7/10
Rojita 2019 ápr. 05. - 00:04:33 7/10
(2177/18017)
Ki játssza ezt a roma csávót?
1/10
Nakahara 2019 ápr. 05. - 00:04:25 1/10 Előzmény amira_daa
(2176/18017)
Ja, Kata csak azért akart egyedül fürödni, mert előtte összekaptak Danival. Úgy rémlett, hogy te emlegetted már a jányok vetkőzését, azért írtam :) Én már nem tudom követni, hogy ki lány és ki fiú itt és hogy kinek ki jön be vetkőzésileg :) Tamás volt még most nagyjából félmeztelen, ha esetleg... :)

Sok karakterternek kellene még itt érnie ám... de szerinted ebben a sorozat fog valaki is fejlődni? Az egész mű arra épül, hogy itt mindenki kótyagos.
amira_daa 2019 ápr. 05. - 00:02:16 Előzmény Rojita
(2175/18017)
Józsi szarul időzitett meg azt godnolom elég nagy jel volt hogy ellopták a gyűrűt tőle, hogy nem kéne mónikát megkérnie de biztos vagyok benne hogy talál magának párt.
7/10
Rojita 2019 ápr. 05. - 00:01:38 7/10 Előzmény amira_daa
(2174/18017)
Úgy van! Démon-ellenes felvonulást, vagy aláírás-gyűjtést! Le vele!
7/10
Rojita 2019 ápr. 04. - 23:57:21 7/10 Előzmény Nakahara
(2173/18017)
Ez ökörség! Ki hallott már szerelmi vallomást, vagy lánykérést hármasban?
amira_daa 2019 ápr. 04. - 23:55:30 Előzmény Rojita
(2172/18017)
kérni fogjuk hogy ne jöjjön visszaa démon és még mehetünk a forgatás helyszinére demonstrálni is :D
7/10
Rojita 2019 ápr. 04. - 23:53:32 7/10
(2171/18017)
Te jó ég, visszahozzák a Démont! Ezt most miért?
Miért nem tudják Tamást összehozni egy normális lánnyal?
amira_daa 2019 ápr. 04. - 23:48:47 Előzmény Nakahara
(2170/18017)
Édes istenem és Kata mit akar ott lakik egy srácnál fürödhetnének együtt is. De gáz már. Az olyan szertartás egy kapcsolatban de egy hülye p... basszus. én még mindig nő vagyok és nem hoz lázba a két csaj vetkőzése de nektek fiuknak kértem az rtl-től és ugy néz ki bejött a kérés igy majd megint lesz nagy kérős hozzászolás ujra megköszönjük hogy több fedetlen testrész látszik

Józsinak még érnie kell és tapasztalnia, Mónika jo tanulság neki ezt Dia mellett nem kapta volna meg. mondjuk Dia is fog tapasztalni Szláven mellett azt godnolom. köszi mégegyszer az infokat
1/10
Nakahara 2019 ápr. 04. - 23:37:45 1/10
(2169/18017)
Azért Józsi is tud fura dolgokat... egyszer hatalmas macsó, megszervezi a pesti akciót, odateszi magát, el is kapják a két madarat, aztán meg ilyen bénán hagyja magát átejteni és még ő végzi bilincsben. Majd pedig pont akkor próbálja megkérni Mónika kezét, mikor az épp Subiccal vacsorázik, nulla stratégiai érzékkel... hát...
1/10
Nakahara 2019 ápr. 04. - 23:30:37 1/10 Előzmény amira_daa
(2168/18017)
hát ja, túl sok mindenről nem maradtál le, mondjuk Stefi meg Kata is vetkőztek, de eléggé visszafogottan :D
Kata most nagyon kiakadt az apjára, el se köszönt, nem valószínű hogy hamar hazaszaladna. Ott maradt végül Daninál, csak amíg fürdött, kiküldte szegény srácot a saját házából :)
amira_daa 2019 ápr. 04. - 23:23:37 Előzmény Nakahara
(2167/18017)
köszi szépen, akkor nem maradtam le semmiről szuper.
ezek a szálak nem vittek előre semmit, kata meg ugyis hazaköltözik vagy még nem tette meg?

amugy azon csodálkoztam hogy Zsoka hogyhogy nem volt a gyülésen és hogyhogy nem evett a rossz sütiből? vagy Vali szolt neki és nem vállalta be?
1/10
Nakahara 2019 ápr. 04. - 23:19:09 1/10 Előzmény amira_daa
(2166/18017)
Hát gondolom majd napraforgó jön a napi részletes leírással :)
De nagyvonalakban: Kata annyira kiakad az apján, hogy Danihoz költözik, akivel aztán egy óra múlva már össze is vesznek; Stefi miatt, szokás szerint.
Józsi meg az új "kollégája" BPen akcióznak, visszaszerzik az ellopott gyűrűt, de aztán a lánykérés úgy sül el, ahogy láttad.
Tomi ráveszi Stefit, hogy kissé hiányos öltözékben pózoljanak együtt, hogy ezzel tegye féltékennyé Tamarát. Anikó rájuk ront, és kivágja Tomit mint a rongyot, de végülis kikerülnek a képek instára.
Móni Subicnak nyalizik folyamatosan.
Subic valakivel telefonon beszél, mi lehetne sikkasztani (kilátó EU pénzből...), a két egyletis is hallja, miután sikerül megjavítani a vevőt.
Diának nagy nehezen sikerül rávennie Szlávent, hogy hívja már el randira vagy csináljon már valamit :)
offtopic
amira_daa 2019 ápr. 04. - 22:48:19
(2165/18017)
valaki irja le mi volt a mai részben mert nincsen idegem megnézni beletekertem hogy tibi közli hogy a két lányát csak kihasználja Dani miközben Stefivel előtte is járt, meg Mónika Józsi elég szarul elsült lánykérésére ennyi elég volt. köszi ha leirjátok
offtopic
amira_daa 2019 ápr. 04. - 21:24:00 Előzmény janderka
(2164/18017)
Jolika titka folytatás

Jolika nem akarja elárulni hogy őt is MArosi bizta meg a helyiek figyelésével és de szándékosan ki kell Kristófog ejteni a játékbol ezért kapora jött hogy el lehet engedni a fészerben. Ugyis - gondolja Jolika az a sok töketlen azt hiszi hogy magát szabaditotta ki. pedig nem.
Jolika közben telefonál Marosival, Igen ujabb dolgot kell kieszelni de sajnos a sok töketlen szappanos megakadályoz mindent ezért arréb Budakeszi fels ő - alson felépitettek egy osb házat akcios volt az Obiban és abban lehet a forgatokönyvirok szerint gombát termeszteni az jo lesz abbol lehet nyereséget szerezni.
Szláven közben elég ideges. Mert Jolika nem tudja hogy Szláven kicserélte a pénzt és hamis 20 ezreseket égettek el. Szláven sem hülye hogy eredeti pénzt égessenek el. De vajon mi van h aez a boszorkány a 99. részben rájön erre a hülye két Zsoka Vali szeánsza között vagy pedig amugy?

folytatása következik
amira_daa 2019 ápr. 04. - 21:11:12 Előzmény napraforgó
(2163/18017)
Kata azért tévedt el mert egy idióta, és mert egy cserjésben 20 négyzetméteren eltéved.

ismeretterjesztésképp én tőlem is kaptok egy térképet ugye a Mammutfenyő mellett laknak kb ott lehet a közelben a patyomkin DÖ falu felhuzva, tehát ebből következően: ott nincsen erdő szegény Kata nem tudott eltévedni sajnos. :D

A délszláv cuccra válasz opció, köszi a bizalmat.

SZLÁVEN -MAMSZI TITKOS DOLGOK

A horvát szál lehet az is hogy volt egy testvére Jolinak vagy Kálmánnak aki beteges volt és a gyerkőc Szláven került örökbefogadásra vagy félig örökbefogadásra. Az a szál tuti hogy tartogat meglepetést, ez a beteg feleség dolog ez igen lehet benne valami
De azt jobban elhinném hogy van Kálmánnak egy tesoja aki felbukkan ( horvát verzioban is ez volt ) é s ahhoz tartozna Szláven. Szláven meg hogy korán nősült attól nem biztos hogy sikeres volt a házassága elhidegültek vagy megcsalták egymást vagy bármi lehetett. Szláven hogy ilyen dolgokban volt bene hogy titkos szolgálatokban dolgozott volna vagy bármi, az elképzelhető ha előbbi akkor nyilván a házasássguk nem véletlen hogy elhidegült és eljött Magyar honba rendet rakni vagyis beépülni valamilyen oknál fogva. Ez egy eleve billegő kapcsolatot szét tud szedni illetve ha az asszony nem tul stabil idegileg stb hogy sokáig nem látják egymást ott az válás elhidegülést okozhat.
Szláven eljött Mamszi meg eleve ez a tipikus "olyan néni" Nyilván közben Szláven férfiből van és az a nettó 4 nő a faluban is gerjedelmet vált ki belőle. Mondjuk Dia az a tipus akit sok pasi szivesen felvállalna. De ezzel nincsen is baj. Szláven majd rendezi a kapcsolatát az asszonyával - ha rendezi és realizálodik Diával a dolog vagy Dia landol Kristofnál.

Én azt érzem hogy Panna amilyen hülye vissza fog önként menni Zolikához - ezt irta is valaki - és Kristoffalnem maradnak együtt, kivételesen Mamszi joslat ellen vagyok de azt godnolom hogy Pannáék vagy eltünnek rendőri védelemmel vagy zolika viszi el őket messszire. Mert itt nem hiszem hogy ez az ÖA pest csiki csuki tovább menne.

1/10
Nakahara 2019 ápr. 04. - 20:51:12 1/10 Előzmény amira_daa
(2162/18017)
Nincs mit! :) én meg kinyomtatom, kiteszem a falra, aztán már mindent ellenőrzök rajta DÖ nézés közben :D

A buszmegállóval szemben nem tudom, de talán oda ment Tibi cirkuszolni, mikor a Kálmán menyasszonyát kereste... és el akarta hozni azt a talicskát, de végül a néni elkergette.
amira_daa 2019 ápr. 04. - 20:29:08
(2161/18017)
Zolika mikor jött a VW-nel akkor vissza is ment vele anno akkor ott állt a kocsi a kocsma előtt aztán "elrabolta Szofitt" most hogy őt azaz Zolikát rabolták el a kocsi persze nem lehet vele azért is nem tud meglépni.
1/10
janderka 2019 ápr. 04. - 20:27:33 1/10
(2160/18017)
Figyeltétek? 10% banános génállomány? Erről is írtam régebben...
offtopic
amira_daa 2019 ápr. 04. - 20:27:08 Előzmény napraforgó
(2159/18017)
RTL most elég jo cucc, nem kér szinte semmit elől van egy-két reklám és annyi
amira_daa 2019 ápr. 04. - 20:14:49
(2158/18017)
na akkor vesd be magad hátha megtalálod hamarabb az elveszett DÖ házat mint a készitők :D Mindenki egyért mindeki a DÖ. Port Csapatért. Ténlyeg lehetne a nevünk TEAM DÖ. Sasszemek NA? :D