Téma: Edison

3/10
efes 2008 júl. 22. - 11:34:05 3/10
(6/26)
Szomorú látni, hogy olyan arcoknak is, mint Morgan Freeman vagy Kevin Spacey, el kell vállalniuk olyan szerepeket, melyeket nyugodtan nevezhetünk méltatlannak. Bár, az is lehet, hogy az ügynöküket palizták be/ügynökük palizta be õket erre a buta dzsékategóriás akciófilmre...

Mindegy, szar film, mindenki láthatja majd az rtltv2+-on, a 00.00-02.00 hétköznapi mûsorsávban. Az ostoba és következetlenségekben, logikai bakugrásokban tobzódó forgatókönyvbõl készült filmet középszerû akciójelenetek és még középszerûbb színészi alakítások -meg az ismert nevek, plusz popsztárok- próbálják letolni a torkunkon, sikertelenül.

Egy pozitívum: Justin Timberlake-et nem dobja le a screen, meg lehetne nézni egy komolyabb filmben is. Mert ez egy rakat kaka, nem több...
Karpov 2008 márc. 25. - 21:54:14 Előzmény barna4
(5/26)
nekem tetszett... bár merültek fel kérdések, mert a film inkább emkékeztetett a szlájderszhez. de a kérdések.... pl.ki volt a fõszereplõ. ez a timberléék srác mennyit fizetett, hogy összepakolják a nagy nevekkel. a mellék szereplõk (akik sztárok) hogy válalhatták el a filmet. egy tökös korrupt gengszter-rendõr miért kap sírógörcsöt ha a fõnöke rászól. jaaa és mégegy kérdés volt ennek a filmnek forgató könyve.
de vannak jó snittek, de még mindíg álítom kilencven percbõl nem hoznak ki jó filmet.
1/10
barna4 2008 márc. 23. - 22:24:33 1/10 Előzmény Jim Beam
(4/26)
huhhhh, most néztem meg ezt a...mûalkotást. 0/10 Az elõttem szóló teljesen hûen festi le a valóságot!
Jim Beam 2007 ápr. 29. - 20:21:47 Előzmény King Diamond
(3/26)
Ugye csak vicceltek!!? Ez az egyik legszarabb film, amit valaha láttam.
Kb. a delta force kommandó szintjén van. Még egy amerikai nindzsa 5 is ráver.
David Burke egy szánalom. A történet olyan gyermeteg, hogy még egy délelötti matinéba sem menne el.
Morgan Freemanen kívül pedig a színészek játéka döbbenetesen szar. Valószínüleg a rendezõnek köszönhetõen .
Ami igazán dühítõ, hogy a film tömve van sztárokkal. Olyan mellékszereplõkkel, hogy csak néztem.
Ebbõl ezt a marék f*st kihozni, nem kis teljesítmény!!!
8/10
King Diamond 2007 márc. 23. - 22:16:38 8/10 Előzmény Timke
(2/26)
Nekem is tetszett. Justin Timberlake-et utálom, mint a sz*rt, ezért vonakodtam megnézni, de be kell valljam, hogy jól játszotta a szerepét, mondjuk azért Kevin Spacey vagy Morgan Freeman nyomába sem ér, de jó volt. Az egész film jó volt, akciódús, jó alakítások, jó történet, szóval mindenkinek ajánlom, aki nem látta, vagy nem ismeri! 8/10
Timke 2007 febr. 22. - 18:06:42
(1/26)
Nem is rossz. Gengszterfilm,meg lehet nézni.