brennan menekülésre kényszerült a kislányával együtt, Booth-t elhagyva...

A Digital Spy (és pár egyéb buzgó újságíró) lecsapott David Boreanaz-ra az idei Comic-Con-on, hogy meséljen a 8. évadról, hogy fog Booth reagálni arra, hogy elhagyta élete szerelme és vajon tervezi-e, hogy szakít Bones-szal a közeljövõben.


Q: "Mi lesz Booth-szal a 8. évadban?"

A: "Nyilván ki fogja kérdezni az Iroda és válaszolnia kell pár kérdésre, mivel azt gyanítják, tudhatja merre van Brennan. Úgy vélem számára ez egy nagyon érzelmes idõszak lesz - minden bizonnyal zavart lesz, valószínûleg magába zuhan."
"Önvizsgálatot tart, hogy Brennan miért is tette ezt. Úgy gondolom egyrészt megérti ezt, másrészt viszont mérges is. Látni fogjuk hogyan válik ez ketté - lehet olyan idõszak, mikor hagyja hogy a rendszer tegye a saját dolgát, de lehet olyan is, amikor el kell indulnia hogy megtalálja õt [Brennan]."


Q: "Vagyis Boothnak szerepe lesz abban, hogy Brennan visszatérjen?"

A: "Mit gondoltál? Gondolod, hogy csak úgy hagyja mindezt megtörténni? Szerintem Booth az a fajta fickó, akinek nincs igazán türelme a papírmunkához míg el is mehetne és meg is kereshetné õt."


Q: "Szerinted meg tud neki [Brennan] bocsátani azért, ami az évadzáróban történt?"

A: "Ez jó kérdés. Úgy vélem az idõ sok mindenre gyógyír. Szerintem meg fogja vizsgálni a kapcsolatot, megvizsgálja hol is tartanak õk ketten. Ezeket végigjátssza magában és így látni fogja merre tartanak és hol foglalnak helyet egymás életében"


Q: "Milyen volt csak 13 részt forgatni az elõzõ évadban:"

A: "Élveztem. Úgy vélem, olyasvalakiként, akinek volt szerencséje három sorozatot is csinálni és ízig-vérig alámerülni a televíziózásban a drámai vonalon, nagyon üdítõ és kielégítõ ha alkalma nyílik egy kicsit más dolgokra is és egy kis szabit kivenni. Imádtam."
"Lehetõségem volt rendezni a Fox-nak, a Finder-t - nagyon élveztem. Több idõt töltöttem otthon és olyan dolgoat csináltam, amikre normális esetben nem lenne lehetõségen, ha egy 22 részes berendelést kapunk. "


Q: "Tervezel további részt rendezni a következõ évadban?"

A: "Nem tudom. Nagyon erõs rész volt, amit legutóbb rendeztem [a 7. évad záró része]. Nehéz, ha egyszerre rendezel és játszol is. Két szerepben van, és ez elég kimerítõ."
"Mindig azt mondom: 'Ez az utolsó alkalom, hogy rendezek és játszok is egyszerre, ez annyira nehéz, de aztán mindig feladom és újra csinálom. Tehát nem vagyok 100%-ban biztos benn, majd meglátjuk."


Q: "Megjegyezted, hogy ez az utolsó évadod a Bones-ban - tényleg azt tervezed, hogy kilépsz?"

A: "Nem. Általában olyannak látom a dolgokat amilyenek, és remélem hogy a show folytatódik. Teljesen összhangban vagyok a folytatással, mindig is így voltam vele ennél a show-nál. De mint magánszemély azt gondolom, úgy általában, hogy mindig nyitottnak kell lenned a lehetõségekre mint színész, hogy lásd milyen irányba haladhatsz."
"A személyes és üzleti döntések mindig zárt ajtók mögött történnek, és ez továbbra is így lesz, az, hogy kitwittelek 'komolynak tûnõ' dolgokat, az móka számomra. Valahol mindig lesz benn elrejtve üzenet!"
"A legjobb dolog a Twitterben az, hogy helyet biztosít ennek. Semmi rosszat nem mondtam, csak megkavartam a dolgokat egy kicsit, ennyi."


Q: "Mennyiben változtatta meg a sorozatot, hogy Booth és Brennan egy pár?"

A: "Ez minden évadban változott. Brennan mindig is megjósolhatatlan, mindig úgy mondja ki a dolgokat, hogy épp érzi. Ez vonzó Booth-nak, de frusztráló is egyben. A kapcsolatuk folyamatosan fejlõdik, ez az ami annyira jó a sorozatban."


Q: "Milyen irányt fog venni szerinted a kapcsolatuk a következõ évadban?"

A: "Szerintem ez egy elég mozgalmas, õrült évad lesz. Megpróbálnak majd helyrerakni rengeteg dolgot kettejük között azok után amiken keresztül mentek. Meglátjuk ez hová vezet."
"Booth-t védelmezõ szerepben látni mindig jó, mint ahogy olyan borús állapotban is, amilyenben még az elõtt nem láthattuk. Igazán szeretném ezt megcsinálni."


Q: "Zavarja Booth-t, hogy ki van szolgáltatva egy gazembernek?

A: "Soha ne becsüld alá Booth képességeit, hogy elõrukkoljon valamivel, vagy hogy találjon valamit ami válaszokhoz vezethet. Boothnak meg van a magához való esze. Ezért is lett az, aki a nyomozóirodánál - megkérdõjelezi a hatóságot. Élvezet lesz nézni, hogy ez a játék hová fog vezetni."
10/10
csikrisz 2012 júl. 23. - 19:37:25 10/10
(26917/28805)
e-batta: mindjárt lefordítom. :))
10/10
csikrisz 2012 júl. 23. - 19:34:36 10/10
(26916/28805)
SPOILEEEEEEEEER!!!!

--

‘Bones’ David Boreanaz Q&A: ‘It’s gonna be a hectic, crazy season

The Bones season seven finale left fans on the edge of their seat - framed for murder by evil genius Christopher Pelant (Andrew Leeds), Brennan (Emily Deschanel) was forced to go on the run with her daughter, leaving poor Booth (David Boreanaz) all alone…

Digital Spy (and a few other eager journalists) caught up with series star Boreanaz at this year’s Comic-Con to talk about season eight, how Booth will react to being abandoned by the love of his life and whether he’s really planning on leaving Bones behind any time soon.

What’s coming up for Booth in season eight of Bones?

“Well obviously I think he’ll be interrogated by the Bureau, and he’ll have to answer some questions that they think he may know [the answers to] - where Brennan may be. So I think for him it will be a very emotional time - he’ll be distraught, probably some depression.

“There’ll be a self-examination of his character and why [Brennan] would do this. I think there’s a part of him that understands and another part that’s a little bit upset about it. We’ll see how that unfolds - there might just become a time where he has to let the system do its thing, but he also might have to go out and find her himself.”

So Booth will play a part in bringing Brennan back into the fold?

“What do you think? Do you think he would just allow that to happen? I think Booth is the kind of guy who wouldn’t really have the patience for paperwork before he goes out and finds her.”

Do you think he can forgive her for what happened in the finale?

“That’s a good question. I think that time heals a lot. I think that he’ll have to re-examine the relationship, re-examine where the two of them are. He’ll play it out from there and see where they are and where it takes them.”

What was it like shooting just 13 episodes for this past season?

“I enjoyed it. I think as someone who has been fortunate to do three shows and been really drenched in drama in hour-to-hour episodic television, it was very rewarding and very refreshing to be able to have some time to look at other things and to just take a break. I loved it.

“I was able to go off and direct a show for Fox, The Finder - I enjoyed that. I spent some more time at home and doing certain things that I normally wouldn’t have been able to do with a 22-episode order. I think [shorter seasons are] a fantastic formula and one that I would definitely love to explore down the line.”

Are you planning on directing another episode this coming season?

“I don’t know. It was such an intense last episode I did [the season seven finale]. It’s hard when you’re directing and acting at the same time. You’re wearing two hats, and it can be very exhausting.

“I always say, ‘That’s the last time I’m gonna act and direct at the same time for episodic television, it’s so hard’, but then I always end up going back to it. So I’m not 100%, but we’ll see how it unfolds.”

You’ve hinted that this may be your last season of Bones - are you really planning on leaving?

“No. I mean, I think I look at things the way they are, and I hope this show comes back. I’m completely in tune with the development, and always have been, of this show. But I think that as a person, just in general, you have to always be open to options as an artist, to see where things will take you.

“Personal and business decisions are always made behind closed doors, and it should remain that way, but for me to go out and tweet to certain people is a fun thing to do. There’s always a message in it somewhere!

“I think one of the best things about [Twitter] is that you have a platform to do that. I didn’t say anything wrong, I was pretty much just throwing things around that’s all.”


How has Booth and Brennan being together as a couple changed the show?

“I think each season it changes. Brennan is always unpredictable, she comes out and says things the way she feels. It’s attractive to Booth, but also frustrating in a way, because he’s very blue collar. Their relationship is constantly evolving, and that’s what’s really great about the show.”

What direction do you think their romance will take next season?

“I think it’s gonna be a pretty hectic, crazy season. They’ll be trying to repair a lot of things between them after what they’ve been through.

We’ll see where we end up.

“To see Booth in a protective mode is always fun, and also to see him in a really dark mode, which we haven’t really seen before. I would really love to do that.”

Is it frustrating for Booth to be almost at the mercy of a villain?

“Never underestimate Booth’s abilities to come up with something or find something that can lead to some answers. I think Booth’s pretty street smart. That’s got him where he is in the force - he questions authority. It’ll be fun to see how that game plays out.”
--
source: http://www.digitalspy.co.uk/ustv/s117/bones/interviews/a394383/bones-david-boreanaz-qa-its-gonna-be-a-hectic-crazy-season.html
10/10
csikrisz 2012 júl. 23. - 18:43:00 10/10
(26915/28805)
Bocsi, de én viszont akkor téged pontosítlak, ugyanis nem azt mondtam, hogy a 6x16-nál nem tudta Em, hanem azt, hogy a 6x17-nél mondta el a stábnak, illetve hogy a 6x12-nél még õ sem tudta. Amit lentebb írtam, az nem mond ellent annak amit te írtál. :)
10/10
follia 2012 júl. 23. - 14:22:04 10/10 Előzmény csikrisz
(26914/28805)
WOW!
e-batta 2012 júl. 23. - 13:09:44
(26913/28805)
Pontosítanék: azt hiszem pont itt olvastam, a 6. évados dvd-n a 6x16 audiokommentárjának nyers fordítását (talán te voltál Kriszti), hogy a liftes jelenet alatt, amikor Emily magához rántja Davidet, hogy összehasonlítsák a vállszélességét a medence szélességével, Em már tudta, hogy terhes. Egyedül õ tudta, nem árulta még el. És az audiokommentár alatt David végig cukkolja, hogy egy anyával játszotta el ezt a jelenetet. Nem emlékszem a pontos párbeszédre, de arra tisztán, hogy a liftes epizódnak volt az audiokommentárja.
10/10
csikrisz 2012 júl. 23. - 01:06:09 10/10
(26912/28805)
Csajok, ez bts-fotó ugye? Mert még nem láttam. :O
10/10
csikrisz 2012 júl. 23. - 00:33:22 10/10
(26911/28805)
Szia!

Emily a 6x17. rész forgatásakor mondta el a stábnak hogy terhes. Tehát Bagdad-barbie és Booth szakításakor még senki nem tudta (akkor még maga Em sem). Gondolj bele: a 6x17-kor elmondja, forgatás után lázas munka, a már akkor megírt forgatókönyveket nem dobhatták ki mert tartani kellett a forgatási határidõket, új scriptet írni pedig hetekbe telik, így a 6x22-23-as részre tudták ezt megvalósítani. Ezt nem lehetett másként, hidd el.
Nem mondom hogy én maximálisan elégedett voltam, és nyilván sokan mást szerettek volna, de vagy ez van, vagy nem írják bele a terhességet, ami viszont azzal járt volna, hogy vagy Em nem szerepel a 7. évad felében, vagy nem novemberben indul a premier, hanem mondjuk márciusban (mert januártól tudott elõször forgatni a szülés után), akkor viszont kiesett volna egy fél évad, ami óriási veszteség a profitból, stb.
Szóval én elfogadom ezt a megoldást, fõleg mert

SPOILER

nem tudom láttad-e a 7. évad végét, de hatalmas cliffhanger, vagyis a 8. évad elején olyan lesz, mintha újra összejönnének, amitõl én nagyon sokat várok, és szerintem mindent meg fogunk kapni, amit a 6. évad végén nem. :)
Bridge' 2012 júl. 22. - 21:08:05
(26910/28805)
Nah jó,nekem se lett volna ellenemre,de azért ez a sorozat végülis nem arról szól,de azért voltak már pikánsabb jelenetek is,minthogy egy mondatból tudjunk meg dolgokat,sõt. :) :D

SPOILER

mikor Emily terhes lett,akkor változtathattak volna akár a forgatókönyvön,hisz csomó résszel korábban már lehettek volna együtt,miután Booth és Hannah szakítottak. Annyira nem figyeltem,de nekem csak az 6. évad uccsó részében tûnt fel,hogy takargatják a pocit. :D Plusz attól h Emily terhes még megoldhatták volna h csak a paplanalatt vannak lol vagy mondjuk mellkastól felfelé veszik,láttunk már ilyet. :) Szóval ez nem kifogás. :D Szerintem. :)
megalomán 2012 júl. 22. - 20:38:52 Előzmény Bridge'
(26909/28805)
Kedves Bridge'!

A kérdésedre a választ már a saját kommentedbe is beleírta, ugyanis tényleg Emily terhessége miatt lett ennyire összecsapva ez az egész, mert Hart Hadson-ék úgy tervezték hogy a hatodik évad végén összejönnek és a hetedik évadot Booth és Brennan párkapcsolatára koncentrálnak, de ugyebár ez a kis csöppség miatt nem igazán jött össze.

(ja és én azért a 18-as karikát is bírtam volna)
Bridge' 2012 júl. 22. - 18:16:06
(26908/28805)
Sziasztok!

SPOILER

Nos,megnéztem a 6.évadot és a 7. elsõ részét.

Nos,nagyon nem teszik,ahogy intézték az egymásra találást.
Egyszer csak Bones elmondja Angie-nek és kész? Aztán nem is beszélnek róla se egymással,se a többiekkel és utána hirtelen meg terhes.
Tudom,hogy Emily igazából is terhes volt,nem is ezzel van a baj.Hanem,hogy évek óta erre vártak a sorozat rajongói és ennyi??? Több testi kapcsolat volt köztük,míg nem voltak együtt. :D Nem vártam semmi 18-as karikát,de Angie-éket olyan szépen végigvitték. Vmi hasonlóra vártam volna,bár tudtam,hogy nem így lesz. :) Nekem ez azért hiányzott,nah. :) Erre nem voltak reakciók a nézõk részérõl a készítõk felé? Indokolták vmivel,hogy így összecsapták?
10/10
csikrisz 2012 júl. 22. - 18:10:28 10/10
(26907/28805)
Ó, nagyon köszi!
Én is erre gondoltam, de nem voltam benn biztos, így egyelõre nem írtam a white-hoz semmit. De így már tudom finomítani a dolgot.
(gondoltam telepítem, mert már úúúúúgy unom a sok castle-s bejegyzést meg stana katic és nathan fillion képet hogy azt el nem tudom mondani.. :/)
Meglátjuk milyen lesz.
10/10
muveszno.gr 2012 júl. 22. - 15:45:41 10/10
(26906/28805)
de szép :) hol találtad? :)