svejci 2019 ápr. 09. - 12:47:46 Előzmény napraforgó
(2357/18017)
Hát ki hozná ide a bútorait?
Esetleg, ha Mónika kilakoltatná Pannát.....

Háát, tegnap elnéztem ezt a Zolikánkat...., elég szarul néz ki, a pénz nincs meg, a szerencsétlent is kidobta abból a lakásból....
Ebből még lehet bonyodalom Pannáék felé....
Mert ha Zoli nem tudja visszaadni, akkor lehet megint Kriftófon fogják számonkérni...., akkor neki kell majd bizonygatni, hogy ő odaadta, és Zoli a felelős....
Ha Vilianagyonhülye elfogadja ezt a választ, akkor Zolin fogja bevasalni, akkor talán kiszáll a történetből, és Pannáék is békében élhetnek...
amira_daa 2019 ápr. 09. - 12:43:12 Előzmény napraforgó
(2356/18017)
én is remélem hogy az öregasszony jön a Besteiner-Cseh Kata Mama remélem hogy igy fogják hivni :D

remélem hogy sejpitve fog beszéli magyarul ejátsza hogy milyen nagy ősmagyar és hogy Kálmán ő nélküle csak fél ember volt és hát hogy a bevétel a bárbol felében az övék :d végre ::D

Kedves RTL remélem hogy nem nehéz BESTEINER nagyi nénit irni még van egy-kettő név ötletem a többit már csak abbol a bizonyos heti ujságbol tudnám szedni de akkor eléggé keleti és déli neveket találnék ki a néninek és azt ti sem akarhatjátok.

ÉS KEDVES RTL KÖSZÖNJÜK A SZEX JELENEKETEKET A PUCÉR FELSŐTESTEKET KÖSZÖNJÜK HOGY KATA VÉGRE NEM SZÜZKÉNT VISELKEDIK KÖSZÖNJÜK HOGY KEVESEBB SMINK VAN RAJTA.

MÉG TÖBB FAZEKAST SZERETNÉK ÉS ESETLEG HA A FENTI EMLITETT NÉNI BESTEINER CSEH UNOKÁJA A VÁRJATOK CSAK legyen JULI szoval ha a Bersteiner-CSeh Julcsa jönne és szexelne Tomival lekölteleznétek :DjDe olyan istenesen varrja le Tomika. Köszi :D

Kis elégtétel lenne a mai napért ugyanis ma raktátok fel 12 orakor a részt és elég depressziv voltam egész nap. Köszönettel hű nézőtők, Amira és a két háziállata,
amugy a két teknősömet nem vihetem castingra? :D pont illene a falusi miliőbe :D
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 12:38:30 4/10 Előzmény janderka
(2355/18017)
Akárhogy is, de be lett ígérve....
1/10
janderka 2019 ápr. 09. - 12:37:30 1/10 Előzmény napraforgó
(2354/18017)
Hát fene tudjam. De szerintem teljesen felesleges behozni bárki új figurát.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 12:15:17 4/10 Előzmény janderka
(2353/18017)
Mert most szereztek róla tudomást!
Hiányoltuk, hogy nem varrták el ezt a szálat sem.
Na most lesz valami kis cirkusz. Hát ki hozná ide a bútorait?
Esetleg, ha Mónika kilakoltatná Pannát.....
1/10
janderka 2019 ápr. 09. - 11:58:06 1/10 Előzmény napraforgó
(2352/18017)
Az Özvegy? Nemár! Miert pont most akarna beköltözni? Hol volt eddig???
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 11:52:44 4/10
(2351/18017)
Én örömmel nyugtáztam, hogy sokunk kívánsága meghallgatásra került. Van sok szex és meztelenkedés, igaz csak szolídan, fehérneműben. De félpucér férfiak is bőven, nemcsak a fehérneműs lányok.
A vérszegény Katácskából vérmes hölgyike lett, lépten-nyomon letámadja Danit. Neki is jót tett ez a kis szerelem....
Robit meg leakasztották róla, hálistennek.
Tibi tahóságából visszavettek, viszont Kristóf is aktívabb lett és nem csak kártyafronton.
A "két ökör" is ügyködik rendesen, habár Ökörhang Rádió hamar levitézlett....
Fog ez menni. A második évadra már biztos lesz pár csirkeól, birkaakol, meg kecskelak is.
Remélhetőleg az elvarratlan szálakat is megoldják.
Olvasom, hogy hamarosan bútorszállítóautó jelenik meg Szappanosék házában, gondolom jön az özvegy és majd be akar költözni! Most már fúrja az oldalam a kíváncsiság, ki lesz az!
1/10
janderka 2019 ápr. 09. - 11:19:30 1/10
(2350/18017)
Én is köszi.
amira_daa 2019 ápr. 09. - 10:04:22 Előzmény napraforgó
(2349/18017)
köszi az összefoglalást most hogy végre tele van szexxel a jelenet erre nem rakja fel az rtl klub :( Mindegy legalább volt időm aludni :D meg szexelni :D
ezek szerint az iro elég kanos volt hogy megint sokat szexeltek :D

Viszont ki van irva a 78 rész ajánloja ez a husvét utáni keddi napé szoval megy tovább a sori ott már Subicz királysága fog bukni.

Majd irok ha felteszi az rtl a részeket.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 06:06:47 4/10 Előzmény luci87
(2348/18017)
Szívesen, de még nem tették fel sem az RTLMostra, sem a sorozatbarátra.
Pedig ilyenkorra már rég fenn szokott lenni. Kicsit még várni akartam, de így is le tudom írni elmlékezetből a lényegét.

Kata a belépő Dani nyakába, derekára ugrik föl, nevetnek, csókolóznak, kiderül végigszeretkezték az éjszakát, de Kata nem bánná az ismétlést. Kiderül, hogy Dani csak másfél órára ment ki az istállóhoz.
Egy másik pár, Polli és Robi is úgy ébred, hogy éjjel már háromszor, de Polli még szeretne egy negyedik numerát is. Ők is hemperegnek egy kicsit az ágyban.
Sanyi régi rádiókból, alkatrészekből összerakott egy rádióadót. Misi jön már kora reggel és üzembe helyezik az Ökörhang Rádiót, egy a kárászi helyi rádió melleti rádiófrkekvencián. Így majd nemcsak Ökörfalván, hanem a szomszédos községekben is hallható lesz. Eleinte tök érdektelen dolgokról dumálnak, vadetetőkről, meg tűzgyújtási tilalomról, de aztán Sanyi kitalálja, hogy legyen ez egy betelefonálós műsor, és akkor majd mindenki megkérdezheti azat, ami érdekli. Sőt, néha zenét is beadnak.
Vali szokás szerint egy lábasban kavargat valamit a tűzhelynél, Tibi meg szokás szerint csinálja a semmit, de azt nagyon. Közben egy régi Sokol rádiót tekerget. Valit idegesíti a zene, a hírek és minden, de Tibi váratlanul rátalál az Ökörhang rádióra, megismerik Misi és Sanyi hangját. Na onnantól már odafigyelnek.
A kocsmában a törzsvendégek is követelik Anikótól a rádiót, aki kelletlenül, de bekapcsolja. Nos, ők is rögtön meghallják az adást.
Subicznak kihozzák a masszázságyát, amit jobb híján a polgármesteri váróba helyez el. Mónika jön pár irattal, át kéne nézni, meg aláírni. De ez most Suvickot nem érdekli, ő egy masszázst szeretne. Móni közli, ő nem ért hozzá. Icuka ajánl egy asszonyt, Boriskát, akinek nagyon jó keze van, tud dögönyözni, meg köpölyözni is. Rögtön érte is küldetnek. Így megtekinthetjük Suvick kidolgozott mell és vállizmait is. Boriska jön is, köpölyöz, de a fájdalomtól Subicz ordítozik és nem fizet az asszonynak a kínzásért.
A kocsma népe is elkezd mindenféléket kívánni Sanyiéktól, van, aki zenét a feleségének, de van, aki a polgármestertől akarná számonkérni az igérvényeit, leginkább a járdát.
Icuka megint tudósít, Mónikának tetszik az adás, de a polgi feldühödik és rátelefonál valami fejesre, hogy itt Ökörapátiban egy kalózrádió működik, intézkedjen.
Stefike a mamutfenyős szobor alatt üldögél bánatosan. Jön Tamás, vígasztalni akarja. De ő boldog, mert Tamara üzent, hogy hazajön!
Kristóf Józsival dumál a kisboltban, szeretné bővíteni a választékot. Józsi szerint erre semmi szükség, de aztán belemegy, hgy Kristóf megcsinálja, de a saját felelősségére. ha bejön a nyereség 25 %-a az övé, de ha bukik, akkor övé a kár.
A két öreglány is hallja a rádiót, el is rohannak Zsókához a postára tudósítan. Zsóka elrohan Sanyihoz, épp jókor, mert egy egyenruhás rendőr és egy civilruhás nyomozó épp őket vonja felelősségre az illegális frekvencia használatért. Zsóka kiragadja a Misit és magával vonszolja. innentől már csak Sándor vegzálják. De látják, hogy elég primitív a készülék, ráadásul egy része füstölni is kezd. Így eltekintenek az őrizetbevételtől, csak megígértetik, hogy beszüntetik az illegális adást.
Zoliból is láttunk egy keveset, egy pályaudvari csomagmegőrzőben helyezte el a pénzt, pontosan 4 millió 30020ezer forintot, mert ennyi maradt a 4,5 millából. Utána Zoli fölmegy egy lakáshoz és az ott lévő fiatal férfival elég agresszívan közli, hogy még ma el kell hagyja a lakást.
4/10
luci87 2019 ápr. 09. - 05:11:10 4/10
(2347/18017)
Nem tudtam megnezni a tegnapi reszt,es ma melozok estig...Napraforgo,leirnad ,mi tortent?Koszi!!:)
7/10
Rojita 2019 ápr. 09. - 01:08:19 7/10
(2346/18017)
Azért egy volt rádióstisztnek fogalma sincs a rádiós frekvenciáról?
svejci 2019 ápr. 08. - 18:56:13
(2345/18017)
Szerintem, Szláven azért hallgatózott, hogy a dilidoki mit mondhat róla...
Én úgy emlékszem, hogy amikor diagnosztizálta, hogy milyen ember lehet, azt nem előtte, hanem a mamszi, és Kata előtt mondta...
De, abban azért volt valami, amitől fel állt a hátamon a szőr....
De, én is imádom, jól is adja elő, de kíváncsi leszek, mi fog kiderülni róla...
Diácskának meg drukkolok, hogy jöjjenek csak össze..
Az még jobban felkavarja az állóvizet...
4/10
luci87 2019 ápr. 08. - 16:14:16 4/10 Előzmény amira_daa
(2344/18017)
Ha hivatalosan az Anikó elhunyt szülei voltak Stefi szülei, nem hiszem....Hiszen csak most derült ki, hogy Tibi az apa, mikor kilátásba került a többmilliós örökség...
Azt még én se nézném ki Anikóból, hogy utólag pereskedik a gyt. ért...:)
4/10
luci87 2019 ápr. 08. - 16:11:18 4/10 Előzmény temi3
(2343/18017)
Nem szeretnék vitatkozni,elvégre ez csak egy film.De abban a részben,mikor az ügyvédnőnél elég nyakatekerten előadta,a verzióját Tibivel kapcsolatban,miután bebizonyosodott a DNS vizsgálat eredménye...Ő maga mondta, hogy tudta ,hogy nős, de nem érdekelte, fiatal volt.Szerinted egy kicsi faluban,ahol mindenki ismer mindenkit, és Katát is levitték a nagyapjához Valival,mert különben minden unokát levisznek gondolom a nagyszülőkhoz párszor...pont ez ne lenne nyílt titok, H Kálmán bácsinak hány fia va, hány unokája? Mindenki ismer mindenkit....:)Na meg ha tetszett neki, biztos érdekelte vele kapcsolatban minden,kérdezősködhetett felőle...

Az, hogy te nem hibáztatod, a te véleményed, és én tiszteletben tartom.Viszont én is voltam 16-17 éves,(igaz már régen)és bizony volt, hogy tetszett egy pasi, akiről kiderült, hogy már nős...hagytam is a francba, számomra tabu volt...akadt más fiú...
amira_daa 2019 ápr. 08. - 15:28:57 Előzmény Rojita
(2342/18017)
háboruban tudod hogy milyen az élet, meg valljuk be egyszer mészrolják le az anyukáját utána nem hiszem hogy kesztyűs kézzel bánt volna bárkivel is ( tipp )

történehetett hogy szerelmét családját vagy anyukáját mészárolták le ő bosszut állt és most menekül az sem menti fel de vannak esetek amikor az ember bosszut áll, mert az a kötelessége a halottak emlékére én valami ilyet tudok elképzelni
7/10
Rojita 2019 ápr. 08. - 15:25:11 7/10 Előzmény amira_daa
(2341/18017)
Eddig mindig mindenkinek segített. Csak nem hozzák ki végül rosszfiúnak.
amira_daa 2019 ápr. 08. - 14:55:19 Előzmény Rojita
(2340/18017)
Szerintem Szláven olyan hogyha valaki átlát rajta mint a doki akkor azt észreveszi a doki sok embert látott sok embert aki lehet hogy azt mutatja hogy ultracuki és közben nem ultracuki mellette. Ahogy dia fogalmazott. Én azt godnolom ha valaki átlát a szitán és azokon a dolgokon amilyen akkor a másik észreveszi.

Nekem volt olyan hapsi az életemben hogy az örületbe kergettem mert hiába mosolygott mindig megmondtam hogy milyen szarul is van. :D Ennyi. A férfiak főleg akik nem szeretnék hogy mások is belelássanak a lapjaikba azok ilyenenek. Fazekas sem tök hülye. Szláven meg tipikusan nem a jofiu, egy menekülő lélek aki most itt meghuzza magát. MG jól játsza a szerepet.
7/10
Rojita 2019 ápr. 08. - 14:34:33 7/10
(2339/18017)
Mit gondoltok Szlávenről?
Megakadt a szemem a pénteki epizód egy jelenetén. Amikor a dili doki megérkezett és bement Katával a szobába. Éppen jött Szláven, meglátta a doki kocsiját és elkezdett a szobaablakból befelé leselkedni.
Aztán jött Diácska és együtt elmentek beszélgetni.
Csak azért, mert Szláven körül minden ködös. Lehetett vmi jelentősége ennek, h figyelte a dokit?
7/10
Rojita 2019 ápr. 08. - 14:24:58 7/10 Előzmény amira_daa
(2338/18017)
Sztem Vali sosem fog elválni Tibitől.
Az a típusú nő, aki mindent elvisel a házasságban. Ha évtizedekig elviselte a férje természetét, talán természetesnek is tartja a férje erőszakosságát, akkor már nem fog elmenekülni.

Dramaturgiailag is probléma lenne, ha Vali elhagyná a férjét. Tibi egy alapszereplő. Ha egyedül maradna, (hiszen Kata is már fél lábbal elhagyta a házat), akkor egymagában nem tudnák érzékeltetni, h mennyire kibírhatatlan a természete.
Az pedig, h újból összejöjjön egy nővel, a természete miatt kizártnak tartom.
Legfeljebb az lenne, h mindig ismerkedni, udvarolgatni próbálkozna. De lenne, aki elviselné? Kizárt.