zsazsa777 2014 febr. 04. - 08:26:14
(1218/1478)
Tudom, hogy nem tartozik szorosan a témához, de láttam vmilyen reklámot, ahol psziho lalit egy színpadon reklámozzák a Kossuth-díjas BANGÓ MARGIT-tal! Kikérem magamnak a mûvésznõ nevében is!!!
7/10
La Diosa 2014 febr. 03. - 20:53:07 7/10
(1217/1478)
Rohadt hiteltelen a sorozat több okból is, de az egyik már nagyon-nagyon idegesít. Itt miért gyökér az összes ember? Miért kattan be mindenki? Nem volt még benne olyan személy, aki ne fordult volna TELJESEN ki magából úgy, hogy abszolút lesza.rja a barátait és semmivel nem törõdik. Tehát oké, biztos vannak ilyen emberek...Na de az ÖSSZES?! (Hanna,Joe,Regi,Marci, Anikó,Gábor,Lali,Rita stb...MINDEGYIKNEK volt már olyan idõszaka mikor egyáltalán nem volt önmaga...Ilyen a való életben nincs! Egyedül Kristóf az, aki mindig olyan amilyen...azért ez durva)

A másik is ehhez kapcsolódik. Ebben a sorozatban a nõk hülyének és naivnak vannak beállítva, ha a pasikról van szó. Érdekes, hogy EGYIK SE hisz a barátnõjének (Rita-Zsófi-Kristóf, Zsófi-Anikó-Kristóf, Dorina-húga-Kristóf, Regi-Zsófi-Krisztián stb.) ha arról van szó, hogy a valamelyikük jár vmi pasival és a pasi rányomul a csaj barátnõjére és a csaj nem hisz a barátnõjének, hanem elküldi a picsába, hogy mit hazudozik, tudja, hogy õ hajtott a Pasira, nem pedig fordítva -.-'
Ebben a sorozatban nincsenek õszinte barátságok? Az is hogy lehet, hogy mindenki a Kristófot akarja? Hát ilyen max a ismert/sztár pasikkal történik, hogy leszólítják a nõk és rögtön az ágyba akarnak vele menni. Hagyjuk már. Mostmár észbe kaphatnának az írók...Egyre gázabb :/
10/10
jacques mayol 2014 jan. 30. - 12:57:57 10/10
(1216/1478)
Látom sokakat megmozgat a sorozat és elég negatív a megítélése is..
Igaz nézettséget tekintve magasan fölötte volt a BK-nak..:) vajon miért?
Mindenkinek meglehet a véleménye én is megtettem régebben viszont annyit azért elmondanék nem érdemlik meg a negatív kritikát,mai fiatalság ehhez képest szélsõségekben sokkal meredekebb.
Az életrõl szól,ha sokak szemét szúrja néhány karakter vagy netalán a story ne vessen rá ügyet sem ezt tudom tanácsolni.És hol is lehetnénk ha nem kis hazánkban mikor ilyen negatív folyamot olvashatunk..miért ne lehetne pozitíválni ha nem ezt akkor mást máshol máskor.
Tudom hogy nem marad szó nélkül bejegyzésem,és elõre szólnék nem fogok senkivel vitába szállni.
Nekem tetszik a sorozat kifejezetten életszagú sok szemszögbõl szerencsére.
offtopic
Angelus1991ster 2014 jan. 25. - 23:05:28
(1215/1478)
Ez még nem igaz, de jósolható, hogy valamelyikbõl csinálnak valami fos mûsorra mûsorvezetõt. A "való" "világ" embereibõl is csináltak mûsorvezetõket hozzájuk méltó mûsorokat. Betelefonálós-jós(átverõ)-ezo-b.szó pénzlenyúló mûsoroknál lesz helyük.
Angelus1991ster 2014 jan. 25. - 14:44:38 Előzmény szaszka0520
(1214/1478)
Tényleg undorító , hogy ezekbõl mûsorvezetõt csinálnak. Legalább régebben a Viva TV hányta az ilyeneket, ott voltak ezek elrakva. Ez a éjjel-nappal valami meg csak azért van, hogy a reklámidõk közt valami legyen, valami igénytelen. Azért , hogy a mûsor borzalmai után ( ha valaki végignézi , én fél percet se bírtam nézni ) a reklám felûdítõ legyen. Hányinger, hogy aki éveken át tanul képzi magát, ezzel szembesüljön, hogy amit eddig elért azt gyógyós-dedós viselkedéssel eléri századanyi idõ alatt.
10/10
papayya55 2014 jan. 24. - 00:22:56 10/10 Előzmény smallblue98
(1213/1478)
Mi olyan borzasztó dolgot figyelhetünk meg ebben a sorozatban? Tényleg érdekelne hogy mitõl hívják ezt szennynek? És nem kell ahhoz tizenévesnek lenni hogy nézze valaki ezt a mûsort. Mint egy másik hozzászólásomban is írtam én 10 éve voltam 16 éves és hétvégenként mi is buliztunk, ittunk, pasiztunk, mert akkor volt itt az ideje és akkor még nem voltak ilyen mûsorok ahonnan "eltanulhattuk" volna. Így éltünk tizenévesen, most pedig gyerekünk van és éljük a "normális felnõttek" világát, nem lettünk drogosak stb.. Szóval nem látok semmi kivetnivalót ebben a mûsorban. Nem kellene ezt ennyire komolyan venni,nézni kell és jót szórakozni rajta vagy nem nézni szörnyülködés nélkül.
10/10
papayya55 2014 jan. 24. - 00:08:02 10/10 Előzmény szaszka0520
(1212/1478)
Jó hát engem igazából nem érdekel mit néznek mások a tv-ben és általában nem is szólok meg érte senkit, mert mindenki azt csinál amit akar. De ez fordítva is elvárható lenne hogy azok akik szerint szar az ÉNB fogadják már el hogy van akinek tetszik és szereti és attól nem kellene olyan jelzõkkel illetni azokat az embereket akik szeretik mint amiket lehet olvasni. Mindenkit más szórakoztat.
Egyébként nem tudom mi olyan van benne ami miatt nem lehetne vetíteni este vagy akár délután, ha esetleg szexjelenetre gondolsz vagy bulizásra hát az bármelyik délutáni filmben is van, de a szexjelenet itt is max csak annyi hogy melltartóban meg gatyában mutatják õket az ágyban semmi extra. És egyébként is kétlem hogy a mai fiatalok emiatt vagy bármelyik másik sorozat miatt lennének olyanok amilyenek. Én is voltam 16 éves, buliztunk, ittunk, pasiztunk és akkor még nem voltak ilyen mûsorok..
szaszka0520 2014 jan. 23. - 12:28:14 Előzmény papayya55
(1211/1478)
Felsoroltam két példát a hozzászólásomban, amiket a reklámban is mutattak. Nem kell ahhoz nézni, hogy tudjam, mik vannak benne. Figyeld! Õszintén bevallom neked, hogy amikor elkezdték vetíteni, megnéztem néhány részt. Ennyi! De amikor reklámozzák, és ezekben az elõzetesekben hasonló jeleneteket mutatnak (mint az említett két példa!), szerinted akkor nem vagyok tisztában azzal, hogy mik lehetnek ebben a mûsorban? Ja és nyilván azért látom ezeket az elõzeteseket, mert szoktam nézni az RTL-t. Van néhány sorozat ugyanis, amiket ezen a csatornán nézek meg, mivel nem lógok annyit a neten, hogy online tudjam nézni õket. Amúgy azt az AMERIKAI-SPANYOL sorozatot már láttam a Cool-on. És nekem tetszik, mert hálistennek nem egy szappanoperáról van szó. Nem beszélve arról, hogy van története, a karakterek érdekesek, erõsek, izgalmasak, a színészeket pedig nyomós okkal lehet nevezni színészeknek. Én azért is vagyok felháborodva az ÉNB miatt, mert tudom, hogy a benne szereplõ személyek EGYSZER vagy mûsorvezetõk lesznek, vagy riporterek, vagy színészek NULLA tehetséggel, NULLA képzettséggel, míg más keményen tanul/megdolgozik érte. És ez engem zavar, ha tetszik ha nem.
Azok az emberek, akik ezen az oldalon szidják az Éjjel-nappal Budapestet, azért teszik, mert még mindig nem egy ÉNB-fanoldalról beszélünk, hanem ez a port.hu. Nincs megtiltva, hogy leírják õk is a véleményüket. És szerintem hasonlóan mint én, õk is látják az elõzeteseket, amikbõl tudnak véleményt alkotni. Mert ha valaki ésszerûen gondolkodik, az képes arra, hogy felállítson egy képet errõl a mûsorról, anélkül hogy megnézne egy részt is (ELÉG az elõzetes ---> minden benne van! :D ). És még mielõtt ezt is kiforgatnád: nyilván más a helyzet egy rendes filmnél vagy sorozatnál, mert nyilván ezeket az elõzeteseik alapján nem lehet elõre megítélni. :)
És még annyit: annak a hozzászólásomnak nem az volt a lényege, hogy szidjam ezt a mûsort, hanem nemtetszésemet nyilvánítottam ki azért, amiért az említett és azokhoz hasonló jeleneteket egyáltalán reklámozzák délutáni idõben, fõmûsoridõben, valamint az aktuális részt délután fél 2-kor még ismétlik is. Engem ezek zavarnak igazán, a többi már jelentéktelen a számomra!
De én örülök, hogy te nézed, váljék egészségedre! Én nem ítéllek el téged emiatt!
:)
abisztriczky 2014 jan. 22. - 21:16:42 Előzmény papayya55
(1210/1478)
Jóval többen vannak oda érte, mint ahányan bevallják! Így volt ez a BigBrother-rel, Gyõzike-show-val, meg a többivel is.
1/10
tomasss94 2014 jan. 22. - 21:02:54 1/10 Előzmény smallblue98
(1209/1478)
Nem vagy egyedül.:)

Sajnos én is hallom, hogy mi történik ebben a szennyben, miközben tesóm nézi ezt.

Én is elítélem az ilyen mûsorokat...nagyon!
1/10
smallblue98 2014 jan. 22. - 20:13:15 1/10
(1208/1478)
Bezony ám nézem minden nap...az ajánlókat belõle amit leadnak a Walker elõtt :D
ezen kívül amit tudok az mind ami a suliban (sajnos) rám ragad :/
8/10
popeszku 2014 jan. 22. - 18:21:56 8/10 Előzmény smallblue98
(1207/1478)
Mégis nézed.Aki itt szapulja,az mind nézi,sõt,alig várja.A kertv pedig belõletek él.
1/10
smallblue98 2014 jan. 21. - 20:25:25 1/10
(1206/1478)
Ne haragudj,de te megfelelõ képnek tartod azt a felnövõ ifjúság felé amit ebben a mûsorban megfigyelhetünk?Akkor szerinted 10 év múlva mindenki drogozzon,vedeljen,k*féljen orrba szájba a dolgok majd úgy is megoldódnak maguktól?Hát én nem tudom hogy te hány éves,de most egy nagy titkot árulók el neked:én 15 évesen rájöttem hogy az életben sajnos nincsenek forgatókönyv írók akik majd szépen elsimítják a gondokat egy tollvonással.
Amint a hozzászólásaidat olvastam feltûnt hogy nagy "Édes Élet" rajongó vagy.Ezzel kapcsolatban is feltenném a kérdésemet hogy szerinted a korombeli ifjúságnak az a megfelelõ példa ahogy a Berki vagy a Gáspár bánik a feleségéve/gyerekével/bárkijével?

Tudom hogy nagyon antiszociális vagyok de én kifejezetten rosszul érzem magam mikor a barátaim elkezdik kitárgyalni hogy mi volt tegnap ezekben a szenny mûsorokban,és inkább arrébb megyek két lépést hogy ne ezt kelljen hallgatnom.Remélem hogy nem én vagyok az egyetlen korombeli ember aki mélységesen elítéli a(z) "Édes Élet,Családi Titkok,Gyanú Árnyékában,Éjjel-nappal Budapest" és ehhez hasonló mûsorok szerkesztõit,rendezõit,szereplõit,NÉZÕIT.Nagyon remélem...
10/10
papayya55 2014 jan. 18. - 22:49:56 10/10 Előzmény szaszka0520
(1205/1478)
Nem lecseszésként de sose értettem ha valaki utál egy mûsort honnan tud róla ennyi mindent, illetve ki kérte hogy nézd hogy mit szerencsétlenkednek a tv-ben. Vagy ezek az emberek azért nézik az általuk "utált" mûsorokat hogy utána úton-útfélen legyen mit szidniuk? passz.. Én sem nézem pl a Tv2 egyetlen mûsorát sem mert szerintem meg ott nincs egy értelmes mûsor se és azért nem fogom meg nézni pl a Jóban Rosszban egyetlen részét se hogy utána elmondhassam hogy mekkora szar.. Az ember csak azt nézi ami érdekli, és a Budapest azért fog még menni nagyon sokáig mert azok is nézik akik szerint egy rakás szar. És titkon tetszik is nekik csak szégyellik bevallani. Ugyanolyan mint hogy az ismertségi körömben régen minden férfi letagadta hogy nézi a Barátok köztöt és utána mindig tudtak mindenrõl, sõt volt akit rajta is kaptam hogy sutyiba nézi :D Szóval hála az égnek az utálkozó emberek miatt még sokáig nézhetjük az Éjjel-nappal Budapestet! Te meg nézd a szenzációs brazil vagy spanyol vagy kolumbiai vagy fene tudja milyen sorozatodat. Abból biztos többet tanulsz és az tuti nem rombolja az agysejteket.
10/10
papayya55 2014 jan. 18. - 22:29:06 10/10
(1204/1478)
Akárki akárhogy fújjog itt, nekem ez a kedvenc mûsorom meg tesómnak is, ez az egyetlen olyan mûsor ami alatt tényleg ki tudok kapcsolni és nem jár az agyam mindenféléken és még ha valami bajom van is el tudom felejteni. A másik ami miatt imádom hogy sajna már nem lakok Pesten és a mûsor alatt álmodozok hogy milyen jó is volt mikor ott éltem :) és így minden nap láthatom a kedvenc városomat.
wowow 2014 jan. 17. - 19:46:08
(1203/1478)
Ahhoz nem lehet kommentelni :)
2/10
fo.ma 2014 jan. 17. - 18:44:25 2/10
(1202/1478)
Nem tudom mit hõbörögtök? Nézzetek bele a VV6-ba, az az igazi zártosztály! Ez ahhoz képest Oscar-díjas alkotás.
1/10
csikosi 2014 jan. 17. - 13:49:14 1/10 Előzmény Texas Bill
(1201/1478)
Nézzétek csak, ha más elfoglaltságotok nincs, vagy nincs másik csatornátok.
1/10
csikosi 2014 jan. 17. - 13:47:39 1/10 Előzmény Texas Bill
(1200/1478)
Hát bukéja az van az ilyen marhaságoknak.
offtopic
Texas Bill 2014 jan. 16. - 17:32:21
(1199/1478)
Próbáld meg, nézd ezeket a mûsorokat, és csak ezeket kb. két hónapon át, meglátod, fel tudsz majd fejlõdni a témához, rá fogsz érezni az ilyen jellegû mûsorok összetéveszthetetlen bukéjára.