amira_daa 2019 okt. 19. - 16:52:38
(7870/18030)
Kár, hogy Zsóka jóval idősebb Subicznál, különben érdekes sztorit lehetne szegény mulya Gál Mihály megcsalatásából alkotni!

Micsoda vágyak :D várd ki a végét :D ki tudja bár inkább ők igazi közös barátok lesznek és Zsoka nem fogja a munkát és gonoszkodást az ággyal keverni azért nem egy Jockey Ewing :D

Izgalomba jöttél a polo szinétől :D

4/10
napraforgó 2019 okt. 19. - 16:10:03 4/10 Előzmény amira_daa
(7869/18030)
Persze, egy kapcsolathoz kell a szerelem, kell a kémia, na de egy fellángolás nem elég egy tartós kapcsolathoz. Sokszor egy kivülálló tisztábban látja, hogy két ember között reménytelen egy hosszabb távra, pláne egy életre tervezett kapcsolat. Bármily szimpatikus is két ember, meg a közöttük kibontakozó érzelem, én Laurából és Kristófból csak pár hónapig tartó fellángolást nézek ki. Persze, lehet ez is szép élmény lesz és marad mindkettejüknek, na de perspektivát nem látok benne.

De egyébként meg nagyon undoritónak tartom, hogy sok sorozat másból sem áll, mint abból, hogy a szereplők körbeszeretik egymást. Ezért kicsit sem tetszik ez a találgatás, ki kivel, ki kit dugjon meg, és aztán ki legyen a következő. Szerintem EZ NEM történet! Ez szánalmas és undoritó. Ennyire még az állatok sem váltogatják a társukat. Sőt számtalan faj van, amely egy életre választ párt magának.

És az az agyatlan senki is szánalmas, aki csak ilyen hülyeségeket tud kitalálni. "szerelmi" háromszög, négyszög, ötszög, hatszög, stb, lehet tovább ragozni és egyszer visszaérkezünk a sokadik ágyon keresztül a kiindulóponthoz.
Na ilyen "történeteket" én el sem kezdek nézni. Remélem, hogy ezt a sorozatot nem viszik el ilyen irányba. Ezért mondtam, hogy nem akarok olyan felmelegitett "szerelmeket" látni, mint Kata-Robi, vagy Dani-Stefi.
Felmelegitve csak a töltöttkáposzta jó, az ilyen kapcsolatok nem.
amira_daa 2019 okt. 19. - 15:17:43 Előzmény napraforgó
(7868/18030)
azért egy kapcsolathoz kell a kémia ha nem müködik "megszeretheted" de nem az a működésre hajlando dolog aztán meg van aki kompromisszumot köt bizonyos dolgok miatt.
5/10
Lambada 2019 okt. 19. - 13:52:14 5/10 Előzmény Kuttyánszki
(7867/18030)
""Egyre ellenszenvesebb nekem ez a Zsóka,""

Lehet, hogy Zsóka ellenszenves, de szerintem az övé a legjobban megrajzolt karakter a sorozatban. Teljesen életszerű, élettel teli, ellentétben pl. a színtelen, sótlan, teszetosza Daniéval vagy Katáéval, vagy az igencsak egysíkúra megformált Tibiével, Joli néniével. Zsóka egy csinos, magára adó, kedves modorú nő, aki ugyanakkor szeret zsarnokoskodni, középpontban lenni, mindenben benne lenni, mindent irányítani. Szerintem nagyon jó a színészi alakítás is.
4/10
napraforgó 2019 okt. 19. - 12:22:13 4/10 Előzmény amira_daa
(7866/18030)
Mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást. De azt is, hogy a hasonló a hasonlónak örül (Similia vult esse similis). Vagyis hiába találja két ember vonzónak egymást, ha nem hasonló az érdeklődési körük, a gondolkodásmódjuk, talán még a származásuk is, akkor valószinűleg nem lesz tartós az a kapcsolat.

Más. Egy férfit általában nem zavar, ha szellemi fölényben van a hozzá tartozó nőtől. Talán még élvezi is, hogy ő az okosabb, mindent jobban tud, mindent meg tud magyarázni a kedvessének, sőt okithatja őt. DE egy intelligens nőt meg nagyon tud zavarni az, ha a társa nincs vele legalább azonos szellemi szinvonalon.

Miről fog beszélgetni Laura és Kristóf pár hónap múlva? hogy mennyibe kerüljön a parizer a boltban?
amira_daa 2019 okt. 19. - 11:45:25 Előzmény napraforgó
(7865/18030)
"Azért én szeretném remélni, hogy nem minden nő kizárólag anyagi oldalról közelít a hapsik felé."

van aki nem anyagi oldalrol nézi a szerelmet aztán azért eléggé tu dcsalodni, Vice verza. Mondjuk azt hogyha valaki kapcsolatot keres értékek alapján akkor a pénz nem fontos, és van boldogság, van aki a pénztárcába lesz szerelmes és nem a hapsiba, azok sem boldogsággal végződnek. általános recept nincsen.

a minap beszélgettünk erről , van egy nagyon gazdag ismerősünk kifelé hogy milyen jo fej barátai vannak közben az összesnek van legalább három videoja vagy titka amit ha már nem lesznek barátok be tudja dobni , egy őszinte ember nincsen körülötte aki meg erre figelmeztette attol elmarták, vagy tele dumálták a fejét. aztán mostanában hogy már rájött hogy még az utolso kapcsolata is azért állt csak vele össze mert valaki fizetett neki ( mert amugy emberünk bün ronda csak gazdag) akkor nem hiszem hogy irigyelni kéne.

Van létjogosultsága egy boldog kapcsolatnak de viszonylag hasonlo körökből. Persze létezik olyan happy end sztori mint Vajnáné vagy egyebek hogy a szegény kislány és a gazdag fiu esete, és lesznek is ilyenek. De nagy általánosságban saját körből választanak. Ami hiba is mert lehet hogy egy nem annyira gazdag nő vagy férfi hűségesebb lenne hozzá. Itt ugye Kristof játékszenvedélye most éppen parlagon hever de ki tudja meddig. Bár egy ilyen szerelem kigyogyithatná akár.
Nekem e a Lau-Kristof kapcsolat eléggé billeg.
offtopic
amira_daa 2019 okt. 19. - 11:36:43
(7864/18030)
igen Kristofnak volt az a filmje amit nem néztem meg, de majd keritek rá sort én most majd hamarosan a terrorban látom őt ( Katona szinház ) ott nagyon dicsérik
4/10
napraforgó 2019 okt. 19. - 11:36:14 4/10
(7863/18030)
"Azért én szeretném remélni, hogy nem minden nő kizárólag anyagi oldalról közelít a hapsik felé."

Abszolút nem arra gondoltam, hogy minden nő - de itt konkrétan Laura - anyagi oldalról közelit Kristóf felé, látszik, hogy vannak köztük szikrák, de ki az, aki azt mondja, hogy hosszú távra van realitása az ő kapcsolatuknak?
Kristóf egy óvónőt sem tudott megtartani, miért gondolja bárki, hogy egy eszes ügyvédnőt majd sikerül? És Laura még 5-10 év múlva is egy alacsony, öregedő, szerencsejátékfüggő boltos/ nem boltos/munkanélküli/alkalmi munkákból élő pasiba lesz szerelmes?

Én azt hiszem, hogy az ő kapcsolatukban kb. egy három hónapos románc van csak. Aztán kijózanodnak és rájönnek, hogy igazából ők nem passzolnak egyymáshoz.
amira_daa 2019 okt. 19. - 11:34:55 Előzmény napraforgó
(7862/18030)
igen ő rossz pap és nem tanul holtig másrészt meg onnan tudta hogy emlékezett rá mert tulságosan viharos votl a találkozo és igy nem felejtette el, ha vleed is történik valami átlagos nem jegyzed meg az embereket de ha pl állsz a buszmegálloba és van egy esemény később is emlékszel egy-két ember arcára és Monika meg igy megmaradt hogy a zürős család lánya illetve a pap joba lehetett Kálmánnal igy azért is lehetett hogy megjegyezte ű:D
4/10
napraforgó 2019 okt. 19. - 11:25:21 4/10 Előzmény amira_daa
(7861/18030)
Nekem az volt fura a papos jelenetnél, hogy István atya látta kétszer Mónikát, egyszer kálmán bá temetésén, egyszer meg a választás előtt, amikor orditozott a mise végén.
Na szóval, látta kétszer és fél év után rögvest ráismert és néven szólitotta. Még azok nevét is nehéz észben tartani, akik minden vasárnap ott vannak a szentmisén.
4/10
napraforgó 2019 okt. 19. - 11:12:56 4/10 Előzmény guess.who
(7860/18030)
Hát igen.
3/10
Kuttyánszki 2019 okt. 19. - 10:15:27 3/10 Előzmény guess.who
(7859/18030)
:D Olga szája XD
Tényleg unszimpi a viselkedése amúgy. Az előbb csak a külsejéről beszéltünk.
Ja,és nem is volt ilyen be@ri, mint most.
3/10
Kuttyánszki 2019 okt. 19. - 10:11:28 3/10 Előzmény guess.who
(7858/18030)
"... lesznek annyira ütődöttek a készítők, hogy ezt a Laura-Kristóf aranyos szálat is teli fogják rakni áskálódással és aljassággal. Kár érte."
Ez biztos!
Ha érdek, akkor azért,és ha tényleg szerelem első látásra, akkor meg pláne, azért.
Azt láttam amikor első alkalommal belépett az üzletbe a lány. Olyan igazi szó fennakad, lehellet megszegik...tipusú pillanat volt, látszott , érződött az áramütés mindkettőjüknél, jól játszották nagyon! Ott volt Tomi , idétlenkedett szokás szerint és játszotta az eszecskéjét, de a lány rá se hederitett.
guess.who 2019 okt. 19. - 10:08:01 Előzmény Kuttyánszki
(7857/18030)
Nekem tetszik Dia, most már a sminkese is jól dolgozik, meg nem erőltetik az "extrém" frizurákat sem nála.

Ellenben Olga a kezdeti aranyosból erősen unszimpatikus lett. Például ahogy "keménykedve" beszél, a szájáról mindig valami ilyesmi jut eszembe:
https://media.gettyimages.com/illustrations/scary-monster-illustration-id167590261?s=2048x2048
3/10
Kuttyánszki 2019 okt. 19. - 10:01:36 3/10
(7856/18030)
Talán hanyagolhatnák a cigány témát, mert amilyen hülyének állítják be azt a famíliát,még a végén valaki abból az etnikumból felháborodik. Azt meg a híradókból sajnos tudjuk, milyen , amikor felháborodnak.. :( Amúgy szórakoztató volt az elején de már kezd sok lenni . Nem tudom miért nem lehet ott Olga vendégségben , miért nem lehet megmondani a családfőnek, hogy csak barát. Adjanak neki külön szobát , vagy, ha nincs, aludjon a nőkkel egy szobában pl. vagy Renike az apjánál..És máris nincs a baromi nagy félreértés, hogy ők egy pár. Lenne még észrevételem, de nem akarom túlragozni ezt a témát.
guess.who 2019 okt. 19. - 09:59:02 Előzmény Kuttyánszki
(7855/18030)
"igy nem láttam azt sem, hogyan alakul a dolog Kristóf és Laura között,..."
Egyelőre nem tudni: Laura csütörtökön szerepelt utoljára, amikor feküdt az ágyán a fehér trikójában, kiengedett hajjal.
Pénteken már csak Kristóftól hallhattuk, ahogy kibontotta a csomagot, hogy "Laura" – szóval nem maradtál le semmiről.
Sajnos nekem is van egy olyan érzésem, hogy lesznek annyira ütődöttek a készítők, hogy ezt a Laura-Kristóf aranyos szálat is teli fogják rakni áskálódással és aljassággal. Kár érte.
3/10
Kuttyánszki 2019 okt. 19. - 09:51:58 3/10 Előzmény napraforgó
(7854/18030)
Nem mondtam, hogy Olga csúnya, sőt kezdettől őrá szavaztam, nagyon nőies, igazi "földanya" típus.
Diát nem tartom helyeskének, sőt kifejezetten irritáló a számomra, persze, ez csak az én véleményem, attól még másnak tetszhet :)
3/10
Kuttyánszki 2019 okt. 19. - 09:45:45 3/10 Előzmény guess.who
(7853/18030)
"Azért én szeretném remélni, hogy nem minden nő kizárólag anyagi oldalról közelít a hapsik felé."

Egy héten kétszer nem láthatom, csak a végét, igy nem láttam azt sem, hogyan alakul a dolog Kristóf és Laura között,...
De az a verzió eszembe sem jutott, hogy érdekből...
Viszont annyian írják, hogy előfordulhat. Hiszen a filmekben legtöbbször így van. Az életben?
Nem tudom, ...Csak azt hogy én nem itt tartanék, ha ez szerint alakítottam volna az életemet :D
offtopic
amira_daa 2019 okt. 19. - 08:54:38
(7852/18030)
Pollent alakitő Erdélyi Timea szinésznő elvált

részletek a cikkben

spoilerbe tesze hogy olvashato legyen


amira_daa 2019 okt. 19. - 08:48:16 Előzmény janderka
(7851/18030)
Azon veszem észre magam, hogy már napok óta nem nézem ezt a csodát. És még csak az összefoglaló sem izgat - noha napraforgó előtt le a kalappal amiért továbbra is teljes részletgazdagsággal jegyzi le nekünk a történéseket.

azért ne szökj már meg innen :D hiányoznának a kommentjeid :)