guess.who 2019 okt. 04. - 16:20:11 Előzmény janderka
(7024/18024)
"A többieket miért hagyják meg ugyanakkora - kellék és díszletnélküli - mafla szarnak?"
Önmagában amúgy nem is lenne baj egy-két ilyen tengő-lengő, idióta karakter, de itt valahogy nagyon sikerült ezt a vonalat túltolni, és már jóformán nincs is másmilyen. :( Szláven ugyan még vicces, de nem maradt semmi a titokzatosságából, eltűnt a mafla-de-mindig-a-legjobbkor-ott-terem-és-segít a karakteréből. A legtöbben azonban már teljesen kezdenek ostobává válni és ez nyilván elsősorban az íróknak (a fantáziájuk hiányának) köszönhető.
guess.who 2019 okt. 04. - 16:16:50 Előzmény amira_daa
(7023/18024)
"a Makranczinak elmondták hogy kit kell játszania mert amiota én itt irtam hogy nem hasonlit az eredetire eldumálhattak vele mert most azt hozza akiről megálmodták a Robi karaktert"

Jajj, Drága, nem akarlak elkedvetleníteni az előző vallomásom után, de azt elképzelhetetlennek tartod, hogy Makranczi Zalán művész úr megnézte az eredeti sorozatban a saját karakterét és megpróbálta kicsit olyanná formálni magát? Elvégre egy színésznek éppen ez a dolga: hogy hitelesen elő tudjon adni egy olyan figurát, amit a szerepe megkíván (vagy amit az írók, az eredeti írók megálmodtak)...
offtopic
guess.who 2019 okt. 04. - 16:13:03 Előzmény amira_daa
(7022/18024)
"nem tudtam hogy mi a baja, nem mondta hogy Amira na rólad ábrándozom esténként,"

Na jól van, akkor következik a vallomás: Amira, én már hónapok óta kizárólag Rólad álmodozom esténként, csak sajnos összesen annyit tudok, hogy szürke alapon sárga fej vagy, úgyhogy elképzelni sem tudom, hogy nézhetsz ki, egy fotót igazán küldhetnél már.
De ha Ordító egér beszólni mer Rád, akkor garantálom, hogy egy virtuális ütéssel a virtuális földre küldöm, mert én ilyen rejtett agresszív vagyok, mint azt már sikeresen megfejtették a fórumtársak itt. :)

( Mélységes szégyenemben ezúton bocsánatot kérek Ordító egér fórumtárstól! :) )

guess.who 2019 okt. 04. - 16:07:23 Előzmény amira_daa
(7021/18024)
"én kinézem belőle nyilván többet nem lehet a kiskoru olvasokra tekintettel irni"
Hát nem tudom, ahhoz képest, hogy kiskorúakra tekintettel, eléggé egyértelműen beszólt a HR-es kisasszony Lóbeltünknek, hogy "beszáll-e harmadiknak" a két doktornő mellé... :)

"Kata nem is tudta, hogy amugy Martinnak bejön"
Na várj! Az első évadban elég sokat voltak együtt, elvitte kocsikázni, meg nem is tudom, szóval azért ha Kata nem vak (és elvileg nem az, csak a szemét szereti forgatni), akkor azért tudta ő azt nagyon jól. Pláne, hogy a nagyságos doktorúr, aki Budapestet nem hajlandó elhagyni sem, később egyetlen szóra jött Ökörapátiba Katához. Most meg Subkónak megint azzal indított, hogy akkor jön, ha Kata is ott van az edzésen... :)
guess.who 2019 okt. 04. - 15:52:27 Előzmény amira_daa
(7020/18024)
"de Kata előtt Dani megmutatta hogyha Dani ideges akkor üt és ösztönhapsi. ez nem tul jo. "

Örülök, amikor meglepsz valami ilyen beszólással. :)
guess.who 2019 okt. 04. - 15:49:45 Előzmény napraforgó
(7019/18024)
Drága Napraforgó, ezeket a részeket valamikor május-júniusban vették fel... Gondolod, hogy időutazók az írók és eljöttek elolvasni az őszi hozzászólásokat, hogy úgy forgassanak, ahogy itt kérjük? ;)
guess.who 2019 okt. 04. - 15:47:00
(7018/18024)
"Szláven úgy állt az elején mint egy nyeretlen olajbogyó "
Szerintem éppen az Angyalbőrben paródiája volt az a jelenet... :) Ha Tibi nem lenne ennyire tufa, akkor azt mondanám, hogy egészen jó volt, Szláven legalábbis nagyon jó volt, és volt egy-két olyan mondatuk egymásnak, ami tényleg poénos volt ("nem élitek túl... na jó, Szláven igen." :) )
4/10
napraforgó 2019 okt. 04. - 13:05:57 4/10 Előzmény napraforgó
(7017/18024)
Na ezt nem offtopicban akartam, de ez a laptop néha önállósitja magát. Töröl, elküld, off-ba tesz, nem valami kis engedelmes jószág.
4/10
offtopic
napraforgó 2019 okt. 04. - 13:04:28 4/10 Előzmény amira_daa
(7016/18024)
Én nem hiszem, hogy Róbert karaktere sokat változott, miután megcsapta a halál szele.
Korábban is hajtotta a nőket, nagyon nem bánta, hogy a főorvosnő bukott rá. A halálos betegség tudata sem tartotta vissza attól, hogy lefeküdjön Pollival, közben meg nyervogjon Katának, hogy ő csak őt, kizárólag őt szereti. Most meg nagyon fűzi a szolid kis HR-es nőt az ügyeleti idők megváltoztatásával nyilván az a célja, hogy Kata munkát kapjon a kórházban és igy ő újfent a közelébe kerüljön .
Ergo: Robi olyan, mint volt. Manipulativ nőfaló.
4/10
napraforgó 2019 okt. 04. - 12:50:58 4/10 Előzmény Rojita
(7015/18024)
Sajnos Jodika már Katáék első szakitásánál kijelentette, hogy nincs még vége a ti történeteteknek. Már akkor gondoltam rá, hogy Kata tán terhes lesz robitól. De aztán csak teltek a hetek és semmi. Aztán ment a csiki-csuki, hol összejöttek, hol megint külön, közben meg már ott volt Dani is, aki szintén elmenekült külföldre az első buktatónál.
Aztán kezdett bizonyossá válni, hogy Róbert már múlt idő és marad Dani, erre most behozzák ezt a szálat a gyerekkel.
Ha bebizonyosodik, hogy Róbert a gyerek apja, nem lehet majd levakarni Katáról. És amilyen bizonytalan és befolyásolható Kata, biztos enged neki és a gyerek baba korától rengeteget lesz Robinál.
Dani viszont akkor - ha egyáltalán Kata mellett maradna - mellékszereplővé válik az életükben.
Ezért féltem én ettől a száltól, mert akkor sosem szabadulunk meg Robitól.
svejci 2019 okt. 04. - 12:39:32 Előzmény napraforgó
(7014/18024)
Amúgy az ilyen kispályás, vagy minipályás focinál hány perc egy félidő?

Ez a foci egy paródia..... (gondolom, a sok stadion építés hatására...)
Ilyen méretű pályát, még az óvodában sem lehet látni, nem hogy 4+1 fős felnőtt férfiakkal.... :)

Szerintem, ez a mérkőzés se sípszóra fog véget érni.... (most nem összeverekszenek, hanem valami riadalom fog történni a faluban....)
7/10
Rojita 2019 okt. 04. - 12:14:12 7/10 Előzmény amira_daa
(7013/18024)
Sztem, Hajdú S. kaphatott néhány észrevételt az RTL-től azért az interjúért.

A Kata - Robi - Dani - vonalban az a kínos, h megint Kata nyavalygását adják hosszan. Remélhetőleg, a rendezők már tudják, h nem tudjuk megemészteni Kata alakját és minimális veszekedést, hisztit, szemforgatást látunk Tőle.
7/10
Rojita 2019 okt. 04. - 12:07:18 7/10 Előzmény napraforgó
(7012/18024)
Az a pálya annyira kicsi, h ha mindkét csapat játékosa feláll, már mozdulni is alig tudnak, ami jó lesz, mert Józsi így sűrűn bokán rúghatja Subiczot.
4/10
napraforgó 2019 okt. 04. - 11:56:47 4/10
(7011/18024)
Ma lesz a focimeccs, amira annyira készültek a csapatok. Vajon ki fog nyerni? mert állitólag meglepő eredmény születik. Mondjuk, én azon leszek meglepődve, ha végig tudják játszani verekedés nélkül.

Amúgy az ilyen kispályás, vagy minipályás focinál hány perc egy félidő?
amira_daa 2019 okt. 04. - 11:55:16 Előzmény Rojita
(7010/18024)
hogy Robi a gyerek apja az meg csak tipp volt és a többiek is tippeltek. és szerintem fogunk isamugy meg megnéztem és fizikailag Robi az apa ha 9 hetes ahogy Napraforgo irta. De elvileg akkor Kata védekezett, igy ezért inkább talán a zavar oka.

majd nem irok semmit előre amit olvastam, de pl a szobor az RTL videoban van hogy fog kinézni mert Sanyi elspoilerezte.
7/10
Rojita 2019 okt. 04. - 11:54:25 7/10 Előzmény Kuttyánszki
(7009/18024)
Igen Jolika mindig ilyen sejtelmesen beszél/beszéltetik. Minden állítását kétféleképpen lehet érteni.
Leginkább, ahogy gondoljuk, h Kálmán él, Ausztriában rejtőzködik és ezt Jolika tudja, mert Ő a főbizalmas és megfigyelő.
7/10
Rojita 2019 okt. 04. - 11:47:49 7/10 Előzmény amira_daa
(7008/18024)
Kösz, de nem.
amira_daa 2019 okt. 04. - 11:41:39 Előzmény Rojita
(7007/18024)
évadok 2 rublika és ott vannak a részek de csak egy-két hétre előre. ha mégis
7/10
Rojita 2019 okt. 04. - 11:32:16 7/10 Előzmény amira_daa
(7006/18024)
Nem tudom hol van az előrejelzés, de nem is érdekel. Csak a filmet nézve szeretném látni az eseményt, nem már előre.
amira_daa 2019 okt. 04. - 11:15:17 Előzmény Kuttyánszki
(7005/18024)
Jodi teával várja őket a telepatikus képességével kiváncsi leszek hogy bejön-e minden joslata vagy eddig amugy bejött?