1/10
janderka 2019 febr. 03. - 23:46:02 1/10 Előzmény Rojita
(264/18024)
Lesz valami taxis filmje is Tompos Kátyával. Nem túl szimpi a srác, de adok neki egy esélyt a nagyjátékfilmben.
7/10
Rojita 2019 febr. 03. - 22:54:55 7/10
(263/18024)
(Mohai) Tamás adott egy interjút a sorozatról. Minden nap 5 h-kor kelnek és viszik a szereplőket forgatni, mert esténként legtöbbször mindenki színházban játszik. Kb. másfél- két hét múlva kerül adásba a felvett jelenet. Tehát március végéig ilyen tempóban forgatnak. Civilben Ő nem ilyen, csak próbálja utánozni a mai 18 éveseket. Pesten él, de ha úgy adódna, nagyon szívesen élne egy évet falun, el tudná foglalni magát. Teljesen máshogy néz ki, mint a sorozatbeli Tamás. Meséli, hogy ha megszólal egy boltban, vagy valahol, csak akkor ismerik fel a hangjáról. Őrül a népszerűségnek, de fél is, hogy azonosítják majd ezzel a link sráccal.
1/10
janderka 2019 febr. 03. - 16:29:18 1/10 Előzmény Sz. Péter
(262/18024)
Szerintem Panna nem új kapcsolatot akar, csak törődést, nyugit - és persze hogy jól megdöngessék.
Sz. Péter 2019 febr. 03. - 15:20:59 Előzmény janderka
(261/18024)
"Sármos, elegáns, jómódú."

Ettől lenne jó egy kapcsolat? ;)
1/10
janderka 2019 febr. 03. - 13:42:36 1/10 Előzmény luci87
(260/18024)
Az lehet. De sokkal jobban néz ki. Sármos, elegáns, jómódú. Nem mint ez a pufidzsekis, egyfarmeres, alacsony, zsíroshajú, (szó szerint) szerencsétlen Kristóf.
4/10
luci87 2019 febr. 03. - 07:51:10 4/10 Előzmény janderka
(259/18024)
A Vili...a nagyon hulye...;) akkor onnan volt olyan ismeros. ..O is megemberesedett...
Panna megerdemelne a boldogsagot...bar nem tudom,mennyire oszinte Bereczky....es omellette se lenne piskota az elet...
4/10
napraforgó 2019 febr. 03. - 06:00:18 4/10 Előzmény janderka
(258/18024)
Amennyit a holdpont ír, az inkább csak felpiszkálja a kíváncsiságot, nem lövi le a poént. Igazából a lényeget mindig elhallgatja.
1/10
janderka 2019 febr. 02. - 21:13:08 1/10 Előzmény napraforgó
(257/18024)
Én is csak találgatok :) Épp ez benne a jó! Ezért se szeretem a Holdpont féle poéngyilkos részletezéseket. Így értettem a "nem spoilerezést".
7/10
Rojita 2019 febr. 02. - 20:43:45 7/10 Előzmény napraforgó
(256/18024)
Azt olvastam, hogy az első évad 80 epizódból áll és március végéig fog tartani.
4/10
napraforgó 2019 febr. 02. - 18:19:56 4/10 Előzmény janderka
(255/18024)
Amiket írtam, az nem spoiler, azt én vizionáltam. Találgatok csak, de valahogy nem illene ennek a sorozatnak a profiljába, ha Panna egy kedves, bohém kaszinófőnök sameszának a szeretője lenne.
A holdponton lehet előre olvasni a következő hét történéseit, nade az a 2-3 mondat nem sokat mond, attól még minden meglepetés.
Amúgy tudja valaki, hogy hány epizódot forgattak le?
Én nem tartom lehetetlennek, hogy minimum 365 részesre tervezik. Tibi ugyanis legutóbb azt mondta, hogy még 341 nap van hátra az ideiglenes ottartózkodásukból. Nagyon úgy néz ki, hogy minden epizód egy nap történetét meséli el. Esetleg picit előrevetíti a másnapot, na de a java a következő részben jön.
Sajna sehol nem olvasok róla egy sort sem.
1/10
janderka 2019 febr. 02. - 14:28:01 1/10 Előzmény napraforgó
(254/18024)
Nem olvasok spoilereket, úgyhogy fejből gondolom, de ez a Zoli nem tűnik egy félnivaló gengszternek, de a főnöke se (Juhász Illés - ex Familiás Vili). Oké, kicsit simlisek, hiszen illegális kaszinót üzemeltetnek, de valahogy olyan bohém svihákoknak tűnnek. Ez persze lehet hogy nem készítői szándék - de a szereplők karakteréből valahogy ez jön le nekem, és nem valami Anger vagy Túróczy féle öldöklőgép.

A Posta nekem is fura, de legalább már láthatjuk belülről is. Az elején még csak nem is mutatták. Szláven benne meg egy sokrétűen titokzatos figura. Bár ahogy haladunk előre az időben, a soknyelvűsége ellenére egyre inkább kezd valami retardált autistának tűnni, mint sem egy álnévvel bújkáló dezertőr kommandósnak (ahogy azt a legelején hitetni szerették volna velünk).
Lehet hogy forgatás közben jöttek rá, hogy el lehet hagyni a kezdeti vázszerkezetet és puhíthatóak a figurák?

Az egészségház meg szerintem is egy vicc a jelenlegi formájában. A hányás színű faltól kezdve az eszközpark hiányosságain át a profilnélküliségéig bezárólag. Mert hát hogyan is működhetne ott bármiféle közösségi szolgáltatás, amikor a "rendelő" egy szakadt parasztház harmadik belső szobájában van "berendezve" bármiféle saját infrastruktúra és ellátmány nélkül? Ráadásul kik és miért keresnék fel, amikor a benne "rendelő" rezidenskének halovány fogalma sincs arról, hogy mit is szolgáltatna ott ő egyáltalán? (Nem azt mondom, hogy ne lehetne létjogosultsága egy ilyen helynek, de akkor azt ki kéne hihetően dolgozniuk a készítőknek...)
4/10
napraforgó 2019 febr. 02. - 06:56:55 4/10 Előzmény janderka
(253/18024)
Valahogy nem tudom elhinni, hogy Zoltán egy irgalmas szamaritánus, egy ezüstpáncélos hattyúlovag. Nem illene a képbe. Panna meg hülye, egy szerencsejátékfüggő után egy maffiózó karjaiba olmlik.
-----
Kata pedig hogy lehetett a legjobb rezidens a kórházban, ha ilyen dilettáns módon kezeli a nagybátyját? (milyen lehet a többi...?)
----
Fel nem foghatom, hogy minek Zsókának segítség a postán, hisz alig van valami forgalma. Még 10 db levél sem érkezett aznap, amikor Zsóka megrótta Szlávent, hogy még szét sem dobta őket. Zsóka egyedül is körbebiciglizhetné a falut a sok kombinálás és szarkavarás helyett. Sőt, így még több pletykát fölszedhetne. És azt még nem is láttuk, hogy ez a posta valami pénzkezelést is folytatna, gondolok itt a Postabankra, a biztosításokra, postaőrre és még ki tudja hányféle dologgal foglalkozik úgy általában a posta.

Lehet, hogy van néhány életszerű dolog a sorozatban, meg pár vicces beszólás, de úgy általában az egésznek semmi köze a valósághoz. (nem mintha az nagyon érdekelne, akkor inkább a Fókuszt nézném)
4/10
luci87 2019 febr. 02. - 05:00:21 4/10 Előzmény napraforgó
(252/18024)
Hat most majd jol megszivja,de megerdemli....
Valikat sajnalom.Vajon mit eszeltek ki Aniko ellen...?Annak mar lehet h n is kell kitalalnia,mert ketseges az oroksege....
Nagy ravasz,ravette Sandort,hogy o menjen ki Ausztriaba ..
1/10
janderka 2019 febr. 01. - 22:22:34 1/10
(251/18024)
Bárklit is választ majd Stefi, amekkora fogai vannak profilból, mindeképp lovászfiú való hozzá! :)

Panna viszont mért ne jöhetne össze végre egy anyagilag stabil - a volt férjénél jókiállásúbb - fickóval? Isten tudja, Kristóffal mióta nem élnek már együtt. Maradjon a kislánya miatt örökre aggszűz? Vesztenivalója nincs. A ház úgyse az övé. Ha azt "bevédenék", neki már mindegy. Egyébként ez a Móni féle havi 500 ezer tiszta őrület. Egyrészt szó se volt róla, úgyhogy húzzon a búsba, másrészt ha Pannának lenne is (ideig-óráig) rá pénze, ennyit másutt három hónapra kéne fizetnie, nem egyre.
5/10
Lambada 2019 febr. 01. - 22:17:51 5/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(250/18024)
Igen, igazad van, többnyire a hibákat észrevételezzük. De olyan jó a film alapötlete, hogy kár a sok életszerűtlen mozzanattal lerontani.

Nekem is tetszett az a jelenet a postán, amikor Tomi megnyomta a gombot, és eltűnt! :)
5/10
Lambada 2019 febr. 01. - 22:11:14 5/10 Előzmény napraforgó
(249/18024)
Viszont ez az elszólás, saját maga lebuktatása teljesen hihető, életszerű volt!
Szegény Vali, még majd azt is meg kell tudnia, hogy maradandó következménye is volt Tibi egykori félrelépésének!
Összességében a mai epizód egész jó volt, fordulatos. Soha rosszabbat! Mónika nagyot alakított, remek ez a színésznő!
Panna első szóra a pénzbehajtó karjaiba omlik - nem semmi! Nem nagyon kellett győzködni! Szegény kislány, milyen szülei vannak!
Dani megint bunkó volt Stefivel, remélem, nem fognak újból összejönni! Stefi jobbat érdemel.
8/10
Pünkösdi Kató 2019 febr. 01. - 21:38:31 8/10 Előzmény Mngoo
(248/18024)
Olyanok vagytok! A hibára fókuszáltok, amikor olyan szövegek vannak a sorozatba, hogy kár, hogy nincs a közelben papír, ceruza, mert leírnám szívem szerint. Engem nem érdekelnek a hibák.

Tomi egy undorító, úgy, ahogy van. Egyszer mosolyodtam el rajta, amikor a postán megnyomta a gombot és eltűnt...
4/10
napraforgó 2019 febr. 01. - 20:44:37 4/10
(247/18024)
A nagyokos vadbarom Tibi viszont lebuktatta magát Vali előtt :D :D. Bevallotta neki az Anikóval töltött éjszakát, pedig a nő csak a sok kocsmai beszélgetést kifogásolta.
22 évvel ezelőtt Anikó csak 16 éves volt, Tibi meg jó 50, talán több is. 27 éves lánya van, a múltkor elhangzott, hogy a kis Kata akkor már vagy 5 éves volt, amikor Tibi lenn töltötte a nyarat Apátiban.
Tibi akkoriban minimum 28 éves lehetett, hogy kezdhet ki egy felnőtt férfi egy gyereklánnyal? Pedofil barom.
1/10
janderka 2019 febr. 01. - 20:42:57 1/10
(246/18024)
Ha elhiszik, hogy a levél friss és a mostani postával érkezett, akkor a bélyeg és a bélyegző a kiindulópont. Ott viszont azonnali a bukta. Ha viszont azt gondolnák, hogy a múltban írta az öreg, akkor meg minek mennek utána - hisz ma már halott.
Szóval ez az egész akkor elfogadható csak, ha full kreténként kezeljük az összes érintettet.
4/10
napraforgó 2019 febr. 01. - 20:23:55 4/10
(245/18024)
Valaki elhiszi azt, hogy eredeti régi bélyegeket küldtek albumba rendezve világvégi postahivatalokba?Sokkal valószínűbb, hogy színes könyv formában mutatják be a világ érdekes és értékes bélyegeit és a sokszorosított könyvet küldik szét érdekességként, vagy okulásként. Szerintem ennek több értelme lenne. De van itt annyi zöldség!