Téma: Dr. Csont

10/10
pluhildi 2010 ápr. 28. - 10:08:15 10/10
(1305/28805)
én még annyit olvastam valahol, hogy a FOX arra kérte az alkotókat, hogy rázzák fel kissé a sorozatot és ez az idõugrás szerû megoldás ezzel kapcsolatban merült fel
remélem tényleg csak pletyka

más

megnéztem az eheti rész promoit (eddig 5 jelent meg) és abban biztos vagyok hogy ez egy nagyon jó rész lesz, tele humorral, már alig várom :)
ami kicsit aggaszt, hogy olyan érzésem van mintha egyre messzebb kerülnének egymástól a munkán kívüli kapcsolatukban, de az is lehet, hogy csak azért érzem ezt, mert olyan nagyon ügyesen tudják csepegtetni az ajánlókat
ilyenkor jut eszembe mindig HH egy korábbi megjegyzése, hogy lesznek olyan részek amikor utálni fogjuk az írókat de a végén.... :D
10/10
zora 2010 ápr. 28. - 07:48:59 10/10 Előzmény STKAKTUSZ
(1304/28805)
Na, jo, lehet, hogy Booth-t sokkal jobban kedvelem, ezert vagyok merges Brennan-re? Az is igaz, ö nem lenne Brennan, ha hagynä, hogy az erzesei iränyitsäk. Egyre jobban elkepeszt a forg.könyv-irok zsenialitäsa! Hogy annyira összehangoltan, aprolekosan tudjäk adagolni a jellembeli vältozäsokat! Remek egy csapat! Ha elsö nezesre az 5x16 10/10 pontot kapott tölem, most minden egyes megnezes utän 1 ponttal növekszik - mär negyszer megneztem... Es igy van ez az utäna következö reszekkel is.
10/10
R.ka 2010 ápr. 27. - 23:15:49 10/10
(1303/28805)
Ezek tényleg ráillenek, csak a "kirúgós/pályaelhagyós" verziót én alapból hárítom :) az esküvõrõl meg tudjuk ugye hogy kié lesz, és az bizony nem az évadzáróban fog megtörténni, hanem hamarabb...
STKAKTUSZ 2010 ápr. 27. - 22:19:50
(1302/28805)
Sztem ezek simán bejöhetnek, lehetségi sorrendben:D

esküvõ/eljegyzés (ez elvileg ugye tuti), kirugás/felmondás, szakítás, emlékezetes csók, párok elsõ közös éjszakája
10/10
R.ka 2010 ápr. 27. - 21:17:17 10/10
(1301/28805)
Az esküvõben mi tuti, hogy nem reménykedhetünk... Én abban bízom, hogy a 3 "elsõ éjszakából" egy a mi párosunké lesz :)
STKAKTUSZ 2010 ápr. 27. - 19:48:38
(1300/28805)
Hát én csak azért reménykedek hogy mégsem a Bones, mert Ausiello a következõt mondta:

"If it happens, it’ll be because, I’m told, the network wanted to shake up the show and its characters, opening doors to new stories and closing doors on old ones."

1) a Bones-nek nem volt annyira rossz a nézettsége (sõt!), hogy meg kéne kavarni a dolgokat
2) a 100. résszel már így is megkavarták, ez sztem egyelõre elég frissítés
3) az "old story" amit le lehetne zárni az Bones és Booth "évõdése" lenne, ami ugyebár maga a sorozat, tehát ezt lezárni és újba kezdeni nemmondom meg milyen ötlet lenne...
4) ha a csatorna erõltetné ezt a dolgot a Bones-ban (ahogy Ausiello mondja), tuti hogy HH elpanaszolta volna már a rajongóknak, h ilyen szar meg olyan szar h nem viheti arra a cselekményt amerre akarja, mert beleszólnak fentrõl...
5) egyelõre a sorozattal a FOX úgy amblokk meg van elégedve, nem véletlen, hogy egy évvel ezelõtt két évadra elõre kötötték meg a szerzõdést (5. és 6. évadra is)

Szal remélem, hogy Ausiellonak igaza lesz és így a Bones nincs veszélyben... am a scriptekben 6 hónapot említenek. De én még mindig bízom benne h az egész egy nagy kavarás csak és nem lesz ilyen. (Ha vkit érdekel, az idõugrás a következõ sorozatokban lehet: ... úgy emlékeztem Ausiello leközölt egy listát:S de ezekszerint mégsem, csak annyit tudunk, hogy drámáról van szó.)

Am ha vki esetleg még nem találkozott vele, kijött egy lista is, hogy az évadzárókban mibõl hány darab fog teljesülni az értesülések szerint (természetesen nincsenek címek és ez lehet nem is az összes, de poén találgatni:D). Kár, hogy idõugrást nem említenek, mert kicsit megnyugodnék, ha csak egy lenne...

esküvõ: 2
párok elsõ közös éjszakája: 3
sokkoló terhesség: 1
nem túl sokkoló terhesség: 2
gyerekszületés: 4
biztos haláleset: 18
lehetséges haláleset: 7
sötét családi titok: 1
feltámadás/sokkoló visszatérés: 2
kirugás/felmondás: 3
eljegyzés: 1
lánykérés: 2
szakítás: 3
emlékezetes csók: 2
10/10
pluhildi 2010 ápr. 27. - 12:32:12 10/10 Előzmény zora
(1299/28805)
szerintem van köze ehhez a filmhez
azóta kicsit túrtam és annyit találtam, hogy anno a csapat tagjai szórakoztató show jellegû mûsorokkal léptek fel, valószínûleg ez amerikában most is népszerû és van aki/akik csinálják
biztos egy ilyen elõadásra akarta elvinni Andrew Bones-t
10/10
pluhildi 2010 ápr. 27. - 12:16:58 10/10
(1298/28805)
úgy látom akkor mindannyian azonos cipõben járunk és nem szeretnénk ilyet látni
sajnos he nem csinálják meg jól és rosszul sül el nagyot eshet a népszerûsége a sorozatnak :)
olvastam valahol visszafelé történõ ugrásról is arra az egy évre ami az elsõ ügyük és a pilot között történt, de ez is olyan zavaros, hogy csak felületesen olvasom el a róla szóló cikkeket. ez utóbbi viszont nem lehet rossz, de még ha ugranak is remélem csak max pár részt szentelnek neki
kicsit úgy vagyok vele, hogy ha ugranak elõre 1 évet az még mindig nem annyira rossz minthogy nézzük õket (nem csak kettõjüket) külön-külön mert annak nem sok értelme lenne. õk mindannyian egy csapat, ha valaki kiesik már nem ugyanaz az egész (ld Zack)
hangyás 2010 ápr. 27. - 00:28:52
(1297/28805)
Hát ez...ez...borzalmas, hol olvasol ezekrõl, én is készítsem ki magam vele. Nem szeretem az ilyen hülye ugrásokat, az is megviselt, amikor
***SPOILER***
Booth kómában volt és utána helyrejött és Bones meg elment ásni és így kb olyan érzésem volt mintha leszarná hogy mi van Booth-al. És utána meg mikor véletlenül "ráült" *-* az irodájában Booth-ra és összeölelkeztek, abban benne volt minden, kb mint amikor Seal-re táncoltak és ölelkeztek.
***SPOILER***
szóval nem tudom hová viszik ezt az egészet, de el fogják szúrni az az érzésem... :(
STKAKTUSZ 2010 ápr. 26. - 23:41:11
(1296/28805)
---finálé utáni spoiler---

Hát annyira felment a vérnyomásom amikor olvasgattam a scripteket, hogy felhagytam az idõugrásos spoilerek figyelemmel kísérésével és nem vagyok hajlandó elfogadni az idõugrást:D am én kb odáig jutottam, h egy éves idõugrás lesz az Angela és Hodgins nászút miatt, valamint mert Brennan 1 évre megy el ásni... hát ajánlom hogy ne legyen, nagyon nem leszünk így jóban...:( nemszeretem az idõugrásokat, semmilyen formában!!! (a múltbéliek kivételek, azok nem is idõugrások hanem flashback-ek, azokat imádom) de nm bírom ha nem látjuk hogy 1 vagy éppen 5 évig mi történik a szereplõkkel, tom, pont az az izgi hogy mi is történt, de nekem nagyon nem jön be az ilyen megoldás... pedig erõsen úgy néz ki, hogy meglépik a két évad között:( remlem nincs igazam. remlem legalább lesz értelme.
10/10
zora 2010 ápr. 26. - 17:40:59 10/10
(1295/28805)
Ratpack-röl ezt talältam:
http://www.filmkatalogus.hu/Rat-Pack-Sztarok-egy-csapatban--f14090
Lehet, hogy valami teljesen mäsrol van szo?
10/10
zora 2010 ápr. 26. - 17:34:03 10/10
(1294/28805)
Csak annyi volt, hogy "Patkäny Raj". En sem tudom, mit jelent.
Amikor Booth mondta, hogy Hacker egy okos-hülye, mäsodszorra fogtam fel a rejetett ertelmet:
Okos a munkäjäban, de hülye, mert nem lätja, hogy ö egy potlek. Pedig Tempe mondta is, hogy ügynök es tanäcsado között nem lehet semmi. De H. ezt Booth-Cath. között, valamint önmaga es Tempe között ertette... Jo, valojäban mär tudjuk, hogy B&B között nem ezert nem lehet semmi. Pontosabban, Tempe nem ezert nem akarja.
Na, nem tudom, erthetö voltam?
Ja, mikor a liftnel elvälnak, a feliratozo sräcok a zeneszöveget is leforditottäk! "...remelem, soha nem hagysz el..." Nagyon jol passzol!
10/10
pluhildi 2010 ápr. 26. - 15:54:29 10/10
(1293/28805)
finálé utáni spoiler
...
ti mit tudtok a finálé utáni "idõugrásról" (már amit lehetett eddig róla hallani) én már mindenfélét összeolvastam és egyre zavarosabb az egész.
kicsit összevisszaság van a fejemben, hogy elõre vagy visszafelé fognak ugrani - ha valóban megteszik
nektek bejön ez a megoldás?
10/10
pluhildi 2010 ápr. 26. - 15:49:41 10/10
(1292/28805)
ti nem tudjátok véletlenül mi az a ratpack vagy micsoda amit Bones nem ismert? feliratban hogy jelent meg? én sajnos valami ilyesmit értettem, de lehet, hogy nem jól
ez kicsit izgatja a fantáziám viszont megnézni csak késõbb tudom újra
STKAKTUSZ 2010 ápr. 26. - 15:19:44
(1291/28805)
---spoiler 5x18---

Szerintem Bones pont hogy kivételesen nem volt érzéketlen! Elõször azt mondta, hogy összepasszolnak a tengerbiológussal, aztán azt, hogy Dr. Bryar (végre megjegyeztem a nevét:P) legalább annyira csinos, mint õ (ez bátorítás), aztán azt, hogy Andrew nem olyan jóképû, mint Booth (azt ugyan megjegyezte, hogy magasabb, de szegény biztos nem sértésnek szánta:D:D:D). Plusz, nagyon édes volt, hogy amikor Booth azt mondta "you are the standard", visszamondta neki... ez egyrészt pusztán kedves gesztus volt, másrészt egyértelmûen igaz. Vicces volt, hogy nem bírta ki, hogy ne hívja fel Booth figyelmét arra, hogy õ okosabb mint Bryar:D Azért nem akarja, hogy Booth számára ne õ legyen a legokosabb nõ a világon...

Titok alatt azt a kis poént értettem, amit a tengerbiológus csaj elsütött a nem-gyémánt fülbevalójáról... Booth nem vette a fáradságot, hogy elmagyarázza Bones-nak a poént, ahogy mindig is teszi, inkább megtartotta kettejüknek, mmint magának és Bryar-nek...

köszi a forgatókönyveket!!!:)
10/10
zora 2010 ápr. 26. - 12:55:21 10/10
(1290/28805)
*** spoiler 5x18 ***

Azert Tempe milyen szivtelen volt a liftnel:
"- En okosabb vagyok, mint Dr. Bryar, en szebb vagyok, mint Dr. Bryar, de jo randit kivänok, mert ezügyben engem felejts el!"
Most akkor azt akarja, hogy Booth szeressen ki belöle, vagy azt, hogy ne???!!!
Booth reakcioja volt emberi, mert ö dicserte Hackert Tempenek "vigasztaläsul", pedig ö erre jobban rä van szorulva, mint Brennan. Ugy ertem, Tempe mondta, hogy C. B. csinos, de utäna rögtön elöjött az egoja...
Ja, Kaktusz, amugy kivel van titka Booth-nak? Mert ezt nem ertettem.
Amugy, most felirattal lätva, meg jobban tetszik, mint anelkül.
zuzan 2010 ápr. 25. - 21:58:09
(1289/28805)
zuzan 2010 ápr. 25. - 21:56:32
(1288/28805)
zuzan 2010 ápr. 25. - 21:52:41
(1287/28805)
http://www.twiztv.com/scripts/bones/season1/bones-102.htm

HA valaki szeretné elolvasni a forgatókönyveket, itt megteheti.
STKAKTUSZ 2010 ápr. 24. - 18:09:23
(1286/28805)
jaj neeee.... sry a dupláért, de most láttam meg, h Ausiello új blind item-mel rukkolt elõ, méghozzá egy idõugróssal... természetesen a Bones is a lehetséges "áldozatok" között van. Nem akarok idõugrást!!

---spoiler---

Ha jól látom, a Gravedigger magát fogja védeni a tárgyalásán... nem lesz ennek jó vége:P