ciccus92 2008 nov. 29. - 08:18:18
(45/165)
Én néhány hónapja látam,kikölcsönöztem,már nem is emlékszem,hogy miért pont ezt.De mondjuk,mikor bemutatták moziban,akor nagyon érdekelt.
Õõõõõõõõõõ...hát igazából régen csomó horrort,thrillert néztem,aztán volt egy idõ mikor így felgyülemlett a sok ijesztõ-film élmény,és nem néztem ilyet tovább,illetve ez volt az utolsó ilyen amit megnéztem.
Izgalmas,fõleg ha éjfélkor ülsz neki,és már eleve benned van a félelem pedig még nem is láttad,meg két tökjó színész van benne,szóval jó film,és lehet hogy hülyének fogtok nézni,de nekem körülbelül ami egyedül durva volt benne,tehát ami olyan rossz érzést keltett,azok a videók voltak,amiket néztek,amikbõl rájöttek,hogy ahol játszódnak,az az õ szobájuk..szóval a videóokon az a sok kiszolgáltatott ember... ja meg mikor jön az a pasi,aki asszem kamionos,és õk meg kikopognak ,azt hiszik majd õ segít nekik,errejön a recepciós,és a kezükbe nyomja a filmet.. úúúúúú...ne...

****SPOILER****(bár annyira nem..:D)
Leszrúják a pasit,és otthagyják.Azt hogy??Miért nem távolítják el?? És miért nem próbálják megkeresni a nõt?És a pasit leszúrják,ottvan órákig,és reggel még él?..
Ezt most nem akadékoskodásnak szánom,csak ez olyan izé volt..
Meg nem az az egyértelmû boldog befejezés a film vége,hanem azt hiszem hogy a csaj várja a rendõröket vagy ilyesmi? Tehát nem húznak el gyorsan vagy ilyemsi.. Mondjuk egy ilyen élményen az ember nem tudom,hogy bírja túltenni magát..
8/10
Csuvatka 2008 nov. 28. - 23:42:57 8/10
(44/165)
Nos így végigolvasva az elõttem kábé 15 hozzászólót, eszembe jutottak dolgok. Mivel egy magyar rendezte, én eleve egy ponttal többre jutalmaznám, mint amennyit adnék. Végig izgultam a torkomban dobogott a szívem, egy másodpercre sem tudtam megnyugodni, még a végén sem, csak amikor már távolodott a kamera...nagy öröm számomra h pár klisét nem használtak fel benne, pl. a végén a rendõr nem a rosszak pártján állt, ami nagyon meglepõ volt, hisz minden hasonló filmben, miután megnyerte a menekülõk bizalmát a rendõr vagy akárki, utána kiderül, h a gazfickókkal van. És, h amikor már megölte a "fõgonoszt" a csaj, az nem kel életre amikor fõhõsnõnk a zsebében matat. Viszont valóban nagyon sötét egy jópár jelenet, de annyira, h nem lehet látni se hallani, se sejteni, h épp mi a franc történik. Engem egyáltalán nem emlékeztet a motelre, mivel ebben szinte egy véres jelenet sincs, ami azért nagyon jó, mert állati félelmetes úgy, h közben nem kell valódi kinzásokat végignézni. Sok barom, aki nézi a kemény horrorokat, elfelejti, h a fantáziánk sokkal rémísztõbb tud lenni, ha pl. sejtetik csak a veszélyeket, mintha elénk tárják és telibe megmutatják. Ha nem kell a saját fantáziánkat használni, nem rémülünk meg annyira. Én sokkal inkább undorodok azoktól a filmektõl, amikben pl. elfûrészelnek bokákat, majd közlik a delikvenssel, h szabadon elsétálhat és a barma megpróbálja...na az olyan film való annak, akinek ez nem tetszik. Jó film, bár pár dologra nem derül fény, pl. fogalmam sincs, h ezek az emberek vajon miért csinálták ezt az öldöklõsdit? És, h miért volt fontos, h a házaspárnak meghalt a gyereke..miért nem lehetett egyszerûen csak megromlott kapcsolat?
9/10
Sicur 2008 okt. 26. - 11:52:28 9/10
(43/165)
most láttam! és nagyon jó volt!:)
Kattrin 2008 aug. 18. - 23:07:53
(42/165)
Ezt láttam, elég izgi volt.
8/10
King Diamond 2008 aug. 18. - 23:04:03 8/10
(41/165)
Tetszett a film, izgalmas, engem is végig a képernyõ elé szegezett. Az, hogy kisebb költségvetésû egyáltalán nem baj, és tényleg jó, hogy magyar a rendezõje. Luke Wilson és Kate Beckinsale jól játszanak. Néhol kicsit a Motel elsõ részéhez hasonló hangulatú volt.
8/10
10/10
Vidory 2008 aug. 05. - 18:00:39 10/10
(40/165)
kösz:)
10/10
Jucis 2008 aug. 05. - 14:23:15 10/10 Előzmény Vidory
(39/165)
Nem is tudom... Én 15 évesen lehet nem bírtam volna ki, de az emberek teljesen más beállítottságúak.
Végülis ebben a filmben semmi rondaságot nem mutatnak,(kivéve amikor a videókat nézik) inkább az izgalom a nagy és az ijedtség. Attól is függ hogy mennyire veszed komolyan, de a mai 15 évesek már sztem bírják :)
10/10
Vidory 2008 aug. 04. - 16:35:42 10/10
(38/165)
Én még nem láttam a filmet, de gondolom jó film a színészek miatt, érdeklõdnék h 1 15 éves megnézheti-e?
10/10
Jucis 2008 aug. 01. - 13:49:02 10/10 Előzmény gregorios
(37/165)
Részemrõl lerágtam a 10 körmömet, de lerágtam volna lehet még akkor is, ha mû lenne :)
Én is örülök, hogy magyar ember is képes ilyen jó filmet rendezni, izgalmas, pörgõs, és sztem Kate Beckinsale nagyon jól játszik.
Látszik a filmen hogy alacsony költségvetéses, de bizonyítja, hogy nem csak úgy lehet jó filmet csinálni ha kilövetünk 1 perc alatt 12 tárat, felrobbantunk egy tömbnyi toronyházat, vagy összetörünk egy tucat kocsit (itt csak egy bömzit:)
Nekem 10-es
9/10
gregorios 2008 jún. 17. - 21:20:27 9/10
(36/165)
A sok negatí kritika ellenére megnéztem én is és nem bántam meg. Egész jó lett. És ráadásul néhol izgalmas is. Jah és amugy ez NEM HORROR!!! Nem azt kell várni tõle. Igaz sokat sem kell, de egyszer mindenképpen megéri megnézni.
pleb 2008 márc. 31. - 17:49:03
(35/165)
Sztem annyira nem rossz film, csak uncsi volt, eléggé, hiszen annyira ismerõs már valahonnan ez a sztori, de azért egyszer mindenképpen meg lehet nézni, esetleg 80 percet elpazaroltunk rá. Am. degy kissé hasonlít az 1408-ra, márcska azért is, mert ott is meghalt a gyerekük, és már elváltak (itt még csak tervezték a válást), jah és szinte "egyetlen" szobában zajlik le az egész film. Nah jó itt azért nagyobb volt a tér, de nem sokkal. Szóval nekem 10/5 vagy 6. Az viszont nem votl jó, hogy mindig sötét votl, de anynira, hogy szinte alig lehetett látni valamit a filbõl, és csak sötét árnyakat, stb, jah meg a hangokat. Alapjába véve biztos vagyok benne, hogy ez egy remake (említették Hitchcock-ot). Már meg sem lennék lepõdve, ha készülne egy 2. része is.
1/10
Pheia 2008 márc. 02. - 17:04:01 1/10
(34/165)
Na ez az a film amit nem értek. Borzalmas. Rettenetes, és undorító. Minek kell ilyen filmeket csinálni? Én speci imádom a horrort, nem arról van szó. De egyáltalán mirõl szól ez a film? Egy pszichopata pasiról aki a szállójában illegális emberi-húsgyárat meg videotékát üzemeltet? Vagy egy párról akik elidegenedtek egymástól, de persze jönnek a husivagdaló kiscsuklyások, a pszichopata hotelportás és máris minden rendbejön, hepi van, és miközben épp megmentik maradék testrészeiket, elkezdenek smárolni??? EZ HORROR? :S Szerintem szánalmas, tényleg nem akarok senkit megbántani, de sztem ez a Nimród vagy ki a horrorfilmeket inkább bízza a profikra (lásd David Cronenberg, Stanley Kubrick a Ragyogással, stb.) és próbálkozzon mással.
7/10
bujka 2008 febr. 01. - 00:36:36 7/10 Előzmény Karolka
(33/165)
Szerintem a film jó és izgalmas meg minden, de van 1-2 logikai baki amik igazából nem is olyan súlyosak csak egy kicsit furák. A vége meg egy kicsit össze lett csapva szerintem és nem lett az igazi.
Amúgy meg örülök, hogy magyar rendezõk is érnek el ilyen sikereket és már külföldön is.:D Szóval ez király!!!
10/7
Karolka 2008 jan. 30. - 00:39:38
(32/165)
Én marha a sok rossz kritika miatt nem néztem meg eddig! De aztán nem bírtam ki, csak Nimród mûve!:D és tetszett! határozottan!! Kicsit erõltetett, hogy a csávónak mindig jár az agya, gondolkozzunk...stb! De végülis ennek köszönhetõen lett izgalmas a film! örülök, hogy megnéztem!
10/10
pikemen 2008 jan. 27. - 15:40:49 10/10
(31/165)
Hú, éppen most néztem meg és hihetetlenül tetszett. Az eleje tiszta hitckocki. Nagy pozitív csalódás. Az egyik legjobb thriller, amit valaha láttam. 10/10 !
ibmgy 2008 jan. 19. - 13:36:26 Előzmény Semprini
(30/165)
kíváncsivá tett a leírás, mindjárt meg is nézem...
9/10
Semprini 2007 nov. 17. - 17:24:04 9/10
(29/165)
Szerintem nem lett elrontva a vége, bár mindent lehet fokozni; valószínûleg ez is lehetett volna MÉG izgalmasabb, még hosszabb, még durvább, akkor azoknak tetszene, akiknek így nem, és azok fanyalognának rajta, akiknek ez a verzió pont bejött! :-)
Én fenntartom a véleményemet, bár minden thriller legalább ilyen jó lenne - de sajnos a zömük meg se közelíti ezt a szintet... :-P
jikov 2007 nov. 17. - 16:40:18 Előzmény Semprini
(28/165)
SZtem közepes a film. Én kb. a közepéig majd befostam. De a vége nagyon el el lett rontva, túl egyszerû lett. Túl egyszerûen elintézte õket a csaj. A végére rakhattak volna még egy csavart, pl. a zegyik fickó még lábra állhatott volna, pl. amelyik a kocsi tetején volt(miután a másik nyilvánvalóan nem tudott volna már :) De inkább izgalmasabban kellett volna vezetni a történetet végig. Pl megküzdhetett volna velük a férj, és akkor az egyiket elintézi és így tovább, elkaphatták volna a csajt stb. Szóval lehetett volna izgalmasabb a sztori kibontakozása, meg a vége is.
balfiviz 2007 nov. 10. - 12:48:24
(27/165)
az alap ötlet nem is volt olyan rossz, de valahogy mégis sikerült nagyon elcs*szni
3/10
verdeleth 2007 okt. 25. - 00:07:24 3/10
(26/165)
kiváncsi voltam nagyon, hogy honi fiunk mit mûvel a nagy Amerikában, de lehet hogy rosszul tettem Nem számitottam én nagy dolgokra, de ez minden képzeletet felülmúlóan sz*r Ez persze nem a rendezõ hibája, hiszen õ gondolom kapott egy kész forgatókönyvet és azt forgatta le Ez tisztes munka, minden benne van ami egy sablonos thriller/horrorhoz kell De hiába ezt az egészet még a legjobb rendezõk sem menthetnék meg. A sztorira nincs mentség Valaki azt irta hogy visszaköszönnek bizonyos filmek Ha már megszemélyesitünk, akkor én a közösülés szót használnám, akkora lopások vannak a filmben De legalább jót vagy jól lopnának De a legroszabb: kismillióször lerágott csontot nyúlni Egyszerûen nem volt egy pillanata, egy képkockája a filmnek amit ne láttam volna, ahol ne jutott volna eszembe egy másik film, pedig nagyon kerülöm a mostani mezõnyt és igy is Ezenkivûl minden másodpercben tudtam mi fog következni Tegye mindeki kezére a szivét: Ti is tudtátok Ha nem , megnéztek 5 vagy annál kevesebb B kategóriás horror/thrillert és fog menni Ez a film úgy szemét ahogy van, a szinészi játékról inkább nem szólok semmit, mert az is ritka sz*rra sikerült Hát sajnálom azt a 700 mega helyet a dvd-n amin a film van Brr Inkább felejtsük el Remélem azért Antal nimródot nem fogják lehúzni a süllyesztõn, õ nem tehet errõl csak behódolt jövõje érdekében