amira_daa 2019 márc. 27. - 10:36:33 Előzmény janderka
(1684/18024)
azért a Tiroli hütte házak eléggé egyformák, amugy lehet hogy a két idiota nem havas időben járt már arra, bár ahogy láttam csak a libegőig jutottak és össze vágták a felvételeket.
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 10:36:12 1/10 Előzmény amira_daa
(1683/18024)
Hat kinezetre megvan annyi. Es tul van az egyetemen mar o is rég.
Mivel tobb regmultba vezeto szal is kezd bejonni a kepbe, egyre fontosabb lenne vegre tudni, hogy ki hany eves is a forgatokonyv szerint.
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 10:28:55 1/10
(1682/18024)
Nekem alapbol ciki ez az egesz tiroli haz. Elvileg senki sem tudta hol van, Tomi is csak szivatasbol irt egy ál levelet róla Tibinek egy sajat bevallasa szerint is kamu cimmel. De a ket falu hulyeje igy is megtalalta. Na nekem onnatol bukta ez az egesz tiroli vonal... Netan epp Tomi tudott volna a hazrol meg az ott rejtozo Kalmanrol???? Es a level csak feligmeddig volt kamu?
Ha igy volt, nagyon szarul csinaltak meg...
amira_daa 2019 márc. 27. - 10:27:04
(1681/18024)
IGEN mivel tulságosan okosan oldotta meg Kálmán itt nem hittem az elejétől fogva hogy csak Kálmán ötlete volt az egész. Kálmán amugy tudhatott németül főleg ha hüttéje van/volt
amira_daa 2019 márc. 27. - 10:25:44 Előzmény janderka
(1680/18024)
pedig szerintem az a szál lesz és igy lehet a német azaz Münchenbe szakadt x néni akinek legyen egy okos fia vagy unokája aki mozgatja a szálakat. és akkor meg is van a megoldás és akkor mint a királylány ajándéka, "ISMERTÉK IS " IS MEG NEM IS :D
amira_daa 2019 márc. 27. - 10:24:27
(1679/18024)
A müncheni bögrét miután én észrevettem ki is vették a soribol :d de csinálok képet rola meg a Hüttés öregről.

A bögréből ivott Marosi nagy előszeretettel.
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 10:24:00 1/10 Előzmény amira_daa
(1678/18024)
Hat en attol agybajt kapnek ha egy nezok altal nem ismert uj karakterrol derulne ki Szappanoséknak, hogy "Oh, nem is gondoltuk, hogy Micike a friss feleseg, akivel annyit snobliztunk apa 70-dik szulinapjan a patakparton..."
amira_daa 2019 márc. 27. - 10:09:50
(1677/18024)
szerintem müncheni onnan van a bögre német magyar néni
amira_daa 2019 márc. 27. - 10:07:39
(1676/18024)
Ez az egész videozás forgatokönyvszerint megy. Engem jobban érdekelne hogy Kálmán hogy talált Marosira és erre az egész videos örökösös dologra.

Szerintem megvan mikor kell éppen melyik videot megmutatni. amugy is ment volt igy valoszinülegaz együtt 12 orára el az x napra vonatkozott ami lejárt de ugye ezt sem mondta el Marosi. Marosinak kelllett volna mondania hogy x napra vonatkozott a video szerint a szabály.

Amugy ha Móni megtépi Marosit kiesik az örökségből és utána héten két bádigárddal jött volna? :D
amira_daa 2019 márc. 27. - 10:03:40
(1675/18024)
melyik öregekre gondolsz? amugy én is időt ugranék visszafelé meglátnánk Kálmán napjait és akkor látnánk hogy hogy nézték be az örökösök a dolgokat, vagy időben előre.

Egy biztos, az örökösök MIVEN NEM CSINÁLNAK SEMMIT EZÉRT VAN AMIT NEM CSINÁLTAK MEG PL PÉKSÉGBE MENNI VAGY PIACRA AZÉRT egy-két szál nem tudott kifutni.
amira_daa 2019 márc. 27. - 09:58:12 Előzmény janderka
(1674/18024)
Józsi már 30 éves? Napraforgo légyszi te vagy életkorokban penge nem tudtok irni egy kihány éves posztot mert igy most végleg gáz haJózsi 30 éves. köszi
amira_daa 2019 márc. 27. - 09:57:12 Előzmény janderka
(1673/18024)
lehet egy régebbről ismert néni is nem biztos hogy Ökörapátibol ismerhetik pl bejárónő volt náluk bármi és azzal randiziott vagy ment el ausztriába. VAgy ugye ami az én tippem hogy németbe azzaz münchenben lako néni aki járt a hüttébe az öreggel és közbe elvette
Münchens a bögréről veszem amugy, de az tök logikus szál lenne.

de szerintem nem Jodi a feleség,
tehát Kárászi vagy Pest vagy ausztria vagy németben kell keresni.

Tuti hogy az öreg nőfronton több vasat tartott a tüzbe Jodi mint helyi informátor és tuti volt ausztriában is.

amira_daa 2019 márc. 27. - 09:54:07
(1672/18024)
müncheni bögréje is van münchenbe is telefonálhatott nemcsak ausztriába vagy svájcba is.
szerintem a nő müncheni a hütte azért lehet neki érdekes és nyaralás közben ismerkedtek meg és tuti hogy korábban még a sori előtt minden gyerek látta egyszer szerintem az " ismererik" az egy régebbi talira értette
amira_daa 2019 márc. 27. - 09:51:00 Előzmény svejci
(1671/18024)
Én azt gondolom hogy az öreg hazudhatott is, ugyanis ha nekem azt mondaná valaki hogy az apám újranősült és mostanában akkor adjon papirt. Tudom én tulságosan reális vagyok de ilyen dolgokban amit az ügyvédnő lepapiroz mindig fogja meg és a nevet kihuzva derüljön ki hogy házassági szerződést kötöttek. ( Móni ugye valszeg azért nem az apját nyomoztatta le Nándival mert ugy kiderülhetetet volna Nándi felé is hogy az ex felesége pénzt örököl)

Tehát az özvegy akár bedobott gumicsont is lehet. Ha igaz akkor lehet bárki. én azért gondolom, hogy nem Ökörfalvi mert azt tudta volna mindenki ezért godnoltam Kárászira vagy esetleg Ausztriára, ez megmagyarázná hogy ottania nő mert a Hüttében 8 (vagyis a hüttének vélt helyen ) laktak

Ez a szál azért veszélyes uj feleséggel mert ha tök uj szereplő ( pl a templombol egy kárászi nő ) hozhat be uj szereplőket is, ami ujabb szálakat hoz ami nagyobb káoszt.

Marosit valaki ( vagy valakik irányitják akiknek van pénzük ) hiszen fizetnek ezért Marosinak " pénz beszél"

Szerintem vagy nincsen özvegy és csak kavart egyet az öreg, vagy Kárászi lakos vagy az ügyvédnőt aki irányitja, lehet akár osztrák is. Mert ugye azt is feltételezhetjük HOGYHA KÁLMÁN ÉSZJÁRÁSÁVAL GONDOLOKOZUNK, HOGY MI VAN AKKOR HA A FORGATOKÖNYVIROK NEM CSESZIK EL ÉS VALAHOVA ELMENTEK VOLNA AZ ÖRÖKÖSÖK, AHOVA VÉGÜLIS NEM MENTEK EL MERT MINDENKI MINDENNEL FOGLALKOZOTT VOLNA. ÉS AKKOR VALAKI TÖK EGYSZERU A MEGOLDÁS AKI LEHET PESTI IS AKÁR csak azt a szálat nem lépték meg az örökösök ebben ez a játék, hogy ( ez teoria csak )
Pl Kálmán azt hihettte hogy mivel nincsen pékség ezért mindenki átjár kajáért ugye a szomszéd faluba Kkárásziba ott a boltos nővel mindenki összefutna ha csinálnának is valamit pl vagy gondoskodnának magukrol és nem lenne a kaja minden reggel oda készitve ( ez forgatokönyv hiba hogy egy pékségbe nem mennek se kaját venni ) én igy látom hogy a feleség még bárki lehet és nyitott. remélem hogy érhető volt amit irtam
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 09:48:45 1/10
(1670/18024)
Irta mas is hogy ott volt a fotoja, de hol?
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 09:46:52 1/10 Előzmény svejci
(1669/18024)
Nem lehet Attila eltunk neje, mert akkor hol elt volna vele Kalman? A tiltott zona kozepen??? Bezarva ot egy barlangba? Meg azert se lehet az eltunt Kovacs anyuka a titkos feleseg, mert az kb 30 eve eltunt, igy a 26 eves Kata meg a 21 eves Tomi mar nem ismerthette. Marpedig elhangzott hogy mind ismerik.
Logikus hogy Yodika lehet csak, hiszen ok eltek korabban elettarsi kapcsolatban es neveltek tobb lepasszolt kolykot is, miutan az elso Szappanos feleseg (mikor is?) meghalt.
De mondom, ugy hulyeseg ez az egesz, ahogy van.
offtopic
amira_daa 2019 márc. 27. - 09:37:48 Előzmény janderka
(1668/18024)
igen van folymatosság illetve a fb-n ha kommentelsz és azt hiszi egyik hülye rajongo hogy te képben vagy utána nem szállnak le rólad. "Miután Hugh Grant felesége lettem többször és a csaja és ezért volt olyan rajongo többnyire külföldi hogy követett fb-n meg instán meg twitteren is azota inkább nem nagyon mondok véleményt fb-on elég veszélyes tud lenni :D "

a plusz feleség nagyon gáz szál és veszélyes is mert ha nem jo a plusz feleség karaktere és nem tudja hogy most segiteni vagy szivatni kaarja őket akkor végleg elszáll a sori
svejci 2019 márc. 27. - 09:35:18 Előzmény amira_daa
(1667/18024)
A mostohaanya dolog azért gáz mert kb kétrész alatt le tud csengeni az egész.....

Igen! De, lenne itt pár kérdésem....
Azt mondta az öreg, hogy bearanyozta a napjait, meg ez meg az...., holott azt halljuk (hallottuk) a faluban, hogy egyedül élt.....
Akkor, hogy is van? Hol is éltek oly szépen?

Én is gondoltam az ügyvédnőre, de ő mindig valakinek telefonál, hogy akkor megy, viszi a következőt... stb (tehát, vagy az özveggyel, vagy valaki mással, de akkor kivel??)
Gondoltam még Attila volt feleségére is, hisz ő eltűnt...., hátha titokban....., de az nem igazán jó, mert azt az örökösök nem ismerik jól, ha egyáltalán ismerik e Józsi anyját....
Kárászi...., ott van a Subic...., az ő édesanyja? De, azt sem ismerhetik az örökösök....

De, akit meg jól ismernek, az meg hogy nem derült ki....., ha nekik nem, a falunak miért nem?
amira_daa 2019 márc. 27. - 09:28:11 Előzmény szürkekabát
(1666/18024)
én ugy látom hogy a forgatokönyvirok nem tudnak együtt működni csapaton belül ez látszik.

ugy néz ki egy sori irása hogy vannak szálak és azokat viszel tovább napi sorozatnál és azokat variálod most megnéztem direkt nektek a Krigler Gábor könyvben ( Aranyélet és régen RTL-ben is hajozott ) hogy hány cselekményszálat bir el ? Egy napi szappanopera is csak ÖT azaz 5 szálat ir bir el. !!! öt azaz 5-öt itt ugye sokkal több van ezért zilált a sztori nagyon. Ha kell az ábrát is bevágom , innentől kezdve a régi konfliktusokat visszakapjuk igy maga a sztori nem fog előrébb menni, én azt gondolom.

és még nem ültettek virágot, növényeket, salátát, Kapa-kaszát szeretnék a soriba kérni meg ásot és gereblyét kedves RTL. köszi
4/10
napraforgó 2019 márc. 27. - 09:26:37 4/10 Előzmény szürkekabát
(1665/18024)
Igen, én már regebben is mondtam, amikor állandóan Pestre szaladgáltak, hogy kellene egy olyan szbály, hogy egy héten csak egyszer hagyhassák el a falut - mondjuk Budapestre, nem Kárásziba. Ez a teljes cslád vonuljon, akkora nagy marhaság volt, akárki is találta ki.
És most mi lesz? Tibi megint fölárogat majd taxizni és baromkodni? Kata meg szerencsétlenkedik Robival? Jujj, ne.