10/10
suxel 2016 okt. 11. - 23:40:25 10/10
(182/642)
A te kommented nagy összhangban van a 30. epizód zárásával, lefordítom:

Ez itt egy búcsúkomment, Malvin itt hagyott bennünket és nem jön vissza.

/Aki nem tudná, annak itt az eredeti szöveg: Ez itt egy búcsúlevél, Olvido itt hagyott bennünket és nem jön vissza/
10/10
suxel 2016 okt. 11. - 23:36:57 10/10
(181/642)
Iran ma bebizonyította, hogy mennyire nagy ordas k*rva. A sorozatkatalógusban sem sok efélét találni, veszedelmes egy vipera, amit õ ma csinált, azt bizony az én szótáramban erõszaknak nevezik. Fogta és megerõszakolta Diegot, miután elkábította. Az Hernandez-Molina család az pedig valami pokoli família, Olvidot odacipelték Iran szobájába, hogy lássa, hogyan vonaglik a szõke ciklon a szabad akaratától megfosztott férfin, és milyen kéjjel teszi azt. És az a jelenet azt követõen, amikor Diego és Esperanza összerakták, hogyan csalta tõrbe Diegot Iran, egyenesen megvadult, fehérnemûben kezdett tombolni az ágyban, egyenesen nekiment volna Esperanzanak, és ki akarta hajítani a saját házából a senorat. Képes lett volna Esperanza szemét is kikaparni, aki azonban meg sem rettent tõle, úgy állt elõtte, mint egy szikla. A bugyogós-cicitartós támadás az egyértelmûen Iran szégyentelenségét mutatja, mégha lett volna rajta egy köpeny vagy valami, ami takar, de semmi.
Amennyiben Diego mégha kételkedett is valamennyire Marlene szavában, most beláthatta, hogy mennyire ördögi nõszemély Iran. Még egyszer kihangsúlyozom, Iran gyakorlatilag megerõszakolta Diegot, majd szembesülnie kellett azzal, hogy Rodrigo elõtt azt a mesét adta elõ, hogy Diego kényszerítette a szexre a nõt. Majd pedig megerõsíti, hogy Rodrigo felesége lesz, mert õ az igazi szerelme, miközben azért mászott rá Diegora, hogy teherbe essen tõle, és majd ezzel zsarolja ki, hogy elvegye feleségül Diego õt. Ezzel a húzással ez a karakter betette magát a NR1 villanaim közé. Félelmetes mennyire sátán. És ezzel egyidejûleg pedig Angustias mért pszichológiai támadást Olvidora, és sikeresen elüldözte ezzel a Rivas Santander házból.

Pancho szájából a nagy hazugságát követõen az, hogy "az igazság elkötelezett híve vagyok" roppant röhejesen hangzik. Bírtam azért, amikor Eufrasia beleharapott a kezébe, csak nehogy megfertõzze a gonoszságával. :D Eufrasia pedig úgy hazudik Armandonak Olvido állítólagos haláláról, minthacsak olvasná, most kibõvítette azzal, hogy a sírhelyet elmosta az árvíz már évekkel ezelõtt, de Armandonak nem stimmel a sztori, érzi, hogy Eufrasia csak azt akarja, hogy ne találkozhasson össze a lányával.
10/10
kikelet54 2016 okt. 11. - 22:07:41 10/10
(180/642)
Nagyon örülök, hogy Olvido elküldte a francba Panchot, aki rájött, hogy mekkorát ártott Olvidonak. Sajnos az unoka tesó marasztalta, így nem ment el.

A három ingyenélõnek sikerült Diegot csõbe húzni, és hogy nagyobb legyen az örömük, még Olvidot is odacipelték, figyeltétek Irán arcán azt a kéjes, kárörvendõ mosolyt, amikor meglátta Olvidot? Nagyon gusztustalanok!!! Hogy utálom õket!!
Amikor másnap Esperanza és Diego kiebrudalták õket, Irán szinte Diego karjából szaladt Rodrigóhoz, és elhitette vele, hogy csak õt szereti, és Diego kényszerítette. De akkor már az arcára fagyott a mosoly, amikor Rodrigo kijelentette, csak akkor segít neki, ha hozzámegy. Csak azt nem értem, hogy miért, mert neki nem a személy számít, hanem a vagyon.

A másik gyönyörûség, Eufrasia, úgy hazudik, mintha olvasná, még szerencse, hogy Armando nem hisz neki, és továbbra is keresteti a lányát. Már nagyon várom, hogy megtalálja, hátha akkor jobb lesz Olvidonak.

Nagyon kíváncsi vagyok Ulises milyen híreket kapott, de nagyon mosolygott, nem látszott letörtnek. Mindig tudják, mikor kell abbahagyni egy részt, most izgulhatunk holnapig.
malvinkicska 2016 okt. 11. - 16:20:29
(179/642)
A szõke ribanc célt ért megitatta Diegot, annál kiverte a biztosítékot, utána ment ahhoz a szarvasmarha Rodrigohoz, és az meg hisz neki, mindent megértek, sorozat gonosz kell bele, de azért amit ebben követ eza két jelzõt nem használok, mert nem akarok vulgáris lenni, nõ az valami hányadék. A fõszereplõ Olvido azta sok mocskot kell, hogy hallgassa tõle, mire fel szerintem lehetne az írója egy kicsit másabb is mert ez nagyon ronda , én azt gondolom befejezem, a nézését, mert én az ilyen beszédeket nem hallgatom annyi részen keresztül, vagy a neten, és azt nézem amit akarok, gondoltam sok mocsok lesz benne de erre nem.
A szenvedély száz színe volt egy szép beszédrõl híres, de ez ezerszer rondább ez mint az volt. Remélem senkit nem sértettem meg de nem szerettek még ismeretlenül sem alakoskodni, hogy ilyen jó vagy olyan ezek egy trágár társaság, aki naponta csak ennyire képes.
malvinkicska 2016 okt. 11. - 08:51:41
(178/642)
Köszönöm szépen a válaszod a lényeg megoldódott.
10/10
suxel 2016 okt. 10. - 23:27:01 10/10
(177/642)
1, Iran vs Olvido: nagyon tetszett a visszapofozása Olvidonak. Iran örült, hogy felképelhette a vidéki libát, ám arra nem számított, hogy vissza is kapja. Angus meglepõ nyugalommal fogadta, õ egyáltalán nem lepõdött meg azon, hogy a lánya is kapott egy taslit. Olvido azt azonban rosszul tette, hogy elárulta Anguséknak, hogy babát vár, hiába kérte Esperanza és Diego, hogy ne tudja rajtuk kívül senki más. Nemcsak kicsúszott ez Olvido száján, szánt szándékkal mondta el, nem sejtvén azt, hogy ezzel mennyi problémát hoz majd még a fejére. Mondjuk elõbb-utóbb úgyis meglátszódott volna rajta, mert elég vékonyka lány, de jobb lett volna várni, hátha megváltozik valami Diegoban. Legalább Marlenenek Diego elhitte, hogy Iran és az anyja a gonoszok, a rezidencia "migránsai". Itt volt az ideje, hogy legalább bocsánatot kérjen a családtagoktól.

2, Angus: én imádom. A legjobbak a spontán megnyilvánulásai. Iran feszt forrong, legjobb kártya: legyél terhes, te vagy a jobbik, Iran, szüljél gyereket Diegonak. Nagyon laza, hahaha. Végem van, zseniális. Ez a nõ egy igazi parancsnok, a hadseregben lenne a helye. :D :D Bújtasd az ágyadba, de Angus követi a trendet, és a pia már nem módi. Ide más kell! Iran lerohanja a kopogás nélkül érkezõ Nelsont, míg Angus egyenesen a keblére öleli. Minõ kontraszt! Angus: Az ég küldött téged. Nelson: hol a gipsz? Angus: Már nincs, reggel elmentem az orvoshoz és voilá! Tiszta nagyasszony, elõzõ életében ez a nõ tuti királynõ volt, egy gonosz, kegyetlen uralkodónõ. Csak ezt támasztja alá a kacagás is, amikor a burundanga felõl érdeklõdik Angus. /Senki nem tud annyira színésen, ezerféleképpen nevetni, mint Farkasinszky Edit, Angustias karakterét egyenesen rászabták. Beteges már lehet, de én ezt a felnevetést vagy 50x meghallgattam, csak ezt az 1-2 mp-et./ Ami viszont meglepett engem, ez a burundanga dolog, ez nem egy filmes kitaláció, az ördög lehelete igenis létezhet, a szerrel kapcsolatban utánaolvastam a neten, és még dokumentumfilm is készült. Addig is, itt egy cikk: http://www.atv.hu/szines/20100414_az_ordog_lehelete_az_embert_szabad_akaratatol_megfoszto_kolumbiai_drog
Ebbõl pedig sejteni lehet, hogy mi fog holnap történni.

3, Napi másik kedvencem az volt, hogy miután Diego lehallgatta a telefont, hogy Olvido találkozik Panchoval az esti sulit követõen, és dühöngött magában, hirtelen Olvido megjelent a háttérben, hogy odaérjen Esperanza etikett és protokoll órájára, rögvest megfordult, szinte dacos szemekkel Diego ránézett. Olvido megtorpant, majd ártatlanul, csendesen, némán tovasuhant, míg Diego követte Olvidonak az útvonalát. Annyira vicces, ahogy megjátssza magát Diego, egyszerûen nem akarja elfogadni, hogy neki köze van Olvidohoz és vonzódik hozzá. Istenem, annyira gyerekes ez a fickó. :D :D

4, A magyar nyelv szépségeit tükrözi az is, hogy megannyi szitokszót tudunk használni, mint más nyelvekben nem tapasztaltam eddig. Diego --> Pancho: te suttyó! :D Panchot pedig megint lehet utálni, szánt szándékkal hazudott az amúgy is instabil Diegonak. Én Olvido helyében hazazavarnám Taxcoba, vagy megszakítanék minden kapcsolatot vele ezek után. Bár ki tudja, azon kívül, hogy Pancho rögeszmés, még jól járhat vele: lásd, amikor megmentette attól, hogy Eufrasia rágyújtsa a kunyhót, vagy amikor kiszabadította Olvidot Eufrasia és Gisela fogságából. Nagyon "kétarcú" Pancho.
regina.997 2016 okt. 10. - 21:24:13
(176/642)
Két dolog ami tetszett a mai részben, illetve érdekes pontnak találtam :) Angustias spanom hozza a formáját, imádom de tényleg..hát ugye terhes a mi Olvidonk, valamit tenni kell. Ess te is teherbe kislányom, hiszen mi sem egyszerûbb ennél, mint teherbe esni egy pasitól aki rám sem néz...mintha egy kiló kenyérért kéne lemenni a sarki boltba :DD Aki jobb terhes az gyõz :D
A másik az Pancho viselkedése, ami középpontba került..Eddig tulajdonképpen az volt számomra érdekes, hogy az ilyen hármas jelenetnél Diego mindig csak hajtogatta hogy szeretõk meg minden, és Pancho ezt soha egyszer sem tagadta le ha jól emlékszem, mindig csak azt hajtogatta, hogy ne merd sértegetni az én szépségemet, õ egy szent, megvédem õt, meg szeretem meg minden, de sosem védte meg valójában Olvidot, és nem mondta hogy tényleg csak barátok, mert Olvido csak barátként szereti õt..és hát most meg ez az orbitális hazugság tényleg betett a dolgoknak..
Ez a jelenet tipikus rózsanovella/telenovella/szappanopera jelenet volt egyébként is...A csak barát megcsókolja az általa szeretett hölgyet erõszakkal, amit a hõs szerelmes éppen meglát és rosszra gondol... :)
10/10
kikelet54 2016 okt. 10. - 20:46:13 10/10
(175/642)
Hogy ez a Pancho mekkora egy ökör. Ezzel a viselkedéssel egyáltalán nem segít Olvidon. Ez már nem szerelem, ez már megszállottság, csak magának akarja, nem érti meg, hogy Olvido nem szereti.

Igencsak szomorú volt a tekintete Diegonak, amikor meglátta, hogy Pancho megcsókolja Olvidot, de aztán a düh erõsebb lett rajta.

A három díszpinty már megint hülyeségen töri a fejét, érdekes módon egyiknek sem jut eszébe dolgozni, csak Irán kössön egy jó házasságot.
Minden esetre az arcukra fagyott a mosoly, amikor Olvido elmondta, hogy gyereket vár Diegotól.
malvinkicska 2016 okt. 10. - 16:19:25
(174/642)
A részt ahogy láttam nagyon sokat fog még Olvido szenvedni szinte mindenki ellene van, mivel Pancho azt hiszi jót tesz és árt neki nm is kicsit, mert olyanokat mond Diegonak amitõl az már nem amnéziás elme háborodott üvölt, minta sakál. A szõke ribi anyjával el akarja tenni láb alól Rodrigot, nekem ez túl hosszú ennyi mocskot végig nézni egyáltalán nincs benne olyan rész ami egy kicsit szép lenne, mert mindenki hazudik ordít, mint egy elmebeteg társaság. Talán ha rövidebb lett volna akkor nem lett volna benne eza sok felesleges cirkusz, ami meddõ dolog, nem sok értelmét látom ennek a sok pór népnek is.A legjobbakat remélve várom hátha javul, mert ez így nem nagyon tetszik sajnos.
malvinkicska 2016 okt. 10. - 13:05:57
(173/642)
Az elõzeteseket olvasva valami borzalom mire lesz képes az szemét Angustias ami Rodit illeti, eltegye láb alól, bonyolódnak majd rendesen a dolgok az Iran családja tesz róla, ne legyen béke egy pillanatra sem.
10/10
kikelet54 2016 okt. 08. - 09:54:16 10/10
(172/642)
Ez a Pancho olyan, mint az elefánt a porcelán boltban. Hol akarva, hol akaratlanul, de sokat ártott Olvidonak Diego elõtt. Nem szeretem az ilyen embereket, azt hiszi, hogy csak az a jó, amit õ akar, nem veszi figyelembe mások érzéseit.

Annak ellenére, hogy csak szinte veszekszik Olvido és Diego, olyan szerelmes, de egyben szomorú szemekkel nézik egymást. Szerintem is legbelül Diego is érzi, hogy a szívének nem közömbös Olvido, csak az esze még ezt nem tudja felfogni. Csak nehogy késõn kapjon észbe.

Ez a bestia Irán mindig hallgatózik, nem tudom, mit forral Olvido ellen.

Micsoda véletlen, pont Armando házában kapott munkát ez a másik "gyönyörûség", Eufrasia. Hiába adtak rá fehér blúzt, a lelke az ha lehet, még feketébb. Mintha olvasná, úgy hazudott Armandónak. Még szerencse, hogy nem hitt neki. Remélem, minél hamarabb megtalálja Olvidot, és jól ki is jönnek egymással, mert kell neki a támogatás, most még több az ellensége szegénynek.

Marlen feladta a leckét Diegonak, hogy a kis menyasszonya nem is olyan ártatlan, mint mutatja, hogy õ csábította el Rodrigot, nem is sokkal a halálhíre után.
10/10
suxel 2016 okt. 07. - 22:40:54 10/10
(171/642)
Diego részérõl a Panchoval való vitát kifejezetten féltékenységi jelenetnek éreztem, egybõl zavarta, hogy mit keres egy másik férfi Olvido közelében. Majd azzal is ezt erõsítette meg, amikor megtudta, hogy Olvido Rodrigonál van, és biztos Rodrigo el akarja csábítani Olvidot is, ahogy Irannal tette. Pancho egyértelmûen a szokásos tajparaszt oldalát villantotta és még csak azért is szépségemelt továbbra is. Pancho nem egyszerû eset. Aztán Iran nekiállt Olvidonak, aki folyamatosan visszaszájalt neki, és Diegonak láthatóan ez nagyon tetszett, tetszik neki Olvido nagyon is, csak mivel van két nagy láthatatlan ökörszarv a fején, nem akarja elismerni. Leginkább ott látszott, amikor Olvido közli Irannal:
"- ha még egyszer kezet emel rám, akkor azt nagyon megbánja.
- Mi az, te most fenyegetsz?
- Nem, csak figyelmeztetem, hogyha hozzám ér, nem állok jót magamért, nem fog úgy bánni velem, mint egy kapcaronggyal."
Irannak közben volt még egy hülye beszólása: "tudod mit cselédkém, a majom az csak majom"
Marlenetõl pedig nagyon szimpatikus volt, hogy jelezte Diego úrfinak, hogy Iran mászott be Rodrigo ágyába, hogy megszerezhesse magának a Rivas Santander vezetéknevet, és nem Rodrigo csábította el a võlegény nélkül maradt menyasszonyt.

Fontos esemény, hogy Eufrasia összetalálkozott Armandoval, a nõ a cselédje lett. A tutyimutyi Armandonak most jutott eszébe, hogy kerestesse a lányát, mert eddig lehetõsége tuti nem adódott (???), de legalább nem vette be Eufrasia szövegét, arról, hogy meghalt a kislánya. A szálak mostanra összeértek, minden szereplõ megérkezett Acapulcoba, aki fontos, jöhetnek a sorozatos konfrontációk, ha eddig még nem volt elég. Tetszett, hogy nem fordították le a magyar szövegírók Raquela "honey" megnevezését Eufrasiahoz. A két nõ biztos jól fog kijönni egymással, végtére is, egyik sem akarja, hogy Olvido és Armando valaha is találkozzanak. (És nem csak a magyar hang felolvasó Rakvélázik, hanem a szereplõk is, már ami Armandot illeti, hogy ez az én fülem, mennyire, de mennyire zavarja.)

A jövõ héten sok rossz/durva dolog jön, és egy idõre Olvido szívóágra kerül ismét. :( Pobre Olvido!!!
malvinkicska 2016 okt. 07. - 16:29:14
(170/642)
Jól gondoltad bajnak jött Pancho, mert még jobban megzavarta Diegot fõleg ahogy beszélt Olvidóval még meg is ütötte amiért nem akarja elhinni igazat mondanak, azt hiszi csak nem akarja a gyereket, és ki akar bújni a felelõsség alul.
Az a szõke ciklon mindenütt hallgatózik különös egy állat faj az biztos, amit másokra mond az õ mind.
Eufrásia egy kígyó hazudott Armandónak Olvido léte felõl nem is messze vannak egymástól. Azt megfigyeltem itt senki nem boldog , mindenki rossz indulatú szinte jó ember ritka benne , mint a fehér holló. David is válni készül a feleségétõl azok is milyen életet élnek. A szõke ciklon mindig hallgatózik másokat lejárat, és õ egy mocsok.
10/10
kikelet54 2016 okt. 07. - 12:23:10 10/10
(169/642)
"Békés, boldog családi reggeli!!!"
Amikor Esperanza és Rodrigo nem reagáltak arra, hogy küldjék el Olvidot az asztaltól /Rodrigo még a fejét is elfordította/, Iránnál elszakadt a cérna, és már repült is a müzli. Olvido az elsõ sokk után hang nélkül el akart menni, de meggondolta magát, és szinte visszakézbõl már küldte is a saját müzlijét Irán nyakába. Ezen aztán a szõke ciklonunk nem hazudtolva meg önmagát, olyan dilit rendezett az asztal tetején, hogy egy tornádó is megirigyelhette volna.

Hát, remek jelenet volt. Egyébként figyeltétek, hogy mindenki felvágottat, uborkát, sajtot reggelizett, csak Olvidonak és Iránnak volt mûzlije? Micsoda véletlen?!

Szerintem Martita azért fogadta el a házassági ajánlatot, mert úgy gondolja, hogy így meggyalázva úgy sem veszi senki feleségül.

Egyáltalán nem örülök, hogy Pancho megjelent, mert biztos, hogy ebbõl még baj lesz, szerintem még nem mondott le Olvidoról.
10/10
suxel 2016 okt. 06. - 21:13:36 10/10
(168/642)
Örültem, hogy Esperanza nem értette félre a helyzetet, amikor Olvido kisétált Rodrigo szobájából. Esperanza meg is lepõdött, mert nem volt eddig Rodrigora jellemzõ az ivás, és ez is Iran miatt van. Legalább a nõknek van esze, ha a Rivas Santander férfiak már egyszer vadbarmok.
Majd jött a kajacsata: Rodrigo egyértelmûen szerette volna elérni, hogy Diego és Olvido egymás mellett reggelizzenek, de ebbe volt Irannak is "némi" beleszólása. Fogta és Olvidora öntötte a müzlit, és legnagyobb meglepetésre mielõtt Olvido elszaladt volna, a sajátját Iranra öntötte. Célzást tekintve Irané volt a jobb, mert pontosan képen találta Olvidot, míg Olvido müzlijébõl kevés jutott Iran fejére, de annál több a dekoltázsába. Azon marha jót nevettem, amikor Iran benyúlt a melltartójához és szedte ki a kaját onnan. Iran ruhája szerintem közönséges és kihívó volt, keresztüllátszott rajta, milyen melltartót visel. Fogta magát és felmászott Iran az asztal tetejére, és úgy akart nekiesni Olvidonak. És még õ mondja Olvidonak, hogy barbár és kulturálatlan, hát akkor ezek után?! Azt még megértem, hogy Iran itt tartatja magát, én inkább azt kérdezném, hogy Nelsont miért tûrik meg a házban, és én még Angust is odapakolnám, miért? És Iran elsõ kérdése, miután ráborult a reggelis tálka: hogy összemocskolta Olvido a ruháját, mintha nem lenne tisztítószer, ami kiviszi, azért ez nem egy zölddiófolt, és Iran végül szokásos idegösszeomlást kapott. A jelenethez annyit tennék hozzá, hogy nekem a spanyol változatban jobban ütött. Pl, volt az a rész, amikor Olvido felállt, hogy elmegy magától az asztaltól, majd megrettent, a spanyolban Rodi egy óriásit rácsapott az asztalra, a magyarban pedig még hangja se volt. Így a megrettenése Olvidonak is furcsa volt. Nekem ilyen apró dolgok sokat hozzátudnak tenni a hangulathoz.
Esperanza reakciója zseniális volt a jelenetsor után, amikor bement Olvidohoz. A nagyságánál az a szigorú fej, Olvido megrémülve, hogy most zavarják el a háztól, de Esperanza nevetõgörcsben tört ki és gratulált Olvidonak, hogy a bestiát így helyre tette.
Diego fogta magát bement dolgozni, ahol már Chuy várta, persze minek is hitt volna neki. Na majd, ha visszajönnek az emlékek, fogja majd bánni az egészet. Mindeközben megjelent egy Pancho a Rivas Santader házban, aki általában jól ért ahhoz, hogy a makacsságával, megszállottságával, túlzott óvásával és indulatosságával megkavarja a sz*rt. Ez elég veszélyes helyzetet teremt, mivel Diegonak vannak téveszméi, összeesküvés elméletei, miszerint Olvidonak akár lehet egy tettestársa, mondjuk egy szeretõ, akivel hasznot akarnak húzni belõle, pláne ha Pancho elõtte is szépségemezni, valamint galambomozni fog.

Megszoktam már nagyon rég, hogy mexikói sorozatokban az a trendi házasodjunk össze fûvel-fával-virággal. Na volt ma is egy ilyen történés, ami szerintem borzalmas volt. Tacho megkérte Martita kezét, és a lány igent mondott pár nappal, héttel a titkolt megerõszakolását követõen, egy olyan fiúnak, akit a barátjaként szeret és még csak megcsókolni se engedte korábban magát neki, lerázta, lekoccolta állandóan. Sebaj házasodjunk, majd jön borúra derû. Ez rémesen abszurd eleme a sorozatnak, de úgy se tudunk mit tenni, amúgy sem központi szereplõk, de nem tudok mellette szó nélkül elmenni.

Raquela szinkronhangját Kisfalvi Krisztinát nem tudom megszokni, annyira nem illik Wendy de los Cobos-hoz, hogy csak na. Ide Bertalan Ágnes kellett volna, egy hasonlóan mélyhangú nõ, mint Wendy. Kisfalvi Krisztina hangjával még fõhõsnõket kellene játszatni, nem középkorú anyákat, értem én, hogy Kisfalvi Krisztina 48 éves, de a hangja messze nem annyi, hosszú évek óta nem hallok változást a hangjában, nekem még mindig olyan, mint a Szerelmek Saint Tropezban idején, és az mikor volt már!!!
malvinkicska 2016 okt. 06. - 16:14:23
(167/642)
A mai részben nagyon dili módra viselkedett Irsn, igaz nem hagyta magát Olvido sem ami jogos volt, enneka nõnek mondhat bárki bármit errõl lepereg, ez egy darabig vicces de ahhoz meg sok ennyi részen keresztül az õ majomkodását nézni. Diego senkinek nem hisz igen õ beteg, és aki ebben a kórban szenved elég nehezen fog emlékezni sajnos, ami nekünk nézõknek is csalódás. Az én fejemben is megfordult miért nem dobja ki Esperansa, mennének Isten hírével ahova akarnak, most Rodi is meggyõzõdhetett róla ez egy elme beteg nõ, ezt csak a pénz érdekli, és a másikra fogja.
regina.997 2016 okt. 06. - 16:08:44
(166/642)
De nagy volt a Irán meg Olvido, de tetszett :)) Bocsánat a gyengébb idegzetûektõl de mikor Irán kiabálta Olvidonak, hogy "meghalsz" rögtön ez a hölgy jutott eszembe :D https://www.youtube.com/watch?v=sPZFX8mmgTs
De ezt a jelenetet leszámítva, meg talán az eljegyzést, nem sok minden izgi volt mai részben, de az biztos hogy ezek a 40 percek 2 perc alatt elrepülnek általában:((
10/10
kikelet54 2016 okt. 06. - 13:01:18 10/10
(165/642)
Így igaz, ezt is akartam írni, csak közben megzavartak, és utána elfelejtettem.
malvinkicska 2016 okt. 06. - 12:25:17
(164/642)
Szia ha ilyen símán menne a dolog akkor hamar vége lenne ti is tudjátok jó néha játszadozni a gondolatokkal, és itt most ezt teszik.
10/10
kikelet54 2016 okt. 06. - 11:45:28 10/10
(163/642)
Esperanza összerakta a hallottakat, és elhiszi Olvidonak, hogy igazat mond. Megígéri neki, hogy mellette áll, és megvédi mindenkivel szemben, fõleg Irána ellen.
Iránával meg közli, hogy Ovido és Diego örök hûséget esküdtek az Úr elõtt, amin persze Irán kiakad, és felmegy nála a pumpa. Még jobban útálja Olvidot.

Rodrigo bánatában jól berúgott, Olvidonak sírja el a bánatát, végül úgy kell betámogatni a szobájába.

Diego nem tud hinni Olvidonak, fõleg a terhességét nem, bizonyítékot akar, és csak hülye elméleteket gyárt.

Ezek a Rivas Santander fiúk mit össze totojáznak, ahelyett, hogy mindegyik a sarkára állna, Diego is jobban tenné, ha saját maga menne el a faluba, igaz, hogy akkor õ nem látott, most meg nem emlékszik semmire, de az emberek felismernék, és biztos igazolnák Olvido állítását, fõleg az atya, aki mindig is segítette õket.