amira_daa 2019 szept. 24. - 22:17:42
(6469/18029)
nézzed sorozatbaráton ott rajta van mindegyik rész tudod jobbn tekergetni
amira_daa 2019 szept. 24. - 22:17:15
(6468/18029)
köszi akkor én is inkább alszom
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 21:24:30 4/10
(6467/18029)
30. rész
Daniék ébredeznek, Katát megviselte az előző nap, nem is aludt jól emiatt. Dani felajánlja, hogy kiszolgálja, reggelit csinál, ő csak pihengessen.
Subicz és Icuka pakundekliből kocsibeállót fabrikál Stefi kocsijának. Utána Mónika Icukát dresszirozza, hogy a kivánságának megfelelő reggelit készitsen az egyetlen fizető vendégüknek, Stefinek.
Józsi és Attila beszélgetnek, Attila jelzi, pénzhez akar jutni, felmegy Bp-re. Józsi közli szakitott Mónikával, aki egy kétszinű áruló. Nem érti, hogy az apja hogy tehette ezt vele, hogy a háta mögött átjátszotta a panziót és a kisboltot a Subicz - Móni párosnak.
Dia nyaggatja Sanyit, miért nem eszik, miért olyan rosszkedvű. Sanyi folytatja az agyatlan féltékenykedést, Dia inti, nem kell Anikó minden titkáról tudnia. De Sanyi csak nyomja a magáét, unalmas.
Tibi jön, beleköt Subiczba, kicsit sértegetik egymást, majd megbeszélnek egy új meccset a következő hétre.
Móni Kristófnál extra kajákat szerez be Stefi számára. Bejön Józsi, reggelit vesz magának. Móni beszélni akar vele, de a fiú elutasitja.

Dani nem engedi el dolgozni Katát és ő is szabadnapot vett ki aznapra. Kata Andreáról filózgat, nem hitte róla, hogy erre képes. Még nem hivta fel Robit, mert nem lát tisztán, hogy ő is benne volt-e.
Icuka ébreszti Stefit a reggelivel - szobaszerviz cimmel. Mónika jön, nyalizik Stefinek, aki a croissant helyett inkább omlettet kér.
Szofi osztályfőnöke telefonál Kristófnak, a kislány holland iskolájának a cimét kéri tőle. Kristóf megdöbben, a lánya Amszterdamban van!
Zsóka vonaglik Misi körül és közben port törölget - ez a zumba. Misi előbb elcsodálkozik, majd egyre jobban tetszik neki a seggriszálás.
Tibi morog, a lánya felelőtlen volt, hogy felment Pestre, majdnem kiesett az örökségből! Vali is morog, te csak a pénzre tudsz gondolni! Aztán Tibi azon kezd gondolkodni, hogy miből volt az öregnek pénze, és vajon hová rejtette. Talán a padlásra? (arra nem gondol, hogy talán egy bankba "rejtette"?)
Mónika tovább sertepertél Stefi körül, a rendelkezésére bocsát egy másik szobát is, gardróbnak, továbbá edzőteremnek rendezte be Subicz masszázsszobáját, szobabiciklit téve be. Persze minden extráért extra árat számit fel.

Misi reggel a kocsmába megy, Sándor háta mögött közli vele, hogy a Krisztián hamarosan meglátogatja. Krisztián azt is irta, hogy jól van, tiszta, nemsoká kiengedik, akkor meglátogatja. Anikó megharagszik Misire, pedig ő jót akart.
Mónika egy csinos félmeztelen srácot is szerződtetett stefinak, aki hatha jógát fog oktatni neki. A fiú hangzatos dumával kábitja Stefit. Icuka a leander bokrok mögül lesekszik.
Tibi a padláson kutakodik, ahol sok agancs és kitömött állat van. de talál kincseket is, régi lemezeket, keresztrejtvényeket, nippeket és papirba csomagolva egy csinos vázát.
Anikó bemegy a postára és arra kéri Zsókát, hogy a neki cimzett leveleket ezután személyesen neki adja át. Cserébe elárulja Misi titkát a titkos kolbászrejtekhelyről.
Attila Pannát keresi a lakásán, a szomszédasszonya közli, hogy elutaztak másfél héttel ezelőtt. Attila erre felhivja Kristófot és kérdi hová lett a felesége.Majd megfenyegeti attilát, hogy akkor a Panna tartozását rajta hajtja be.
Attila bemegy egy zálogházba, felméreti a gyűrűt, 500 ezret ad érte a pasi.
Józsi meglátja Stefit a félmeztelen sráccal, rá is kiált, mit csinál a lánnyal. Stefi fölvilágositja, hogy ez egy privát jógaóra.
Tomi Jolikát faggatja, hová lett Tamara, ő biztos tudja. Jolika mondja, ez a Tamara nem hozzá való, ezt ő már rég megmondta.
Szláven jön, Diáról ömleng, egyszer elveszi feleségül. Majd jelzi Jolikának, hogy ha összejön vele, elköltözik tőle.
Mónika Icukát vegzálja, ne itt elől teregessen. Aztán megbizza, ő lesz a bártender. Majd nyomtat neki pár koktélreceptet. Icuka nem túl vevő az ötletre.
Sanyi kirakosgatja a levéldarabkákat, Misi jön, őt faggatja, mi volt a levélben? Misi elmondja neki, erre kitalálják, hogy megkeresik ezt a férfit. De a levélen nem volt cim, de a terike talán tudja.
Stefi kimegy a lovardába, Danit keresi, Renátó összevissza hablatyol neki, aztán elkotyogja, hogy Kata terhes. Erre Stefi meglepődik, majd arra kéri, mondja meg Daninak, látogassa meg a panzióban.
Sanyi és Misi elkapják a Terike nénit, jól megijesztik, de azért megkapják a cimet.
Tibi szerint nagyon értékes az a váza, amit talált a padláson. Egy szigetet lehet érte venni, mondja. Ezeket római katonák hagyhatták itt. Talán több ilyen is volt az öregnek. Aztán Tibi kitalálja, hogy a római császárok leszármazottja. Vajon hogy birja Vali a baromságait?
Szláven meglátogatja Diát, A lány örül neki, rögvest felugrik a derekára. Szláven megkérdi, ott alhat-e ma este, mire Dia közli, hogy most, meg ezentúl mindig.
amira_daa 2019 szept. 24. - 20:13:28 Előzmény Lambada
(6466/18029)
lehet hogy épp Gitta boldog pillanatokat töltött volna ezzel a rendésszel igy összekötötték a kellemeset a hasznossal :D
amira_daa 2019 szept. 24. - 20:02:29 Előzmény guess.who
(6465/18029)
igen pontosan ki akarta nyitni és hopp bezárodott hopp hát ilyen az élet és az ajtok természete. :D

amugy nem tudja valaki hogy melyik kinai piacon lehet olyan polot venni mint Tomikáé ez a fehér és oldalt a karjánál csikos ha kell lövök képet rola érdekelne vennék egy-kettőt a párom teremfocijához, mintha a kinaiban láttam volna remélem hogy nem valami drága darab. :D
guess.who 2019 szept. 24. - 20:00:33 Előzmény napraforgó
(6464/18029)
"Hajdú Steve idétlenkedései a féltékenykedéssel nekem kicsit sem hiányzik,"

Nekem egyre inkább az az érzésem, hogy Hajdú Sztív egy-az-egyben nem hiányzik. :(
guess.who 2019 szept. 24. - 19:54:56 Előzmény amira_daa
(6463/18029)
" azt fogja mondani majd Ulmann Moni hogy véletlenül zárodott be az ajto,"
Kulcsra? :) Kétszer? :)
guess.who 2019 szept. 24. - 19:53:21 Előzmény janderka
(6462/18029)
Már rég megismételtethették volna akár egy másik kórházban a vizsgálatokat, hogy kiderüljön, mi a helyzet Lóbelttel. De akkor egy fél rész negyedénél lezárták volna ezt a szálat. :)
guess.who 2019 szept. 24. - 19:50:38 Előzmény Rojita
(6461/18029)
"A főorvosnő irreális tette kellett a napi krimi-vonalhoz."
Oké, de továbbra sem értem, hogy mi volt a terv? Bezárja Katát, aztán bezárja hozzá Csabadoktort. És utána? Gondolta, hogy hónapokig senki nem megy le oda, vagy legalább addig, amíg ők Lóbelttel elhúznak Japánba? Tényleg nem értem.
Az meg, ha ilyeneket csinál egy vezető beosztású ember, a teljes és totális alkalmatlanságát bizonyítja szerintem. :)
guess.who 2019 szept. 24. - 19:47:28 Előzmény janderka
(6460/18029)
Tényleg vicces, hogy szépen jönnek elő az Angyalbőrben szereplői, illetve hogy a DÖ szereplők vendégeskednek Pajkaszegen.
Hétfőn meg Debreczeny Csaba (Szifon) volt a BeugróX-ben, Kálloy-Molnár Péterrel, Szabó Győzővel és Rudolf Péterrel - szóval ott meg az Üvegtigris stábja tarolt. :)
7/10
Rojita 2019 szept. 24. - 14:25:28 7/10 Előzmény Lambada
(6459/18029)
burleszk volt
5/10
Lambada 2019 szept. 24. - 14:23:36 5/10
(6458/18029)
Szerintem a tegnapi epizód volt a legrosszabb az eddigi összes közül. Úgy volt hülyeség, ahogy volt, mondhatni baromság. Humor sem volt benne, egy csöpp sem. Ahogy ott rohangáltak a kórházban a szinte üres folyosókon, sehol egy lélek - teljesen életszerűtlen volt az egész. Mint ahogy az is, hogy az ügyvéd odamegy a közlekedésrendészet alezredesével - ugyan már! Inkább mutatták volna a jó kis epizód-szereplőket: Icukát, Babikát vagy a két öreglányt - rajtuk legalább lehet mosolyogni.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 13:24:25 4/10
(6457/18029)
Szerintem Gitta csak kihasználta az ismeretségét. Egyegyszerű embernek elég a rendőr egyenruha, nem kutatja, hogy milyen részlegen dolgozik. Egy kórházi portás biztos nem fogja.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 13:19:07 4/10 Előzmény svejci
(6456/18029)

Locsolóautó, ing le, nyaklánc gyűrű....
Mit mondhatott Moónika Subicnak?????
Szerintem ezt: Figyeljen János, attila nyakában a láncon ott van az a gyűrű, amit Józsi magán keresett olyan nagyon! megismerem, mert azzal akarta megkérni a kezem.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 13:10:03 4/10
(6455/18029)
BK-t nem nézem, sohasem is néztem, de amikor Tibi szabálytalankodott, mikor Benedek beült a taxijába, külön hangsúlyozta, hogy ő a közlekedésrendészet alezredese, valami osztályvezető.
Egyszóval számomra nem általános rendőrtiszt.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 13:07:22 4/10
(6454/18029)
Azért a patológián is dolgoznak emberek! Mindenféle szövettani vizsgálatot ott végeznek, nyilván napi szinten vannak ilyen vizsgálatok. Akkor meg hamarosan megtalálták volna őket, nyilván sokkal hamarabb, mint ahogy Andrea elhúzott volna Japánba. Nagyon hülye ötlet volt tőle, hisz csak pár órát nyerhetett, de minek? semmit sem ért vele.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 12:52:53 4/10 Előzmény svejci
(6453/18029)
Vajon hová ment Olga? Ha kilépett volna a határon, azt Gitta ugyanúgy megtudhatta volna, mint ahogy belépett.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 12:50:28 4/10 Előzmény svejci
(6452/18029)
Azon csodálkoztam, hogy Gitta Benedek ales segitségét kérte, aki közlekedésrendészeti főnök. Vajon hogy intézkedhet egy kórházban???
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 12:45:27 4/10
(6451/18029)
Igen, ez egy büntetőjogi kategória. Na de kicsit enyhébb az emberrablásnál. Viszont, ha emberölés lenne a cél - ott dögöljenek meg a patológián, akkor emberölésért emelnének vádat ellene. Ez viszont egy vicc lenne, mert nem hiszem, hogy napokig ne menne arra senki. Pláne, hogy Csaba megtudakolta, hová is ment Kata.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 12:41:47 4/10 Előzmény janderka
(6450/18029)
Azt hittem, te jelezted, de lehet, hogy más volt, talán guess.hu, nem tudom. Túl sok oldalt kéne visszaolvasni, hogy megtaláljam. Szerintem is látszik a nőn, hogy állapotos, habár én nem saccolom félidősnek, mint az illető, aki először jelezte. De szerintem túl van már a 12 héten, úgy 15-16 hetesre becsülöm. Nem volt véletlen az a hirtelen esküvő....
Egyébként meg majd hamarosan meglátszik, hogy igen, vagy nem. Nem hiszem, hogy műpocakra lenne szükség.