Téma: Elrabolva

10/10
Thomas_T 2009 márc. 29. - 20:37:28 10/10
(78/638)
Naggggggyon jó film!!! 10/10
Egy percig sem untam!!
10/10
Balubocsi 2009 márc. 29. - 15:31:24 10/10
(77/638)
A fotóm meg hogy került ide?? :-((
Léci szerkesztõ vedd le.
Kösz.
10/10
Balubocsi 2009 márc. 29. - 15:29:23 10/10
(76/638)
Nagyon tetszett!
Üzenete a filmnek, ezek a gonoszok
ma is köztünk sétálgatnak! :-((
Pedig "ez csak üzlet"!!!
lanmlili 2009 márc. 28. - 23:44:34
(75/638)
Annyi jót írtak itt errõl a filmrõl, hogy fogtam magam és még lejárat elõtt felhasználtam a Palace ajándék mozikuponomat egy jegyre.... nem akarok kötekedni, nem rossz film, és igazándiból azt sem feszegetném, hogy egy ilyen moziban kaphattam volna jobbat érte... Nem panaszkodom, végül is ingyen volt és a Nem kellesz eléggé utáni "ezért még nekem kellet volna fizetniük" érzés sem reprodukálta igazából... csak annyit akarok, hogy akik esetleg benéznek ide lássanak olyan véleményt is, hogy hát volt olyan aki kicsit unta magát rajta néha. Nagy dologra számítottam(talán nem kellett volna) és az akciófilmek soha sem feküdtek nekem igazán, de a Sukiyaki western djangó mégis nagyon tetszett(tudom, az nem igazán akciófilm kategória). A képpek nagyon jól vannak fényképezve, az a jelenet ahol a 2 autó gurul le a gyártelepen a dombról és ráközelítenek arra a gördülõ mozgásra igazán gyönyörû, és a függönyös bordély tényleg undorító... de mégis sokszor már kínomban nevettem, hogy na persze. És Kimmy, hát õ valóban egy igazán idegesítõ kis k****, idiótán futkos és jajgat és visít és másra sem tudtam gondolni csak arra, hogy ezért nem is éri meg ennyit veszõdni, bár értem, hogy az ember a gyerekéért mindent.........
snoopy33. 2009 márc. 28. - 21:12:19
(74/638)
Én nem szoktam szeretni amikor brutálisan elbánnak a másikkal a képernyõn, de itt kifejezetten élvezetem amikor ropogtak a csontok, mindenki csak azt kapta amit érdemelt. Nagyon jó, egy percig sem lehet rajta unatkozni. Nincs agyontûzdelve közhelyekkel, érdemes beülni a moziba!
10/10
Künge 2009 márc. 28. - 16:02:09 10/10
(73/638)
10/10
andesz89 2009 márc. 28. - 13:18:01
(72/638)
nem vagyok egy nagy akciófilm rajongó de ez a film nagyon bejött.Liam Neeson remek színész és számomra teljesen hitelesek voltak a verekedõs jelenetek.szerencsére nem volt benne felesleges romantikus szál és több liternyi vér.több ilyen film kellene!!
10/10
Járgány 2009 márc. 27. - 14:48:29 10/10
(71/638)
Kicsit a Tûzben edzett férfi c. filmre emlékeztetett. A film elsõ feléig teljesen el voltam ájulva, aztán a második felétõl már egy picit túl eksönhíró szagú lett, de nagyon ajánlom! Majd minden héten mozizok, de régóta nem tetszett egyik film sem ennyire.

SPOLILER

Amikor autóval üldözöbe veszi a hajót és beéri, óriási megkönyebbülés volt számomra, hogy nem az auótval ugratott le a hídról a hajóra. Az elrontotta volna a filmet, túl "Szállítós" lett volna.
vesievi 2009 márc. 27. - 14:26:29
(70/638)
Én már hónapokal ezelõtt láttam ezt a filmet, és nagyon vártam az itthoni mozikba is! Teljesen odaszögez a székhez! Már régen láttam ilyen pörgõs filmet. Csodálkoztam is, hogy mentes mindenféle amerikai akciófilmsallangtól: pl. felesleges szerelmi szál, romantika, tökéletes akciófilmsztár test, és a füled sem fog szétmenni a sok robbantástól! :)
Persze ez nem csoda, hiszen francia gyártású!
Mellesleg végre látjuk Liam Neesont is végre! Szuper a filmben, végre egy valósághû "akcióhõs"!
Kár, hogy feleségének halála épp a magyarországi filmvetítéssel egybe esik....:(
10/10
bindi 2009 márc. 27. - 11:55:32 10/10
(69/638)
Én is csak ajánlani tudom mindenkinek, nagyon izgalmas, pörgõs. Rég láttam ilyen jó filmet! Végigizgultam az egészet.
10/10
bindi 2009 márc. 27. - 11:55:05 10/10
(68/638)
Én is csak ajánlani tudom mindenkinek, nagyon izgalmas, pörgõs. Rég láttam ilyen jó filmet! Végigizgultam az egészet.
10/10
Ugrik 2009 márc. 26. - 22:22:42 10/10 Előzmény Hemoglobin
(67/638)
Ez egy remake, méghozzá egy nagyon jó. Vicces, hogy az eredeti egy 1997-es magyar film: Gyilkos kedv (fõszereplõ Cserhalmi György), amely elég csúfosan megbukott.
Hemoglobin 2009 márc. 26. - 11:55:44
(66/638)
Kva jó film!!! Mindenkinek ajánlom!
Még jó, hogy volt rajtam melltartó, mert ha nem, a szívem tuti kiugrik a helyérõl az izgalomtól! :-)
Fogalmam sincs mikor izgultam így utoljára, nagyon ott van.
Ha vissza lehetne nézni, hogy milyen arcokat vágtam folyamatosan a film alatt, egy hétig röhögnék magamon. :-)
Szegény rágómat meg agyon gyilkolták a fogaim, de valahol le kellett vezetni a film adta folyamatos feszültséget.
Szóval nyomás megnézni! :-)
10/10
Towner 2009 márc. 26. - 06:23:07 10/10
(65/638)
Utóljára a Ryan Közlegény közben volt ratam ilyen belsõ feszültség mint most. (vszinû mivel magam is apa vagyok és van egy lányom) Nagyon erõs film.
maukaar 2009 márc. 25. - 18:43:59 Előzmény Bigpapa
(64/638)
Úgy legyen, velem lehet beszélni :-)
10/10
Number23 2009 márc. 25. - 12:44:47 10/10
(63/638)
Pörgõs, mint a Bourne filmek! Lehet, hogy sablon, meg nem felel meg minden a valóságnak, de csak film. Azért nézzük! Szórakoztat! Nekem bejött! Nem egy elcseszett, újabb vígjáték.
Ennek ellenére voltam már Albániában, a déli csücskében, nem mindenki terrorista valóban. Sõt, érdekes ország. Viszont a franciákat ki nem állhatom! Nem értem, hogy az íróasztalos köcsögöt miért nem kínozta meg jobban. Na mindegy, ez is csak egy vélemény a sok közül.
10/10
offtopic
Bigpapa 2009 márc. 24. - 23:06:55 10/10 Előzmény maukaar
(62/638)
Tavaly nyáron egy túlpigmentált magyar állampolgár nem egész 1 perc alatt kirántotta a gyújtáskapcsolót anyám kocsijában fényes nappal a ház elõtt, kormányzárat addigra eltörte és már vitte volna...,ha :))))))) Pechére otthon voltam. Erre is példa a muzsikus úr, hogy bizony nem kell antiterrorista kiképzés ahhoz, hogy bepöccents egy verdát. :)))))
A képek digitalizálása és feljavítása néhány program segítségével gyerekjáték. Pl. Coreldraw, Diamant (a program elsõ lépésben hosszú idõt tölt azzal, hogy kielemezze a beszkennelt képet. Ennek során megpróbálja „megérteni” a képet: kockáról kockára követi a tárgyak mozgását, forgását stb. A program tudja, hogy a pixelek sokasága miként mozdul el egyik kockáról a másikra és ezt követve helyreállítja a képeket), Color Pilot v4.62,ami kifejezetten arra jó, hogy videó ill. kép anyagot maximálisan feljavítson. Amit a filmben használtak, még csak nem is profi program volt. Ha emlékszel rá, a kép továbbra is pixeles volt, csak annyit lehetett látni, hogy testalkat,testfelépítés, hajszín és a ruházat. Ezek alapján te is felismerted volna a csókát :)
Na mindegy. Most grafikai progikkal foglalkozom, így kicsit többet ismerek a Photoshopnál.
A filmben ez a két momentum szerintem nem ront az élvezeti értékbõl.

Ami nekem furi volt és ezt írták is páran, hogy
*******************SPOILER***********************
francia rendõrnek kiadva magát, albánokkal angolul beszél:)
****************SPOILER VÉGE*********************
De a film nekem még második megnézés után is 10 pontos.
Az idióta lányát leszámítva.Mert az szerencsére alig játszik benne.

Világbéke! :)
offtopic
maukaar 2009 márc. 24. - 19:46:06
(61/638)
3. Golf, még igazad is lehet, végül is 90-es évek eleje. Tehát kulccsal elsõ lépésben a kormányzár old, ugye? Nem lehetetlen eltörni, de itt semmi eszközt nem láttunk, csak néhány képkocka a szikráztatással, miközben a nyitást végig mutatta. Ne mondd, hogy töksötétben tudja melyik hol, mi és kézi erõvel képes kirántani a kábelköteget a kormány alól, blonkol, kötöget.
Kár hogy a mai napig ugyanezekkel a trükkökkel juttatják át a filmek cselekményét a holtpontokon. Meg hangfelismerés telefonhangból(szûk sávszélességben, tömörítettt hanggal ugye), meg hogy a fõhõs bármilyen képességû gengsztert egyformán izomból lenyom minden komolyabb sérülés nélkül és az USA-n kívüli világ egy merõ terrorizmus, ahogy erre a fõhõs utal is. Mindezt azért írom, mert sokan állítják mennyire élethû a film. Ezektõl még tetszhet bárkinek, nekem változatlanul sablonos. A faarcú mester "Szegál István" is csinált ilyen lány megmentõs filmet furfangosan titokzatos és rendkívül talányos "A megmentõ" címmel, szín ugyanez a sztori.
offtopic
maukaar 2009 márc. 24. - 18:29:20 Előzmény Bigpapa
(60/638)
Bigpapának!

Bántó szavaidat felületes ítélkezésednek tudom be. Ha figyelmesen olvastad volna hozzászólásaimat, egyikhez se írom hogy rossz vagy jó(bár van akinek értékítélete csak ezen két pont között támolyog) mivel az ízlés szubjektív dolog, ellenben odaírom hogy tetszik vagy nem, nekem, vagy szerintem, ami szépen kifejezõ nyelvünkben azt jelenti hogy egy nézõ véleménye. Ahhoz pedig, már megbocsáss, semmi közöd. Olvasni pedig a mai napig nagyon szeretek, további kijelentésed vak elfogultságod eredménye.
Mûszaki témában nem vitatkozom, egyrészt hosszas lenne, másrészt nem szoktam a levegõbe beszélni (kaptam biztonsági kamera felvételét, hogy derítsem ki mi a rendszám 640x480 tömörített jpegbõl és csodálkoztak hogy semennyire nem lehetséges). Viszont azért írtam, mert nem mûszaki emberek ocsmányul megvezethetõek efféle ostobaromságokkal. Korábbi hozzászólásomat ezért változatlanul fenntartom, hacsak pl: be nem bizonyítod a szemem elõtt az ellenekzõjét.
-moncika- 2009 márc. 24. - 05:31:50
(59/638)
Én a bemutató alapján egy kicsit többet vártam tõle... Õszintén szólva nekem 7/10! Egyrészt mert a csaj egyszerûen idegesített, borzalmasan játszotta a szerepét, olyan volt, mint egy hisztis duracell nyuszi!
A másik amin kiakadtam, hogy a rambo apu ennyi embert lemészárolt, de rajta meg sem látszottak a harc okozta nyomok! :))) Na jó, amúgy a stori jó volt, és amúgy hozzátenném, hogy szerintem eléggé elgondolkodtató!