8/10
popeszku 2013 márc. 03. - 14:09:15 8/10
(639/1479)
Rájöttem,hogy nem zavar.Szgép elõttem,jobbról pedig a tv,sõt,többször oda is pillantok.Annyira nem rossz ez.
Tamáss11 2013 márc. 03. - 13:04:36
(638/1479)
Lehet itt összeesküvés elméleteket gyártani, de az tény, hogy a sorozatnak itt sokan nem jósoltak 1hétnél többet, mégis megy fõmûsoridõben és van nézettsége. Az már az RTL klub helyében engem sem érdekelne, hogy azért nézik, mert szeretik, vagy mert utálják. Akárhogy megy itt a vergõdés, egy ideig még mûsoron lesz :)
1/10
-greghouse- 2013 márc. 03. - 12:27:01 1/10
(637/1479)
Persze. Sakkoznak a tologatásával. Nyilván, ha hajnal három és négy között adnák, akár nyolcvan százalékos nézettsége is lenne, mert más akkor nem nagyon van, talán csak a Duna World, mert az külföldre célzott, meg még egy-kettõ, és az éjjeliõrök mi mást néznének. Igaz, akkor reklámbevétel sem lenne, tehát fölösleges a nézettség...
....persze, ha a tetszési indexet is beszámítanák, nem gondolom, hogy jó helyezése lenne.
Csak a reklámozók letojják, hogy mekkora a tetszés, mindegy, csak ott üljenek elõtte a népek és bámuljanak kiguvadt szemmel. Pénz beszél, nem a mûsorról szóló vélemények.
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 03. - 04:56:13 1/10
(636/1479)
Azért nézettebb mert a Fókusz a 40milliós Játszmával van egy sávba.
Ha ezzel lenne egy sávba akkor már rég K.O. lett volna...
10/10
f_nikcsy 2013 márc. 02. - 22:36:23 10/10 Előzmény CsizmásPandúr
(635/1479)
Helyesbítenék. Már a fókusznál is nézettebb a mûsor, az emberek igenis nézik, rákattantak!

Valóban sok pénzt tettek a mûsorba, az éves költségvetést egy milliárdra becsülik. (A lakás átalakításA, annak bérlési költsége, jó magas rezsije, szerepelõk és stáb bére, plusz még egy kérót bérelnek raktár és pihenõ helység gyanánt).
10/10
f_nikcsy 2013 márc. 02. - 22:31:34 10/10 Előzmény kozi001
(634/1479)
Ennek a sorozatnak pont az a lényege, hogy amatõrök legyenek benne. Ha pluszban alkalmaztak volna színészeket, kilógtak volna a sorból.
Mellesleg én úgy látom, ez pont azért jó, mert nincs szövegkönyv, sokkal jobb, mint a BK. Ott van jópár diplomás színész, mégis úgy gondolom egyedül Rékasi Károly és Szõke Zoltán tud természtesen és jól játszani. A többi benne lévõ diplmoásnál érzem állandóan a mesterkélt elõadást. Ami idegesít sokszor.
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 márc. 02. - 21:31:51 1/10
(633/1479)
Megyek fészbukra lájkolni:)
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 márc. 02. - 21:31:32 1/10 Előzmény CsizmásPandúr
(632/1479)
Én nézem.
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 márc. 02. - 21:29:59 1/10 Előzmény -greghouse-
(631/1479)
Érdekes én nem nézek tévét és sehol sem találkozom a sorozattal véletlenül, se plakáton, se netes hirdetésben. Én itt a fórumon láttam a sorozatról, majd az RTL MOST-on néztem meg, ahová felteszik a részeket.
A helyedben nem jelenteném ki, hogy ELKERÜLHETETLEN, mert nagyon is el lehet kerülni.
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 márc. 02. - 21:26:16 1/10 Előzmény Robca25
(630/1479)
ez már gáz viszont
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 márc. 02. - 21:25:19 1/10 Előzmény kozi001
(629/1479)
azt én se vágom
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 márc. 02. - 21:22:58 1/10
(628/1479)
OFF:Sztem a mai fiatalok simán megcsinálnak ilyet. Tegnap igényes zenei koncertre mentem és ahogy a Deáknál, mentem fel az aluljáróból, egy fiatalokból álló csapat (nálam fiatalabbak, olyan 17-20évesek lehettek) Péntek este lévén, "party"-zni mentek. Tódultunk a mozgólépcsõ felé, erre a következõket hallottam, hátulról: " g*ci, qr*ára kell hugyoznom, g*ci, hová mentek? a másik irányba kell mennünk b*zd meg" Hát sztem ez a típus, amelyik szétb*sza a fürdõszobát. Mellesleg ezeknek MÁR nem árt, egy ilyen tévémûsor. Mert már a drágalátosszüleik, alaposan NEM nevelték meg a kölköket.

Visszatérve arra a számodra fájó jelenetre, ahol véleményedszerint Gabi "kakil" igazából csak ül a budin, de engem nem ez zavar, hanem inkább, hogy telefonál.
Sosem akarom megtudni, h felhívok valakit, az meg képes felvenni nagydolog közben, sztem ez az illetlenség, gusztustalanság és abszolút taplóság fogalmát a legmélyebb módon meríti ki.
McCart 2013 márc. 02. - 19:39:31 Előzmény Robca25
(627/1479)
Nagyon le akarják tolni ezt a sz*rt az emberek torkán látszik, ennyibõl logikus a lépés.
De nem értem minek erõltetik.
10/10
kozi001 2013 márc. 02. - 18:04:58 10/10
(626/1479)
Mintha a BK/Jr tele lenne bravúros drámai alakítással.
Komolyan mondom a Szomszédok jobb volt anno!

Ebben lényegében amatõr szinészek vannak(Nádai Anikó, Polyák Rita), illetve van aki még szinte az se. Nem kell csodálkozni h milyeneket alakítanak. Majd késõbb lehet h jobban belejönnek.
Nyílván nem férne bele a szûkös költségvetésbe egy-két profi színész.
1/10
-greghouse- 2013 márc. 02. - 16:51:11 1/10
(625/1479)
Pontosan így van. Gazdaságilag van egy "sunk cost", egy elsüllyedt költség, amely akkor is van, ha raktárban van a film. Tehát ugyan sokkal kisebb reklámbevétellel (mert az napszaktól, naptól, nézettségtõl stb. függ), de a már elköltött fix költségekbõl ha bármennyit visszahoz, már megéri ismételni orrba szájba.
Ez egészen addig így van, amíg nagyobb hozamú sorozatot nem tudnak a helyére tenni. Vagy minden hétvégére nagy mozifilmeket, de azok megint drágábbak is. Mivel a tévék általában negyedéves mûsortervvel dolgoznak, negyedévente lehet változás, de arra nincs recept, mikor számolják ezt, van amelyik évadhoz képest (amely szeptemberrel kezdõdik), van amelyik naptári évben gondolkodik, van amelyik eltolódott, vagy szûkített évaddal (amerikaiak fõleg, ott maximum május közepén véget ér minden, utána csak ismétlések szeptember közepéig).
Summa summárum, hacsak nem vesz valami nagyobb reklámhordozót a tévé, bizony nyögjük a sors minden nyûgét s nyilait, éjjel-nappal.
(Plusz, még majdnem elfelejtettem, a külsõ gyártó céggel akármilyen szerzõdése is lehet a tévének. Az üzleti titok, kivéve a köztévéket.
Ezen bukott meg a köztévé Marslakókja, mert a Wikileaks magyar honlapja közreadta a Marslakók szerzõdését, kénytelen volt a tévé kiadni, mert közpénz. Abban huszonvalahány oldalon sok érdekes dolog van, elvileg ott is kötelezte magát a tévé x epizód fõmûsoridõs sugárzására. A tévé viszont annyi hideget meleget kapott, hogy inkább vállalta a szerzõdésbontással járó kötbért, mint hogy tovább bosszantsa az adófizetõt. Igaz, így is Jáksó László gyártó vállalkozása járt jól (csak a reklámbevétel kis százalékától estek el, de többet kaptak).
Ezt az RTL-tõl nem lehet várni, mert a mûsor addig megy, amíg hoz egy elvárt minimum nézettségi arányt. Úgy tûnik egyelõre hozza. A reklámbevételt nem biztos, mert a reklámozók elvehetik tõlük a reklámot. A "switch point", átváltási pont ott van, ahol negyedévre be tudnak biztosítani egy olyan mûsortervet, amelyik fedezi a mostani sorozat bevételeit, plusz a (bizalmas) szerzõdésben leírt esetleges megszüntetés miatt kifizetendõ kötbért.

Gyanítom, hogy az RTL mûsorszerkesztõi lázasan dolgoznak azon, hogy mivel lehetne legalább az ismétléseket kiváltani, vagy az egészet.
....Remélem, találnak valamit. Ha másban nem is, most az egyszer drukkolok nekik.
CsizmásPandúr 2013 márc. 02. - 15:35:25
(624/1479)
Azért mert túl sok pénzt beleöltek, de a kutya sem nézi. Megérdemlik.
jucus6 2013 márc. 02. - 15:23:25
(623/1479)
Hétköznap este 8 leadják,
megismétlik másnap 13,40-kor
miért kell még a szombatot és a vasárnapot is elcseszni vele?
genyanett 2013 márc. 02. - 14:10:18 Előzmény -greghouse-
(622/1479)
dettó.
Egy percet se láttam még belõle, de baromira jól szórakozok a kommenteken:D
1/10
-greghouse- 2013 márc. 02. - 13:00:27 1/10
(621/1479)
Nyilván költõi a kérdésed, hogy miért nem színészek játszanak. Gondolom, egy Cserhalmi vagy egy Eszenyi formátumú színész rögtön rácsapna egy ilyen szerepre mint csibe a... kukoricára.
Ezek az emberek a töredékét kapják annak amit egy profi kap, ráadásul feltûnési viszketegségben szenvednek, és a világ legjobb pályájának a celebséget, mint fõfoglalkozást tartják, mindegy miben, csak az õ epilálásuk, kefélésük és piálásuk legyen a téma.
Plusz, ez egy licensz mûsor, ami (állítólag) bejött a csatorna külföldi leányainál. Azt nem tudom, mibõl gondolják, hogy mindig minden ugyanúgy be fog jönni itt is.
Aztán még... itt az amatõrök közül állítólag válogatnak, de, szentséges Úristen, ha ezek voltak a legjobbak a jelentkezõk közt, milyen lehetett a többi????
marie1 2013 márc. 02. - 11:36:16
(620/1479)
Ez is eltûnik majd, mint a többi ócskaság. Igaz, jön helyette valami még nagyobb felkiáltójel, valami még nagyobb döbbenet. Ennyi közönséges, tetovált, mûkörmös, kigyúrt figurát összehordani!? Sehol egy kis kultúra meg érték. Némi álmûvészkedést beraknak, hogy legyen valami kvázi "különleges", ne csak a zajos diszkó, a hányás, meg rendetlenség. Nem értem, állítólag van Filmmûvészeti Egyetemünk- ahová nehéz bejutni- és vannak színmûvészeink...valahol.... Miért nem azokat foglalkoztatják? Miért kell utcáról beesett senkiháziakkal elhitetni, hogy filmvászonra valóak?? Nem véletlenül kapott összesítve 2,4 pontot ez a sorozat. Kapcsolagtás közben sikerült elcsípni egy részt..tátott szájjal bámultuk a totális ócskaságot. Maximum kínosan nevetségesnek tartottuk itt-ott. Mindenki egykaptafa, mûanyag, affektálós. Fõleg a lányok. A fiú szereplõk közül van 1-2, amelyik nem is lenne olyan tehetségtelen, de az alkotás alapkoncepciója rossz. Csapnivaló a díszlet: a "trendi lakás". Semmi elegancia nincs benne, egy kifejezett szedettvedett ízlésficam. Ilyen értéktelenség hever az utcán, valóban ilyen Budapest. De ezt felesleges megrendezni, filmre vinni. Némi lelki érzékenységen vagy érzékenykedésen kívül semmiféle mondanivalója nincs. Valami kis ideológia, egy kis szellemiség nem ártana a háttérben, mondjuk az "alkotók" részérõl legalább...Én erre a sorozatra mondanám azt, hogy kimeríti a ciki fogalmát.