svejci 2019 ápr. 02. - 11:14:19 Előzmény amira_daa
(1964/18024)
Kata mit fog mondani amugy ilyenkor mentőt fognak hivni vagy Kata fogja rendbe rakni őket?

Hááát, érdekes lesz....Ilyen esetben nem is tudom mit kell adni....
De még egy gyógyszertár sincs....
Marad majd Mamszi, és a csodálatos gyógynövényei....

Igen! Vali teljesen kifordult önmagából......
Stefit is sajnálom, hogy nem akarja, hogy egyen a főztéből....., de hogy Anikónak is így nekiment....
Pedig láthattuk, hogy neki meg van az esze...., lásd, az ellenőrnőt is "kinyomozta"......
4/10
napraforgó 2019 ápr. 02. - 11:14:18 4/10
(1963/18024)
Oké!
Amira és svejci meggyőztetek. Bár én néha féltem, hogy sok vagyok ezekkel a összefoglalókkal. Nem akarok itt túltengeni.
De győzzön a népakarat....
De csak addig, amíg a sorozat el nem meg idétlenbe....
4/10
napraforgó 2019 ápr. 02. - 11:12:31 4/10
(1962/18024)
Gyerekek, engem itt nagyon moderálnak, negyedórákig nem tudok elküldeni 4-5 sort. Pedid soha nem írok dehonesztálót senkire, semmire. és lám mégis. Ha félóráig nem megy el az üzi, az mit jelent? Le vagyok tiltva, vagy ellenőrizve?
De legalább megírnák....
amira_daa 2019 ápr. 02. - 10:58:07 Előzmény Rojita
(1961/18024)
Ja Zoli eltünik de maga is el tudta vágni a szálat de el tudom képzelni hogy Mamszi picit bekavar. VAgy maga szabaditotta ki vagy Mamszi én azt godnolom.

Szláven ha szereti Diát nem hozza ilyen helyzetbe hogy meglátja Zolika. Az ilyen feleségek és párok jok ha egy-két dolgot nem tudnak. én ezt godnolom.
amira_daa 2019 ápr. 02. - 10:55:17 Előzmény janderka
(1960/18024)
VAlinak az a baja, hogy én megértem hogy elborult az agya és a férje most is ha megfigyelitek minden reggel Ancsikázik nem valikázik. Igy azért másabb a gyerek állása, hogy a férjed jopofizik az ex szeretőjével akiben azért én nem vagyok biztos hogy nem lenne e mégegyszer vele.

Elhiszem hogy Vali karaktere ki van borulva de akkor menjen PEstre lakjon ott picit hagyja leülepedni ezt a stresszt és sokkot, de igy most maga alatt vágja a fejszét. Tibi Szappanost akar Stefiből. Ugye Stefi is rögtön apukázza mert meglátta a pénzt is a dologban nemcsak azt hogy a nemzőfaterja a lánynak.

VAli igy ki fog esni hamarosan és butaságot csinál. Ha Anikót akarja büntetni akkor büntesse probálkozzzon de valljuk meg őszintén Tibit miért nem bünteti ő taho vele és ő csalta meg nemde?

A sütis szál gáz. Votl egy másik sorozat, tuti lesz aki tudja hogy melyik de leirom majd ha kértitek ott hasonlo ételmérgezésért elitélték a főszereplő csajt. És be is börtönözték. Ételmérgezés gyanuval is két három napra el lehet valakit intézni itt egy komplett falu lesz beteg. Kata mit fog mondani amugy ilyenkor mentőt fognak hivni vagy Kata fogja rendbe rakni őket? Vagy majd falaz az anyjának.

Vali Karaktere nem lesz normális már de irtam fentebb érthető.
amira_daa 2019 ápr. 02. - 10:44:05
(1959/18024)
Süti és romlás,

Ahogy irtátok jol nem attol lesz egy süti rossz hogy hány napos mert megfelelő technikákkal érnie is kell egy jó süteménynek. Legalább egy napot. Pl rossz tárolástol tud szalmonellás lenni a sütemény
VISZONT HA DIREKT SZALMONELLÁSAT VISZNEK AZ ÁLLATNAK SEM JO.
Ahhoz hogy direkt szalmonellás legyen nem hűtik az a többi karakter veszélyeztetése.



az RTL KÉSZITŐINEK FIGYELMÉBE AJÁNLOM

SZÁNDÉKOS ÉTELMÉRGEZÉSNÉL
" üzemeltetője ellen foglalkozás körében elkövetett, ( halált IS okozóHATO) gondatlan veszélyeztetés miatt javasol vádemelést a rendőrség. Ha a bíróság megalapozottnak tartja a vádat, akár öt év szabadságvesztésre is ítélheti.
ÉS 8 MILLIO FORINT birság is lehet ebből ezért nem annyira vicces Valika mai ténykedése.

Tehát Valika kicsit bünhődjön meg mert énmegyek Ökörfalva-Budakeszire és seggbe rugom mind Valikát mind aki ezt a jelenetet irta.
amira_daa 2019 ápr. 02. - 10:36:25 Előzmény svejci
(1958/18024)
Dia Szláven nagyon édesek együtt de kiváncsi vagyok hogy Szláven multja mennyire tudja ezt az idillt befolyásolni, bár ha szereteik egymást és Szláven elvált férfi vagy az lesz akkor működhet a dolog. és attl hogy Szláven zsoldos vagy katona ugyanugy élhet teljes életet. nyilván nem kéne mindenkit magára haragitania.

Dani nem tudja mit akar, ha Steffi hozzábujik és elrebegi hogy szereti ugrik ha KAta akkor ugyanez igy nem lehet semmilyen távra gondolkozni, kivéve ha örömszerzésből vannak együtt. Kata is másnap megy oda rá kellett volna kiáltani mikor ölelgette hogy mi ez tisztázzák.
Stefi nyilván be akar kavarni kapott egy elég kedves levelet, nyilván Zsóka is direkt adta oda neki. Stefi látszik hogy vérszemet kapott teljesen.
amira_daa 2019 ápr. 02. - 10:27:07 Előzmény napraforgó
(1957/18024)
A nép a forum hangja követel Napraforgónk igy légyszi maradj.

Amugy Kata Dani is gáz de a Stefi Dani gázabb. ott Stefi mint vidéki lány nem lát más kiutat és szereti is Danit. Régi bevállt recept, hogy a falubeli srácbol választ párt, képzeli el a jövőt vele. Stefi ezért bármit megtenne.

Amugy KATA AZÉRT ÉRETLEN AMIT MONDOTT HOGY ÁSSÁKEL A CSATABÁRDOT HOGY KÜZDENEK DANIÉRT. Nem tudom Kata hogy szocializálodott de legyenek barátok miközben küzdenek egy pasiért, Azért Kata is viszi a s...... a seggberugásért már bocsánat. Kata éretlen. Stefi sem jobb de ő fiatal.

Stefi szereti Danit és bár nem tudja felfogni hogy magának árt hogy most Katával ezen viaskodnak de itt még lesz egy-két elég gáz szál.

amugy Tibinek végre egyszer igaza van hogy miért pont Daniért küzdneek ennél Lajos is jobb pasi vagy még Szláven is sokkal de Dani elég langyos viz.
svejci 2019 ápr. 02. - 10:22:35 Előzmény amira_daa
(1956/18024)
Érdekes!
Én Dani és Stefi között nem éreztem a nagy szerelmet...
Stefi nagyon akarta az esküvőt, meg mindent, de Dani inkább a lovardát helyezte előtérbe...
Amikor meg találkozott Katával, akkor már láttam, hogy nincs sok vissza a Stefivel való hosszabb kapcsolatból....
A tegnapi Dani Kata beszélgetés után, pedig, szerintem Kata is besérült, és inkább másfele fog kacsingatni.....

Más! Szlávenre nagy hatással van Diácska.... :) Olyan aranyosak..... :)
svejci 2019 ápr. 02. - 10:15:43 Előzmény napraforgó
(1955/18024)
:) Na, így egész a mai reggel.... :)
Miattad nézem mostanában élőben, hogy reggel mindjárt tudjam olvasni.... :)
Nem olyan rossz, hogy ne nézd....
4/10
luci87 2019 ápr. 02. - 09:16:02 4/10 Előzmény amira_daa
(1954/18024)
Stefivel mar csak langyosviz volt a kapcsolatuk,hiaba akartak mar az eskuvot.Nekem Dani amugy is joval idosebbnek,olyan koravennek latszik Stefi mellett.
Kata? Hat,szemmel lathatoan mukodik koztuk a kemia...legalabbis az ujdonsag varazsa.
De mindket lany gyerekes,instabil.Ide oda ugralnak...Stefi ,mig nem tudta Tomi az uncsitesoja,siman osszejott volna vele,Dani mellett,es gyorsan valtott szegenyLalira...

Kata,hiaba idosebb,o Robi es Dani kozt hezitalt,most meg a dilidoki is kepbe kerulhet még....
Ugyhogy sztem egyikkel se illik ossze,de ha már választani kell,inkabb Kata Danni parosra voksolok...
4/10
napraforgó 2019 ápr. 02. - 09:04:54 4/10 Előzmény napraforgó
(1953/18024)
Jajj, kimaradt az i a hiányoltból.
Bocsesz
4/10
napraforgó 2019 ápr. 02. - 09:03:51 4/10 Előzmény Rojita
(1952/18024)
Vali azt mondta a főnökének, hogy a harmadnapos süteményt hozza el a falu kocsmájába,. Én nem vagyok szakértő, de ha hétfőn sütnek egy süteményt, akkor az szerdán még nem feltétlenül romlott, meg pláne nem szalmonellás. Ez megint olyan szakmai dolog, amit meg kellett volna érdeklődni.
Mert én régebben olvastam olyasmit, hogy a cukrászsüteményeket legalább egy hétig el tudják tartani. még a krémeseket is. Rendes cukrászdák is egy hétre előre sütnek. Ők tudják, mit lehet, meg mit nem. Sok süti pont akkor jobb, ha áll és összeérik.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 02. - 08:53:54 4/10
(1951/18024)
Na, most mégis megnéztem. Ha már svejci is hányolt....

A cukrász jófofizik Anikóval, hadovál arról, hogy máshol is teríteni akarják az áruikat.
Mgérkezik Subicz a talpig gigerlisárga pálmafás ingében és Mónikát akarja ugráltatni, mint titkárnőjét.Leginkább a masszázságyat hiányolja az irodájából.
A szokásos két ökör meg lehallgatja a szöveget, de Misi legalább rendes kaját kap Sándortól.
Kata elmegy Danihoz, faggatja, nyaggatja, mi van Stefivel. A szemére veti, hogy látta őket ölelkezni. Daninak ez nagyon nem volt fontos, nem is emlékszik rá.
Józsi beszél Subiczcal, az irodája nem igazán polgármesteri iroda, ő itt vendégnek tekinti Subiczot, Fizetnie kéne, stb, stb. Subicz meglepődik, főleg akkor amikor Józsi közli, hogy jelenleg a buszmegálló van bejegyezve a Földhivatalnál polgármesteri irodának. Subicz Mónikát faggatja, mit tegyen.
A kocsmában a pasik nekiesnek Tibinek, mert a C Vitamin nem volt elég hatásos. Anikó egy ingyen pálinkakörrel csillapíta a kedélyeket.
Dia Szlávent keresi a postán, de még nem jött be dolgozni. Jolika fölfedezi, hogy Szláven egy túszt tart a kunyhóban. Dia és épp érkezik.
A két marha elhatározza, megmentik Józsit. Józsi nem igazán érti, de belemegy, hogy néha összeülnek gondolkodni.
Az asszonyok föl vannak háborodva, hogy a csodabogyó nem volt hatásos. Tibi a kocsma raktárában bújkál előlük, Anikó közli, szerezze be az igazi bogyót mielőbb.
Kata beront a kocsmába , számonkéri Stefit, merthogy hülyiti Lalit, mag Danit is. Tibi kiront a raktárból és helyreteszi a két lányát. Végül a két lány arra jut, Daninak kell döntenie köztük. Tibi nem érti, mit esznek azon a parasztfiún?
Dia kiszedi Szlávenből, ki a rab Szláven házikójában, ő egy elmebeteg emberrabló! Diának imponál Szláven határozottsága. Zoli magához tér, Szláven faggatja, hol van Panna.
Találkoznak Kristóffal, tudják, hol van Panna. Szláven Pestre indul érte.Tibitől kis harccal szerzik meg a kocsikulcsot, mert nem akarja Kristófnak kölcsönadni.
Józsi beállít a nagyszüleihez, akik meglepődnek, de örülnek neki. Pénzt kér tőlük, egy milliót. Ezen még Kocvácsék is meglepődnek.

4/10
offtopic
napraforgó 2019 ápr. 02. - 08:06:44 4/10 Előzmény svejci
(1950/18024)
Kösz kedves, nem, csak kicsit elment a kedvem a sorozattól... Kezd elmenni butuskába....
Most már vagy nézem, vagy nem....
4/10
napraforgó 2019 ápr. 02. - 08:04:54 4/10 Előzmény amira_daa
(1949/18024)
Én a Dani -Kata pár mellett lennék, mert annó amikor Stefi volt a Dani menyasszonya, már akkor sem igen törődött vele. Gyakorlatilag nem is tudtak beszélgetni. Igaz, hogy Stefi mindig csak az esküvői hülyeségekkel nyúzta - na de egy szerelmes férfi nem képes azt mondani a kedvesének, mosolyogva, hogy Drágám mindent intézz úgy, ahogy te akarod nekem az pont jó lesz, nekem is az tetszik, amit te akarsz.
De nem ez volt, ugye, hanem a hagyjál békén, nem érdekel.... Nos akkor most mi a fenének akarják őket újra összemelegíteni????? A világon semmi értelme. Próbáljuk meg a Katával, hátha ők jobbak lesznek együtt. Pláne még gyerekkori barátság is benne van....
svejci 2019 ápr. 02. - 07:32:02
(1948/18024)
Jó reggelt!
Mi van napraforgónkkal? Csak nem beteg vagy?
1/10
janderka 2019 ápr. 02. - 00:18:39 1/10 Előzmény Rojita
(1947/18024)
Szerintem ez inkább csak egy riasztószó volt a részéről. Amolyan NE EDD MEG! Meg aztán mint cukrász, ismerheti a valódi szalmonellafertőzés tüneteit és látva a falusiak gyomortáji rakcióit, felismerhette azokat. Bár - ahogy most utánaolvastam - azok csak sok-sok órával később jelentkeznek.
1/10
janderka 2019 ápr. 02. - 00:06:59 1/10 Előzmény Rojita
(1946/18024)
Jó kérdés. Esetleg külföldről jöhet a cucc - a magyar központ csak terjesztő. A kintiekkel meg Tibi nincs kapcsolatban. Nyelvtudás híján pedig nem tudna velük még tárgyalni se.
7/10
Rojita 2019 ápr. 01. - 23:51:20 7/10
(1945/18024)
Ha jól láttam az előzetes végén, Zoli eltűnt a kisházból.
Akkor pedig Dia megsajnálhatta és kiszabadította. Ha így van, akkor Dia is veszélyben lesz, mert a Zoli rögtön elkaphatta, h bosszút álljon Szlávenen.