Téma: Elárulva

8/10
Cukros csirkecomb 2021 dec. 31. - 01:43:26 8/10 Előzmény mihenike
(38/118)
Örülök, hogy tetszett, amit írtam. :) Ha a sorozatot azért vágták el féltávnál, mert nem voltak megfelelőek a nézői statisztikák, akkor leállítás helyett azon is gondolkodhattak volna, hogy a sorozat marketingjén mit tudnak változtatni. Pl. ahelyett, hogy rendre elspoilerezgetnék a várható, sok esetben aznap adásba kerülő eseményeket, promózhatták volna a jól megírt párbeszédeket, csattanókat, a jobbnál jobb figurákat. Az utóbbi hetekben már kikapcsoltam a tévét, ha meghallottam, hogy az Elárulva promója következik, mert rendre lelőtték benne az aznap várható összes fontos eseményt. Mivel itt, a Porton magas nézői pontszámmal ment a sorozat, valamit nagyon elszúrtak, ha a nézőszám emellett alacsony volt... Na de ha a nézők előre tudják, hogy aznap mi fog történni, mert fél órával adás előtt fél percben már frappánsan összefoglalták, akkor minek néznék meg az adást? Miközben más csatornákon olyan filmek mennek, amiknek nem tudják a végét...
10/10
anette0118 2021 dec. 30. - 15:28:20 10/10
(37/118)
Nagyon szánalmas, amit a csatorna művel....se tájékoztatás, se semmi, csak random elkezdenek valami mást. Gáz.
Ha valaki tud angolul, és érdekli a folytatás, az megnézheti felirattal a turkish123.com-on, ha már a csatorna ilyen szedett-vedett!
9/10
krisztike.b 2021 dec. 28. - 19:09:25 9/10
(36/118)
Ennek sem vette meg a Tv a végét,mint az Én kis családomnak sem.Egy csomó sorinak nem adják le az utolsó êvadát.Nem értem!
malvinkicska 2021 dec. 28. - 07:17:53
(35/118)
Nem akarlak elkeseríteni de Tv ezt csinálja azt olvastam nem folytatja a második évadot sajnos.
Cute-Cat 2021 dec. 27. - 18:52:11
(34/118)
Sziasztok, biztos ,hogy nincs vége.. de miért nem folytatják a Super Tv2 -n? Sajnos csak törökül van fent YouTube-n is.. igy megnéztem egy részt ,mert kiváncsi voltam mi történt .. de nagyon csalodott vagyok.. amiért csak igy abbahagyták :(
10/10
iklopénia 2021 dec. 27. - 10:33:31 10/10
(33/118)
vége van? mikor és hol folytatódik?
mihenike 2021 dec. 27. - 06:59:22 Előzmény Cukros csirkecomb
(32/118)
Szia!
Nagyon tetszett az iräsod, en ugyan most nagyon lemaradtam a sorozattal (43.resz), mert pärhuzamosan 3-at neztem/nezek, es a 3 soknak bizonyult, de az egyiknek nem sokära vege, aztän räkapcsolok erre is :)
En Cansu Dere miatt kezdtem el nezni, de a maga modjän mindenki nagyon jol jätszik benne!
Neha azt erzem, hogy lelkileg lehuz a sorozat es, hogy "kell ez nekem?" - de vegül mindig folytatom :)
Lättam, hogy kezdödik egy mäsik sorozat a Super TV2-n... Ez azt jelenti, hogy nem vettek meg a folytatäst es az 1. evad utän befejezik...? :(
mihenike 2021 dec. 27. - 06:54:34
(31/118)
Utolag is mindenkinek minden jot es äldott Ünnepeket :)
malvinkicska 2021 dec. 24. - 15:22:05 Előzmény mihenike
(30/118)
Áldott békés boldog karácsonyi ünnepeket kívánok.
9/10
krisztike.b 2021 dec. 20. - 08:27:45 9/10
(29/118)
Mikor lesz az utolsó rész?Hogy lássam azért!
8/10
Cukros csirkecomb 2021 dec. 19. - 16:56:45 8/10 Előzmény malvinkicska
(28/118)
Nem kötekedés, hanem általános szabály: az olvasó azt tudja olvasatlanul továbbgörgetni, ami fölé oda van írva, hogy SPOILER.
malvinkicska 2021 dec. 18. - 18:46:14 Előzmény malvinkicska
(27/118)
Tovább kell görgetni nem kötekedni Advent van.
8/10
Cukros csirkecomb 2021 dec. 18. - 15:24:04 8/10 Előzmény malvinkicska
(26/118)
Azért légy szíves, ne spoilerezd.
malvinkicska 2021 dec. 18. - 10:23:14
(25/118)
A második évadban lesz egy új szereplő amnéziás és Asya kegyeiért fog küzdeni, szerintem azért tették bele hosszabb legyen.
8/10
Cukros csirkecomb 2021 dec. 18. - 00:10:16 8/10
(24/118)
Aki nem nézi a sorozatot, annak az első bekezdés SPOILER (aki nézi, annak nem):

Azért kezdtem nézni a sorozatot, mert leültem vacsorázni a tévé elé, és épp az első epizód ment. Aztán beleragadtam, néztem epizódról epizódra. Eleinte Asya valószerűtlenül szuperhősnek tűnt, aztán elkezdett árnyalódni a karaktere... Azért még mindig egy kicsit szuperhősös, de van egy egészen realisztikus gyengéje: Volkan. Asya néha irreálisan hűvös és józan, de ez a kis gyengeség esendővé teszi, és ez elég is ahhoz, hogy beinduljon a dráma. Hiszen Volkan teljesen méltatlan a nő vonzalmára. Na de a jó kislányok a rossz fiúkat szeretik. :) Volkan a sorozat első felében még kicsit uncsi, tisztán negatív szereplő, később elkezd a karaktere árnyalódni. Valamelyik mostani epizódban volt egy remek monológja arról, hogy egy belevaló fickó hogyan hódít meg egy nőt, és Turgay mitől alkalmatlan erre – ezen könnyesre nevettem magam. Remek alakítás volt, hisz nem humornak volt szánva. A sorozat további karakterei is nagyon jók, a forgatókönyvírók számtalan élettapasztalatukat beleírhatták a figurákba. Egyik kedvencem az áskálódó, köpönyegforgató nőszemély, főleg amikor kedve szottyan nekimenni Gönülnek, akitől aztán kapja az ívet. A sznob asszonyságok gittegylete is remek szituációkat termel. Selcuk a másik kedvencem: a karaktere rengeteget fejlődik, és a színész remekel benne. A lánykérős jelenet a legmeghatóbb lánykérős jelenet volt, amit szappanoperában láttam... Nagyon tetszik a szereplők egymás körüli keringése, élen a szerelmi háromszöggel, ami hébe-hóba tovább bővül Turgayjal, Sinannal és az irántuk epekedőkkel... A sokszög abból alakul ki, hogy a háromszögben is folyamatosan minden bizonytalan. A fő háromszög teljesen tipikus: a görcsösen kapaszkodó nő, aki a férfi megbízhatatlanságáért a másik nőt hibáztatja, aki legalább a méltóságát szeretné megőrizni, de a hármas másik két tagja újra meg újra lerántja. Sok ilyen hármast láttam már hasonló dinamikával. Ebből két kiút van: az elvágólagos szakítás vagy egy új kapcsolat. Előbbi nem jöhet szóba Ali miatt, csak a második. De ha Asya új kapcsolatba kezdene, a sorozatnak vége lenne, így a forgatókönyvírók alaposan lebegtetik a melyik család marad egyben vagy egyesül kérdését. Az életben azért általában a megsértett nő inkább elfogadja egy rendes pasi oltalmát. Ennek a sorozatnak a "rendes pasijai" viszont rendre koppannak, pedig szívből szurkolok nekik.

SPOILER vége

Hogy miért írtam le ezeket? Mert nagyon megszerettem a sorozatot, és sajnálom, hogy a második évadot a jelek szerint (még) nem vette meg a TV2. Pedig érdekelne a folytatás. Nem is a történet miatt, hanem mert imádom ezeket a karaktereket. Rengeteg "a-ha élményt" okoznak, néha önvizsgálatra is késztetnek. És a szuperhős Asya azért mégis csak erőt és önbizalmat adhat a nőknek.
mihenike 2021 dec. 03. - 07:56:37 Előzmény malvinkicska
(23/118)
Szia! Nagyon megerdemelte! remekül jätszik ebben a sorozatban is!
malvinkicska 2021 dec. 01. - 11:52:40 Előzmény mihenike
(22/118)
Szia CAnsu Dere, Madridban utazott, hogy átvegye a Török- Spanyol Ipari és Kereskedelmi Legjobb Egyéni Teljesítmény díjat Kamara CCHT.
mihenike 2021 nov. 30. - 06:35:41 Előzmény Magenta99
(21/118)
En is mindent online nezek, mert a reklämok rettentöen idegesitenek ... Az Isztambuli menyasszonyt nem nezem, mert öszinten szolva el kezdtem nezni kb 5 reszig jutottam, ami annyira nem fogott meg, majd räkerestem a neten es lättam, hogy mennyire hosszu es rähagytam ... bär azota többen mondtäk, hogy nagyon jo, de mär nem fogok neki esni ...

Ami az Elärulvät illeti ... - nekem tetszenek az ilyen "pszicho" -s sorozatok. Volkan szerintem teljesen beteg ... (es Derin is ...) Volkan betegesen szereti Asiyat, Derin pedig Volkant ... - en Derint is sajnälom, hiszen felädlozza a fiatalsägät, erre az öreg emberre, aki nem is szereti ... Csak szorakozott vele, szerintem ha Asiya nem jön rä, hogy megcsalja a ferje, akkor Volkan sosem vält volna el ...
de valamilyen szinten Asiya sem tudja elengedni ... bär ez sem igaz teljesen, mert amikor Volkitolki meg Derin Amerikäban eltek 2 evig, akkor Asiya meg Ali teljesen jol meg voltak Volkan nelkül ... De azt is hozzä kell tennem, hogy le vagyok maradva a reszekkel, a 40. resz jön nekem ...

Amit pedig a nökröl irtatok az minden török sorozatban felmerül, hogy mennyire el vannak nyomva ... ugy lätszik, hogy näluk a mai napig ilyen a kultura ...
malvinkicska 2021 nov. 25. - 08:24:49 Előzmény Magenta99
(20/118)
A török férfiak ilyenek, azt mondják akik jobban ismerik őket a nő sokad rendű , és sok mindent megtesznek a nőkkel. Legtöbb sorozatuk is tükrözi, mire képesek, ami náluk nem erőszakról szól sorozat megbukik, ők csak lőni , terrorban tartani embereket, meg égetni kórházban járni. Valóban azt mutatja Volkan betegesen szereti a volt feleségét, de ők ilyenek , nem ez az első sorozat ahol ilyen van.
Magenta99 2021 nov. 25. - 06:24:07
(19/118)
Érdekes, ez a város, ahol a történet játszódik, olyan icipici, hogy csak egy újság van (az is a Güclü család zsebében) és nincs internet - közösségi média sem?
Nincs bulvárlap? Nincs facebook, ahol szélsebesen terjedhetne a "botrány" híre?