7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 22:24:55 7/10
(6897/18017)
Napraforgó többszöri reklamálására kitalálhatják, h a néhai Szappanos mamának nem lehetett gyereke, ezért mindhárom gyereket örökbefogadták, de titokban. Szappanosné kitömte magát a falu népe előtt, h majd ne tegyenek a gyerekekre megjegyzéseket.
guess.who 2019 okt. 02. - 22:23:15 Előzmény amira_daa
(6896/18017)
"inkább mondjuk azt hogy az anya biztos :D az apa kiléte meg kérdéses :D "

Szerintem várjunk még ezzel, ne húzzuk le a keresztvizet Kristófról, hiszen csak egy elborult művész véleményét hallottuk, ez alapján meg nincs az a bíróság, aki bármit is hajlandó lenne ítélni. Szerintem valószínű, hogy nem viszik ezt a vonalat tovább, legfeljebb még egy-két részben törpölnek rajta, hogy a hétvégéig kitartson és lehessen félreérthető előzetest gyártani, aztán megy a süllyesztőbe, mint sok más hülyeség.
guess.who 2019 okt. 02. - 22:20:52 Előzmény amira_daa
(6895/18017)
"ugy látom sürübben dobog a szived. :D "
Márhogy miattad? ;)

Amúgy Laura nem az én kedvencem, bár aranyoska és csinoska volt, de nem adtak neki annyi szerepet, hogy meg lehessen jobban figyelni... ;)
guess.who 2019 okt. 02. - 22:18:58 Előzmény amira_daa
(6894/18017)
"de amit irtam hogy Dani egy tetü és nem szimpi a Martin kiütésével végképp bebizonyosodott."

Jajj, ne legyél már ennyire elvakult doktorFazekas-rajongó! :D Nézd úgy, hogy Dani végre a sarkára állt egy kicsit, mert eddig pont ugyanolyan papucsállatka volt, mint az apja. Most már csak Stefánnal szemben kellene megmutatnia az új énjét és lepattintani véglegesen. De hát a sorozat logikája szerint ez még legalább 150 részen keresztül nem fog bekövetkezni. :)
guess.who 2019 okt. 02. - 22:15:05 Előzmény napraforgó
(6893/18017)
"Ez lehetett az egyik főok, amiért Kata kiszeretett Robicsekből."
És Lóbelt ennyire ostoba, hogy ezek után még mindig odamászik Kata lábtörlőjére, hogy hátha visszafogadja és főz majd rá Dani konyhájában? Mert más értelmét nem látom annak, hogy az ország összes kórháza helyett pont a térképen rajta sem levő kárászi járási kórházat szemelte ki magának munkahelyül...
amira_daa 2019 okt. 02. - 22:13:10 Előzmény Lambada
(6892/18017)
inkább mondjuk azt hogy az anya biztos :D az apa kiléte meg kérdéses :D
guess.who 2019 okt. 02. - 22:11:56 Előzmény napraforgó
(6891/18017)
"Amúgy a végrendelet név szerint nevesíti az örökösöket, "
Igen, nagyjából ennyi. Innentől viszont teljesen mindegy, ha kiderül, hogy Kristófunk egy kártyabarlangban született és a Gésa volt az anyja. :)
amira_daa 2019 okt. 02. - 22:11:33 Előzmény guess.who
(6890/18017)
ugy látom sürübben dobog a szived. :D
amira_daa 2019 okt. 02. - 22:09:22 Előzmény napraforgó
(6889/18017)
azért mert össze visza veszik fel a jeleneteket és hopp pestről ott termettek ökörfoson rosszul vágták rtl-ék a részt kb ennyi
amira_daa 2019 okt. 02. - 22:08:12 Előzmény napraforgó
(6888/18017)
köszi az összefoglalót, amugy ez a bengáli tigris nem egy védett fajta ? nem tudom meddig tartott kiguglizni lehetett volna sima tigris is.

de amit irtam hogy Dani egy tetü és nem szimpi a Martin kiütésével végképp bebizonyosodott. Szerintem jön még Martin mert lesz még Katának baja, vagy ő fog menni majd hozzájuk. én nem is drukkoltam oha a kata daninak most végképp leirta magát nálam. MArtin csak provokálta. hogy meglássa Kata hogy agressziv-e Dani és igen az.
guess.who 2019 okt. 02. - 22:06:56 Előzmény napraforgó
(6887/18017)
"Szerintem Robi 8 órás ügyelet ötletét megfontolják, majd Robi kidolgozza, hogyan lehet megvalósitani. És akkor Kata megkaphatja álmai állását"
Igen, tutibiztos, hogy erre akarják kifuttatni, hogy ugyan eljöttek mindketten a pesti kórházból, de mégis együtt kell majd dolgozniuk – és akkor újra lehet ölekbe ugráltatni Katát, meg kavarni fél Kárászival. Szóval ahhoz képest, hogy mindenki azt várta pár napja, hogy végre kiírják Andreát és Lóbeltet a sorozatból, még csak sokkal többet fognak adni belőlük.
Mondjuk azok után nem számítok túl sok jóra, hogy az új évad elején az volt a mondás, hogy Tibi a nézők kedvence, ezért adnak sok Tibit - és adtak egy elmebeteg, agresszív őstulkot.
guess.who 2019 okt. 02. - 22:03:46 Előzmény Rojita
(6886/18017)
"Persze, ha azt hoznák ki, h csak az apa közös, akkor is jogos az örökség. "
Hát nem tudom, azért az biztosan feltűnt volna a faluban, hogy Kálmán bácsi felesége nem terhes és mégis lett egy gyerek a családban... Szerintem ebből megint egy akkora ökörség lesz, mint ami párszor már volt. Vagy elrugóznak pár részen keresztül a semmin, aztán megnyugszik mindenki, hogy Kristóf is Szappanos – vagy valami túlbonyolított és felesemigaz kamuindokot bedobva kiderül, hogy Kristófot a kertben találta Kálmán bácsi, de már 8 éves volt akkor, úgyhogy bemesélték Tibiéknek, hogy eddig kint lakott a sufniban az új tesójuk.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 22:02:21 4/10
(6885/18017)
Tehát, mi van a méhen kivüli terhességgel?
guess.who 2019 okt. 02. - 22:00:16 Előzmény napraforgó
(6884/18017)
Azért Misi lepapucsállatkázása eléggé durva sértés. :D Az egy dolog, hogy pont egy Sándor mondja, de Misung éppen az állatot játszotta, amikor megkapta, hogy otthon nem oroszlán, csak egy papucs. Állat ugyan mindkettő, de van némi különbség. :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:58:49 4/10
(6883/18017)
Ez lehetett az egyik főok, amiért Kata kiszeretett Robicsekből. Az a disznóság, hogy kirúgatta jó ürügy volt. De meg is mutatta, hogy mi Robi valódi célja, mert álnokul úgy vigasztalta Katát (mielőtt kiderült volna a szerepe), hogy nem baj kicsim, el tudlak én tartani.

Mondjuk, ehhez képest nem értem, hogy miért nyakta annyit Dani faházát, ahelyett, hogy rávette voln a szerelmes ifjút, hogy főzzünk együtt, mosogassunk együtt, takaritsunk együtt, stb.
Na, szerencsére ezt már nem csinálja annyit és Dani is nagyon próbál mindent kivenni a kezéből, mióta tud a babáról.
guess.who 2019 okt. 02. - 21:58:29
(6882/18017)
Gondolom, amíg nem akarják komolyabb, rendszeres szereplővé előléptetni, addig marad a "HR-es" titulus. Később meg lehet a stáblistában "Evelin, tudod, az a nagy barna őzikeszemű HR-es, akivel a Makranczi művész úr...". Bár ez így túl hosszú lenne, nem férne ki, úgyhogy valószínűleg rövidítik Evelinre. :)

Tényleg: Laura neve feltűnt egyáltalán valamikor ott?
guess.who 2019 okt. 02. - 21:56:19 Előzmény amira_daa
(6881/18017)
Igen, valami ilyesmi Lóbeltünk.
Vagy inkább szeretne ilyesmi lenni, de vedd hozzá, hogy nem jött össze sem a Kataházicseléd-biztospont, sem az Andreanaccságosasszony ágyrajárás, sem a Pollenes ágyrajárás (na jó: az egy kicsit), a Tóth Evelines meg MÉG nem jött össze. Szóval lehet, hogy állati sármos a szakállkezdeményével Lóbelt (szerintem nem az, de nem az én dolgom megítélni), de a sztoriban eddig egy totális lúzer, akit ráadásul kirúgtak a tuti pesti kórházból, ahol később főorvos is lehetett volna, és most azért bokázik egy kis vidéki városka 24 órás ügyeletében a HR-es nő előtt, hogy könnyítsék meg 8 órára az ügyeletet... :) Nem egy tipikus sikertörténet.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:53:26 4/10 Előzmény Lambada
(6880/18017)
Az örökbefogadott gerek és a nevelt gyerek egy tekintet alá esik a vérszerintivel.Már pedig, ha Kálmán bá nem kifogásolta nejénél az apaságot (aztán meg a biróságnál) , akkor jogilag mindenképp ő az apja mindegyik Szappanos gyereknek.
Amúgy a végrendelet név szerint nevesiti az örrökösöket, csak Stefit nem, őnála valóban a leszármazás döntött, igy nem lehet kizárni senkit sem.

De persze eljátszogathatnak a DNS vizsgálatokkal ezügyben is, az is megtölt 3-4 epizódot. Meg Marosi is nyilatkozhat ezügyben, akkor van egy hétre való anyaguk.
7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 21:49:28 7/10 Előzmény Lambada
(6879/18017)
Mindegyik gyerek Kálmán bácsi nevét viseli. Vér szerint Ő az apjuk, vagy egyiknek se Ő az apja, sztem mindegy. Jogilag, mindegyik gyerekének Ő az apja.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:47:03 4/10
(6878/18017)
Szerintem Robi 8 órás ügyelet ötletét megfontolják, majd Robi kidolgozza, hogyan lehet megvalósitani. És akkor Kata megkaphatja álmai állását Robi mellett/ alatt, igy be tudja tartani a 12 órás időhatárt.
Evetke meg majd lekesen segit Robicseknek, miközben ő is abban reménykedik, hogy megakad majd rajta a szeme.