3/10
Kuttyánszki 2019 okt. 17. - 13:20:34 3/10 Előzmény guess.who
(7749/18029)
"Akkor az lesz, hogy kiderül, hogy KÉT apja van. :)"
Na jó, de a pénz?! Azzal mi lesz? Kétlem, hogy visszaadná akárcsak a maradékot is...Az meg még nagyon gáz lenne, ha Krisztián rákattanna, smár netán több,..Végén vérfertőzés is lesz?
Nem, szerintem ezt csak azért sugallják, mert nem kerül semmibe, és mégis, egy kicsit színesíti a műsort, ne unatkozzunk annyira. ( A roma pereputty indokolatlanul elnyújtott reggeli zabája pl,...meg az egyéb töltelék dolgok mellé..)
3/10
Kuttyánszki 2019 okt. 17. - 13:10:27 3/10 Előzmény guess.who
(7748/18029)
A kommentjeid elmaradása miatt sajnálnám, ha abbahagynád ennek a nyilvánvalóan koncepció nélküli, túl gyakran idegesítő, ad hoc készülő akárminek a nézését .:)
1/10
janderka 2019 okt. 17. - 13:05:09 1/10 Előzmény napraforgó
(7747/18029)
Senkiiiii! Van az az idióta ál-honlap Ökörfosról és azt hivatkozzák ide be hol viccből, hogy komolyan néhányan. A sorozatban semmi szó nincs az önkormányzatról, csakis a polgármesterről. Annak is pusztán a hobbijáról és nehezen követhető "gyanús" panamáiról. Hivatali munka nincs. És még a látszata sem.
4/10
napraforgó 2019 okt. 17. - 12:26:57 4/10
(7746/18029)
Fel kéne kutatni az asszony jelenlegi tartózkodási helyét.
Biróság ---> Igazságügyi Minisztérium ---> Külügyminisztérium ----> Holland Külügyminisztérium---> Holand Igazságügyi Minisztérium ----> onnan valami lakcimkutató, és ha megtalálták a nőt, akkor visszajelzés ugyanazon az útvonalon, akkor ki lehet neki küldeni a keresetlevelet magyar és hivatalosan leforditott nyelven, várni a saját álláspontját irásban benyújtva, idézni, stb, stb. Meg ki tudja, mi még, amit nem is tudok.
Hogy ezt nem zongorázzák le fél év alatt, az tuti. Hisz még itthon, minden bonyodalom nélkül sem ér véget egy válóper fél év alatt.
4/10
napraforgó 2019 okt. 17. - 12:18:56 4/10
(7745/18029)
Mónika NEM jegyző! Ki volt az a marha, aki kitalálta ezt?

29. A jegyző, körjegyző jogállása, a tisztség létrejöttének és megszűnésének anyagi-és eljárásjogi szabályai: google.com/search q=jegyző%2C+körjegyző&oq=jegyző&aqs=chrome.0.69i59j69i57j0l2j69i61l2.2889j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
30. A jegyző, körjegyző feladat- és hatásköre: https://www.google.com/search?q=jegyz%C5%91%2C+k%C3%B6rjegyz%C5%91&oq=jegyz%C5%91%2C+k%C3%B6rjegyz%C5%91&aqs=chrome..69i57j33.7843j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

A jegyzőt pályázat alapján a képviselőtestület nevezi ki. Láttunk mi itt valamiféle képviselőtestületet, egyetlen önkormányzati képviselőt??? NEM. halottunk valamiféle pályázatról a jegyzői állásra??? NEM.
Akkor hagyjuk már ezt a baromságpot, hogy Mónika a jegyző.

Tudom, van itt még száz másik hülyeség is, de ne csináljunk már mi is, pont elég, amiket látunk a sorouzatban.
7/10
Rojita 2019 okt. 17. - 11:01:37 7/10 Előzmény guess.who
(7744/18029)
Ipi-apacs, látom uazt láttuk.
7/10
Rojita 2019 okt. 17. - 11:00:12 7/10
(7743/18029)
Stefi mi mást, mint a bugyiját dugta Daniék párnája alá, h kompromitálja Danit. Ami természetesen sikerülni is fog. Sőt, még Dani ágyába is be fog mászni, amit kis szabadkozás után Dani elfogad. Ha már ott van? Kata megint elköltözik, valszeg a szüleihez. És akkor megint ott vannak, ahonnan indultak. Megint sírás, hiszti, esetleg átmeneti vígasztalódás Robival. Mi meg áttekerhetjük a jeleneteit.
Így talán megint találkozhat Fazekas doktorral, össze is jöhetnének, h legyen már változatosság.
svejci 2019 okt. 17. - 10:49:50 Előzmény guess.who
(7742/18029)
(a válás gyors lezavarása) érdekében,

Na, erre nem is gondoltam.....
guess.who 2019 okt. 17. - 10:43:27 Előzmény napraforgó
(7741/18029)
"Dani számára már nyilvánvaló, hogy mit akar tőle Stefi (ez ta leghülyébb férfi is megértette volna)."
Kivéve Danit, aki láthatóan iszonyú bambusz még mindig, a többedik Stefi-kelletésnél sem esik le neki, hogy mi is történik.

" kirúgja a nőt és nyilvánvalóvá teszi, hogy nincs nála keresnivalója. "
Le is írtad: SOHA nem lesz olyan, hogy kirúgja és ezzel lezárul a Dani-Stefi szál. Pont azért kell ezt az ostoba "nem veszem észre, hogy rám mászik hálóingben" részt erőltetni, mert így akarják továbbvinni, hogy bármi lehet belőle.

Ja, és Stefán az előzetesben nyilván bugyit rejtett Dani párnája alá, amit majd Katalinka megtalálhat, és tényleg visszaérkezhetünk az első évad közepére... Már csak Tibinek kellene visszamenni taxizni. :)
guess.who 2019 okt. 17. - 10:39:02 Előzmény napraforgó
(7740/18029)
Pont ez a baj, hogy úgy tűnik, még egyszer el akarják játszani ezt a panelt, mert azt hiszik, hogy Lóbelt "betegségénél" bejött.
Persze nyilván Marosi is csak úgy, a semmire kiadta Stefán örökségét, amit az elvert, és most meg kiderül, hogy nem is Tibi lánya. Aztán ha még azt is összehozzák, hogy Kristóf sem a testvérük, akkor tuti, hogy befejezem ennek az egyre igénytelenebbé váló ökörapátiságnak a nézését.
guess.who 2019 okt. 17. - 10:35:28
(7739/18029)
Bizony, a lakcímnyilvántartás a Kormányablakokban és a polgármesteri hivatalok anyakönyvi részein érhető el – bár nyilván nem a "köznép" számára, azaz NEM úgy, hogy Stefánka belibeg Maunikához, hogy ugyan mondja már meg X és Y lakcímét... :)
Ami egyébként innentől a szokásos baromság, mert Maunikának a hivatalban lenne hozzáférése jegyzőként (ha elfogadjuk ezt a baromságot is) a személy- és lakcímnyilvántartáshoz, azaz semmi szüksége nem lenne a két illető megkereséséhez Krisztóra. De hát ebben a faluban mindent legalább öt vargabetűvel kell megcsinálni, nem a teljesen triviális módon. :)
guess.who 2019 okt. 17. - 10:32:03 Előzmény napraforgó
(7738/18029)
Az jutott eszembe az előzetes alapján, hogy lehet, hogy Laurát bevetik a szent cél (a válás gyors lezavarása) érdekében, hiszen Marosi azt mondta, hogy kellene valami olyan esemény, ami miatt a bíróság azonnal bontaná a házasságot. Mivel Pannára Hollandiában nemigen lehet rábizonyítani semmit, Kristóf viszont könnyen bizonyíthatná Laurával a házasságtörését – ráadásul milyen kellemes módon. :)
guess.who 2019 okt. 17. - 10:29:55
(7737/18029)
Az egész megint kezd egy óriási ostobasággá érni. Eleve egy kórházi orvos MIÉRT visz magával sztetoszkópot, RECEPTKÖNYVET és orvosi táskát? Még a köpenyt el tudom fogadni, hogy otthonról viszi (mindig mossa magának), de receptet soha nem fog kiállítani, sztetoszkópot nem fog használni...

Másrészt meg felháborító, hogy ennyire fantáziátlanok az írók, hogy megint visszatértünk az első évadban mindenki által utált szituációhoz: Kata ingázik Lóbelt és Dani között, Dani Stefán és Kata között, Lóbelt meg Kata és Valeriána között (Andrea helyett). Ebben a sorozatban egy ember vagy hűséges, de irtó papucs (Misi, Sanyi, Dani néha, Vali stb.), vagy összefekszik bármelyik szembejövővel. Más lehetőség nincs?
guess.who 2019 okt. 17. - 10:24:19 Előzmény Kuttyánszki
(7736/18029)
"Ha kiderülne, hogy Stefi (de miért stefiKE??? ) Krisztián lánya, akkor mi lesz,"
Akkor az lesz, hogy kiderül, hogy KÉT apja van. :)
amira_daa 2019 okt. 17. - 09:39:40 Előzmény Sumomo
(7735/18029)
van benne valami hogy az apjára ütött de Krisztán haja szine jobban stimmel :D amugy ős is elég tirpák szerintem csak most nagyon édesded és negédes mindenkivel ( Krisztián szerintem egy számitó hapsi Monit is hogy lehuzta 2 kiloval)
amira_daa 2019 okt. 17. - 09:38:08 Előzmény svejci
(7734/18029)
::::"Azért Brünhildánknak annyi.... "

Szerintem minimum 7 élete van igy meg fog logni figyeld meg.


::::"Legalább is Sztójkáéktól el kell költöznie, mert nem élhetnek vadházasságban, és nem hiszen, hogy közben valaki is intézte a válást...."

intéződik a válás nem,? Olga mondta hogy aláirja igy az sinen lesz vagy nem? de papirokban Napraforgo van otthon.

::::Kopaszok! Nekem is érdekes, hogy kiengedték őket, pedig mekkora fogás volt a rendőröknek, és Attilát szabadon is engedték egyből....., és már egy hónapja kint vannak, és nem keresték meg Attilát.... :)
De, most majd bekeményítenek, és Olgát elüldözik... (??)

igen ezt irtam én is hogy ez hogy van semmi bosszu semmi hiszti hogyhogy ilyen csendben van?

::::Nekem a Gazsi alezredesúr olyan gyanús..... Ő tud valamit a lányukról.... nem véletlenül nem akar elutazni oda messzire..... és emlékeztek, amikor Babika mesélt egyszer a lányáról, egy idős néninek?
Ott mondta, hogy a lánya ott van már x-éve...., stb....
Szerintem, azt az infót Gazsitól kaphatta......

Gazsi tud valamit és lehet hogy fáj neki ami történt vagy ahogy történt, és lehet hogy a lányuk ténlyeg megszökött. aztáfn lehet hogy Ibolya egy férfival szökött meg és Attila meg a gyerek meg az apjáék elől simán elképzelhető



:::Azért Hülyelibánk, ha kell, akkor tud gondolkozni....
előzetesből, milyen aljas kis dög..... teljesen be fogja mártani Danit....., míg a másik oldalon meg Kata nagyon szépen nézett gyerekcsinálóra, amikor az nagyon dicsérte......
(érdekes, Kleopátrámat nem is mutatták.....)

Steffi nagyon kis kigyo ne felejtsd el többször irtam butanak tünik de tud szart keverni DAni meg hülye ő engedte a saját közelébe mit várt Stefi megáll a küszöbnél?


amira_daa 2019 okt. 17. - 09:33:50 Előzmény napraforgó
(7733/18029)
"Evetkét sajnálom"

Evetke tanulopénze hogy ha jön egy joképű hapsi és csapja a szelet az másért is lehet és hogy más is lehet a háttérben, mint az hogy csak bejön neki amugy meg munkát meg szerelmet sem jo keverni mert fura dolgok vannak belőle.
amira_daa 2019 okt. 17. - 09:28:07
(7732/18029)
"Kivülről többen is megfogdosták a poharakat, amiket Anikó DNS vizsgálatra vitt, ez igaz. De biztos, hogy a vizsgálatot végzők nem olyan hülyék, hogy kivülről vizsgálják a poharakat, hanem belülről, a belső tartalmukat. Stefi esetében a rágógumit, Tibiében a pohár belső szélét, ahonnan ivott.

De nem is ez a lényeg, hogy igy mit állapitottak meg, hanem sokkal inkább az, hogy nem történt hivatalos, célirányos vizsgálat, mindent elsőre beszoptak."


Marosi annyira következetlen volt mert kellett volna célirányos dns vizsgálat attol hogy egy pohárrol vesznek két ujjlenyomatot meg hogy beleivott az nem dns és több ember is megfoghatta. főleg aniko ugye aki az anya. a másik hogy ez van bár ahogy irjátok stilusra az apja de van olyan hogy valaki szakasztott mása valakinek és mégse ő a testvére/unokatestvére valakinek.

Van egy ismerősünk és a testvére neveli a lányát, többféle ok miatt a gyerek nemt udja hogy ő nem is testvére a hugainak de eléggé durván más karakter a gyerek mint a két testvére és hiába csak unokatestvérek és tiszta apukája a kislány( nagylány ) keze arca ahogy leirta a gipszmester is tiszta apja és nem a megnevezett anya.

amugy nekem még az fura hogy a 180 millát a szoborra miért kell elkölteni egy buszt is vehetnének vagy valamit szépithetnének a falunk mint egy szobor :D

amugy Zsokának tuti van titkos jegyzete hogy ki hol lakik igazi vissszamaradott karakter az övé, a régi eszmékben él.

4/10
napraforgó 2019 okt. 17. - 09:15:17 4/10 Előzmény svejci
(7731/18029)
Evetkét sajnálom, de hát Lóbelt nem mondott neki semmi olyat, amire épithetne. Pár kedves, udvarias, udvarlós szó egy férfitól, ezt egy épeszű nő legfeljebb elkönyveli, de soha nem épit rá.
Amúgy Evetkét tényleg sajnálom kissé. Olyan randa szürke, barna lógós ruhákat hord, ami kicsit sem előnyös számára. Ott van Mónika, hasonló korú, de ő mindig nagyon jól néz ki, rajta soha nincsen piszokszürke zsákruha.
4/10
napraforgó 2019 okt. 17. - 09:10:46 4/10 Előzmény svejci
(7730/18029)
Kiváncsi vagyok, mit is dugott Stefi a kanapé párnái mögé. Este ágyazásnál Kata biztos megtalálja és kitör a gyalázat. Ha valami olyan, ami pont Stefire mutat, hát, Dani bajban lesz. De egyébként is, ha csak női látogatót fogadna a távollétében...