Téma: DTK

8/10
leho 2011 nov. 09. - 19:17:31 8/10
(88/268)
Egyébként biztatásként pontoztam fel, ill. az említett rész hatására...
8/10
leho 2011 nov. 09. - 19:15:49 8/10
(87/268)
Fábry azért ász volt ebben a szakmában...Mondjuk én nevettem D. Tóth Krisztina poénjain, szerintem nõhöz képest egész jó humorérzéke van, persze neki nem feltétlen ezt a poéngyáros vonalat kellene erõltetnie (Ja, most szexista voltam? Alapvetõen a humor nem nõi gén... :D)Lennének ám sajátos színei ennek a mûsornak, egy kicsit nosztalgiázós, érzelmes feeling mindig megfigyelhetõ benne. Eléggé befolyásolja a mûsor színvonalát, hogy milyen vendéget hívnak meg (mondjuk Fábryban meg pont jó volt, hogy ha kevésbé érdekes volt a vendég, vagy el se jött a vendég, akkor is, vagy annak ellenére is tudott jó lenni, hiszen igazi showman volt). Ha hasonlítani kellene ezt a beszélgetõs mûsort (vagy talkshow-t), akkor a Friderikusz-show jut eszembe (szerintem mintaként is szolgált), persze õ is más szinten csinálta... De hasonlítsuk mondjuk egy nõi show-hoz! Hirtelen Szulák Andreáé jut eszembe...Nos, a DTK (vagy TDK) közelebb áll hozzám, de mondjuk ebben az is szerepet játszhat, hogy mint nõ jobban tetszik...
7/10
greghouse 2011 nov. 09. - 14:43:50 7/10
(86/268)
Igaz.
1/10
Ford Mustang 2011 nov. 09. - 14:37:26 1/10
(85/268)
Fábryhoz sem kellene hasonlítani, mert az ennél sokkal jobb volt, és még most is jobb lenne sokkal.
7/10
greghouse 2011 nov. 09. - 14:14:29 7/10
(84/268)
Istenem, ezt már annyiszor leírtam...ne már a valóvillák legyenek a mércék, azoknak legfeljebb a béka feneke a mérce. csak a saját mûfaj lehet. Ez meg olyan gyenge Fábrys.
8/10
leho 2011 nov. 09. - 12:39:15 8/10
(83/268)
Az elõzõ adás kifejezetten jó volt szerintem (Simonyi, a "kamerás ember", B.F.), a tegnapi kevésbé érdekelt, de azért ne mondjuk már azt, hogy nem színvonalasabb, mint a kertévék ebben az idõben adott ezer részes sorozatai vagy villa világa...Persze felvetõdik a kérdés, hogy D. Tóth Kriszta mennyire találja bele magát ebbe a (showman) szerepbe (szerintem van humora, de az idegeskedése nekem is feltûnt)...
7/10
greghouse 2011 nov. 09. - 12:33:09 7/10 Előzmény kis_emese
(82/268)
Én annak idején még optimista voltam, és DTK vagy valamelyik apródja válaszolt is.... egészen addig míg nem negatív dolgot írtam, jó szándékból (erõltetett poénok, hullámzó színvonal, érdektelen alany (Csányi)), utána olyan mogorván válaszolt. Csak akkor "várják a véleményt", ha jót írsz. Naná, azt lehet mutatni az intendánsnak. A Port összes véleményét meg szerintem ritkán nézik, a Port pedig egy piackutató cég terméke, dehát "kí bírja ezt energiával...."
Sajnálom õket. DTK meg az atyaúristennek sem tud megnyugodn, néha úgy látom, elsírná magát legszívesebben...
3/10
kis_emese 2011 nov. 09. - 06:32:24 3/10
(81/268)
Na, igen. A tegnap esti poénkodás a mûsor elején. :(

Baromira hallatszódik a szavak végén, ahogy a levegõt szedi Kriszta, hogy izgul. A hangja is remeg. Az arcán is látszik, hogy "fejbõl" mondja, nem rögtönözve mondja el a mondatait. Koncentrál arra, hogy jól mondja.

A frizuráját sem találták el neki.

Az a vicc, hogy szurkolunk neki, de valahogyan mégsem használják fel a hsz-einket a rendezõk.
offtopic
aggodalmas 2011 nov. 09. - 02:02:39
(80/268)
Én ezért is vártam ki az értékeléssel, de minden jóindulatom ellenére ez az összvér mûsormenet egyre inkább döcög – és ezt már a kezdeti percek elõre megírt vagy rögtönzött (nem is tudom, melyik lenne a rosszabb!? ;-) harmatgyenge, helyenként önkritikus, de mégis erõltetett vicceskedése megalapozza... (nem beszélve a beszélgetés adott pontjában szemléltetõeszköznek szánt lapostévérõl, aminek szerepérõl úgy fest a rendezõvel és/vagy operatõrrel nem egyeztettek, így a kamera mindig lekési a közelit! ;-) Bár ez alkalommal legalább a meghívottakra nem lehetett különösebb panasz – bár valahogy zenei témában én szívesebben veszem/venném/vettem Lévai Balázs Dob+Basszusát, mind szóban, mind zenében!

De azt persze a "köz"tévé folyamatos szereplésben levõ döntéshozói levették mûsorról, nehogy véletlenül adjanak valami értelmes sajátgyártású mûsorszámot is... (vö. a Panoráma behelyettesítésével az objektivitással nem vádolható Lényeggel, a komplett Kultúrház-stáb kiebrudalásával, és Weiszer Alinda beszélgetéseinek dunakettõre töténõ számûzésével, etc.)

Értéket közvetítenek? Nemigen... Sikerül nézettséget csinálniuk? Pláne nem... Az objektivitásról pedig már szót sem érdemes ejteni, mint a KÖZmédiumban nem létezõ, elvont fogalomról... ;-/
7/10
greghouse 2011 nov. 08. - 23:24:20 7/10 Előzmény csikosi
(79/268)
Attól mert reklám nélkül van, még nem lesz önmagától jobb a mûsor. Sajnálom, hogy az elsõ után hét csillagot adtam neki. Ami nem megy, ne erõltessük. A Kennedy sorozat jó, és a Gundel vetélkedõ is. A többi..ez is...hát istenem, nem lehet minden új dolog jó. Pedig hogy drukkoltam.
3/10
kis_emese 2011 nov. 08. - 21:51:31 3/10
(78/268)
Kiss Tibor meghívása nagyon jó ötlet volt: sokoldalú, kiváló érzéke van a rajzhoz, a szövegíráshoz, a zenéhez. Egy tehetség! (Eltekintve attól a bizonyos dologtól. De lehet, hogy kellett neki a kiteljesedéséhez.)
dantonb 2011 nov. 08. - 21:38:20
(77/268)
Szerncsétlen köztv azt hiszi ha leutánozza akertv-k szennymûsorait akkor majd nõ anézettsége .Pedig azok abban sokkal profibbak ahülyítésben.Amivel elõretörhetnének az az objektív elemzõ hírmûsorok pl ,dehát azt manapság Echo és Hír tvkbõl átvett fidesz csicskák csinálják páratlan "objektivitással"
1/10
offtopic
csikosi 2011 nov. 08. - 13:15:56 1/10 Előzmény aggodalmas
(76/268)
bocsánat, de én inkább nézek egy regebbi filmet reklám nélkül ezen a csatornán, mint ezt a sok faszságot (lóvalóvilág ringyójait-összeesküvõs kivénhedt rongyait)
Ezt a mostanisorozatot még nem láttam de???!!!
Meglátjuk!
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 31. - 22:17:33 Előzmény greghouse
(75/268)
No, ennyit a megújulásról.

A "saját-gyártású" mûsorok vagy botrányosan gyengék, vagy minõsíthetetlenek, vagy szimplán szánalmasak.

Az a tény pedig, hogy pénzért tudnak sorozatokat venni (mégha mégoly' nézhetõeket is ;-) szintén nem ad okot a bizakodásra. (De, mint tudjuk én amúgy is rosszmájú vagyok. ;-)
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 31. - 22:10:59 Előzmény leho
(74/268)
Magányos várakozás lesz.

A legnagyobb különbség a "köz"médium és valaha között,
hogy a "köz"tévé szánalmasabb, mint valaha.

Olcsó poén, de sajnos igaz. ;-/
Ezüstliliom 2011 okt. 26. - 21:44:26 Előzmény greghouse
(73/268)
Azért a Tudorok sorozat sem rossz.:)
8/10
leho 2011 okt. 26. - 00:33:28 8/10
(72/268)
Szóltak, hogy Bryan Ferry van a tévében. Leülök, s látom, hogy ez D.Tóth Krisztina (talk) showja. Ha ilyen vendégeket hív meg (elõtte Simonyi is érdekes lehetett), akkor én várni fogom a mûsorát.
7/10
greghouse 2011 okt. 25. - 21:55:16 7/10
(71/268)
Én annyira drukkolok az M1-nek. De már csak a Kennedy sorozat tartja a frontot az újak közt. DTK jól indult, de a mai már BORZALMAS. A múltkor DTK azt írta nekem vissza (õ vagy egy segédproducer, mindegy), hogy "szerintük" nagyon érdekes ember x, és "szerintük" nagyon jó zenekar az y. Namost jó lenne ha tudnák, hogy nem SZERINTÜK kell hogy érdekes legyen egy alany, hanem a közönség szerint, már ha a nézettség számít. Márpedig bulvármûfajt csinál tehát számít.
Mi lesz a következõ? A lány aki a solymári búcsúban rálépett Komár László lakkcipõjére? Kiszel Tünde eltitkolt szerelme?
Sajnálom a közmédiát, ez szégyen. Ettõl már csak Szente Vajk ripacskodása rosszabb. Marad a Kennedy sorozat, az jó.
Ezüstliliom 2011 okt. 25. - 20:41:57
(70/268)
Gyerekek! Kit akartok átverni? Egyik más játékban sem kifejezetten az átverésre épül minden. Ez csak csúsztatás, amit írtok.
fredi60 2011 okt. 25. - 15:09:26 Előzmény Ezüstliliom
(69/268)
Minden kártyajátékban - mi több, még a dominóban is!! - benne van a másik átverésének a lehetõsége! :)