Téma: Éden Hotel

bayswater 2011 máj. 18. - 22:04:54
(387/727)
A hosszabb kapcsolat lehetett egy pasival is, nem?
Pista15 2011 máj. 18. - 22:04:47
(386/727)
Ja ezt mellékesen linkeltem, tudom, h Dani nem az, de Ádámban erõsen kételkedek, az is gyanús, h annyira gyönyörûen kidolgozott teste van, ez is jellemzõ a melegekre...nem tudom, de szánalmas, h barátságokról beszélnek 30nap után...ezek gyerekek?
bayswater 2011 máj. 18. - 22:03:51
(385/727)
Hoppáááá!!! Mégiscsak lesz következménye a sallernak.
Pista15 2011 máj. 18. - 22:03:34
(384/727)
Folyamatosan arról cikkeztek, h ádám épp a hotel elõtt szakított egy hosszabb kapcsolatból, de bevallom nektek gyerekek, létezik, h egy lányt se mér végig, minden lánnyal annyira elutasító, azért a férfiak tudjuk milyenek és ez az õrült rajongás "semmit fel nem mutatni tudó" dani iránt, igencsak romantikus.
bayswater 2011 máj. 18. - 21:57:13
(383/727)
DAni nem az, az kiderült, itt Ádám volt a kérdéses, ill. számomra még mindig az.
7/10
Huncutka01 2011 máj. 18. - 21:54:41 7/10
(382/727)
Igen és az is fura, hogy Nikivel milyen elutasító volt. Pedig az a lány még így nõi szemmel is nagyon vonzó nõ. Na, de hogy aztán mégis mi az igazság...ki tudja....
Pista15 2011 máj. 18. - 21:34:22
(381/727)
2011.05.10. 06:45
Kriszta és Dani szívét már Kolumbiában, az Éden Hotel forgatásán eltalálta Ámor nyila. Ám a fiatalok szerelme csak itthon bontakozhatott ki. A pár jobban örül egymásnak, mint a fõdíjnak.



Éden Kriszta álmában sem gondolta volna: egészen Kolumbiáig kell utaznia, hogy találkozzon élete nagy szerelmével. A csinos lány már három éve élte a szinglik életét, ezért is jelentkezett a Viasat3 játékára, amitõl csak egy izgalmas kalandot remélt.


Kriszta és Dani az Éden Hotel nyertese
Kriszta és Dani szerelme hosszú távra szól
Fotó: VIASAT3


– Alapjáratban nem vagyok szerelmes típus, így amikor kirepültem az Éden Hotel forgatására, nem láttam erre esélyt – mesélte Kriszta, aki nem tagadja, Dani már az elsõ héten közelebb került hozzá. Aztán, miután kiesett a fiú, Kriszta úgy gondolta, könnyebb lesz számára a játék, mert nem kötõdik senkihez. Ám a gondolataiból csak nem tudta kiverni õt. – Amikor néhány nap után visszaküldték a mûsorba, nagyon örültem. Kolumbiában azonban nem történt köztünk semmi. Itthon aztán találkozgatni kezdtünk, és kialakult a szerelem – újságolta a barna szépség, akinek külsõ és belsõ adottságai miatt egyaránt bejön a személyi edzõ srác. Egyszóval minden tökéletes.

– Szûk baráti körömben azt szoktam mondani, ha a huszonötmilliós fõdíjat nem is hoztam el, de a szerelem és az így átélt boldogság sokkal többet ér számomra – magyarázta boldogan Kriszta, akihez hasonlóan Dani is két méterrel a föld fölött jár.

– A hotel játékosai közül Kriszta volt a legszebb. A kisugárzása azonnal megfogott. Nemcsak az tetszik benne, hogy gyönyörû, értelmes és vonzó, hanem sok apró gesztusból és egyéb dologból adódott össze, amiért megszerettem – mondta Dani, akitõl kedvet kaphatnak mások is a játékra, hiszen hamarosan indul az Éden Hotel második szériája. A Viasat3 már most várja a bevállalós fiúk és lányok jelentkezését, akik paradicsomi körülmények között szeretnének évõdni a mesés fõdíjért.
bayswater 2011 máj. 18. - 21:21:05
(380/727)
Hát ezt már én is felvetettem:)
Pista15 2011 máj. 18. - 21:08:43
(379/727)
Van egy sanda gyanúm Ádámról, sztem Ádám homár és azért vonzódott Danihoz. Ennyi.
bayswater 2011 máj. 18. - 20:59:34
(378/727)
Szerintem ne fényezd magad, nem te vagy az egyetlen akire nem hatnak a buta reklámok:)

Ádám, amikor kiejtette magát még nem lehetett abban biztos, hogy a két fiú közül nyeri meg valaki a lóvét.

Hogy mitõl gonosz Szandra? Elég csak ránézni:-DD
A tegnapi részben elmondta annak a buta fekete hajú csajnak hogy Nikit kell kiejteni legközelebb. Elõtte és utána meg úgy nyalt Nikinek mintha a legjobb barátnõje lenne, mézes-mázos hangon szövetkezett vele. Hát ez számomra abszolút kimeríti a gonoszság fogalmát. Persze, erre is azt lehet mondani, hogy taktika, de nekem akkor sem szimpatikus. Ádám nem volt ennyire szélsõséges jelenség, õ bevallottan Danit favorizálta, és ebbõl nem csinált titkot, érdekbõl viszont nem láttam közeledni senkihez.
Pista15 2011 máj. 18. - 20:46:04
(377/727)
Még annyit tennék hozzá az egészhez, hogy mivel Ádám, Dani és Kristóf szövetséget kötött, h osztoznak a pénzen Ádámnak nem kellett aggódnia, h kiesik, hiszen ha bentmarad, akkor is osztoznia kéne a pénzen...de így h kiesett és méginkább lekötelezettjévé tette Danit, ha Dani nyer nyugodt lehet a része felõl. Bár Kristóf meg baromira megvezethetõ, naiv, ugyh ha õ nyer a két srác keményen le fogja húzni anyagilag õt is. Tehár Ádámnak nem esik bántódása a kiesésével.

Remélem keresztbehúzza Szandra a számításaikat, jaj de szeretném!:)
Pista15 2011 máj. 18. - 20:42:25
(376/727)
Ádám nem egy mártír. Sztem kifejezetten undorító hangulatot teremtett és azzal a rosszindulattal, amellyel egy új embernek sem adott esélyt, abszolút nem lopta be magát a szívembe, sõt...Nem értem ti mit esztek rajta, Ádámnak nem brókernek kéne lennie, hanem marketingesnek, mert az átlagembereknek ezekszerint qrvára el tudja adni magát, jellemzõ, h rám nem hatnak a reklámok, mindig a dolgok mögé igyexek látni.
Kabalának igaza van abban, h Szandra ugyanúgy harcolt ellenük, ahogy õk, mellesleg azon túl, h Szandra azt mondta gonoszkodik, tett bármi gonoszságot bentléte alatt? Mert én egyre sem emléxem. Kis butus, azt hiszi menõ, ha gonosznak állítja be magát, de elárulok egy NAGY TITKOT semmi gonoszságot nem tett, ha mégis légyszi idézzétek már, hogy mit...ezerhála!

ui: Kata kiejtése nem gonoszság volt, hiszen bárki mögé beállhatott volna a védettséggel...ez volt a játék adta lehetõsége és õ élt vele, az már más kérdés, h Ádám túlmisztifikálta...
csancsy 2011 máj. 18. - 20:40:00
(375/727)
Amúgy Daninak szurkolok. Kristóf se rossz (Dani után jöhet õ a "nyerésben", de van benne valami, ami visszataszító. Szerintem kicsit gonoszkodó (de nem olyan durván, mint a Szandra), szurkálódó és volt olyan mondata (már pontosan nem tudom melyik), amibõl az jött le, hogy nagyképû.
csancsy 2011 máj. 18. - 20:34:19
(374/727)
Azért hívják k*rv*nak, mert az volt a foglalkozása... Õ maga is beismerte.
Amúgy eleinte kedveltem Szandrát és utáltam az Ádámot. Örültem is, mikor kiejtette Katát Szandra, de utána teljesen elfordultam tõle. Azért nem kedvelem, ahogy viselkedik, amiket mondd... Akárhogy is, egy velejéig romlott, gonosz "nõ". Ádámban nem szerettem, hogy irányítani akarta többieket és ennyire besértõdött Kata kiejtésén, de ahogy egyre tovább ment a játék és valamennyire megismertem, rájöttem, hogy jóindulatú, aranyos srác (elég arra gondolni, amit tett Danival) és érthetõ miért nem kedveli Szandrát (és szerintem Ádám se igazából Kata kiejtése miatt utálja, hanem Szandra természete miatt...). És érdekes módon Szandra is ezt hozta fel, mert hogy az Ádám irányít, és most tessék ugyanazt csinálja...
bayswater 2011 máj. 18. - 20:28:12
(373/727)
Nyilván ez is szimpátia alapján megy. Nekem Szandra nem szimpi, mert rosszindulatú és elviselhetetlen.
Ádám pedig valamiért szimpatikus. Lehet hogy azért mert közelebb érzem magamhoz az egyéniségét, mint Szandráét.

Régebben írtam, hogy minden körülmények között embernek kell tudni maradni. Szandra errõl nem gyõzött meg, Ádám viszont igen.
kabala 2011 máj. 18. - 19:53:18
(372/727)
Engem az zavar, ahogy Szandrát mindennek elhordják, mert meg akarja gyengíteni Ádámékat. Csak a saját eszközeikkel vette fel velük a harcot. Akármilyen is Szandra (lehet, h az életben nekem sem lenne a legjobb barátnõm), nincs joguk, h úgy beszéljenek vele és róla, ahogy teszik. Az volt a bûne, h kiejtette Ádám párját. Szerintem teljesen jól csinálta. Azzal, h a kemény magot gyengítette, a saját helyzetét erõsítette meg. Nincs joguk ezért mindenféle rossz k-nak elhordani.
Meg különben is, menjenek a fenébe a nagy "barátságukkal". Milyen barátság az, ahol 2 hónapja ismered a másikat? Mindenki tudja, h ez a mûsor nem nagy érzelmekrõl, hanem pénzrõl szól. Nekem nem tudják fényezni magukat a hazugságaikkal.
Egyébként Dani már a második kiesését úszta meg! Ezt sem tartom jogosnak!
bayswater 2011 máj. 18. - 19:35:37
(371/727)
Alizt valóban ide-oda tolják, de akit lehet, és hagyja magát... azzal ebben a játékban kötelezõen meg is kell tenni, ha egyszer így kínálja magát tálcán. Aliznak nincs önálló gondolata, nem tervez, csak sodortatja magát az árral.

Danival kapcsolatban egyetértek veled, õ is csak úgy "van", mint Aliz, nem értem, hogy Ádám mit eszik rajta, miért látta, hogy Dani erõsebb nála. De az is igaz, hogy Danit õ beszélte rá arra hogy Szandra mögé álljon, ami óriási hiba volt, és ezért vállalta hogy inkább õ essen ki kissé jóvátéve ahibát. Ezt akkor is korrekt dolognak tartom, ha sokan fújnak rá, hogy dehát úgyis kapott volna. Egyrészt egyáltlaán nem volt akkor, és most sem biztos, hogy Dani vagy Kristóf nyeri meg tehát a nyereményben sem lehetett ilyetén módon bízni. Ádámnak egyszerûen meg kellett ezt lépnie, most már így látom, azt hiszem minden valamire való rendes emberke ezt megtette volna.

Az, hogy õ a Keresztapa, nem véletlen, de én ezt egyáltalán nem érzem egy negatív dolognak, sõt, az igazi Keresztapa a filmben is fifikás, okos, és irányító típus. Amiben Ádám mégsem "keresztapás", hogy belõle a gonoszság hiányzik, nem úgy, mint vetélytársából.

Azt se feledjük, hogy a 24 órából egy összevágott 45 percet látunk, nem tudhatjuk, hogy mi minden történt még, ami erre vagy arra a lépésre kényszerít egy játékost.
Eldalote 2011 máj. 18. - 19:03:22
(370/727)
Szerintem kifejezetten jópofa, hogy ilyen karakteres zenét kapott Ádám. :):):) Bár a filmet én sose néztem meg, de a zenéjét mindenki ismeri. Ádám lehet, hogy taktikázik, mindenkinek az lenne a dolga, de õ egy kiemelkedõen értelmes a játékosok között és nem rosszindulatú.
Pista15 2011 máj. 18. - 16:39:36
(369/727)
Hozzátenném, nem véletlen a keresztapa zene Ádám jeleneteinél ádám keverte rendesen a szart.
Pista15 2011 máj. 18. - 16:38:56
(368/727)
Például arra gondolok, hogy felhasználni Alízt folyamatosan, úgy tettek, mintha kedvelnék és bent akarnák tartani, közben meg kihasználják a naivitását és ide-oda teszegetik, akár egy sakkbábút, hogy õk maguk bentmaradjanak, közben meg, amint úgy állna a helyzet kiejtenék a francba.
Teljesen egyetértek Szandrával meg kellett bontani a "triumvirátust".

Valaki írta, azt hiszem a viaszat weboldalán, hogy Ádám 30 napot dolgozott és hogy lehet, h ugyanakkora esélyekkel indul egy 5napja bentlakó. Ne röhögtessetek DOLGOZNI???????? Úgy értitek napozni, enni, fürdeni, eddzeni, táncolni, ingyen piálni stb.
Megfeszített munka valóban, rosszabb munkám nekem se legyen.

Élvezem a játék kiszámíthatatlanságát és hogy nem fair, mert ez errõl szól...egyetlen dolgot sajnálok, h anno Danit visszaengedték, mindenki rajong azért a gorilláért, de fogalmam sincs miért. Még egy ép mondatot nem hallottam tõle a játék eleje óta.

Hajrá Szandra!