8/10
imegri 2014 jan. 27. - 10:56:42 8/10
(21/61)
Hétvégén néztük meg 3D-ben, szerintem csak úgy érdemes az ilyen filmeket. Elég látványosak a "süllyedések", nagy meglepetést ugyan tényleg nem okozott, de azért senki sem volt csalódott.. és a látvány kárpótol a sztori egyszerûségért. Szerintem.

Ja és Bill Nighy keze démon formában.. priceless :D
8/10
hupika91 2014 jan. 27. - 10:54:36 8/10
(20/61)
korrekt film volt, 3D-ben néztem, tetszett a látvány, és nem vártam ennél többet. letöltve szerintem uncsibb lett volna, a 3D látvány nagyon sokat dobott az élményen.
9/10
Rrose Sélavy 2014 jan. 27. - 10:46:16 9/10
(19/61)
megnéztem a hétvégén, szerintem jó volt, a pasimnak is bejött. nem kell túlgondolni a történetet, egy ilyen filmre azért ülsz be, hogy sok legyen az akció meg az effekt. popcorn filmnek tök király. azokat a hülyéket meg nem értem, akik ide kommentelik, hogy a rendezõ el van tévedve meg nem tudja, ki volt Frankenstein... elõbb meg kéne nézni a filmet... tökre kiderül, hogy miért ez a film címe és hogy ki is az Aaron Eckhart benne.
6/10
Babito 2014 jan. 26. - 17:47:31 6/10
(18/61)
Elég látványos a 3D-hez, akció van, fröcsögnek rendesen a CGI effektek, szóval 3D-ben egyszer jó. Egyébként 6/10, mivel a film semmi újat nem mutat, konkrétan a plakátról el tudtam mondani az egész történetet óramû pontossággal. Ellõtték a démonos/misztikus akciófilmek teljes eszköztárát...a film konkrétan a Van Helsing koppintása az Underworld látványvilágával, amire számítani lehetett. Szerintem érdekes lehetett volna a "Na akkor most van-e lelke /Miért van /miért nincs" dolgot kicsit kiemelni.

**********SPOILER**************
Annyira vicces, hogy egy ilyen direkt látványra meg akcióra építõ filmben megint mi a fenének kell berakni a végére a romantikus kézfogást, meg a társra találtam dolgot? Most komolyan...attól hogy kiderült hogy van lelke, szerintem bõven megvolt a pozitív feloldás, nem kell egy démongyilkolászós filmet mindenképpen megerõszakolni egy szerelmi szállal. Ugyanaz a nevetõgörcs fogott el mint a Predators mozifilmen, mikor a lelketlen gyilkológépek, a két zsoldos egymásra talál, Adrien Brody az ölébe kapja a csajt a "Nem hagylak itt" monológ után, miközben jön a predi invázió, belenéznek a naplementébe és csak annyit mondanak: "Tûnjünk innen".....Mintha lenne hova menni, meg olyan egyszerû lenne. Akkor mi a fa***t szarakodtatok eddig, ha ilyen egyszerû? :D
Frankensteinre visszatérve meg a végén az a levezetõ monológ, aminek érzed, hogy az utolsó két szava az lesz, hogy Én, Frankeinstein. :D Csak nevetni tudtam.
**********SPOLIER VÉGE***********
Mr. D 2014 jan. 25. - 16:23:37
(17/61)
Hát nem túl acélos film. Oké, hogy az Underworld sem volt egy nagy eresztés de szerintem az elsõ két része kimondottan hangulatos és szórakoztató volt. Az Én, Frankenstein viszont elég gagyi, látszik, hogy kizárólag arra mentek rá a készítõk, hogy minél több CGI-kreatúrát építsenek be a történetbe, és a forgatókönyvet is e köré szervezték. Tehát ami végül létrejött, az egy zagyva, logikátlan, és hát eléggé komikus sztori sok-sok látványjelenettel megtoldva. Aaron Eckhart úgy játszik, akár egy amatõr, szinte látni, ahogy a green screen elõtt áll tanácstalanul. Ja és az arcára pingált 2-3 csíknál is jobban megerõltethették volna magukat a sminkesek, mert hát mégiscsak õ lenne itt Frankenstein szörnyetege! Bill Nighy is csak tartaléklángon ég, a dögös szõkeség meg nem igazán passzol össze a szuperokos tudósnõvel, akit játszik.
6/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 25. - 13:09:25 6/10
(16/61)
*kihozták (sz*r a billentyûzetem)
6/10
_Freddy_ 2014 jan. 25. - 13:06:24 6/10 Előzmény Bigpapa
(15/61)
Hol hallottad ezt, hogy a filmben is így van? Mert én tegnap láttam a filmet, és ott Victor Frankenstein hozta létre a teremtményt, a rendezõ nem volt eltévedve.

Szerintem kihozák a maximumot a filmbõl meg a kevésköltségvetésbõl, a történet adott volt. Lényeg, hogy vízköpõk és démonok évszázadok óta tartó harcukban Frankenstein is ott lesz és köré épül a történet ami ugyan nem valami erõs, mert inkább csak a karakterfejlõdésre mentek meg a CGI-re amibõl volt dögivel de azok a jelenetek jóra is sikerültek.
Én csak Yvonne Srachovski miatt néztem meg a filmet, mert az egyik kedvenc színésznõm, és nem minden van lehetõsége az embernek moziban nagyképernyõn 3D-ben látni. xD Azért már miatta megérte.
De a film nem volt olyan jó, a történeten egy kicsit még dolgozhattak volna, meg fura lett az a menekülõs jelenet ott a vége fele. Másfél órás film,talán a jobbat tett volna neki, ha minimum 2 órás a játékidõ akkor talán nem kellett voln sietniük ennyire a cselekményben, mert ez nagyon látszott, hogy rohannak. A zene az ami tetszett még, azt jól eltalálták, passzol a filmhez a téma.
Na, a lényeget leírtam azt hiszem. Többször lehet nem nézem meg, de jó kikapcsolódás volt ez estére.
Kövezzetek meg, de én erre egy 6-ost adok.

10/6
kybuck 2014 jan. 25. - 02:08:31
(14/61)
Az elõzetes alapján nekem határozottan gyerekfilmnek tûnik, olyan általános felsõ tagozatába vagy gimibe tartozók célcsoportjának, mert eléggé B-film szagú az egész.
10/10
zsofikj 2014 jan. 24. - 17:12:56 10/10
(13/61)
Jó volt, na!
8/10
hupika91 2014 jan. 14. - 18:01:13 8/10
(12/61)
jó a sztorija a filmnek, remélem elég ütõsre csinálták. olvastam valahol, hogy ez az Underworld alkotóinak a filmje, hát azt a filmet baromira nem szerettem. remélem ez jobb lesz, az elõzetes mindenesetre rendben van.
9/10
Rrose Sélavy 2014 jan. 14. - 17:06:20 9/10
(11/61)
Szerintem itt az Aaron Eckhart a teremtmény, és nem maga Frankenstein. De tény, elég trükkös a cím. Ettõl függetlenül én már nagyon várom, tuti 3D popcorn mozi. Szinkronos elõzetes amúgy itt: http://www.youtube.com/watch?v=DLi0w_C7slM
Ottofan1 2013 dec. 23. - 19:10:54
(10/61)
Az emberek miért szavaznak ha még a film ki se jött?
Ottofan1 2013 dec. 23. - 09:33:06 Előzmény Bigpapa
(9/61)
Igazad van!
Én is utálom, ha összetévesztik a kettõt.
kybuck 2013 dec. 04. - 19:59:43
(8/61)
Nálam Frankenstein teremtménye még mindig a zöld, bojlerfejû rém, két diódával az oldalán, ahogy Boris Karloff játszotta. Ez a film azt hiszem újabb szög Eckhart színészi karrierjében.
7/10
Bigpapa 2013 nov. 28. - 00:59:53 7/10
(7/61)
Ettõl kapok idegrohamot, hogy Hollywood képtelen felfogni, hogy Victor Frankenstein alkotta meg a teremtményt, emberi testrészekbõl, de nem a lény neve Frankenstein basszák már meg! A lény tudatosan nem kapott nevet az eredeti regényben sem. Lény, kreatúra, szörny, teremtmény, démon nevekkel illették. Ráadásul nem volt gonosz sem!
Na mindegy, csak ma is láttam a film elõzetesét és megint felhúztam magam ezen a címen! Pedig jónak ígérkezik a film. Oké, hogy itt Adam néven van írva, de a bemutatóban meg Frankensteinezik végig! Aaron Eckhart iszonyat kigyúrta magát, láttátok? http://collider.com/wp-content/uploads/i-frankenstein-aaron-eckhart-533x600.jpg
6/10
_Freddy_ 2013 okt. 04. - 21:21:56 6/10
(6/61)
6/10
offtopic
_Freddy_ 2013 júl. 16. - 11:20:05 6/10
(5/61)
:O
6/10
offtopic
_Freddy_ 2013 júl. 16. - 11:19:38 6/10
(4/61)
:D
6/10
offtopic
_Freddy_ 2013 júl. 16. - 11:19:19 6/10
(3/61)
poszter
Sonic8 2013 júl. 12. - 13:28:17 Előzmény somersby
(2/61)
Elsõ hivatalos kép: