10/10
Pünkösdi Kató 2012 febr. 03. - 14:45:53 10/10
(89/409)
Én inkább napraforgóval értek egyet. De most maradjunk a filmnél. Szerinted mit kellett volna tennie Reginának? Alkoholosan, egyedülállón, férj nélkül? Szerinted visszakapta volna Bay-t, illeteve Kennishék odaadnák az egészséges gyereküket a siket Daphne-ért? Vagy az lenne, amit John mondott, hogy elperelték volna Daphne-t is. És sikerült is volna. Legfeljebb egy lepukkant anyával több lett volna.
10/10
Pünkösdi Kató 2012 febr. 03. - 10:56:18 10/10
(88/409)
Nagyon vártam már a tegnapi részt. A véleményem az, hogy Kennishék nagyon csúnyán zavarták el Reginát. John mondta, hogy elperlik Reginától Daphne-t is. Pontosan ez lett volna 12 évvel ezelõtt is, ha Regina szól, hogy elcserélték a gyerekeket, mivel alkoholista, munkanélküli, egyedülálló, fél perc alatt elvették volna tõle Daphne-t. Jó, abban a helyzetben érthetõ a gyámügy részérõl, (de akkor elég sok gyereket elvehetnének... - ezt most hagyjuk.) De hogy Daphne-t a gazdag Kennish család hogy nevelte volna a siketségével együtt, hát, ebben nem lennék biztos, lehet, nyûg lett volna nekik vagy nem, akár a gyerekük, akár nem. Szóval, én azt mondom, hogy - ha nem is akarnak Reginának a nyakába borulni -, de megérthetnék, hogy õ lemondott a gyerekérõl, miközben bízott benne, hogy a betegség miatt összeszedi magát és Daphne-t is.
Bay meg játszhatja a méregzsákot, de nem lett volna kedve új helyre költözni, ahol nincs medence, meg miegymás.
10/10
Pünkösdi Kató 2012 febr. 03. - 10:44:40 10/10 Előzmény tulemme
(87/409)
Írtad, hogy késõbb elõjön a durvább énje.
9/10
napraforgó 2012 febr. 03. - 06:52:54 9/10
(86/409)
"egy ilyen esetben mérlegelnem kell, hogy mi a fontosabb: az általam nevelt gyermekem lelki békéje vagy az én kíváncsiságom. Bármennyire is érdekel, a gyermekem nyugalma és a kettõnk közötti kapcsolat ezerszer fontosabb.
Nem járnék utána. Úgy tekinteném a dolgot, mintha örökbe adtam volna. NEM tekinteném a gyermekemnek. Nehéz vagy sem, a nevelt gyermekem boldogsága fontosabb lenne."

Látod-látod? A véleményednek maga az elcserélt gyerek mond ellent. Csodálkozik, hogy a vérszerinti anyja hogyan tudott lemondani róla? Ezt nem fogja neki megbocsátani.

Mert az ember (is) olyan, hogy ragaszkodik a saját ivadékához.
Persze, nevelgetheted te a másét is, de ha a sajátodról lemondasz, odadobod, akkor nem érdemled a többit sem meg.
9/10
tulemme 2012 febr. 02. - 20:33:05 9/10
(85/409)
Õrület, mennyire szörnyûek a szinkronhangok...
9/10
tulemme 2012 jan. 28. - 22:46:31 9/10
(84/409)
Amerikában eddig 14 rész jött ki, keddenként jön ki az újabb. De szerintem itt nálunk most csak kb a 10ik-ig adják, nem hinném, hogy 1-2 hét alatt leszinkronizálnák az újakat.
krysztasz, ha az nekem szólt, akkor megnyugodhatsz, nem vagyok olyan bunkó, hogy spoilerezzek. Ez enélkül is elég érdekes lesz...
Letty72 2012 jan. 28. - 15:15:30
(83/409)
Sziasztok!

Én arra tippelek, hogy Bay vér szerinti apja, azért hagyta el a családot, mert Daphne nem hasonlított rá.

A neve alapján - Angelo Sorrento - valószínû, hogy olasz származású, és sötét hajú szemû. Lehet, hogy a haverjai a fülébe ültették a bogarat, hogy biztos, hogy te vagy a lányod apja? (Azt hiszem a közel múltban is ez történt, a valóságban is, az egyik apukát cukkolták, hogy két fekete hajú és szemû embernek, hogy lehet szõke kék szemû babája, csak ott kiderült, hogy az anya sem stimmel, ezért a gyerekeket visszacserélték)

Titokban csináltatott egy DNS tesztet, ami a csere miatt, igazolta a gyanúját. Biztos azt gondolta, hogy Regina megcsalta és ezért lépett le.

Regina ugyanis azt mondta Daphnenak, hogy az apja nem a betegsége miatt hagyta el, (szerintem ebben nem hazudott), késõbb Regina is megcsináltatta a tesztet és így kiderült, ahogy Angelonak, neki sincs köze Daphnehoz.

Szerintem ez után kinyomozta a címet, és titokban figyelte a lányát. Abban sem lehetett biztos, hogy a másik család elfogad egy siket gyereket, vagy nem õt okolják a siketségért, illetve, hogy miért nem kezeltette (ez már meg is történt), és attól félt, hogy Daphnet is elveszti. Azt látta, hogy jól megy a sora, szeretõ családban nõ fel, ezért nem szólt.
9/10
napraforgó 2012 jan. 28. - 07:45:10 9/10
(82/409)
Na bocsi, úgy tûnik, kétszer küldtem el.
9/10
napraforgó 2012 jan. 28. - 07:38:18 9/10 Előzmény napraforgó
(81/409)
A menigitis az agyhártyagyulladás. Nagyon súlyos betegség, sokszor halálos, ha nem kezdik el idõben kezelni. A tûnetei eleinte nagyon hasonlítanak az influenzára, ezért könnyû félrediagnosztizálni.
Szerintem amikor a kis Daphne megkapta, csináltak mindenféle vérvizsgálatokat, és Regina éppúgy rájött, mint Bay, hogy a vércsoport alapján a gyerek nem lehet az õ lánya. De nyilván szerette is a gyereket, meg az italozás miatt felelõsnek is érezte magát a betegségéért (nem vette idõben észre). Épp emiatt a betegség miatt süketült meg a kislány, a betegség ráhúzódott a hallójárataira. Ezután már nyilván "nem adhatta vissza".
De érdekelte a saját lánya is, valahogy kinyomozta hová került, és nyomon követte az életét. Ott vannak a dokumentumok a gitártokban.

Talán az sem véletlen, hgy kivonta magát a Kennishék által indított perbõl... (Hiszen õ már hamarabb tudta, szólhatott volna, stb.)
10/10
Pünkösdi Kató 2012 jan. 27. - 15:31:55 10/10 Előzmény Trixi0322
(80/409)
Igaz, az engem is elgondolkoztatott korábban, hogy Regina vajon miért nem közeledett sosem Bayhez? Már bánom, hogy megnéztem az ajánlót, nem szoktam soha megnézni, pont azért, hogy meglepetés legyen. Most viszont nagyon sokmindent megemlítettek. Legközelebb már kihagyom az ajánlót.
10/10
Pünkösdi Kató 2012 jan. 27. - 15:27:21 10/10 Előzmény tulemme
(79/409)
Légy szíves ne írj elõre semmit a sorozatról, ki hogy változik, stb. stb. Köszi!
Trixi0322 2012 jan. 27. - 09:56:21
(78/409)
Tényleg nagyon jó volt a tegnapi rész vége. Biztosan olyasmirõl van szó, hogy Regina tudhatta valamilyen módon az igazságot. De engem nagyon zavar, hogy szinte még én semmilyen közeledést nem láttam Regina részérõl Bay felé. Remélem ez késõbb majd megváltozik. Mert látni, hogy Katherin mindent megtesz és közeledik Daphne-hoz.
9/10
napraforgó 2012 jan. 27. - 07:12:19 9/10
(77/409)
Ez a tegnapi rész elég érdekesen zárult. A gitártok és Bay fényképei....
Szerintem Regina épp Daphne betegsége (meningitis) kapcsán rájöhetett, hogy a gyerek nem az övé. Nyilván valahogy kiderítette, hogy hová került az õ kislánya és figyelemmel kísérte a fejlõdését.
És talán a gyerek apja is pont ezért lépett le. Mert Daphne nem az õ gyereke volt, beteg lett, sérült, siket és a pasinak nem volt kedve egy idegen, fogyatékos gyermeket nevelni.

Vajon Bay megtalálja az igazi apját a 45 jelöltbõl. Vagy a férfi nincs is az Államokban, és akkor nem is szerepel a listáján...?
Gondics 2012 jan. 25. - 15:42:32 Előzmény napraforgó
(76/409)
Milyen megvételrõl beszélsz, mikor az amcsiknál most mennek azok a részek, amiket te már szinkronizálva akarnál látni az MTV-n!?
9/10
napraforgó 2012 jan. 22. - 10:23:09 9/10 Előzmény tulemme
(75/409)
Na és. Te látod itt az ismertetõnél a 8. epizód utáni részeket? Mert én nem.
És biztos nem is fogom keresgélni a neten. Mi a fenének kezdik el, ha nem tudják belátható idõn belül folytatni?
Ja, majd jövõ ilyenkor.. Ha megvettük, meg leszinkronizáltuk...
9/10
tulemme 2012 jan. 21. - 21:58:01 9/10
(74/409)
Ezen a héten jött ki a 13. rész. Magyar szinkronnal még nem néztem bele a sorozatba, de szerintem nem is fogok, az eredeti hangok sokkal jobbak, ebben biztos vagyok.
Érdekes, hogy Daphne a sorozat elején olyan aranyos lány volt, de a késõbbi részekben azért belõle is elõjön a durvábbik énje, Bay viszont egyre szimpatikusabb. Lesznek itt még nagy csavarok a történetben. De az biztos, hogy én beleszerettem. :)
9/10
napraforgó 2012 jan. 21. - 15:17:47 9/10 Előzmény pulse
(73/409)
Az a baj, hogy itt csak a 8. részig vannak feltûntetve az epizódok. Kár lenne, ha nem folytatnák...
10/10
Pünkösdi Kató 2012 jan. 20. - 18:37:43 10/10 Előzmény napraforgó
(72/409)
Ne is nézd elõre a tartalmat, úgy sokkal izgalmasabb! :)
Be lehetne ültetni Daéhne-nak a készüléket, Regina mondta is, hogy nem biztos az eredmény, még nem bejáratott, illetve az agyát vágnák fel, sajnálná, hogy milyen veszélyes mûtét lenne, stb. stb. Illetve, ahogy mondta is, hogy hallhatná a nevetést, a zenét, de nem hallana úgy, mint egy halló ember.
pulse 2012 jan. 20. - 13:39:14
(71/409)
Illetve pontosítanék: a dátumok szerint még augusztusban félbehagyták az évadot a 10. résszel, és most januárban folytatták. Gondolom ez az itthoni vetítésben is szünetet jelent...
pulse 2012 jan. 20. - 13:36:33
(70/409)
Az IMDB szerint az elsõ évad 18 részes lesz, és az USA-ban még csak most következik a 14. rész.
http://www.imdb.com/title/tt1758772/episodes