10/10
suxel 2016 okt. 05. - 23:11:32 10/10 Előzmény malvinkicska
(162/642)
Köszönöm szépen az üzenetedet! ;) Nagyon kedves vagy!
10/10
suxel 2016 okt. 05. - 23:10:30 10/10
(161/642)
Diego elég fafejû, hogy harmadjára is pénzzel próbálkozott Olvidonál, hisz a lány a kórházban és az irodában sem fogadta el tõle. Úgy láttam Iran annyira pénzsóvár, hogy még ennyit is sajnálna Olvidotól, drága ár lenne, hogy a parasztlány eltûnjön az életébõl. Iran nem hülye, azért van esze és összerakta Esperanza tervét. A kettejük szócsatája nagyon tetszett, a legjobb a végén Esperanza ha-ha-ha zárása volt. Az örök hûségnél is rendesen Iran arcára fagyott a mosoly, én úgy szeretem amikor ha csak néhány percre is, de koppan a szöszi. Az pedig egy nagyon jó pont szerintem, hogy Ulisesék felfogadnak egy magánnyomozót, aki tövirõl hegyire utánajár a taxcoi eseményeknek.
A Vanessa-Citlali száltól meg teljesen kész vagyok. Az az örömködés, amikor megkapta a tv-t nagyon vagány volt. Vanessa beszólása elõtte mindent vitt, az ellenkezés a tv miatt: "Cicukám, elég, ide süss! Egy valamit kapsz, GPS-t, hogy megtaláld magadat!" Jobb lenne a beszólásokat is visszafognia, mert már a mosás is az övé lett, mi lesz a következõ: vasalás?

A fõcím alatti névfelolvasáshoz viszont lenne kettõ megjegyzésem:
Olvido Melissa Barrera és nem Melissa Barbera
Raquela pedig Raquela (Rakéla) és nem Raqvela (Rakvéla)
malvinkicska 2016 okt. 05. - 16:51:22
(160/642)
Ide sikerült eltévedtem, mindegy ez már itt marad.
malvinkicska 2016 okt. 05. - 16:46:13
(159/642)
Üdvözöllek, nem szeretek senkire ragadni, ezért nem akartam ott írni, egyben szégyenlem, . hogy ennyire béna vagyok de tudod nekem van két gyönyörû lány unokám akik ezeket csinálják nekem, de õk már most oda vannak tanulni a hétvégén jönnek haza,és biztos meg csinálják, mert a fiamnak sem sikerült, ez a bejelentkezés. Az biztos nagyon rendes tõled felajánlottad a segítségedet de a jelszóval lehet gondolom valami és ezt a nagyobbik lány tudja. Ami felháborító mondanának egy összeget befizetjük és nem kellene így mérgelõdni, mert leehet erre megy a játék ilyet hallottam, de lehet csak szó beszéd.
Az emberségedet nagyon értékelem, és köszönöm, hálás vagyok Istennek ilyen jó akaratú emberekkel hozott össze, és van kivel ezt a kis szórakozási gondokat megosztani.
Maradok továbbra is baráti szeretettel Malvin.
10/10
suxel 2016 okt. 05. - 15:18:44 10/10
(158/642)
Nem vagyok egy rózsanovella rajongó, de ez en bloc bejött. Azóta is belenéztem 1-2 másik rózsiba, de azok már nem jöttek be, itt kb minden összejátszik nekem.

Másik topikban írtad, hogy majd kapok privát üzenetet, várom! ;)
malvinkicska 2016 okt. 05. - 13:34:11
(157/642)
Köszi a képeket a baba nagyon tündéri, úgy látom ez találó, mert van hasonlóság. Azt is észre vettem eza sorozat neked nagyon bejött, máskor is sok jó dolgot írtál de most ez osztályon felüli.
10/10
suxel 2016 okt. 05. - 12:54:58 10/10
(156/642)
4
10/10
suxel 2016 okt. 05. - 12:53:42 10/10
(155/642)
3
10/10
suxel 2016 okt. 05. - 12:52:24 10/10
(154/642)
2,
10/10
suxel 2016 okt. 05. - 12:50:47 10/10
(153/642)
Néhány elõzetes képet beteszek, hogy mi következik, hamarosan a sorozatban: 1-2 héten belül
10/10
suxel 2016 okt. 04. - 21:05:31 10/10
(152/642)
Ma volt a lejáratás, besározás része a sorozatnak, amely rózsanovelláknak szinte kötelezõ eleme. Jó az, hogy megsúgom, nem fog túl sokáig tartani ez az állapot. Bírjatok ki még 20 részt és annyi. Ez a szakasz szinte már kötelezõ eleme a rózsáknak, vegyük példának a 1997-es Esmeraldat, ahol a sorozat egész második felében Jose Armando azzal volt elfoglalva, hogy Esmeralda gyereke nem az övé, ráadásul még orvos is volt emellett. DNS-tesztet persze õ sem akart. Ulises már kérdezõsködött a "faluban", de õ megelégedett azzal, hogy az David volt, ez meg Diego, hát nem sokat kutakodott, úgy látszik itt többre lesz szükség. Olvidoról meg csupa rosszat beszéltek vidéken, Eufrasianak sikerült a makulátlan unokahúgát rendesen rossz képben feltüntetni. Emlékezzünk csak a 2. részben, amikor mosott Olvido a folyóban, megjelent Diego, majd a mellettük mosó Chona asszony ott is hagyta õket és ment köpködni Eufrasianak, vagy amikor a templomban voltak a 3. részben, az álszentek rögtön összesúgtak mögöttük, vagy a mostani asszonyság is elég furcsán beszélt Olvidoról, amikor azt mondta Angustiasnak, hogy Olvido úgy vezette a vak férfit, mintha az csak a kutyája lenne. Nekem nem épp kedves hasonlat volt azzal a hangsúllyal. Nekem is tetszett az, hogy valamennyire meghallgatta és aztán döntött, ahogy a telenovella-fõhõsök általában szoktak, idióta, ökör módon, de majd megvilágosodik. Ha már lejáratás, volt ugyanilyen szakasz a Menekülés a szerelembe sorozatban is, amikor Gala és July elõvették a fõhõsnõnek Luciananak a Pokol báros "múltját", és bizony a férfi fõhõsnek ott is elég nagy csõlátása lett. Tegyük hozzá, hogy Diego emellé még rendesen össze is van zavarodva, hiszen lehet Olvido nemes lelkû, de Iranban is csalódnia kellett, akinek a balesetig nem is látta a pénzsóvár oldalát. Miért fogadná el az egyszeri juttatást, ha esetleg megszerezhetné és élete végéig élvezhetné, ha megszerzi magának a fiút. Bár én itt meg azt mondom, elég belenézni a két nõ szemébe és látni a különbségeket. Daniel Elbittar játékán itt azt szerettem, hogy érzékeltette, hinni akar Olvidonak, de barom módon nem megy neki. Amúgy tényleg volt jó kérdésük Iranéknak is: miért nem értesítették a hatóságokat. Ez viszont megintcsak sorozatklisé sorozatsablon: mutassatok nekem egy olyan sorozatot, ahol találnak egy amnéziást, és egybõl beviszik a rendõrségre, okmányirodába, etc. Akkor nincsen sorozat, és Diego kiejtett egy szót a száján: meseszerû. Na mikor jött a hír, hogy érkezik a sorozat, én mondtam, szerintem úgy kell nézni, mint egy felnõtt mesét, "csodás" dolgokkal. Iranék emberrablásos kitalációja viszont már tényleg meredek, és ezt érzi Diego is. Nekem úgy ez a véleményem errõl az egészrõl, úgy érzem nem rosszabb, mint más hasonszõrû sorozatokban.

Jó dolog az is, hogy Esperanzában támogatóra talált Olvido. Eleinte el volt képedve, de most ki ne lenne, azonban õ is megadta a lehetõséget Olvidonak, és lám Diego nem ütött az okos anyjára, aki viszonylag hamar ráismert Iranra is. Lakva ismerkszik meg az ember, tartja a mondás, és bizony Esperanza így ismerte meg Irant és népes famíliáját és Olvidot is.

Na most én szeretem a negatív karaktereket ez nem vitás, de hogy õszinte legyek én jól elvoltam Eufrasia nélkül is. De mivel neki múltja van Olvido apjával, nem volt kétséges a kezdetektõl, hogy vele bizony nem 25 részre terveznek, mint Giselaval. Gisela sem fog hiányozni, méltó helyre került a hentes mellé. Õ akarta Olvidot éhen halatni egy poros pincében Eufrasival, na most már õ szagolja alulról az ibolyát, és élvezi a férgek, földipockok társaságát. Maite Gil elég teátrálisan hozta Giselát, itt van még Eufrasia, elég egy teátrális karakter bele, nem kell hozzá segéd is. És igen, Eufrasia lelkén már 3 ember halála szárad 25 részt követõen, mert még Juventino papát is meglehetett volna menteni, ha nem hagyja a gyógyszere nélkül magára.

Vanessa - Citlali: zseniálisak. Most Angustól kapott az indián lány egy pohár vizet, és már tudja Citlali honnan van a hajlama Vanessának erre. Zseniális volt, ahogy Citlali úgy forgatta a lapokat, hogy õ jöjjön ki jól belõle és csinált egy négyes vacsorát, ahová saját magát is meghívatta. És szerinte bitang jó volt. Azt egy kicsit sajnálom, mert vagy 2 percben megnéztem volna egy vicces jelenetet velük az étteremben. Mondjuk lehetett volna vele helyettesíteni egy kicsit Chayo szenvedését a kórházban. És még kell egy 3D-s tv is Citlalinak, valami azt súgja meglesz az a síkképernyõs tv is neki. Azon a részen viszont sírtam a nevetéstõl szinte, amikor kiderült Citlali nem ismeri a Titanicot és Leonardo DiCapriot. Vanessa reakciója pedig: Óh, Istenem, de egy nagy szamár vagy!!! :D :D :D
Azt meg ki ne felejtsem nagy GRATULÁCIÓ MÁRTON ZSUZSANNA szövegfordítónak: õ az elsõ, aki tökéletesen visszaadta az india pata rajada jelentését, mint repedt sarkú (rongyos) bennszülött. Eddig egyszer volt indián lány nem megfelelõ jelzõvel, valamint csomó mocskos cseléd, de ez a legjobb fordítás rá! LIKE! Öröm volt végre helyesen hallani.
10/10
mary0114 2016 okt. 04. - 19:08:48 10/10
(151/642)
Teljesen jogos felvetésetek a dns vizsgálat. A mai világban és orvostudományban ez elvárható. Addig viszont még sok víz lefolyik a Dunán. Lesz, hogy a bociszemût nagyon utáljuk, de lesz, hogy csak olvadozva nézzük. Na jó, a magam nevében beszéltem. :) A pillanat, mikor mindenki megtudja, hogy BabyDiego apukája bizony az a fess fiatalember, ott fehérben. :) SPOILER
10/10
mary0114 2016 okt. 04. - 18:31:51 10/10
(150/642)
Cukik <3
10/10
kikelet54 2016 okt. 04. - 16:57:53 10/10
(149/642)
Esperanza elõször csodálkozott, de amikor Olvido részletesen beszámolt a történtekrõl, már hitt neki, mert Ulises már hasonlókat derített ki a faluban. A kisbabán viszont nagyon meglepõdött, remélem azért örülni fog neki, elvégre az unokája.

No ez a vén boszorka Eufrasia, egyáltalán nem hiányzott, már 3 halott szárad a lelkén, pedig még nagyon az elején vagyunk a sorozatnak. Úgy vonult be, mintha mi sem történt volna. Vajon hogy tud éjszaka aludni ilyen tettek után???

Nem tudom Martita hogy gondolta, hogy egyedül elbánik azzal a két gazemberrel.
10/10
kikelet54 2016 okt. 04. - 16:57:09 10/10
(148/642)
Ugyanezek jutottak eszembe, elmenni a faluba kérdezõsködni, és egy DNS tesztet csináltatni. Bármennyire is összezavarták, remélem azért utána jár a dolgoknak, és nem hiszi el amit Irán állít, neki is mondhatná, hogy nem emlékszik semmire.
malvinkicska 2016 okt. 04. - 16:23:16
(147/642)
Olvidonak nem hitt Diego pedig úgy volt ahogy elmondta jól hozza az amnéziást D fura egy betegség, rövid távu emlékezet kiesése van van , mert ami történt vale , hogy meggyógyult és hogy arra nem emlékszik azért kételyek gyötrik, mert az amúgy betegségét Irán nagyban neheziti, mert az beszél sok ostobaságot és így nem tudja mire vélni a sorsát. Esperanza az normális és össze állt a kép neki, és hisz O-nak. annyi a szépség hibája sok részen keresztül boncolgatják ezt a betegség témát és nevetségessé válik. Citlali jól hozza a formáját jól feladta a leckét a kényes V-nek. Eifrásia is újra ölt és színre került de minek, az is egy féreg akit el kellene taposni.
regina.997 2016 okt. 04. - 16:22:31
(146/642)
Zseniális hozzászólás suxel :)) Alig várom a csütörtöki részt :)

A maiban nekem azért tetszett hogy Diego meghallgatta valamennyire Olvidot, és nem küldte el õt rögtön(ahogy ez más sorikban ilyen félreértéseknél lenni szokott), hanem inkább a két szõkét rakta ki.
Én felnevettem, amikor váltságdíjról meg emberrablásról kezdetek el ott magyarázni :D Tényleg úgy néz ki Olvido, mint valami bandita gengszter, aki embereket rabol meg váltságdíjat követel?! :DD
Kár, hogy végül egy picit mnégis csak hagyta magát meggyõzni, bár azért látja, hogy Olvido nem néz ki ilyen hazugnak.

Lassan kezdek én is szerelmes lenni ebbe a kitalált Diegóba :D Azok a fekete szemek, ez a lágy hang neki, meg a mosolya meg minden, imádom :DDD
Mia1234 2016 okt. 04. - 16:13:11
(145/642)
Ja és a gyerektéma...
Diego szerint az teljesen kizárt, hogy õ lenne az apa (mert nem emlékszik).
Mexikóban nem hallottak még vajon a DNS tesztrõl?
Mia1234 2016 okt. 04. - 16:09:38
(144/642)
Elképesztõ, ezek milyen idiótákat játszanak.
Ennek a hülye Diegonak (meg Olvidonak) meg sem fordul a fejében, hogy elmenjen a faluba
kérdezõsködni, mi történt, meg benézni a kórházba, miért is feküdt ott - hisz arra már
emlékezett, hogy a kórház ablakából ugrott ki.
Csak az a fura neki, hogy nem emlékszik az Olvido által elmeséltekre, azt nem furcsállja,
hogy 1 hónap kiesett az életébõl, mert nem emlékezett rá, ki is õ.
Csak áll ott és jajong, hogy vajon mi történhetett...

Ez még szappanopera sztorihoz képest is nagyon-nagyon gyengécske és ostoba történet.
10/10
suxel 2016 okt. 04. - 11:55:30 10/10
(143/642)
A "bolond kripli" nem engedi kirakni õket egyelõre, Iran megszállottja, és Esperanza pedig elgyengül ha a fiairól van szó, pláne ha a sérültebbikrõl van szó. Diegonál is láttuk, inkább õ ment volna el a saját házából a testvére és Iran maitt, minthogy menjenek akkor õk máshova. Kíváncsi lennék milyen azért így nap, mint nap reggelizni, ebédelni, vacsorázni közösen. Jah egy reggelizõs jelenet az lesz, nem is olyan sokára, mégpedig csütörtökön, de azt garantálom a jelenlevõk közül senki sem fog jól lakni, viszont a nézõközönség majd élvezkedhet ismét egy baromi nagy cirkuszi jeleneten.
Showtime: 10.06 csütörtök, nem sokkal 15:30 után, 15:30-ra lehetõleg foglaljon mindenki helyet az ülõhelyén. Helyszín: Acapulco, Rivas Santanderék házában, azon belül is az ebédlõben kerül berendezésre az aréna, a Duna Tv pedig biztosítja a közvetítést.