9/10
amira_daaa 2020 jan. 30. - 14:55:42 9/10 Előzmény svejci
(10208/18028)
Dani visszakapja a gyerek szálat, szerintem azért izgi neki BKRamóna karaktere mert van gyereke és amit elveszitett egyszerre visszakapta. Katánál meg azt érzi hogy elvesztették a babát ( ami nem is tőle volt)

mondjuk nem tudom BKRamóna miért nyomul Danira ennyire a ló és trágyaszar szaga teszi szimpatkussá, vagy hogy van egy hisztiző nője Kata, vagy hogy egy lovarda tulaja, de komolyan irom NEM tudom hogy mi fogja meg ebben a Dani főnőkben ennyire. :D
9/10
amira_daaa 2020 jan. 30. - 14:50:51 9/10
(10207/18028)
Vajon a Szappanos anyuka aztán tevékenyen részt vett-e a sötét ügyletekben, vagy csak Gorán szerető hitvese lett?::::::::: IGEN tuti :D

Molnár Piroskát gondolom a majd megjelenő néhai Szappanosnénak.::::: NAGYON REMÉLEM ÉS HOGY ELKEZDI NEVELNI A GYEREKEIT AMUGY Ő ÉLHET MÜNCHENBEN, LEHET AZÉRT MÁSZKÁL ODA MAROSI


Olga elrablása azt mutatja, h a szerb - maffia már a spájzban van. IGEN SZERENCSEÉRE EZ A SZÁL IS LESZ UJRA KÖSZÖNJÜK AZ RTL-NEK
Kíváncsi vagyok, h a falu népe megijed-e és elzárkózik ill. fegyverkezni kezd-e, mint korábban a Vörös Zoli megjelenésekor. HÁT AZÉRT A SZERB MAFFIA NEM ZOLIKA TEHÁT NYILVÁN MÁSABB MODSZEREK LESZNEK.
svejci 2020 jan. 30. - 14:42:54
(10206/18028)
Na, kimásoltam azt a telefon üzeneteket....
Háát, ami le van írva, az az amiről ők ketten beszélgettek....
Tény, hogy amikor konkrét helyzet lett volna, akkor Danifőnök egyből visszakozott, hisz neki "asszonya" van.....
Viszont, egy kívülálló, lásd Katánkat, háát, úgy egy kissé cikis a dolog....
Szerintem.... :)
1/10
offtopic
janderka 2020 jan. 30. - 14:34:17 1/10 Előzmény dania01
(10205/18028)
Köszönjük! (Bár bevallom, én ezt a hetet most valahogy ki-kihagytam. Mert néha a jóból is megárt a sok(k) :)
Magenta99 2020 jan. 30. - 14:20:08 Előzmény Rojita
(10204/18028)
Tényleg. :DD
Na én Kálmán bácsi helyében nem az egyletre, hanem Vanesszára hagytam volna az örökséget, ha a család kiesik. :)
7/10
Rojita 2020 jan. 30. - 14:17:37 7/10 Előzmény Magenta99
(10203/18028)
Illetve Vanessza.
8/10
offtopic
dania01 2020 jan. 30. - 14:17:20 8/10
(10202/18028)
Az elírt nicknevekért elnézést, javítom: nocito, amira-daaa
Magenta99 2020 jan. 30. - 14:15:31 Előzmény amira_daaa
(10201/18028)
De ha az öreg a nevére vette mindhárom gyereket (márpedig igen), akkor nem számít, ki vér szerinti és ki nem. Mindhárman a gyerekeinek minősülnek jogilag.
A záradékot ugyanúgy köteles az ügyvéd felolvasni, tehát nem derülhetne ki semmi utólag.
Az unokákat nem nevesítették, így kerülhetett be Stefi.
Persze, ebben a tökéletesen logikátlan, összevissza történetben bármi alakulhat, még az is, hogy a csacsi kap egyedül örökséget. :)
8/10
offtopic
dania01 2020 jan. 30. - 14:13:55 8/10
(10200/18028)
Sziasztok! Csak azért írok, hogy jelezzem, mennyire szórakoztat, hogy pár ember viszi a topikot, kivesézitek a legapróbb hibákat, alaprajzokat készítetek. Képes vagyok oldalakat visszaolvasni, mert sokszor jobbakat írtok, mint maga az aktuális rész. Gratula! Janderka, napraforgó, amira, nocita, csak hogy pár nicknevet említsek. Direkt tettem off-ba, és csak jelezni szerettem volna, hogy szerintem sokan olvassák rajtam kívül is. Néha jókat nevetek, mert ami nekem fel sem tűnik, ti egyből észreveszitek. Azt hiszem amira-daa volt, akitől szó szerint idéztek a sorozatban. Vagy janderka? Bocs, most nem emlékszem. Így tovább, tényleg őszinte gratulációm nektek! :)
7/10
Rojita 2020 jan. 30. - 14:11:04 7/10
(10199/18028)
Vajon a Szappanos anyuka aztán tevékenyen részt vett-e a sötét ügyletekben, vagy csak Gorán szerető hitvese lett?

Molnár Piroskát gondolom a majd megjelenő néhai Szappanosnénak.
7/10
Rojita 2020 jan. 30. - 14:06:53 7/10
(10198/18028)
Olga elrablása azt mutatja, h a szerb - maffia már a spájzban van.
Kíváncsi vagyok, h a falu népe megijed-e és elzárkózik ill. fegyverkezni kezd-e, mint korábban a Vörös Zoli megjelenésekor.
4/10
napraforgó 2020 jan. 30. - 12:14:47 4/10 Előzmény janderka
(10197/18028)
Vissza kéne nézni a legelső részeket, hogy is szól a végrendelet. Én arra emlékszem, hogy a három gyermekére - és itt nevesitette őket, meg a felnőtt , nagykorú unokáira hagyta a vagyonát Kálmán bácsi. Stefit épp azért tudták bepaszirozni az örökösök sorába, mert ő is nagykorú unoka és az öreg nem korlátozta az unokák számát a meglévő két nagykorúra.
El lehet képzelni, hogy ha az öreg még él vagy 10 évet, akkor már Szofi is számbajöhetett volna.
4/10
napraforgó 2020 jan. 30. - 12:10:24 4/10
(10196/18028)
Sajna ezek a munkaruhák nem nyithatók meg nálam. De mondjuk van fantáziám, el tudom képzelni.

Szerintem szegény Mészáros Piroskából direkt csináltak ilyen tenyeres-talpas tramplit, amit ezzel a szörnyű szobalány ruhával még hangsúlyoznak is.
Nézd meg Icukát, ő is midig ugyanabban a kinai borzadály nadrágban van a fehér nemistudom pincér-, vagy pékkabáttal. Ha elképzelem Olgát valami hasonlóban???
4/10
napraforgó 2020 jan. 30. - 12:03:45 4/10 Előzmény svejci
(10195/18028)
Jó, túloztam kicsit. De házból még kevesebb van, mint falusi lakosból.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 30. - 11:55:30 9/10 Előzmény napraforgó
(10194/18028)
Vajon mi a fenét akar csinálni Zsóka délelőttönként, ha már nem is dolgozik? Tovább gyötri Mihályt?

......fogyokurás és vegán tippeket irogat majd vegán éttermet nyit a cukrászda mellett / helyén :D

Szerintem két évente mentek jugo tengerpartra ( ugy lehetett akkoriban) és akkor szépen másik évben esett teherbe mint ahonnan a kép van illetve Gorán jöhetett magyarba is és itt hozták össze a kiserdőben Mónikát :) és mivel Kálmán férfi és általában egy gyerekkel egy pasi sajnos átverhető ( van ilyen az ismerősi körömben is hogy simán felnevelt egy gyereket ami nem az övé volt) ilyenkor van hogy hasonlit a " xy nénire a gyerek"

a cukrászdás szál nagyon gáz HACCP alapján még engedélyt sem kértek rá semmi igy várom mikor jön a z ellenőr csaj, hogy megbüntesse őket. Cukrászdába több minden kell mint egy kocsmába hiszen szalmonella stb ellen is bármi lehet és nagyon takaritani sem láttam Valikát.

amugy az senkit nem érdekel miért és hogyan rabolták el Olgát? :D és kik?

Mónika meg hülyeséget csinált a dns-sel azt tudja csinálni hogy el tudja leveleket keverni majd Krisztiánnal és igy nem fogja megkapni se kristof se Tibi hiszen lassan ki lesznek értesitve ha nem mennek be.

9/10
amira_daaa 2020 jan. 30. - 11:45:38 9/10 Előzmény guess.who
(10193/18028)
Namost a kérdéseim:
- ha az asszony együtt ment a férjével, akkor Kálmán akkora tutyimutyi volt, hogy észre sem vette, hogy csinált neki a műkincshaver egy lányt? HÁT AZÉRT NEM MERT VALOSZINÜLEG MINDKÉT FÉRFIVAL ÉLT NEMI ÉLETET NEM SZAPI NAGYI LENNE AZ ELSŐ AKI EZT MEGCSINÁLJA. TUDOD MIKOR HAZATÉR A FRONTROL KATONA NAGYPAPI ÉS VÁRJA A GYEREK AZTÁN AZ ÖRÖKSÉGNÉL MEG SIRNAK.

- ha az asszony egyedül ment, akkor azt hogyhogy NEM vették észre a faluban? Egy férjes asszony külön való "nyaralgatása" biztos, hogy sokkal több embernek szemet szúrt volna, mint az, hogy Kálmán nyaralgat. RÁADÁSUL EZEK AZ IDŐK AMIKOR MÉG UTLEVÉLLEL JÁRTAK AZ BE LETT PECSÉTELVE AZ UTIOKMÁNYBA TEHÁT NEM IS A MOSTANI SZABAD IDŐSZAK HOGY MÉSZ AHOVA AKARSZ.

- ha Kálmánnak nem tűnt fel az asszony liezonja és az ebből született gyerek, akkor egy marha (márpedig MauniCa nevesített öröksége alapján úgy tűnik), ráadásul még MauniCa után összehoztak egy Kristófot is, szóval elég jó firma lehetett az asszony. Pláne ha végül beleírják, hogy Kristóf is valaki mástól van.
Miért érzem úgy, hogy átgondolatlanul, mindenféle előrelátás nélkül viszik tovább a sorozatot, és egyre nagyobb katyvaszba manőverezik bele magukat, amiket már egyre nagyobb blődségekkel próbálnak kimagyarázni? TOTÁL KÁOSZ VAN AZ IROKNÁL ÉS LÁTSZIK HOGY A NYÁRI ÉS ŐSZI FELVÉTELEK KERÜLTEK EGYBE DE IGY UGYE MIKOR A MÓNIS SZÁL MAJD BEÉRIK LESZ HOGY IDŐT UGORVA A ZÖLDELLŐ FÁKNÁL SZENVED HOGY MIT CSINÁLJON EZ A BAJ, HOGY MIND FORGATOKÖNYVBEN MIND MINDENBEN IGY VAN
ÉS UGYE KATA MEGSZEGTE A 12 ÓRÁT - SZERINTÜNK - IGY KATA AMUGY MÁR KIESETT DE EZT RTL-ÉK NEM VETTÉK ÉSZRE.

HA MÓNI NEM SZAPPANOSTOL VAN AKKOR AMIT LEIRTAM ÖRÖKÖSÖDÉSI SZÁMOK SIMÁN JÁTSZHATNAK. ÉS IGAZÁBOL A SZTORINAK ÉS AZ ÖRÖKSÉGNEK SINCSEN ÉRTELME, RÁADÁSUL MOSTMÁR UGY TÜNIK HOGY SZAPPANOS ZSUZSANNA IS ÉL NAGY VALOSZINÜSÉGGEL,
9/10
amira_daaa 2020 jan. 30. - 11:40:38 9/10 Előzmény Magenta99
(10192/18028)
azért mert itt bármi megtörténhet és ugye hivatalosan erről hogy Móni nem vérszerinti apa max Kálmán tudhatott, és ki tudja nincsen-e záradék,: pl: ha kiderül egy év alatt hogy egyik örökös nem vér szerinti akkor ugrik az örökségből. Ugye Steffinél kiderült hogy ő a lánya rögtön átpapiroztak mindent. tehát hogy kiesik e Móni meg Tomi ez még nyitott kérdés ( ha engem kérdezel szerintem kiesnek ) de Móni majd örököl Gorán dolgokat szerintem az lesz a slusszpoén. pl ereklyét bármit
9/10
amira_daaa 2020 jan. 30. - 11:31:43 9/10 Előzmény guess.who
(10191/18028)
én azt gondolom és ez be szokott jönni amit irok, igy én ugy látom hogy itt konkrétan Mészáros Piroskára gondoltaka szerepnél ( ennek vannak okai hogy miért ő kapta meg ezt a szerepet. az kb nem ide tartozik ahogy hallottam fél fülel valahol) és amikor ezt kitalálták nem gondoltak bele hogy nagyobb vágo képű meg hosszabb ruhákban talán jobb lenne a művésznő. Szerintem jol hozza a figurát, és mivel ő elvileg szegény lány nem tud Gucciba nyomulni, Amugy előnyösebb lenne hosszabb egyszinű ruha vannak ilyen nagyobb méretű boltok és egyszinű hosszabb ruhával a nőiesen teltségét hangsulyoznák ki.

Ez hogy változik-e majd a ruhatára nem tudom, de nyilván télen nem ezekben fog majd mászkálni. Például irtam többször hogy a Valit játszo szinésznő életben nem ilyen otthonkákban jár és sokkal csinosabb mint a Vali "bujtatott karaktere" tehát szerintem Olga marad a ruháival.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 30. - 11:21:53 9/10
(10190/18028)
Jaj Nocito ne legyél már ilyen Lau-n megnéznél egy Olga munkaruhát nemdebár? :D
9/10
amira_daaa 2020 jan. 30. - 11:16:42 9/10 Előzmény janderka
(10189/18028)
az csak papir kérdése nézd jmeg a Steffis dolgot