9/10
offtopic
amira_daaa 2020 febr. 17. - 21:48:29 9/10 Előzmény janderka
(11290/18030)
szigoruan az én kommentjeim alapján :D csakis ebből táplálkozik a forgatokönyv. ennyi negativ kritika nélkül hova lenne az iro stáb. :D

de légyszi ne emlegesd mert megjelenik aztán a lakopark előtt itt fognak állni a rajongok és ma nem vagyok rajongokergető kedvemben :D
1/10
janderka 2020 febr. 17. - 21:30:16 1/10 Előzmény amira_daaa
(11289/18030)
Most akkor a kommentjeid alapján írják meg Robit, vagy a homér német rendezőspanod török szerelme alapján?
4/10
napraforgó 2020 febr. 17. - 21:19:00 4/10
(11288/18030)
33. rész
Tibi kora reggel beront a panzióba, Mónikáért üvöltözik. Icuka megpróbálja megállitani, de Tibi veri az ajtaját. Mónika megfenyegeti, hogy rá uszitja a polgárőrséget. Miközben az ajtó két oldalán vitatkoznak, beállit az ellenőr. Tibi kihasználja az alkalmat, és felbújtja az ellenőrt a húga ellen. Pl. hogy képesités nélkül vezeti a panziót, csótányokat hazudozik, stb.
Jolika és a két kopasz reggelizik, közben tervezgetik, hogyan találják meg Olgát. Jolika szerint kéne egy csali. Megmutatja a szűz Mária szobor fényképét, ezt keressék, ahol a szobor, ott lesz a lány is.
Vilmos ellenőrzést tart a panzióban, legelőször Mónika szobáját veszi célba - a pucér Józsival. Icuka már előzőleg biztositotta, hogy napok óta nem mosott fel.
Tomika beszámol Valinak és Kristófnak Franciskáról, meg a gyerekéről. Valiék óva intik, attól, hogy nyakába vegyen egy ekkora felelősséget. De Tompika el van szállva,mint mindig, ha szerelmes.
Marosi és Laura arról beszél, hogy a hagyatéki eljárás mindjárt lezajlik. A biróság értesiteni fogja az egyletet. A másik kérdés Olga ügye. Az RTL hiradója nem vált be, sőt, csak kár okozott. És kénytelenek lesznek bevonni az elháritás vezetőjét, Kasztner Nándort. Gitta föl is hivatja Nándit, és a diszkrécióját kéri arról, amiről beszélni akar vele. Személyes megbeszélést egyeztetnek délutánra.
Tibi örjöngve jön haza, háborút indit Mónika ellen.
Suvick súlyzózik, jön Mónika és a segitségét kéri, hogy a polgárőrség segitségét vegye igénybe a panzió megvédésére.
Az ellenőr halad szobáról szobára és nincs elragadtatva. Mónika koktélozni hivja, de az ellenőr sorolja a hiányosságokat. Mónika még rátesz egy lapáttal. Sorolja a hiányosságokat. Majd elmondja, hogy ő épp egy profi szállodaigazgatót keres, jól meg is fizetné. Vilmost csábitja a kilátásba helyezett fizetés, és ő maga vállalja az igazgatói posztot.
Jolika Babapusztán kezdenek kutakodni, az őseiket keresik, meg egy régi családi kincset.
Misi felkelti Sanyit, a polgármester riasztotta őket, de Sanyi nem ér rá, a központba kell menjen továbbképzésre. Misi erre a postára megy, Krisztiánt el akarja vinni a Polgárőrség számára. Zsóka nem akarja elengedni. Kis vitatkozás után Misi elviszi Kriszt. Misi magához veszi a puskáját, Krisznek meg ad egy nagy kést. Subicz ráparancsol Mihályékra, hogy senki illetéktelen személyt ne eresszenek be a panzióba. Kiderül, hogy Mónikát leginkább a testvérétől kell megvédeni, aki reggel csaknem rátörte az ajtót.
Nándi felkeresi Marosit, elmondja, hogy meg kell keresniük Olgát. De az ügyről legfőképp a Szappanos család, kiváltképp Mónika nem szerezhet tudomást.
A fiatalabb kopasz beszédbe elegyedik egy férfival, előadja neki a mesét, mikor az illető meglátja a fényképet, megriad, te a Bogdán kincsét keresed? Jolika a templomban érdeklődik, a kövér meg a kocsmában. Aranka is megijed a kép láttán, ő is Bogdánt emlegeti. Jolikát egy szerb nő egy paphoz, Boskó atyához irányitja, akihez Jolika elmegy gyónni. A pap sem tudja, hol a nemzeti ereklyéjük, csak annyit, hogy egy Bogdán nevű fiatalember egy időben sokat kereste a szobrot.
Suvick megint játszogat, Krisztián rányit, majd beszáll játszani. Mónika rájuk nyit, elmondja Subicznak, hogy alkalmazott egy szállodaigazgatót.
Este Jolikáék egyeztetnek, minden szál Bogdánhoz vezet. A kopaszok szerint ez a Bogdán volt a legnagyobb mészáros a háború alatt és a népek most is félnek tőle. Jolika tudja, hogy a szobor Olgánál van, ezért kapták el Bogdánék. És nekik ezt a Bogdánt kell megtalálniuk.
Józsi este elmegy Mónikához és közli, hogy másnap elutazik Thaiföldre. Mónika előveszi a kék dossziéját, amit összegyűjtött Józsi anyjáról. Elmondja, hogy az anyja drogfutár volt, ezért van már 20 éve egy thaiföldi börtönszigeten ahová nehéz bejutni. (hacsak nem elitélt az ember).
9/10
amira_daaa 2020 febr. 17. - 21:12:24 9/10 Előzmény napraforgó
(11287/18030)
Igy van Robit is átformálták ( a sok kommentem-kommentünk hatására) tudtak volna mit csinálni. Amug a sorozatok lényege, hogy a karakterek formálodjanak fejlődjenek tevékenykedjenek.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 17. - 20:36:45 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(11286/18030)
szerintem nem egyezett meg a stábbal, aminek láthato jele, hogy a többi szereplővel nem votl jelenete amit itt a Nickname1234 is okosan felismert hogy nem hiányolják, igazábol talán egyszer volt a kocsmában mikor a Fazekas elrángatta amugy ült sirt vagy szexelt. vagy semmi.

aztán még lehet hogy vigaszágon visszajut ( de kevésbé hiszem)

A kitagadást mi sem értjük mert igazábol Kata kiesett hiszen nem volt ott 12 órán belül. Ha kiesett a pénz a családra száll de mivel Kata nem akart játszani ezután mi sem értettük, hogy miért nem fogadta el a pénzt, hanem elment. ( mivel szegényke ott tart agyilag ahol) De erre jött ugye a video ami eddig nem volt világos meg tiszta, meg ilyenek és ebben a videoban Kálmán kitagadta szegény csajt. De én azt sem láttam hogy könyörgött volna a Marosinak hogy légyszi ne vagy hagy csináljuk vissza vagy bármi. Tehát még azt sem hogy jovan akkor valamit nem-e lehet visszacsinálni bármit de Katán ennyit sem. Simán hagyta hogy 102 millio a faluszépitőkre szálljon akik meg ezek után természetesen megfogják és hajtani fognak a több pénzre
1/10
offtopic
janderka 2020 febr. 17. - 17:44:12 1/10
(11285/18030)
Köszi. Meglátom még.
guess.who 2020 febr. 17. - 17:19:06 Előzmény janderka
(11284/18030)
Pfúj, a saját lányával?! Ez gusztustalan!

:)
guess.who 2020 febr. 17. - 17:17:37
(11283/18030)
Perpill?!?! Ez megy három évad óta. :D
4/10
napraforgó 2020 febr. 17. - 16:22:51 4/10 Előzmény napraforgó
(11282/18030)
Fura, én balra, középre és jobboldalra tettem akülönböző gombokat, a port meg ügyesen egymás melllé, balra csoportositotta őket.
Köszi port, látom kicsit sem értetted meg, amit próbáltam elmagyarázni.
4/10
napraforgó 2020 febr. 17. - 15:47:34 4/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(11281/18030)
Kata karakterét lett volna módjuk megváltoztatni az iróknak. Még az unszimpatikus Róbert figuráján is finomitottak, a végére már szinte megkedveltem. Igaz a legutolsó jelenete, amikor újra flörtölni kezdett Evetkével megint csak arra mutatott, hogy dehogyis változott ő meg.
4/10
offtopic
napraforgó 2020 febr. 17. - 15:42:13 4/10 Előzmény janderka
(11280/18030)
Sehol, sajnos. Az imént én is a válasz gomb helyett a tiltásra kattintottam, még jó, hogy feljött egy kalitka és megkérdezte , hogy komolyan gondolom-e, mert nincs visszaút. Igy szerencsére vissza tudtam csinálni a mégse gombbal.

De én is reklmáltam már, hogy miért teszik ezeket a gombokat egymás mellé? Ha az egyik a jobb, a másik a baloldalon lenne, nem nyúlna az ember véletlenségből mellé.
Én igy helyezném el a gombokat:

Válasz Törlés Tiltás

De talán megirhatnád a problémád a Megújult fórum, kérdések, javaslatok topicba, vagy e-mailben a szerkesztőségnek.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 febr. 17. - 15:11:44 8/10 Előzmény amira_daaa
(11279/18030)
"De ugye Kata már kellemetlen és gáz votl itt több oldalrol ugye az irok és rendezők oldalárol"
Ezt nem értem. A szerepe csapongó volt, unalmas, én sem kedveltem. Nem hiányzik.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 febr. 17. - 15:07:01 8/10 Előzmény amira_daaa
(11278/18030)
Ezt a kitagadást nem értem azóta sem. Nem örököl és kész, kötelesrész lenne unokára?
9/10
amira_daaa 2020 febr. 17. - 15:04:41 9/10 Előzmény Rojita
(11277/18030)
kap ujabb sorozatot :D
1/10
offtopic
janderka 2020 febr. 17. - 14:13:48 1/10
(11276/18030)
Tudna segíteni valamelyikőtők, hogy a véletlen TILTÁS gombra nyomás után, hogy lehetne feloldani a dolgot? Korábban mintha másnak is lett volna hasonló gondja. Köszi!
7/10
Rojita 2020 febr. 17. - 14:00:35 7/10 Előzmény janderka
(11275/18030)
Hah, L.F a fsz és a rendező is, Németh Kristóf meg a producer. Hát, kreatívnak kell lennie egy színésznek.

Kíváncsi vagyok, h ha végleg kiírják Katát, HSZA milyen vállalkozást fog indítani? Esetleg felkérik vmi eü-i project reklámarcának? Vagy indíthatna Martin Mártával /Jodikával egy magyar nyugtatótea on-line boltot.
1/10
janderka 2020 febr. 17. - 12:47:42 1/10
(11274/18030)
Figyelem-figyelem! Megrontásra adta fejét az ökörapáti taxis! A rokonság csak néz, mint a színházban... Itt a friss Újság!
https://www.jegy.hu/program/lovehu-113248?affiliate_code=cls3-20200210-lovehu

Gondolom meglovagolják a sortozat adta népszArűséget :))
9/10
amira_daaa 2020 febr. 17. - 09:22:17 9/10
(11273/18030)
Az jutott eszembe, hogyha Marosi tudja hogy Kata bajban lesz ha elmegy a falubol akkor miért nem figyelmezteti? hiszen ezzel valahol bünrésszessé válik, hiszen Danika is hiába lenne Kata mellett ha nem tudná hogy meg kell védenie és nem tudná azt sem mitől kéne megvédenie. Szoval Marosi miért nem jofejkedik amugy. ( tudom Kata téma lerágott csont )de ennyit megsughatott volna neki hogy maradjon.
offtopic
guess.who 2020 febr. 17. - 07:41:07
(11272/18030)
Mivel a fél Üvegtigris-stáb megjelent már Pajkaszegen, ideírom, hogy TTibi a 3. rész elején a mentőorvost játszotta - az ittenihez képest meglepően megértő, nyugodt, higgadt és halk hangon beszélve Lalihoz. És persze Shándorunk is megjelent (a második részben) egy öltönyös macsó álcájában, hatalmas szemüvegben csetlett-botlott, véletlenül kiborult a bőröndből a ruhája stb. Szóval ott is hülyét játszott, de nem volt ennyire gejl ripacs, mint itt.
Szép kontraszt mindkettejük szerepe. :)
4/10
offtopic
luci87 2020 febr. 17. - 06:47:43 4/10
(11271/18030)
Edda, a HŰTLEN...imádom, ez egy himnusza a rockzenének..:)