Téma: Élet

kareshu@citromail.hu 2017 ápr. 24. - 00:20:02
(53/133)
Régebbi scifik összegyúrása, mint az Alien, Mars utolsó napok meg efféle. A kötelezõ filmvége csavar is elég fantáziátlan. Többet vártam. Csak a látványért nézhetõ, de katarzist a mozi végén ne várjunk tõle. Sajnos.
1/10
offtopic
tesz-vesz 2017 ápr. 13. - 21:42:48 1/10
(52/133)
ha lenne egy csöpp eszed, nem nekem írnád ezt
1/10
offtopic
tesz-vesz 2017 ápr. 13. - 21:42:06 1/10
(51/133)
mi bajod van? minek szólsz bele olyanba, amit nem értesz?
1/10
tesz-vesz 2017 ápr. 11. - 23:06:30 1/10 Előzmény Péter Chupi
(50/133)
nem hiszem, hogy ami a világûr hidegét túléli, a kozmikus sugárzásokat, a nyomáskülönbséget, és vákumban még úgy is tud mozogni hogy nem ér semmihez, nem hiszem, hogy annak egy kis statikus szikra, apró áram nagy probléma lenne, mert az NEM sokkoló volt te ******

nem érted a magyar nyelvet?
ezt írtad te buta:

"Ez a film megint az ember határtalan hülyeségérõl szólt . A \"jól bevált\" módszerrel rögtön sokkolóval kezdik \"stimulálni\" az idegen életformát , ezek után meglepõdnek ha nem lesz a barátjuk és ...."

én meg ezt írtam rá:
"ha nem kezelik stimulálóval, akkor se lesz a barátjuk, hogy lehet ilyen hülyeséget írni?
akkor szerinted virágot szedne a réten a lény, és böjtölne?"

az a gáz tudod, hogy még mindig tudom ezt írni. te minek írsz kommentet? elõbb az iskolát járd ki ***gyerek
TELJESEN MINDEGY hogy mit csináltak vele a támadása elõtt vagy mit nem. a végkifejlet ennél az organizmusnál UGYANAZ.
na már érted?
1/10
dorchester 2017 ápr. 11. - 15:22:38 1/10
(49/133)
Az alapötlet egész jó. azonban a film tele van tudományos bakikkal. :-( (Helyenként olyan érzése van az embernek, mintha B kategóriás sci-fit nézne.)
10/10
Willy Wonka 2017 ápr. 10. - 15:49:12 10/10
(48/133)
Arterrel értek egyet. Én személy szerint kifejezetten jól esõ érzéssel jöttem ki a moziból. Engem szórakoztatott, nem voltak üres járatok, nem unatkoztam, a karakterekkel sem volt problémám. 10/10 azok miatt akik csak a tökéletes és mélyenszántó filmeket értékelik :P. Ez a film többet érdemel az egyes hozzászólók ócsárló szavainál. Tejesen korrekt volt!
Péter Chupi 2017 ápr. 09. - 12:04:00 Előzmény tesz-vesz
(47/133)
Akkor nézd meg újra filmet mert nem figyeltél , ( lehet hogy akkor fogyott el nálad a popcorn és ez akadályozott téged hogy minden részletet megfigyelj ) akkor szökik el a lény amikor az idióta néger sokkolóval "vízsgálja" , addig békésen elvan az inkubátorban. Nem az a lényeg hogy a "barátjuk" lesz vagy sem , hanem az hogy feleslegesen kínozták és õ csak túlélni akarta a szadista ûrhajósokat , ami sikerült is neki. A filmet 10/ 5 -re értékelem , de csak a látvány miatt kap 5 pontot.
5/10
JoeM 2017 ápr. 08. - 23:05:38 5/10
(46/133)
Kétarcú ez a lopcorn mozi, sok ostobasággal a fedélzeten, de tényleg lehet élvezni is, csak tudjunk visszakapcsolni egy mérsékelt halivúd-zombi üzemmódba, úgy két órára. Rutinos mozirajongóknak ez piece of cake. (5)
10/10
zborso 2017 ápr. 08. - 17:29:47 10/10
(45/133)
A hozzászólások és a pontozás állása alapján visszafogott elvárásokkal ültem be a terembe és kellemeset csalódtam...nagyon is. Lehet, hogy pont ennek köszönhetõen. Simán nézhetõ, sõt mi több, szórakoztató. Én megnéznék belõle egy folytatást, persze csak ha nem úgy fejezõdött volna be ahogy. Mert ezzel a befejezéssel el is vágták a folytatás lehetõségét. Legalábbis épeszû rendezõ és producer ilyenbe nem vesz részt :)
10/10
Arter 2017 ápr. 07. - 22:27:40 10/10
(44/133)
Eléggé megosztotta ez a film a közönséget és a kritikusokat egyaránt. Nekem speciel tetszett a film. Izgalmas és feszültséggel teli. A karakterek jók, a színészi gárda is remek, a látvány szintén kiváló. Igen van a filmben jó pár logikai bukfenc, néha tényleg butaságokat csinálnak vagy mondanak a szereplõk, de ez egy film, aminek a lényege, hogy szórakoztassa, lekösse az embert. Márpedig engem végig lekötött a film, a csavar benne különösen tetszett. 10-bõl 10-et adok rá, mert úgy is lesznek akik lepontozzák.
elemes 2017 ápr. 06. - 23:35:23
(43/133)
te mennyi pénzt áldoztál rá?
szabolss 2017 ápr. 06. - 16:55:01
(42/133)
Ekora nézhetetlen baromságot!!! Te jó isten!! Idegesítõ!! Hihetetlen, hogy egy ilyenre pénzt áldoznak...
A legelemibb - még a józan észzel is egy 10 éves gyerek által is felfogható - biztonsági szabályokat is felrúgják, és ez miatt lesz az összes bonyodalom.
Elkapja a kollégájukat, és az helyett, hogy hermetikusan zárva tartanák a helységet, még bemegy az ember, hogy a hullát kihozza!!!, és utána egy lángszóróval bemegy legénykedni, hogy majd jól elpusztítja...hihetetlen!! (Azt, aminek éverzedek óta nem tudott ártani a világûr hidege, melege, sugárzása, stb...)
Sokkal jobban, életszetûbben is meg lehetett volna írni.
Ez olyan szánalmas, mint amikor egy csomó erõszakos filmben leterítik a gonoszt, és mint aki jól végezte dolgát elfordulnak, nem gyõzõdnek meg arról, hogy meghalt, az persze nem hal meg és mögöttük feláll, további gondokat okozva...
Mostanában sok filmben elkövetnek abszolút életszerûtlen baromságokat, amit egyetlen normális ember sem tenne meg... nem értem miért kell ilyen hülye scripteket írni.
Koncsita 2017 ápr. 05. - 22:33:46
(41/133)
"Ha nincs oxigén, megdöglik" - :))) A világûr meg tele van oxigénnel, mint tudjuk.
Koncsita 2017 ápr. 05. - 22:28:03
(40/133)
A fizika törvényeit meghazudtolva ez az Izé oda megy, ahová csak akar. :)) Mulatságos.
Troodon 2017 ápr. 03. - 18:06:20
(39/133)
A film kellemes csalódás volt. Sikerült neki megteremtenie azt a hangulatot, amit anno a Prometheustól vártam volna. Nem számítottam rá, hogy ennyire fog tetszeni. Végre egy scifi-horror a sok idióta démonos/kísértetes szemét tengerében.
Bár ilyenért gondolom kövezni szoktak, de az Aliennél is jobban tetszett, a reális környezet miatt. Nem rágott mindent a szánkba és rengeteg szabad teret ad a fantáziának is: pl. hogy miért is ilyen sivár most a Mars és azzal, hogy a Földre került az idegen, erre a bolygóra is ugyanaz a sors várhat.
Remélem a Cloverfield új része képes lesz überelni ezt.
Troodon 2017 ápr. 03. - 17:51:50
(38/133)
Az oxigén elvonása nem öli meg az idegent, mert képes hibernálni magát. Azért lett volna lényeges csökkenteni a szintet, mert akkor visszakerül abba a nyugalmi állapotába, mint ahogyan találták. A Marson is azért nem rohangáltak, mert nem volt oxigén, de ha ebbe belepusztult volna, akkor a feka nem tudta volna aktivizálni.
Troodon 2017 ápr. 03. - 17:48:39
(37/133)
Te arra gondolsz, hogy szén alapú. Az oxigénre az oxidációhoz van szüksége. Egyébkén azt mondják, hogy képes elraktározni, ezért maradt életben kint. Az ûrben pedig senki sem robban szét, ha nincs rajta védõruha. Az erek kezdenek el szépen elpattogni, mert csak a belsõ nyomás van meg. Viszont ennek a lénynek nem igazén volt keringése (csak valami zselés, citoplazma szerû belsõ tere), az egész úgy mûködött, mint valami rohadt nagy egysejtû, pl. amõba, ami bárhol képes bekebelezni akárkit...ezért nem alakult ki szájszerve sem, mert a kaját bárhol fel tudta venni.
Aztán persze késõbb valamiért kialakult nála a feji rész.
zegorias 2017 ápr. 02. - 21:29:34
(36/133)
Nem különösebben eredeti, vagy különleges a sztori, de egyszer meg lehet nézni. Kicsit az elsõ Alien film jutott eszembe, csak az eredeti volt a maga idejében.
1/10
Gyuri075 2017 ápr. 02. - 17:45:38 1/10
(35/133)
A rendezõ sajnos nem végezte el az általános iskolát sem. Elhangzik hogy víz és oxigén alapú életformával van dolgunk. Ehhez képest lazán grasszál a dög kint a vaakumban ahová ha egy nyomás alatt lévõ ûrbázisról kiderül akkor mint tudjuk felrobban a dekompresszió miatt. Aztán megfagy a szétszállt maradéka... De itt nem ez van. Itt nincsenek szabályok, itt csak az számít hogy a szánalmas sztori mehessen elõre és fogyhassanak a humánok. Ultra gáz film, csak az nézze aki a saját temetése helyett keres programot.
kriszta.g 2017 ápr. 02. - 16:17:47
(34/133)
Igen oda. A végén a pasi visszakerült a Földre a lénnyel a nõ pedig az ûrbe került a kabinnal pont fordítva mint ahogy tervezték. Te odafigyeltél?