9/10
amira_daaa 2020 dec. 22. - 16:31:50 9/10 Előzmény luci87
(17210/18030)
és beszél magyarszku vay ott is szerb a hapsi? :D
4/10
luci87 2020 dec. 22. - 16:10:12 4/10
(17209/18030)
Kis átfedés: a szerb,aki lenyelte a szobrot,es kiműtötték belőle,felbukkant...A Mintaapakban ő viszi be a macskáját Tamáshoz.
9/10
amira_daaa 2020 dec. 22. - 16:05:39 9/10
(17208/18030)
pedig a kis Marlenkának a Mahics gyerekével kellett volna játszania :D
9/10
amira_daaa 2020 dec. 22. - 15:54:10 9/10 Előzmény napraforgó
(17207/18030)
Georadarral a kincseket keresték volna de mivel Sz-Dorothy azt mondta hogy ő tudja a tutit, igy nem üzemelték be a cuccot helyette hallgattak a Dorothy-Alga párosra és elmentek a Bodéhoz ( lánykori nevén turistaház haha)
3/10
Heatseeker 2020 dec. 22. - 15:37:50 3/10
(17206/18030)

Csak öt perccel előztelek meg, de jó is, hogy megosztottad a meglátásaidat, mert én azt írtam, Bogdanék szállodában vannak, holott Mahicsnál. Mert az is teljesen életszerű, hogy karácsonykor Mahicsné és a gyerekek nincsenek otthon, vagy akkora a lakás, hogy bőven elférnek még így is.


4/10
napraforgó 2020 dec. 22. - 14:04:05 4/10
(17205/18030)
Vicces, hogy azt a kis erdei kulipintyót túristaháznak nevezik. A Gorán- Zsuzsi találkozóhely, amiben csak pár láda volt. Ja, az egy túristaház. Kacagnom kell.
4/10
napraforgó 2020 dec. 22. - 13:55:24 4/10
(17204/18030)
Olga és Dorothy beszélgetnek s nézik Szláven kutyaólját, Dorothy gúnyosan mondja, hogy felvitte az isten a dolgát, mióta elárulta Goránt.
Nem tudom, de én úgy emlékszem, hogy Gorán és Bogdán szakadásánál Szláven Gorán pártjára állt és ő Bogdán elől menekült Magyarországra 15 évvel ezelőtt.
Most már ez sem igaz? Nem igy volt? Bogdánt is elárulta, meg Goránt is?
Nem értem!
----------------------------------
Mi van a szétlőtt georadarral? Már nem keresnek vele semmit?
4/10
napraforgó 2020 dec. 22. - 13:16:50 4/10 Előzmény guess.who
(17203/18030)
Végül is Anikó és Sándor sorsa már sinen van, innem már csak a lánykérés jöhet Sanyi részéről, hát miek velük foglalkozni.
Stefinek kár volt beleirni azt a gonosz sms-t a szaunában, jobb lett volna, ha fájó szivvel, de beletörődik, hogy Dani már soha nem lesz az övé. Végül is Laliért áldozta be az utolsó millióit, ővele kell beérnie.

A Sztojkáék sorsa is elrendeződött, Grófó jó állást kapott, Ármándónak lesz még egy gyereke, Renike meg kapott egy igérvényt a jövőbeli boldog családi életre, mi kell még?

Misi a sarkára állt, leszörnyeetegezte aa feleségét. És Zsóka olyan, ha őt támadják, meghunyászkodik, de ha engednek neki, akkor eltapos, földbedöngöl.

A gonosz szerb bűnözőket az utolsó részben lefülelik, ez tuti és mindenki boldogan él, amig meg nem hal.
4/10
luci87 2020 dec. 22. - 12:44:35 4/10
(17202/18030)
Ja,tényleg a Fapad!!! :) Nem semm volt!:) Akkor még nem gondoltam,hogy a kopasz solymász,később Tibi bá lesz!..:)
4/10
napraforgó 2020 dec. 22. - 12:23:41 4/10
(17201/18030)
Marosi Gitta 25-én szenvedett, mert előző nap egyedül töltötte a szentestét. Még aznap, vagy talán másnap értesitette Benedeket, hogy Bogdánék átlépték a határt. Ugyanakkor Nándi is elindult és láss csodát, szilveszterre oda is értek Ökörapátiba.
Mónikán nem tudok napirendre térni, neki otthona lett a panzióbeli kis szobája, luxusvilla Budán már nem is számit. Ha most kap 102 milliiót, meg a Józsikája is ugyanennyit - mert miért is hanyagolná el őt a nagyapja, akkor a jó 200 millióval csak jobb lenne Pesten élni, vagy akár külföldön egy egzotikus szigeten. Ha a hülyegyerek Tompikát is magukkal vink az ő kis 102 milliójával, már több, mint 600 milliójuk lenne. Ki hiszi el neki, hogy aakkor jobb Ökörfoson?
guess.who 2020 dec. 22. - 12:03:12
(17200/18030)
Pedig én annyira örültem, amikor pár hete eltűnt, és nagyon úgy nézett ki, hogy nem fogják megint előszedni...

Ami furább, hogy az egyértelműen mellékszereplő Algával szemben például a főszereplőknek számító Anikó, Sanyi és Stefi is eltűnt a múltkori gyerekvárós jelenet óta. Ha jól rémlik, karácsonyi örömködésen sem láttuk például őket (kivéve Stefi templomi esküvős rövidke és felesleges megjelenését).
guess.who 2020 dec. 22. - 11:28:34
(17199/18030)

Szóval akkor véletlenül mindig megtalálják a trampli szerepére? Erről az a Steven Seagalos mém jut eszembe, amin az érzéseit és a hangulatait tükröző színészi arcmimikáját láthatjuk sok kis képben... :) https://makettinfo.hu/upload/200804/tn_800x600_97552_69499_Steven_Seagal_arcai.jpg

guess.who 2020 dec. 22. - 11:25:03
(17198/18030)

Vagy még az sem feltétlenül számít, hogy biológiailag nő legyen.



Egyébként Alga nem szimplán "nő" volt a háborúban, hanem harcostárs (legalábbis a zseniálisan megírt előtörténet szerint) - bár a mostaniak alapján nem volt több, mint egyfajta katonai groupie...
guess.who 2020 dec. 22. - 11:22:13 Előzmény Heatseeker
(17197/18030)
Leginkább az az oltári bosszantó, hogy úgy hozták össze ezeket az ostoba hibákat, hogy volt a nagyasszonynak több hónapnyi ideje alaposan átgondolni a logikát és megírni a sztori végét, mielőtt leforgatták.
És hát végső soron ezek az utolsó, "megoldós" részek teszik fel a koronát a négy évadra, ezt kellett volna a leggondosabban elkészíteni - és ezek lettek mégis a legigénytelenebbek.
3/10
Heatseeker 2020 dec. 22. - 11:03:18 3/10
(17196/18030)

Tényleg az egész rész tele volt ordító hibákkal. Dorothy egy teljes napon át a szekrényben volt, de közli a takarítónővel, hogy (csak) órák óta kiabál (nem is tudott volna betömött szájjal). Krisztó anyuka persze nem a nő szájából szedi ki először a rongyot, hanem a kezét kezdi el tépkedni. A szobrot (Mária) tudtommal visszaadták a jogos tulajdonosának, a Szent Szávának, annak mennyi a valószínűsége, hogy papíron mégis Kálmáné maradt és a kedvéért visszaadják? Persze csak vészhelyzet esetén... Vicc. Kétszer is előfordult, hogy a felirat szerint Bogdanék Babapusztán vannak, miközben értelmezésem szerint még mindig a magyar szállodában várták a másnapot, hogy megkapják a szobrot Marlenkáért cserébe. Goran a szállodai recepciós füle hallatára beszéli meg Dorottyával, hogy ő bizony a zöld határon jött át, mert nem szeretne az Interpollal találkozni. Ezek szerint az Interpol tábort vert a szerb-magyar határra. Bogdan meg se nézi, mi van a zsákban, lehetett volna krumpli is meg hagyma, elhúz a motorjával jó messzire (kb. Mahicsig?), véletlenül se ellenőrzi, hogy valóban a Szarajevói szűz van a csomagban. Karácsony után egy nappal hirtelen szilveszter lett, de ezen már nem is akadtam fenn... És még számtalan baromság, ami totál ellentmond az eddigi ismereteinknek, leírni sincs kedvem az összeset. Annyira szánalmas, hogy mennyire ostobának nézik a tévénézőt, összecsapott, összefércelt, csak legyünk már túl rajta alapon leforgatott, át nem gondolt, igazán gyalázatosra sikeredett befejezést sikerült produkálni. Gratulálok!


guess.who 2020 dec. 22. - 10:58:25 Előzmény luci87
(17195/18030)
Fordíthatjuk ezt úgy is, hogy "hűséges": Szlávent, a tizenöt évvel ezelőtti férjét követelte vissza (azért jött át a határon eredetileg), de ezek alapján úgy tűnik, hogy már friss házas korában (a böri előtt) megcsalta Bogdánnal (is!).
Mondjuk Szláven bikinis csajos képéhez fikarcnyit sem hasonlít, nem tudom, miért ezt a színésznőt választották ki a szerepre - és ha már kiválasztották, miért mindig ugyanolyan, irtó előnytelen ruhákban (szűk, tapadós nadrág-harisnya és combközépig érő zsákruha) van?! És hogy ismerte fel Szláven 15 év után, ha egyáltalán nem hasonlít önmagához? Simán megléphették volna, hogy most Alga bevallja, hogy neki semmi köze az igazi Algához, csak bekamuzta, hogy megszerezze a kincseket. :D
4/10
luci87 2020 dec. 22. - 10:50:12 4/10 Előzmény amira_daaa
(17194/18030)
Jól játszik Olga, én láttam már másban is, pl. az Ízig vérig sorozatban, meg még nem is tudom miben..Viszont akkor ezek szerint Bogdánnal IS lefeküdt??Még ha nem is ő az apa??Lassan meglesz az egész szerb banda, (Szláven, Bogdán,Tomas)..:) milyen kapós,pedig nem egy bombanő..:)Tudom, erről nem tehet,mindenki olyan amilyen.
9/10
amira_daaa 2020 dec. 22. - 10:14:43 9/10 Előzmény napraforgó
(17193/18030)
Mónika lehet hogy nyugodtabban tud játszmázni vidéken mint Pesten, és ott van Józsi is aki azért fitten tartja :D Minden munkát el tud intézni is.

9/10
amira_daaa 2020 dec. 22. - 10:13:09 9/10 Előzmény guess.who
(17192/18030)
az egész rész csodálatos bakikkal van tele

ami amugy se meglepetés a kárászi erdőben a tél madárcsicsergős és mindenki sapka sál nélkül van, szegény Marlenka nem fázik,


szerintem Algát tultolták ezzel a meg akarja a lányát ( vagyis saját seggét menteni dologgal.
emelett Szerbiábol hamarabb odaért Gorán mint Marci Pestről vagy ugye Nándi.

emberrablásbol már tényleg akadt minden napra, Marlenának jobb lesz az apjával , Algát játszo szinész csaj nagyon jol hozza a karaktert hagy dicsérjem már.


guess.who 2020 dec. 22. - 09:21:20 Előzmény napraforgó
(17191/18030)

Krisztó nyugdíjas anyukája hirtelen a Kárászi hotel takarítónője lett - csak azért, hogy felhívhassa MauniCát. Logikus lépés. Ennyi erővel Krisztó is megjelenhetett volna ott a postás egyenruhájában.
Meg hát Dorottynak ez már a második takarítónős kiszabadulása pár részen belül. Még szerencse, hogy már csak egy rész van ezután, mert még ebből is heti rendszert csinálnának, mint az emberrablósdiból.

Bogdán meg vajon mit kompenzál, mikor a félméteres tőrével eszi a kenyérdarabokat?! Mert nem éppen félelmetes, sokkal inkább szánalmas.

Benedek, a zseniális troll, beszól: "Ez a kedvenc HOBITOK?!" Vajon az ősz szakállú Gorán lenne Szarumán, Bogdán Frodo, Tomásék meg Samu, Pippin és Trufa?! Akkor Alga biztosan Gollam. :)

Gorán meg a sok éles fegyver között mászkál teljesen nyugodtan? Aztán meg Algáék lelépnek és SENKI nem veszi észre, nem hallja, nem látja?! Nem voltak ott olyan sokan, hogy ne tűnjenek fel.