9/10
amira_daaa 2020 márc. 06. - 22:30:44 9/10 Előzmény Rojita
(12057/18017)
az sms-t én is láttam de Marosi ezt az infot miért titkolja Szláven elől? köszi az infot e heti részekkel vagyok még lemaradva az sms-t láttam
7/10
Rojita 2020 márc. 06. - 22:28:21 7/10 Előzmény amira_daaa
(12056/18017)
Emlékeim szerint Marosi nem értesítette még Szlávent a válásról, legalább is nekünk nem mondták. Szláven csak Olga sms-ét olvasta, h érkezni fog ÖA-ba.
9/10
amira_daaa 2020 márc. 06. - 22:22:19 9/10 Előzmény Rojita
(12055/18017)
Egyébként, miért vizionálod, h Szlávennek menekülnie kell?

....évad elején jött a megérzés, előszőr is ha Bogdánék ott lesznek nem lesz nyugtuk ( főleg ha jön a negyedik évad ) másrészt meg Alga tuti menekiteni fogja a lányát, és Szláven is ha akar megy ha nem akar nem megy.

egyébkétn Szláven tudja már hogy elválasztotta Marosi Algátol vagy nem?
7/10
Rojita 2020 márc. 06. - 22:21:53 7/10 Előzmény amira_daaa
(12054/18017)
Aha, ha a polgi szexorgiákra jár, azzal lehet bukni.
7/10
Rojita 2020 márc. 06. - 22:19:19 7/10 Előzmény amira_daaa
(12053/18017)
"a sárga táskák önálló életet élnek? "

Itt annyi szálat futtatnak és olyan nagy szünetekkel, h lehet, az alkotók is eltévedtek és elfelejtették, h utoljára ki dugta és hová a sárgát.

Egyébként, miért vizionálod, h Szlávennek menekülnie kell?
9/10
amira_daaa 2020 márc. 06. - 22:13:24 9/10 Előzmény Rojita
(12052/18017)
inkább az a kérdés, hogy miért fontos ennyire a polgármester személye, mivel kicsi a falu semmi olyan horderejű döntést nem hoz a polgi itt hogy akkora pénzekről lenne szo, és Marosiék ezen rugoztak eddig is hogy ki a lesz a polti aztán hogy miért Subicz és hogy jo vagy sem és

Subicz kiesik és uj polgit választanak az ajánlo szerint


9/10
amira_daaa 2020 márc. 06. - 22:11:35 9/10 Előzmény napraforgó
(12051/18017)
nem ugy volt hogy Alga odaadta a táskát Jodinak hgy megöli ha belenéz erre Szlávennek adta Jodi aki elvitte a bodéig . vagy valami hasonlo volt, Mert a táska járt ugye Renátoéknál is még anno de ugye Renike már kinézte hogy mit tudna vásárolni.
7/10
Rojita 2020 márc. 06. - 22:10:39 7/10
(12050/18017)
Lehet, h Szláven kilép a Postától / Zsókától, a nő természete miatt? Akkor Zsóka felveheti Krisztiánt kézbesítőnek, aki itt már fizetést is kapna.
Szláven pedig mindenes lenne a panzióban, persze fizetésért. Ez tetszene Marosinak is, h közelről szemmel tarthatják Subiczot, (nem is tudom, miért, de nagyon figyelik a polgit).
9/10
amira_daaa 2020 márc. 06. - 22:09:56 9/10 Előzmény Rojita
(12049/18017)
hátha lesz plusz szolgáltatás és a két évad ota parlagon heverő ötletem is megjelenik, hogy végre lesz piris lámpás ház vagy melegbár :D
9/10
amira_daaa 2020 márc. 06. - 22:08:59 9/10 Előzmény napraforgó
(12048/18017)
Sziasztok ujra, köszi az összefoglalókat Napraforgo majd megnézem még az eheti részeket.
A sárga táska nem volt meg ( 3. évad 14. rész körül) akkor rohant át Szláven a táskát keresve és akkor valami esemény de ezt a multkor is irtam, Ezakkor volt mikor Olgi elment apácának a templomba és Szláven kereste a szajrét és ugy vették észre hogy eltünt Alga, hogy nem volt meg a táska, ami sárga votl most hogy előkerült ezek szerint a sárga táskák önálló életet élnek?

Irtam én nektek, hogy a végén Szláven menekülhet.

amugy ugyanaz a két nő kéjelgett mint anno Attilánál? vagy másik kettőt hozaatak? :D

csalodtam a készitőkben Bogdánt nem igy képzeltem, dehát ez van ebből lehet főzni.
7/10
Rojita 2020 márc. 06. - 22:02:48 7/10
(12047/18017)
Sztem, Tibi hiába ötletel, ha a kocsijai lepukkadtak, akkor nem tudja állni a versenyt Pesten.
4/10
napraforgó 2020 márc. 06. - 21:30:03 4/10
(12046/18017)
47.rész
Szappanosék reggelihez készülnek, Tibi kér egy 5. tányért az asztalra. Meghivta Stefi lányát reggelire, aki meg is érkezik. Tibi nagyon kedves, udvarias a lányával. Tojásrántotta a reggeli és Vali odaszúr egy megjegyzést Stefinek, hogy most már nem zavar a hagyma szaga? stefi hallgat, most nem mer visszaszájalni. Tibi faggatózik, mi van a szuperautóval, Stefi mondja eladta, nem jó az ide ezekre a rossz utakra. Tomi elkéri Tibi autóját és hivja Kristófot, bemennek Kárásziba. Vali mosni készöl, igy kettesben marad apa és lánya. Stefi rákérdez, miért is hivta át az apja.
Vili és Mónika beszélget a panzió megvédéséről. Vili szeretné maga toborozni az embereit. Jön Szláven egy levéllel, Vili ömleng és meghivja kávézni. Szláven nem érti ezt a fene nagy érdeklődést, szabadulni szeretne. De Vili nem engedi el, beszélni akar vele. Dicséri, hogy milyen bátor, aki kockáztatta az életét egy ismeretlen kislányért. De Vili látja benne a harcost, többre hivatott ő, mint a postásság. Szláven igyekszik háritani, de Vili szeretné, ha belépne az önvédelmi tanfolyamára.
Attila és Mahics civakodnak, Bogdánék már nem támogatják őket. Te meg rossz gyereket hoztál el! De te meg nem tettél semmit Subicz megbuktatására. Mahicsnak terhére van Attila - húzzál el, mondja. Végül konstruktiv ötlettel áll elő Mahics, Attila hivja ide a kis "barátnőit".
Mónika levelet kapott Józsitól Thaiföldről. Hiányzol, blabla, az anyám tényleg börtönben van, nemsoká bejutok a konzulátusra, stb.
Jolika a libákat terelgeti az udvaron, közben észreveszi, hogy Szláven ládája nyitva és eltűnt a sárga táska!
Amikor Tibi kettesben marad Stefivel nagyon forszirozza, hogy tud-e vezetni. Az az álma, hogy gyönyörű nők vezetnék a taxijait. Stefinek nincs kedve taxizni, de Tibi rászól, tudom, hogy elfogyott a pénzed, azért költöztél haza anyádhoz, azért adtad el az autódat is. Stefi nem meri letagadni. Tibi kapacitálja a lányt és kecsegteti, hogy autónként akár 600 ezret is meg lehetne keresni havonta, csinos nőkkel többet is. Neki nem is kéne vezetni, csak menedzselné az ő 4 autóját. Amit keresnek, azt megfeleznék. Stefi szeme felcsillan a pénz hallatán.
Stefi belemegy az apja ötletébe, megegyeznek, hogy másnap felmennek Pestre, addig is fel kéne adni egy hirdetést, hogy dekorativ női sofőröket keresnek.
Marlenka szeretne elmenni sétálni a faluban, de Jolika közli egyedül sehová sem mehet. Majd faggatózik, járt-e az apja kunyhójánál, kivett-e egy sárga táskát a ládájából. Marlenka mellébeszél, nem emlékszik. Jolika erre elmegy, a postán Szlávent keresi, Zsóka panaszkodik, ő nem tudja, hol van, már szólni sem mer neki, mert mindenki őt ajnározza. Az egyletbe is felvették teljes jogú tagnak. Jolika szerint ez már rég aktuális volt, azzal kifordiul az ajtón. Ezután elmegy Diához és ott is Szlávent keresi. Dia rákérdez, hogy valami baj van? Joli erre elmondja neki, hogy Marlenka titkol előle valamit. Beszél a pénzes táskáról is, ami most eltűnt. Tele volt euróval és Olga a válásért kapta cserébe. Tegnap még megvolt, mára eltűnt. Dia tiltakozik, a kislány nem tolvaj. De Jolika az anyját sejti a dolog mögött. Dia megkérdi, ezek szerint Olga visszajött? Jolika szerint ez még nem olyan biztos.Dia kéri, erről még ne beszéljen Szlávennek, előbb legyen bizonyitékuk. Ha Olga visszajött, ő megtalálja!
Tomi tiszta hülye, az a terve, hogy nekimegy Attilának, megfenyegeti, hogy feljelenti gyerekrablásban közreműködésért. Kristóf óvatosságra inti, előbb nézzenek be. Nincs bizonyitékuk Attila ellen. Látják,hogy Attila két prostival tárgyal. Tomi és Kristóf a két kurvát követi, Kristófnak sikerült Tomit lebeszéli a hebehurgyaságról.
Zsóka megint lemarja a visszatérő Szlávent. Többek között megint az alapitó okiratot hányja a szemére. Szláven méregbe gurul, akkor rúgjon ki, de ne szekáljon. Ezzel levágja a postástáskát és elmegy. Zsóka döbbenten néz utána.
Subicz inget vesz, nyakkendőt köt, Mónika nem érti. János közli vele, hogy két egyetemista lányt vár, akik az ő polgármesteri működését akarják tanulmányozni. Erre az alkalomra visszakéri az irodáját is, mégsem fogadhatja a lányokat a súlyzók között.
Dia idegesen megy Anikóhoz, lehet, hogy Olga visszajött! majd összefut Stefivel, aki elújságolja, hogy az apjával fog dolgozni. nagyon lelkesedik, az apja taxijait fogja instruálni.
Beállit a két nő, Vilinek nem tetszik a két csaj, ide nem jöhetnek a panzióban kéjelegni, de mondják, hogy ők időpontra jöttek a polgármesterhez, aki interjút igért nekik. Vili erre bevezeti őket Subiczhoz. A két csaj kétértelmű megjegyzéseket tesznek, Subicz egóját fényesitik, izmait csodálják. majd János meg akarja kinálni őket valamivel. A lányok pezsgőt kérnek.
Az egyik lány már vetközni kezd, a másik addig elhelyez egy kamerát a polcon. Tomi, aki eddig az ablakon át leskelődött, ekkor belép. Subicz rákiabál, hogy mit akar. Tomi a polchoz lép és leveszi az imént föltett kamerát. Mi az, kérdi Subicz? Ez a jegygyűrűm, mondja Tomi és kimegy.
Marlenka Jolika nippjeivel játszik, amikor Olga bekopog az ablakon és jelzi, jöjjön ki hozzá. A kislány nagyon örül, de Olga titoktartásra kötelezi. Egy levelet biz a lányára, amit át kell adnia az apjának. Azt mondja, hogy a levélben leirt mindent, hogy ők majd hárman együtt hazamehessenek, ahogy a kislány szeretné.
4/10
napraforgó 2020 márc. 06. - 20:51:02 4/10
(12045/18017)
És valóban keresik a sárga táskát, ami már a 14. részben sem volt ott. Nem tudom, hogy mit nézegetett Jolika libaterelgetés közben, tán a sárga műszőr izékkel keverte össze , mert láttuk a saját szemünkkel, hogy ott biza nem volt sárga táska, csak egy rozzant férfi aktatáska, meg pár műanyag doboz.
4/10
napraforgó 2020 márc. 06. - 20:47:32 4/10
(12044/18017)
Tomi valóban tompa észjárású, nem értem, hogy mit akar hepciáskodni egy Attila, Mahics kaliberű bandával. A két dilerfickó elől is futott, mint a nyúl, most mit ugra-bugrál?
4/10
napraforgó 2020 márc. 06. - 20:44:49 4/10
(12043/18017)
Vajon miért zavarja Jolikát, ha Olga elvitte a pénzét? Most azt mondta, hogy a válásért kapta. Ha az övé, had vigye.
guess.who 2020 márc. 06. - 20:27:27
(12042/18017)
Vagy tényleg az van, amit gyanítottunk: hogy megvágták a második évad végét valamiért, aztán kapkodva elkezdték átalakítani a harmadikat is. De akkor sem áll össze: ha a második évad hiányzó végében Kálmánnal lett volna valami, akkor annak nyilván folyománya lenne a harmadik évadban is - de semmi, senki még csak szóba sem hozza. Jolán sem!
4/10
offtopic
napraforgó 2020 márc. 06. - 20:11:18 4/10
(12041/18017)
A nő, akit Miki Nav ellenőrnek nézett az meg a Magánnyomozók egyik nyomozója, valami Anna. (Andika meg egy másik nyomozócsaj ugyanott)
guess.who 2020 márc. 06. - 19:41:13 Előzmény kék szem
(12040/18017)
A legnagyobb baj szerintem amúgy az, hogy annyira sok, egymásnak teljesen ellentmondó dolgot léptek már meg a készítők (akár néhány rész különbséggel), hogy ember legyen a talpán, aki követni bírja.
Ott volt például a teljesen értelmetlenül a múlt évad végén megjelenő Kálmán bácsi, amivel végül az égvilágon semmit nem kezdtek, csak Jolika ráijesztett a halottlátókra.
De ha már Jolika: éppen most láttuk pár résszel ezelőtt, hogy a vagány, fejkendős nyanya gondolkodás nélkül szembeszáll a kemény háborús bűnös, emberrabló maffiózókkal (akiknek nyilván nem egy élet szárad a lelkükön) - aztán három résszel később hisztirohamot kap és értelmesen sem tud beszélni Szlávennel két mondatot, amikor eltűnik a számára tök idegen Luca.
guess.who 2020 márc. 06. - 19:35:12 Előzmény kék szem
(12039/18017)
Ugyan, nem vita ez, csak próbáljuk kideríteni, hogy mi az, amit mi költöttünk hozzá a sorozathoz és mi az, amit elhallgattak a készítők... :)
guess.who 2020 márc. 06. - 19:33:26 Előzmény napraforgó
(12038/18017)
Igen, a 60-as, 70-es és 80-as években használtak ilyen műszőr anyagokat székvédőknek.
Lehet persze, hogy nem szándékosan vertek át a készítők: az évad második részében, a 22. percben van egy jelenet, amikor Szláven KIVESZI (tehát valamikor korábban elrejtette ott!) a hátizsákot, és előtte félreteszi az egyik sárga műszőrt...