9/10
offtopic
meszag 2011 máj. 03. - 19:34:24 9/10 Előzmény Thousand Lakes
(1663/1863)
Remélem befizetsz te is a mentsük meg az országot folyószlára a fideszesek helyett. :D
9/10
offtopic
meszag 2011 máj. 03. - 19:32:32 9/10
(1662/1863)
Te annyira giccses fideszes(jobbikos) vagy, hogy ez a hsz-ed még arra sem érdemes, hogy az ember bosszantsa vele magát. :)
9/10
offtopic
meszag 2011 máj. 03. - 19:30:07 9/10 Előzmény Tyrannosaurus/velo/Rex
(1661/1863)
nagyon igyekszel, hogy a lényegtelent domborítsd ki.
Az elõzõ akciójuk is arc pirító disznóság volt, fõleg azt beállítani kérdõívnek,....
Jó lenne ha különbséget tudnál tenni feleletválasztás, és kérdés között. Ha ez sikerül, rájössz, pofátlan pénzkidobó aktus ez is, és kíváncsi lennék, kinek az érdekeltségi körében van ilyen nyomtatványos cég. :P
offtopic
géGyula 2011 máj. 03. - 19:09:59
(1660/1863)
"Teljesen természetes hogy egy mszp-st nem érdekel az átlagember problémája"

Ez az elsõ marhaság a hozzászólásodban, honnan veszed?

A második marhaság, hogy engem mszp-snek nézel, és ezt honnabn veszed?

A hsz további részében látható a minõsíthetetlen és ostoba önteltséged, egy csomó többé kevésbé közhelyet összehordsz. Úgy látom, nem különsebben szinvonalas tankönyvbõl.
Köszönjük, de végeztünk iskolákat, s nem szorulunk a tanításodra. Ami engem illet, én semmi képpen.
vondermonarchia 2011 máj. 03. - 17:24:32
(1659/1863)
Teljesen természetes hogy egy mszp-st nem érdekel az átlagember problémája, soha nem is érdekelte :)
Nekem nincs problémám, végül csak azokat a nyugdíjasokat ütik agyon a mszp kedvenc orkjai, kiknek szavazatára épít az mszp .
Milyen érdekes, hogy akit ez érdekel azt milyen hamar kikiáltják "náci"-nak.
Náci szó a nacionalista szóból.
Nacionalizmus : A nacionalizmus a nemzetek kialakulásának, a nemzetté válás folyamatának ideológiája. Az egyik legtöbbet vitatott politikai eszmerendszer. Legfontosabb jellemvonása a nemzet fogalmának elõtérbe helyezése, az a nézet, hogy a nemzeti azonosság (nemzeti identitás) az emberi élet alapvetõ értéke, amely sokszor meg is elõz minden más szûkebb és tágabb csoporthoz (pl. társadalmi osztály, párt, vallás) való tartozást, kötõdést. A nemzetet a területi egység, a közös nyelv, kultúra és szokások, a közös mítoszok és történelem, valamint mindezek tudata jellemzi. A nacionalizmus általában a nemzet és állam egységébõl indul ki, azt hirdeti, hogy a nemzetet a teljes szuverenitás joga illeti meg. A nacionalizmus kiindulópontja, hogy mindenkinek van nemzetisége, a politikai közösség, az állam pedig ezen az alapon nyugszik. A nacionalizmus abból is kiindulhat, hogy „mi különbek vagyunk másoknál", bár ez nem törvényszerû, a békés szándékú nacionalizmus megelégszik azzal, hogy „mi mások vagyunk". Minden nemzetnek megvannak az úgynevezett „referencianemzetei", tehát azok a nemzetek (általában a szomszédai), amelyekhez méri, amelyekkel összehasonlítja magát (a magyaroknak pl. a románok vagy az osztrákok, a szlovákoknak a magyarok és a csehek, a lengyeleknek az ukránok stb.).

Vagyis mindenki náci aki szereti a saját nemzetét, a magyart például , és büszke hovatartozására.
offtopic
géGyula 2011 máj. 03. - 14:35:44
(1658/1863)
Senki se mondta, legfeljebb te vágtál föl a marha nagy nyíltságoddal,
de ne fáradj, engem nem is érdekel, sem a képed, sem a problémáid.
vondermonarchia 2011 máj. 03. - 14:26:58
(1657/1863)
Ezt ki mondta ?
Elõbb kérdezz, utána írj :)
vondermonarchia 2011 máj. 03. - 14:25:51
(1656/1863)
Te sem nyertél, már otthon ( itthon) vagyok :)
offtopic
géGyula 2011 máj. 03. - 14:25:07
(1655/1863)
Téged ábrázol as kép az adatlapodon?

Na, ne röhögtess!
offtopic
géGyula 2011 máj. 03. - 14:16:39
(1654/1863)
Nem nyertél,mert nem néztem meg az adatlapod.

Látom, választékos stílusod egyenesenpredesztinál, hogy oszd az észt!

Nem lenne jobb, ha haza mennél? (Most már megnéztem az adatlapod!)
vondermonarchia 2011 máj. 03. - 12:55:32 Előzmény géGyula
(1653/1863)
Tetszik, hogy azt hiszed a port.hus névjegyemem hamis adatok szerepelnek.
Nem mindenki rejtõzködik olyan sunyi módon ,mint te :)
Biztos ennek forrását a baloldali hazaárulós ügynökmúltadban kell keresni !
vondermonarchia 2011 máj. 03. - 12:53:12
(1652/1863)
Kedves Zoli, kérlek gyere elõ, mert úgy tûnik a hozzám intézett szavak valójában neked szólnak :))

Egyetlen egy jó dolog van Orsós Vitya narancsuralmának, hogy a magukat baloldaliaknak tartó emberkék agyvérzést kapnak és tudják hogy Mo-on nagyon sokáig nem fog nyerni MSZP illetve hozzá hasonló párt. Bár ismerve õket nagyon hamar beilleszkedne ebbe a mostani kormányzásba, hiszen ugyanazt csinálja a narancsfülkeforradalom, mint a vörös elqúrtukénártatlanhunvaldvagyok szánalom párt.
offtopic
géGyula 2011 máj. 03. - 11:20:18
(1651/1863)
Nem bántó szándékkal írtam azt a pár szót nagybetûvel!

Különben meg azt hiszem, túl szerény vagy.
Ami úgy egyébként nem baj. De egy ilyen fórumon!

Nagyon helyes, hogy úgy döntöttél, igen is írsz!
offtopic
géGyula 2011 máj. 03. - 09:51:05
(1650/1863)
Minen szavaddal a kezdõ sorban idézett mondatomat bizonyítod, zoli!
offtopic
géGyula 2011 máj. 03. - 09:49:50
(1649/1863)
Helyesírási hibák?!!

SchmittPali óta még van magyar jobbos, akinek van bõr a képén még említeni is?
Letépem at arcom, zolikám!

Egyébként sajnos igazad van.
Bár, itt nem részletezendõ okból olyan rossz a gépelésem, mint amilyen.
Maradjunk abban: Hallgatni arany (lenne számodra!)
vondermonarchia 2011 máj. 03. - 03:12:21 Előzmény géGyula
(1648/1863)
"A magyar nácik értelemszerûen különben is az újszülöttek értelmi szintjén vegetáló plebsz indulataira építenek."

Ebben is apró tévedésben vagy.
A magyar " náciknak" nem kell ilyesmire építeni, elég megnézni azoknak a megkínzott majd agyonvert 80-90 éves öreg magyarokat a holttestét nézni, az utcákon hordákba verõdött orkokat figyelni, egész nap a dajdajozó, nyakukban vastag aranyláncot hordó majd hó elején a segélyt hozó postást váró kisebbséget tûrni, kik eddig éjjelente de manapság már világos nappal is feldúlják a kerteket, lopnak amit érnek.

Na persze ezt csak az "átlag magyar" látja, kik dolgoznak, élni próbálnak kis földjükbõl, kiegészíteni rezsijüket veteményeseikbõl, kiket nem vég a rendõrség, kiket az orkok leköpdöshetnek, a kocsijukat megdobhatják kõvek, kiknek szüleik már nappal is bezárkóznak otthonaikba, félnek kimenni az utcára.

Kik csak azt veszik észre hogy egyre drágulnak a gáz-, víz-, áramszámlák.
kik nem értik, hogy lehet az hogy bár Mo-on hatalmas ivóvízkészlet van, mégis a világon a 3. legdrágább nálunk az egyköbméter víz után fizetendõ díj, kb 3 dollár, míg a gazdag országokban is mind 1 dollár alatt van?

Aki ebben a világban nem lesz a te értelmezésed szerint "náci" , azt bizony hamar a földbe fogják szántani.

Igen pár évtized múlva Mo erre a sorsa fog jutni, de addig még megkeseríti pár "náci" magyar a gyarmatosítók és az orkok életét, bármennyire is fájni fog ez a hozzád hasonlóaknak.
vondermonarchia 2011 máj. 03. - 02:58:03 Előzmény géGyula
(1647/1863)
géaliashorngyula,

Olvasd már vissza magad, na persze ha tudod:)
Elõször tanulj meg írni aztán kritizáld azokat a bizonyos magyar nácikat, kik nem írnak ennyire magyartalanul, helyesírási hibáktól hemzsegve mint te.

Miért hiszed hogy ha nácinak hívsz valakit, azzal megbántod ? :)

Ne szapuld a Jobbik aktivistáit, mert õket talán még érdekli Mo sorsa.
6/10
Thousand Lakes 2011 máj. 03. - 02:39:25 6/10
(1646/1863)
Annakokáért, hogy végre mi irányíthassuk az országot. Ezentúl legalább 2-3 havonta fog egy-egy levelet küldözgetni Orbán "mi legyen a rezsivel" Viktor.
offtopic
Tyrannosaurus/velo/Rex 2011 máj. 02. - 20:36:51
(1645/1863)
Bosszantásból. Most majd gondolkodhatsz rajta, hogyan fejezd ki a mélységes megvetésedet a leghatásosabban. Anthrax porral megtöltve, vagy levélbombaként akarod visszaküldeni? Vagy feljelented a kormányt zaklatásért?
Remélem adtam egy pár ötletet, hogy elviseld ezt a felháborító inzultust?
9/10
offtopic
meszag 2011 máj. 02. - 19:19:09 9/10
(1644/1863)
megint kapunk levelet a kormánytól... mineeeek???