offtopic
guess.who 2019 okt. 02. - 19:57:07
(6864/18024)

Nem merem ideírni, hogy azt a kieresztett vadmacskát örömmel megnézném, mert ki lennék innen tiltva örökre. :)


guess.who 2019 okt. 02. - 19:55:45
(6863/18024)
"Főleg, hogy Robink végső soron vele szemben is ugyanolyan alárendelt helyzetben van, mint a (feltehetően kiírt) főorvosnővel."
Ez tényleg érdekes szituáció.
Szokták mondani, hogy az emberek a gyerekkorukban a szüleiktől látott mintákat és az akkor "megtanult" hibákat követik egész életükben. Így lesz egy alkoholista apának a lánya sokszor alkoholbetegek felesége (ráadásul nem is egyetlené, hanem újra és újra ilyeneket választ magának és nem érti, miért). Szóval Lóbeltünknél simán elképzelhető, hogy valami gyerekkori mintát követ, amikor rendre a felette álló nőkkel próbál meg viszonyt kezdeni. Vagy a velük való kikezdésben valamiféle elégtételt lát, hogy ő ezt is meg tudja csinálni és jobban érzi magát tőle? Lehet, hogy ez volt a baja Katával is, ti. hogy ő részben az alárendeltje volt, és így nem érezte Lóbelt "sportsikernek" a meghódítása után a megtartását?
Bár ennek ellentmond az, hogy azt szerette volna, ha Katicánk otthon süt-főz neki, és egyébként semmi mást nem csinál azon túl, hogy várja a Zurát haza esténként... :)
guess.who 2019 okt. 02. - 19:50:45
(6862/18024)
De hát tettem be egy képet egy oldallal előbb, amin még be is karikáztam a HR-es sort, nem tetszett megnézni? :)
1/10
janderka 2019 okt. 02. - 18:35:31 1/10 Előzmény guess.who
(6861/18024)
Sőt a Porsche-szalonos gyerek meg 200 első randi közt mellékállásban műsort vezet katona-Gazsi rádiójánál. Mialatt Attila belekóstol az éjszakai életbe...
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 18:33:15 4/10 Előzmény guess.who
(6860/18024)
Ráadásul az elején Robiról azt állitották, hogy traumatológus és Kata is annak készült. A balaseti sebészet és a sima sebészet nem ugyanaz. Az egyik a törött csontokat rakja helyre, a másik meg kiveszi a a vakbeled.
Nekem akkor úgy tűnt, hogy Csaba az általános sebész egy másik osztályon, de most nőgyógyászkodik az ultrahanggal.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 18:26:12 4/10
(6859/18024)
Attila és Anik közt kb. 10 év lehet, durván annyi, mint Sándorral. Csakhogy Attila - illetőleg a szinész, aki játsza alacsonyabb Anikónál. A nő mellé egy magasabb karaktert kerestek.
guess.who 2019 okt. 02. - 18:23:54 Előzmény napraforgó
(6858/18024)
Igaz, mondta a nevét: Tóth Evelin!
Arra nézvést viszont SEMMI nem hangzott el, hogy ő kicsoda is...

(Egyébként a szeme is szép. :) )
guess.who 2019 okt. 02. - 18:21:43
(6857/18024)
Oké, hogy nem vagyok orvos és semmi közöm hozzá, de a belgyógyászaton az agyi betegségekkel is foglalkoznak? Vagy minden, ami a bőrön BELÜL van, az belgyógy? :) Ezek után már meg sem lepődöm, hogy a főorvosnő a sebészet és a belgyógyászat mellett a patológián is dolgozik, meg betegkísérőként Japánba is szeretne menni... Remélem, Kata szüléséhez nem hozzák vissza nőgyógyászként, mert abból azért még lehetne vagy tíz résznyi kavarást írni. :)
guess.who 2019 okt. 02. - 18:19:05
(6856/18024)
Szegény Pollen Pajkaszegen elsírta Erikáéknak, hogy otthagyta végleg a pasiját (nyilván Lóbeltet), mert az eljegyezte magát, de utólag derült ki, hogy nem vele. Ebből tehát az következik, hogy Lóbeltünk a HR-est el fogja jegyezni a pizzázás után, majd a HR-es lakására mennek, hiszen Lóbeltnek nincs hol laknia.
Szóval a hatszög kicsit egyszerűsödik. :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 18:17:38 4/10 Előzmény guess.who
(6855/18024)
Amikor Róbert belépett a HR-es irodájába, bemutatkozott és a a nő is mondta a nevét. Sajnos nem jegyeztem meg. Nekem olyan kis szürke veréb kékharisnyának tűnt, de lehet, hogy majd Róbert hatására kivirul.
guess.who 2019 okt. 02. - 18:16:14
(6854/18024)
"Egy kis vidéki kórházban feltehetően az orvosi végzettségű igazgatónak kell tesztelnie az orvosi végzettségű pályázókat"
Oké, de még egyszer mondom, hogy a stáblistában HR-esként azonosítják Pálfi Kata színésznőt, szóval ha ez így hülyeség, akkor kéretik a készítőket rugdalni miatta... :)
guess.who 2019 okt. 02. - 18:14:26
(6853/18024)
Ugyan egyetértünk, de ennél többet nem merek mondani, mert kapni fogunk érte. ;)
guess.who 2019 okt. 02. - 18:12:09
(6852/18024)
"Attila korban Anikóhoz illene. Hogy miért nem hozták őket eleve össze, maradjon a fkv-írókra."

Az egymással állandóan harcoló, kitoló kocsmáros és polgármester azért több perspektívát tartogat, mint az, ha a polgi azért lopna, hogy a kocsmáros fejleszthesse a kocsmáját. És ez a szembenállás már bejött a Mi kis falunkban is, szóval... :)
guess.who 2019 okt. 02. - 18:10:10 Előzmény napraforgó
(6851/18024)
Szerintem így is küzdöttek sokat ezzel a forgatással: eleve 2–3 különböző kört futottak: egyszer volt az, amikor "leugrik" valami vastag szivacsra a delikvens, aztán volt a másik, amikor "ráesik" a ponyvára, és volt egy harmadik, amikor oldalról láttuk, hogy a földön levő ponyván fekszik és lemászik róla. Az elsőnél csak a sziklát láttuk lentről nézve, a másodiknál a ponyvát (és alatta véletlenül a gumimatracot vagy szivacsot :D ), a harmadiknál meg már semmi trükk nem kellett. Szerintem elég jól oldották meg a feladatot, bár kicsit jobb vágással és odafigyelőbb kamerakezeléssel egyrészt sokkal hitelesebb, másrészt sokkal pörgősebb lehetett volna az egész. De hát Sándorunk elhúzta a nyafogásával negyedóráig. :D
guess.who 2019 okt. 02. - 18:06:29 Előzmény napraforgó
(6850/18024)
"Cseppet sem szabályos a külseje."
A karakterét már én sem szeretem jó ideje, mert irritál az ide-oda ugrálása és az állandó nyűglődése, ahogy a szemforgatása is, de ettől függetlenül szerintem tény, hogy a nem szabályos külső ellenére is csinos, jó alakú és elég szép nő is. Nem feltétlenül az, akit elvennék feleségül, de csúnyának semmiképp nem mondanám. Egyébként nagyon sokan rajonganak a szabálytalan külsőért, szóval nem kell leírni Katánkat. :)
guess.who 2019 okt. 02. - 18:03:28 Előzmény Kuttyánszki
(6849/18024)
"Vali szerintem nem válna el soha, ő szereti TT-t "
Éppen ezt akartam írni, amikor itt feljött, hogy Valinak el kellene válnia: amikor a kopasz fejét paskolja Tibinek, az szerintem pont az ilyen "bunkó, meg ostoba is, de szeretem" érzés materializálódása. Szóval olyan nagyon bizalmas gesztus két ember között... És ezt most komolyból írom.
guess.who 2019 okt. 02. - 18:00:44
(6848/18024)
"Kata és Dani, akik nem képesek egy ultrahangfelvételt helyesen értelmezni, elmehetnek a kórházi büfét vezetni. "
Azért Dani akkor is csak egy lovászgyerek, nem orvos, miért várod el tőle, hogy értsen hozzá? Az már nagyobb baj, hogy Kata gügye, sőt: Csabadoktor is ultrahangozza Katát úgy, hogy amúgy nem is ért hozzá...
1/10
janderka 2019 okt. 02. - 17:56:35 1/10 Előzmény guess.who
(6847/18024)
Ha viszont ennek ellenére sem megy a leszokás, akkor sajnos egy színművészetre alkalmatlan személyről kell beszéljünk - akinek sajnos még a mosolya is dermesztő.
guess.who 2019 okt. 02. - 17:55:25 Előzmény Rojita
(6846/18024)
Az az első Kedves naplóm szöveg egy tipikus tizenéves ömlengés: reggel fáradt volt, de meglátta Attilát, aki rámosolygott, blablabla. De a többi lap szövege is pont ilyen. Érthetetlen, hogy miért őrzi Attila a nő gyerekkori naplóját, mikor később házasok is voltak, sőt: gyereket is szült neki.
Egyébként a bőröndben egy Jennifer Blake: Tüzes Éden c. kötet is van, szerintem az is inkább tipikus tiniknek való álmodozós-romantikus mű.
https://marvin.bline.hu/product_images/1210/1111001080089.JPG

És egy ilyen tininapló, két romi könyv és néhány divatjamúlt ruhadarab a "nagyon veszélyes" cucc, amit Zukaiék nem akarnak tovább őrizni? :) Szerintem újabb oltári nagy zagyvaság lesz ebből, ami a kitalálásakor jónak tűnt, csak nem sikerült megvalósítani. Bár ha behozzák ezt az Ibolyát valami szerencsétlen szellemi fogyatékosként vagy elmebetegként a sorozatba, akkor az nem lesz annyira vicces.
guess.who 2019 okt. 02. - 17:41:52 Előzmény Rojita
(6845/18024)
"Talán még civilben is mindig körkörös szemforgást végez."
Volt Sisával még az első évad idején egy beszélgetés a Reggeliben (ahová szerintem a stáb nagy részét meghívták egyesével), ott beszélgetett a műsorvezetőkkel, és akkor is ugyanúgy forgatta a szemét... :) Aztán vagy ott vagy másik interjújában (már nem emlékszem) mondogatta is, hogy erről le fog szokni, mert nem szeretik a nézők (akkoriban beszéltünk itt is róla). És szerintem azóta sokkal kevesebbet forgatja a szemét. :)