Téma: Esti Showder

10/10
catsin 2007 okt. 25. - 20:48:06 10/10
(79/2159)
Csak annyit szeretnék üzenni azoknak, akik túl vulgárisnak tartják, hogy nem kötelezõ nézni! És ne mondja nekem senki, hogy nem nevettet egyszer sem a mûsorán...
kevinspéci 2007 okt. 25. - 09:10:55
(78/2159)
Pontosan tudom, hogy kell írni a nevét.

Jah: mondat nagy kezdõbetûvel; hanem elõtt vesszõ.

Viszlát.
Tika 2007 okt. 25. - 00:35:10 Előzmény kevinspéci
(77/2159)
nem fábrik hanem FÁBRY!!! Ha így ócsárolod, legalább a nevét tudd...
kevinspéci 2007 szept. 14. - 07:49:58
(76/2159)
Fábrik úr gyakran tényleg minõsíthetetlenül vulgáris. Ugyanakkor nem hiszem, hogy a mûsor mostanában züllött volna le. Mindig ily módon osztotta meg gondolatait a nagyérdemûvel...

Néha nézek belõle valamennyit, de gyakorta valóban kínos az "altesti humora".

Ja, tegnap legalább volt benne egy jó rész: ez a nyílt tekintetû Póta Gina nem semmi csaj. Láccott, hogy zavarban van a vén tróger mûsorában. "Tök ari" volt. :)
Skip Sudduth 2007 szept. 13. - 21:59:17
(75/2159)
Pont ezt gondolom én is, és az a véleményem, hogy teljesen lezüllött ez a mûsor...ha valakinek nincs jobb mondanivalója annál, hogy mekkorákat sz*rt meg masztizott akkor ne is kerüljön mûsorba!!!!!
10/10
gebrant 2007 szept. 13. - 18:09:20 10/10 Előzmény tomázia
(74/2159)
Az egyik legnézettebb mûsor az RTL-en. Nem kötelezõ nézni, Van helyette Sas Józsi! Az nem ripacs mi? Én imádom!
tomázia 2007 jún. 29. - 14:34:18
(73/2159)
Én nem is nézem ! Az én bosszankodásom csak ara terjed ki, hogy alami jó mûsort is lehetne kitûzni.
tomázia 2007 jún. 15. - 13:32:17 Előzmény rapanui
(72/2159)
Igen én nem akartam ennyi idõt pocsékolni rá, de minden egyes szavaddal egyetértek.
Másokat porig megaláz csak a hatalomvágy vezérli.
Nem értem az RTL-klub, hogy mer szinpadra engedni egy ilyen nagyképernyõs ripacsot !
Na és a viccei, az katasztrofális, és ilyenkor azt hiszi jópofi.
Utálom !
7/10
Alternat 2007 jún. 14. - 18:47:23 7/10 Előzmény Lee71
(71/2159)
Egyet értek.
De azért azt se felejtsük el, hogy a rengeteg trágár és gusztustalan megjegyzése mellett, rengeteg érdekesség is elhangzik a mûsorban (a régi idõkbõl való történeteibõl fõleg, amirõl olvasni, hallani nem nagyon lehet máshol), úgy hogy döntse el mindeki mennyire merész kijelentés az, hogy szerintem valamilyen szinten kultúrát is hordoz a mûsor, csak nem a máshol megszokott formában.

( Azt már csak halkan merem megjegyezni, hogy akiknek azért nem tetszik a mûsor mert "trágár, meg stb", azoknak a 90%-a lemerném fogadni, hogy politikailag bal oldali beállítottságúak. :-D (persze magyar politikai vonatkozásban) Csak jobban hangzik az, hogy trágár, meg gusztustalan, mint az hogy mocskos jobb oldali mûsor. :-) Diplomatikusabb megoldás... )

Én ezt is nézem, meg a Heti Hetest is. Mind a kettõ jó a maga módján.
Lee71 2007 máj. 03. - 21:10:52
(70/2159)
Jajj ezt nem a Te hozzászólásodra írtam...bocsi.
Lee71 2007 máj. 03. - 21:09:35
(69/2159)
Akinek van szeme látja akinek van füle hallja...Sanyi ugyan igencsak erõs egóval rendelkezõ emberke, de akkor is olyan dolgokat mond ki amit ki kell valakinek mondania. Hofit is ezért szerettük, mert amit más kerülgetett õ kimondta, ezzel mintegy oldódást hozva a köztudat lelkének. Sanyi is kb ezt teszi csak kicsit más stílusban.(nekem sem tetszik mindig) Az, hogy kit mi zavar benne leginkább, az inkább tükör...
scirokko 2007 máj. 01. - 16:25:54 Előzmény osbourne
(68/2159)
en megmondom neked minek mennek oda a neves emberek :3 dologert penzert penzert penzert tisztelet a kivetelnek mert erre van penza negyed oranyi reklamokbol, lasd mennyibe kerul egy perc reklam
rapanui 2007 ápr. 19. - 22:48:49
(67/2159)
Helló:-)

Például úgy nem lehet szeretni, hogy a magyar tv-zés legunszimpatikusabb jelensége, ami fôleg manapság nem semmi....igaz mindent megtett ennek érdekében, bár nagy része veleszületett rendellenesség:)

Hatásvadász, ônimádó, humortalan, nagyképû majom:)

Igazság szerint szót sem szabadna rá vesztegetni, de a kérdésed annyira magas labda volt, hogy le kellett csapnom:)

peace

rapanui
Wilospring 2007 ápr. 19. - 20:56:16
(66/2159)
Jahj eccerûen imádom Sanyit!!:))))Nem értem h nem lehet õt szeretni, olyan rafináltan játszik a szavakkal,néha papírt ragadok h leírjam bölcsességeit. Mindig ráérez a dolgok ízére elötte körbejárja és mire megnyugodnál h azt úgysem mondja ki,már megis tette még "nyersebben" még "odacsapósabban", h a hülye is értse, aztán persze sokszor elõfordul vélem,h nem értem mit akar közölni.. höhö...persze az többnyire fiatal s még éretlen-kopár személyiségemnek tudható be **szempillarebegtetés**..:)) Egyszóval..Szeresssük Sanyit!
cicamacs 2007 ápr. 19. - 20:44:17 Előzmény Alternat
(65/2159)
egyszerûen azért volt ott mert képzett jazzénekesnõ. a hozzászólásod többi részét már nem olvasom el.
cicamacs 2007 ápr. 19. - 20:42:52 Előzmény imo9
(64/2159)
na látod errõl van szó: igazi nõ!!! ezt te kicsi szivem elmondhatod magadról? mi értendõ ez alatt? nem hinném!
1/10
ondok 2007 ápr. 19. - 16:56:35 1/10
(63/2159)
Fábry egy gusztustalan, exhibicionista, eröltetett alpári humorú ripacs.
pampalini14 2007 ápr. 19. - 16:00:24 Előzmény mikka
(62/2159)
mikka! Nálad a pont. :)
mikka 2007 ápr. 04. - 10:17:38
(61/2159)
Szerintem mindenki jól ismeri azt a -Magyarországon is igencsak elterjedt- embertípust, akinek kapcsán általában az "öreg róka", "megmondja a frankót", "mindenki hülye, csak õ normális" kifejezések ugranak be. Ennek a fajta embernek megvan a varázsa, mert -ha nem veszed magadra, amit mond- egy "bensõséges" viszony alakulhat ki beszélõ és hallgató között, amiben a hallgató is olyan fölényesnek érezheti magát, mint a beszélõ. Szerintem Sándorunk ilyesforma élményt szolgáltat és ez nekem nagyon szimpatikus. A tesitanárom (aki -talán nem mellesleg- egy ideig Fábrynak is tesitanára volt gimiben) adott hasonló háromnegyed órás-"kiosztós" elõadásokat. Jóformán ugyanez a humor és szerintem igazán élvezetes hallgatni, akármennyire "puritán" is. (Érdemes nem megfeledkezni arról, hogy ezek az emberek egyébként korántsem hülyék, szóval szvsz ez egy abszolút tudatos szóhasználat!)
Amit viszont aláírok, hogy a mûsor tényleg egyre laposabb és egyre jobban eladja magát a tömegeknek mindenféle Gyõzikék, Fásy-mulatósok és egyéb senkiházi patkányok szerepeltetésével, meg a rengeteg felesleges és érdektelen "különkiadással". Tény, ezek miatt én is egyre kevésbé nézem. Csak maximum a mûsor elsõ harmadát.
Ja és akit a politikai megnyilvánulásai zavarnak, az -nem tudok jobbat mondani- kérem ne nézze! Van elég másik csatorna szerintem. Kezedben a távirányító, nagyhatalom vagy! (És persze félreértés ne essék: én a Heti Hetest is szívesen nézem, úgyhogy elõre csókoltatom, aki esetleg emiatt problémázna!)
osbourne 2007 márc. 22. - 19:16:32
(60/2159)
Jol mondtad erre van igény ... Ez nem a mindentudás egyeteme ...