Téma: Dr. Csont

10/10
GecóPista 2013 ápr. 10. - 22:08:23 10/10
(28245/28805)
D.E.T.T.I. 2013 ápr. 10. - 22:03:07
(28244/28805)
http://csi-lover-bones.tumblr.com/post/47630070457/bones-8x22-the-party-in-the-pants-sneak-speek

sneak peek 8x22
:))

Én úgy emlékszem, 24 részes lesz az évad, és április 29-én megy adásba az utsó, azaz még 3 rész összesen.. De írtak valamit bónusz rész(ek)rõl is, de szerintem csak õsszel fogjuk azt/azokat látni, vagy megint beleépítik a köv. évadba mint idén is :O
10/10
follia 2013 ápr. 10. - 18:10:52 10/10 Előzmény e-batta
(28242/28805)
azért Zora véleményére kíváncsi lennék, hogy egy ilyen anyától inkább félnek a gondozónõk, vagy inkább utálják? és miatta a gyerekre is ferde szemmel néznek? :) Christine-t tutira hímes tojásként kezelik, hála Brennan-nek...
10/10
zora 2013 ápr. 09. - 19:51:03 10/10
(28241/28805)
Hogy lehet Emily ennyire gyönyörû...???
e-batta 2013 ápr. 09. - 17:45:03
(28240/28805)
szerintem is nagyon vicces volt ez a rész, az általad felsorolt szempontokat figyelembe véve fõleg:

SPOILER 8x21 a teljes sztori Christine-rõl

--------------------------------------------------

Booth: Te, figyelj, az igazgató... Behívott minket, mert... Beszélni akar velünk.
Bones: Ezek szerint õ is felismerte Christine tehetségét?
Booth: Ja, nem, Christine, szóval... Megharapott egy gyereket.
Bones: Tessék? Nem, ez... Ez lehetetlen.
Booth: Nem nagy dolog. Mármint, a gyerekek olykor harapnak.
Bones: Nem. Nem Christine. Õ nem csupán egy egyszerû gyerek, õ az én lányom, és a bölcsõdében hibáztak.
Booth: Bones, nyugodj meg. Tudod, az igazgató, hát elég rosszul érezte magát. Nem gyõzött bocsánatot kérni az eset miatt.
Bones: De miért pont õ?
Booth: Hát, tudod, mert az egyik gyerek megharapta a másikat, ez minden.
Bones: Melyik gyereket?
(megszólal a mindkettõjük mobilja)
Booth: Hála Isten. És merre?
Bones: Küldd át a címet.
Booth: Rendben, rögtön ott vagyunk. Van egy hullánk.
Bones: Tudom. Felhívom Maxet, hogy jöjjön át. (kis szünet) Melyik gyereket?
Booth: Emma. Az egyik Emmát.
Bones: Emma R. vagy Emma C.?
Booth: Emma C.
Bones: Gondoltam. Mindig sírni kezd, ha az "Ici-pici pók"-ot éneklik.

------------------------------------------

(helyszínelés kellõs közepén:)
Bones: Mégis mivel magyarázták?
Booth: Mit?
Bones: Mert nyomós érv kell.
Booth: Nyomós érv? Én... Nem tudom. A gondozónõ sikítást hallott, megfordult és látta, hogy Christine ott áll C. mellett, akin harapásnyom volt.
Cam: Jól sejtem, hogy ez nem az ügyhöz tartozik?
Bones: Lehetett ott még egy gyerek, aki elfutott.
Booth: Beszéljük meg késõbb.
Bones: Michael Vincent megharapott már valaha bárkit is?
Hodgins: Igen, persze. Mármint, ebben nincs semmi furcsa. Ez teljesen átlagos viselkedés.
Bones: Átlagos. Pontosan. Tehát Christine nem tehette. A gondozónõ hibázott.

-----------------------------------------

Booth: Várj, Sweets... A harapás normális dolog, ugye?
Sweets: A labor nem említett semmiféle harapást. Te... Te megharaptál valakit?
Booth: Nem. Christine harapott meg valakit.
Sweets: Hogyne. Az õ korában... Teljesen normális. Mármint, egy átlagos gyerek...
Booth: Ne mondd azt, hogy átlagos. Ha Bones fülébe jut, hogy azt mondtad, átlagos, neked véged. Csak... Ne mondd azt, hogy átlagos, rendben?
Sweets: Rendben...
Booth: Ne mondd.

-------------------------------------------

Bones: Mit hallottál Emmáról? Tévesen számoltak be a történtekrõl?
Booth: Hát persze. Számos rendõrségi jelentés szól szörnyekrõl, akik az ágy alatt laknak, de még soha nem találtak egyet sem.
Bones: Tudom, hogy ez mulatságos, de most nincs kedvem nevetni.
Booth: Bones, ne már, a kölykök harapnak, de majd kinövik. Tényleg, tedd túl magad rajta.
Bones: Nagyon szeretném túl tenni magam rajta.
Booth: Jó. Tedd akkor.
Bones: Épp emiatt fogom empirikus adatokkal megcáfolni a hamis bizonyítékokat.
Booth: Most csak tréfálsz. Nem tréfálsz. Dehogy tréfálsz. Oké, a tanár megfordult és látta, hogy Christine ott áll Emma mellett.
Bones: Ez csak szóbeszéd, a körülményektõl függ, és fennáll a tanú elfogultságának lehetõsége.
Booth: Nézd, én csak azt mondom, ha Christine volt, biztos vagyok benne, hogy nem teszi meg újra. Ha most csinálta elõször. Ami valószínûleg, tudod, nem így volt. Remek.

---------------------------------------------

Finn: Asszonyom, mondhatnék valamit?
Bones: Mondhat. Persze.
Finn: Hallottam a kislányáról, és el akartam mondani, hogy semmi különös nincs egy harapásban. Mármint, a mamám mesélte, hogy régen úgy harapdáltam Hálaadáskor az embereket, mint egy kannibál. És kiderült, hogy semmi bajom.
Bones: Mégis javítóintézetbe került, amiért leszúrta a mostohaapját.
Finn: De önvédelembõl szúrtam. Én... A javítóba lopásért és garázdaságért kerültem. Hát igen, ez se hangzik sokkal jobban. Csak azt mondom, hogy a harapás, tudja, elég átlagos viselkedés.
Bones: És mivel a lányom nem átlagos, be fogom bizonyítani, hogy igazságtalanul vádolják.

----------------------------------------------------

Bones: Szükségem van a segítségedre valamiben, de maradjon köztünk.
Angela: Persze. Neked bármit.
Bones: Christine-t megvádolták valamivel egy kétéves szavai alapján, akinél az idegi kapcsolatok még ki se alakultak teljesen.
Angela: Hallottam róla. Megharapott egy gyereket.
Bones: Nem. Csak állítólag. Az egyik gyerek harapott, de... Nincs döntõ bizonyíték arra, hogy ez Christine lett volna. Nem vádolhatsz meg egy gyereket olyan bizonyítékok nélkül, mint egy fotó vagy a méretvétel az állítólagos harapásnyomról.
Angela: Mire van szükséged?
Bones: Szeretném, ha begyûjtenél néhány adatot Christine bölcsõdéjérõl.
Angela: Azt akarod, hogy törjem fel a szerverüket?
Bones: Azt akarom, hogy fusd át Emma Carter anyagát és nézd meg, van-e látható bizonyíték az állítólagos harapásról.
Angela: Ugye tudod, hogy ez nagyon durva?
Bones: Az anyaság azt diktálja, hogy nem hagyhatom figyelmen kívül.

---------------------------------------------

Angela: Tehát, ez a kislány anyagából van. Itt van a harapásnyom.
Bones: Kiváló. Most pedig vesd össze a fognyomokat, hogy oda tudjam adni a bizonyítékokat Christine bölcsõdeigazgatójának. Tessék.
Angela: Mégis mi ez?
Bones: Össze kell hasonlítanunk a sérüléseket Christine-nel.
Angela: Te komolyan mintát vettél Christine fogairól?
Bones: Igen. Beleharaptattam vele egy almába, aztán megépítettem a modellt. Valójában nagyon egyszerû volt. És imádja az almát.
Angela: Világos.
Bones: Ez a roncsolt rész itt, ezen a területen Christine foga még nem bújt ki teljesen. Egyetértesz?
Angela: Hát, mivel a hús puha, a számítógép nem tudja se megerõsíteni, se cáfolni, hogy Christine tette-e.
Bones: Nos, ez abszurd. Meg kell vizsgálnunk újra az esetet, hogy lássuk, hogy történt pontosan a sérülés...
Angela: Sajnálom, édesem. A legjobb, amit tehetek, hogy megadom neked az esélyt.
Bones: Rendben.
Angela: És nem fogsz örülni neki.
Bones: Miért? Mit jelentsen ez?
Angela: 78-21 az esély rá, hogy Christine harapta meg a kislányt.
Bones: 21%, plusz a róla szóló ismereteim. Meggyõzõdésem, hogy Christine ártatlan.
Angela: Komolyan?
Bones: Természetesen. Köszönöm.

------------------------------------------

Booth: Meg kell hagyni, Bones, mindig megtalálod a módját, hogyan lepj meg. Büszke vagyok rád.
Bones: A csoportos erõfeszítés volt a megoldás. De én vagyok a legértékesebb, szóval köszönöm.
Booth: Nem, úgy értem, büszke vagyok rád, hogy nem veszítetted el a hidegvéredet a bölcsõdeigazgatóval és Emma anyukájával szemben.
Bones: Nos, a konfliktusok megoldásában mindig jobb, ha racionálisak maradunk. És rengeteg bizonyítékom volt Christine tisztázása érdekében.
Booth: Igen, bár amikor korteskedni kezdtél, az egy kicsit sok volt.
Bones: De mûködött.
Booth: Igen. Tudod, Christine újra rosszalkodni fog. Ki fog lógni a házból, elszív majd pár cigarettát, és valószínûleg lógni fog az iskolából is.
Bones: Tudom. Ez természetes része a megkomolyodásnak.
Booth: Természetes?
Bones: Igen.
Booth: Komolyan?
Bones: Igen. Az elfogadható viselkedést csak az elfogadhatatlan megtapasztalása tanítja meg.
Booth: Miért gondoltad meg magad?
Bones: Nem gondoltam meg magam.
Booth: Mi az ott?
Bones: Mi?
Booth: A nyakadon. Csak nem egy harapásnyom?
Bones: Nincs ott semmi.
Booth: Christine megharapott.
Bones: Nem. Csak izgatott volt. De ez nem azt jelenti, hogy õ harapta meg Emmát.
Booth: Jobb, ha ezt nem mutogatod a bölcsõdében.
Bones: Majd azt mondom, te csináltad, mikor szeretkeztünk.
Booth: Meg ne próbáld.
Bones: Pedig ez elég hihetõ magyarázat, Booth.
Booth: Mi? Mi, hogy kiszívtam a nyakad? Nem vagyok nyolcadikos. Ez most komoly? (egy gyors autósnak odavetve:) Lassítani kellene, öregem. Tényleg megharapott?
Bones: Egy kicsit fájt is.
Booth: Helyes.
10/10
follia 2013 ápr. 08. - 12:11:29 10/10
(28239/28805)
és az milyen hihetetlen, hogy az összes aktuális sorozat évadnak vége a hónap végén... :(
ilyenkor mindig bepánikolok egy kicsit. :))
10/10
follia 2013 ápr. 08. - 12:09:45 10/10
(28238/28805)
megnéztem a gombás részt! :)

SPOILER

Brennan még Christine-ben is a saját "tökéletességét" akarja látni, ami valahol zavaró, valahol viszont bájos, hogy azt gondolja: az õ lánya nem lenne képes megharapni senkit, hiszen Christine az õ lánya - és ezáltal NEM ÁTLAGOS gyerek. (ezen annyit röhögtem!) valószínûleg civilizált vitát várt volna tõle, nem azt, hogy harapással fejezze ki az egyet nem értését... aztán lám-lám, Christine rá is lecsap. :)) az meg a legviccesebb, hogy még ekkor sem elismeri, hogy igen, Christine is ugyanolyan, mint a többi kisgyerek, harapdál, ez van, hanem "majd azt mondja, hogy Booth harapta meg a nyakát az ágyban"... :))))))) kééész!

Hodgins meg lehet, hogy elkezdi gyarapítani az elvesztett vagyonát Finn nagyi titkos szószával? azon is jót derültem, hogy a tömegspektrométerrel bontotta atomjaira a szószt, és sikerült összeállítania az eredetit. nekem is kéne otthonra egy ilyen felszerelés, hogy amikor valami nagyon ízlik, én is elõránthassam a receptjét és a megfelelõ arányokat. :)

a többire nem igazán emlékszem, de ez a két dolog nagyon tetszett. ahhoz képest, hogy Christine volt az egyik fõ szál, csak egyszer mutatták, akkor is aludt. pedig olyan édes az a kislány, hogy naphosszat csodálnám. örülök, hogy a bájosabbik ikerbébit "használják" gyakrabban, mert egyrészt szerintem tényleg hasonlít Emily-re, és kicsit sem nehéz elképzelni, hogy Brennan gyereke, másrészt az ikertesójával már nagyon szembetûnõ köztük a különbség, és számomra zavaró, ha váltogatják õket.
D.E.T.T.I. 2013 ápr. 07. - 23:14:38
(28237/28805)
ezt akár itt is forgathatták volna..hétköznap reggel, valahol pesten :DD
D.E.T.T.I. 2013 ápr. 07. - 22:59:37
(28236/28805)
:))
wow
D.E.T.T.I. 2013 ápr. 07. - 22:55:42
(28235/28805)
Ez biztosan nagyon izgalmas jelenet lesz...
Hihetetlen, hogy már az évadzárót forgatják!
:O
D.E.T.T.I. 2013 ápr. 06. - 23:10:46
(28234/28805)
10/10
10/10
follia 2013 ápr. 04. - 12:42:59 10/10
(28232/28805)
a következõ rész tartalmából:
http://www.spoilertv.co.uk/images/bones/Season%208/Promotional%20Episode%20Photos/Episode%208.22%20-%20The%20Party%20in%20the%20Pants/BONES-Ep818_Sc11_0178.jpg.php

http://www.spoilertv.com/2013/04/bones-episode-822-party-in-pants-promo.html

"a vetkõzõs pasi, wooooo!"
"nem, nem az, FBI!"
"WOOOOO!"

:))))))))))))
és Brennan-rõl is mik derülnek ki... :D (és a HAJA!! imádom!) zseniális rész lesz!
10/10
follia 2013 ápr. 04. - 12:31:47 10/10
(28231/28805)
BTS fotók a gombás részbõl, amit nekem még nem sikerült megnézni. :(
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151578233584497&set=a.10151578233524497.1073741828.19097964496&type=3&theater
Tamara! :) ❤
D.E.T.T.I. 2013 márc. 31. - 22:55:45
(28230/28805)
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”)
D.E.T.T.I. 2013 márc. 31. - 18:14:16
(28229/28805)
Békés Boldog húsvétot kívánok nektek! Talán holnap már a nap is kisüt kicsit....
offtopic
Sz Peter 2013 márc. 28. - 14:37:31
(28228/28805)
Hölgyeim! Önök elkényeztetnek engem! ;)
Köszönöm.
fencikoci 2013 márc. 28. - 11:20:22 Előzmény Sz Peter
(28227/28805)
http://bones.gportal.hu/

itt találod meg a dolgokat legelõször, Queen of the Lab ide teszi fel elõször, mert hogy õ az oldal hivatalos fordítója. Szóval jobb oldalon (szélen, lefelé görögve) ott van a feliratok listája, angolul és magyarul egyaránt. Meg a letöltési linkeket is mindig felteszik, hogy honnan lehet beszerezni torrent nélkül a részeket. ÉS még sok más és nagyszerû dolog is van fent ezen az oldalon, a fanfictionökkel kiegészítve, amik baromi jók! (legalább is egy-kettõ tényleg nagyon beleillik a sorozat menetébe)
offtopic
Sz Peter 2013 márc. 27. - 21:46:48
(28226/28805)
Nagyon köszönöm! ;)